Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
26. máj 2010

adu....dakujem...budem posluchat...a budem si davaať velkyyyy pozor .-))) 🙂 😵

ivkaj
26. máj 2010

Orsul, to jsem fááááááááákt zvědavá jak ty, takové akční třeštidlo, se bude šetřit ;o)

minka051
26. máj 2010

Ahojte pekné ránko všetkým 🙂
Orsulka ty si ale ranostaj 🙂 dúfam že sa dobre cítiš. ja sa už psychicky pripravujem na zajtra.

noemarta
26. máj 2010

dobre ranko, aj ked u nas uz uprsane.... 😒
to zas budu vykony v praci, uz teraz sa mi chce spat...
Orsul, aj ja mam od vcera supernu naladu, furt sa z toho teskujem. 🙂

orsulka
autor
26. máj 2010

iVKA.......budem, ja to viem a po tom vsetkom a po tej dobe, mi naozaj asi nič nestoji za to, aby sa to nedotiahlo do uspešného konca.... 😉 😉 a že akcné treštidlo!!! hahahahahahahaha
ja verim, nakolko mám super sefa, cloveka s velkym srdcom, že aj pracovne sa dohodneme tak, aby bolo dobre pre obe strany.....on vie, že budem pracovat tak aby bolo vsetko Ok....a on zas, ked ja potrebujem a potrebovala som volno, vždy mi ho umožnil.....tak si myslím, že to v pohode pojde...... 😉 😉

Minka...zajtra budem na teba mysliet....a tfujkať cely den 😀 😀 😀 pojdes si pre bobákov maličkych.....a nezabudni pekne pokracovat v už začatom!!!...a toto ber tak trosku ako rozkaz! 😀 😀 😀 😀

Nelik...prosim ťa a co sa ty vlastne učis, ked más pocitat a ratať priklady??????

orsulka
autor
26. máj 2010

noe...caf...aj u nas je pod mrakom.....no a vsak to takto bude až do konca tyzdna !!!!!!!
inak budeš v praci robit aj nejaku rozlučku ?????????? 😕

Ivik...kedy ty ides na dalsiu kontrolu ???????? to mi nejak vypadlo......

orsulka
autor
26. máj 2010

noooooooooooooooooooooooooooooooo.........

už aj hrmi.....
F. je dnes v Nitre na veltrhu strojárenskom.......neviem ako sa im bude behat pomedzi tie pavilony..... 😝

minka051
26. máj 2010

orsulka jasné rozkaz vykonám 😀 😀

ivkaj
26. máj 2010

U nás bylo včera nádherně, teda až odpolko když jsem vegetila za zahrádnce. Ale dneska je tu od rána zataženo 😝

Já jdu na kontrolu až 7.6. (chtěli už 3.6., ale nechci hned první dny chybět v práci) u nás v CARu objednávají až cca 10dní po pozitivním testu.. Počítám, že tou dobou už by mělo být vidět srdíčko 😕

nelia
26. máj 2010

Orsul, medzinárodné účtovné štandardy... a najlepšie sa to učí na príkladoch ..
U nás je to počasie tiež všelijaké... ráno krásne svietilo slniečko a teraz je už zase tma jak v diere... no a mne sa v kuse zíva 😠
Minka, budeme Ti zajtra držať palce 😉

minka051
26. máj 2010

🙂 nelia dik a ďakujem za podporu 🙂 budem ju potrebovať.

orsulka
autor
26. máj 2010

nelik...tak to fakt držim place......ja nemám rada učtovnictvo....ja tomu vobec nerozumiem !!!!!! takže máš moj obdiv !!!!!
ja som nevedela ani tie logicke priklady vypocitat.....nie to este uctovne pripady !!!! 😀 😀
Minka........jasne, že budeme s tebou.... 😵 😵

nelia
26. máj 2010

Tak ja mám svoju prácu celkom rada, lebo účtovníctvo ma baví 🙂
Zajtra ideš k svojmu dokimu alebo do Brna? Či tam už nemusíš chodiť na kontrolu?

orsulka
autor
26. máj 2010

nelik.....to je fajn, ked ťa to bavi......mna zas tak tá personalistika 😉 😉 😉

zajtra idem k svojmu...podla vysledkov poslem do Brna mlademu mail, tak potom uvidim co mi napise..... 😉

minka051
26. máj 2010

tak ja teda účtovníctvo nemusím , lebo ho ani neviem mne stačia celkom mzdy čo robím 🙂 ta to som vyštudovala chémiu 🙂

orsulka
autor
26. máj 2010

minka.... 🙂 presne......ja mám dopravnú školu .-)))) asi preto som ale rada, že som zakotvila v doprave 🙂))))))ň

