Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
28. máj 2010

noe... no parada 😉

adulik76
28. máj 2010

sincer, konečne som to našla - pekné 🙂

orsulka
autor
28. máj 2010

noe....takto je fakt mile !!!!!!! 🙂 🙂 to určite poteši.....a dnes tedahádam zvladnes v pohode, ved sa potom k nim pekne vrátiš .-))))))))) ale prednejsia je Nelinka 😉

Sinceeeeeeeeeeeeeer !!!!.....no cafko babula.....ty tu takto po ranu ????? 😕 😀

nelia
28. máj 2010

Dobré ránko 🙂
No ja sa dnes nejako neviem naštartovať... od rána robím všeličo možné a pritom mám pocit, že som ešte nič neurobila.. a potom ma napadlo, že som nešla hneď ráno na koníka, tak asi z toho ten pocit 😝 😀 😀
Dnes podľa teploty dorazí mrcha... potom už len 1 alebo 2 mrchy a môžme asi šupnúť na to 😅 😅 😅
Sincer, držím straaaaaaašne palce na pondelok 😉
Minka, šikulka si 😉
Orsul, aj ten Tvoj F. je šikulka... vidím, že Ťa oberá o starosti ako upratovanie a pod. ... schvaľujem 😵 😵

nelia
28. máj 2010

Noe, presne viem, o čom hovoríš... tiež neznášam také lúčenia... asi si dnes trocha aj poplačeš.. .ale to bude taký príjemný plač, neboj 😉
Sincer, aj Teba tu takto po ránu vidieť? Si v robote?

adulik76
28. máj 2010

tak ja dnes ani popravde nemám čo robiť, ešte som aj sama v kancli, kolegyni som udelila "čierne" volno, tak si tu len tak bačujem

noemarta
28. máj 2010

ahoj Nel, hm.. ja som na tom podobne, od rana sa tu len tak smodrcham a este som aj vykolajena z toho kolegu, tak teraz sa mi robit uz vobec nechce.... 😝
Sincer jasne, ja uz budem volna , ty v podstate tiez, ked spravis tu poslednu skusku, co urcite spravis, a mozme dat stretko a trebars aj s Lax.
Orsul, vcera vecer som akurat spominala mojej polovicke, ze