minka051
26. máj 2010

orsulka moj mladší syn chodí na dopravnú priemyslovku.. 🙂 zatial ho to baví a najlepší je v ADK. Teraz ho mám doma 2 týždne lebo majú vraj prax ale on si z toho spravil prázdniny.. Akože praxuje u sestry Tí majú špedičnú firmu.. No vynašiel sa chlapec 😀 😀

nelia
26. máj 2010

Minka, aspoň vieš, že sa v živote nestratí, keď sa vedel takto vynájsť 😀

orsulka
autor
26. máj 2010

minka...a kam chodi na skolu??????
tak my sme praxovali na ČSAD , a potom aj v LIAZ, kde som pracantom na pase rozdavala sroby....a posledna prax bola na 2 týdne v automobilke v Mladej Boleslavi .-))))) tam bolo super 😉

minka051
26. máj 2010

orsulka Chodí do Trnavy. ja som oddtial. Starší zas tam chodí na VS sv. Cyrila a metoda na masmediálnu kumunikáciu a merketing. Včera mal 2 skúšky a spravil. A to bol chudák po nočnej lebo robí na Atomke v Mochovciach.

minka051
26. máj 2010

Nelia tak to sa nestratí 😀 😀 😀 nemám strach.. len chce na brigádu na mesiac cez prázniny a zatial sme nič nenašli. Robil aj tu nas vo firme vlani, ale teraz bohužial je kríza a neberieme brigádnikov aj keby sa teda zišli.. ale to nieje v mojej moci. 😖

noemarta
26. máj 2010

ahojte babule,
ja som sa do teraz zapodievala s kolegynou s poist.udalostami, a a a zrazu kukam, ze je obed, jak to letiiiii.
Minka, drzim palce zajtra, vsetko dobre dopadne !!

nelia
26. máj 2010

Noe, už si odrátavaš hodiny???? 😉 ... ty by si sa už podľa mňa nemala ničím zapodiavať, len sedieť s vyloženými nohami a popíjať čajíček 😉

noemarta
26. máj 2010

hm.... Nel, aj sa tak snazim , ze nic nerobit, len zas ked nic nerobim, tak ten cas tu v robote plynie straaasne strasne pomaly. tak este rypem do nejakych tych papierov, hi hi

orsulka
autor
26. máj 2010

kam nam zmizla Adulka ???????? 😕 😕

adulik76
26. máj 2010

zmizla som do Všeobecnej - musím odhlásiť útvar k 30.9.2000, nejak na to nikto za 10 rokov nemal čas 😠

orsulka
autor
26. máj 2010

adu...no tak to je celkom sila........ podla mna sa aj zabudlo, že to bolo niekedy treba........nie že ani čas nebol.....
😉

adulik76
26. máj 2010

no, to už je jedno, čo a kto zabudol, len behám okolo toho už tri dni a zajtra idem zasa do poisťovne 😝

bublinkaa2
26. máj 2010

Ahojte baby... 🙂

Tak ja par dni nenakuknem a tu sa deju same zaujimavosti... 😵

Orsulka - z celeho srdiecka sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim s Tebou... 😵 😵 😵 No krasne sa tu s Ivkou rozrastate... Aj Tebe Ivka tfuj tfuj tfuj pre stastie, aby ste si najblizsich 9 mesiacov neuveritelne uzivali... Velmi vam to zelam... Byt matkou je ta najkrajsia vec na svete... 😵

Neli, Sincer - verim a viem, ze sa ani nenazdate a onedlho budete hladkat bruska aj vy... 😵 A potom tuto temicku uzavrieme a budeme musiet vymysliet novy nazov, lebo nas stary nebude aktualny... 😀

Minka - na zajtra drzim velmi silno palceky, aby vsetko prebehlo tak ako ma... 😵

Adulik, Noe - pozdravujem bruska a posielame s Luckou bosteky... 🙂

Lax - tesime sa, ze je vsetko v poriadku a prajeme aby nevyskocili z injekcii teploty...

No nasej Lucke do rana vyskocila teplota, zatial sa to do obeda drzalo na 38 a pevne dufam, ze to dalej nepojde..a bude klesat... Presiel totizto mesiac, co bola chora a asi sa ohlasila nasa stara znama angina!!!!!!!! Tak som dnes rano mala hlavu v smutku, ale potom to preslo a bojujeme... Mrzi ma to, ze nie je zdrava ako ostatne deti a v takomto malinkom veku uz ma za sebou tolko atb, ale nepomozem si... Mozno to tentokrat k atb nebude viest, tak v to budem verit... Majte sa zatial krasne a hlavne sa vsetky opatrujte a davajte si na seba pozor... cmuk 😉

nelia
26. máj 2010

Bubli, verím, že tá liečba na posilnenie imunity zaberie a tentokrát jej to prejde oveľa rýchlejšie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre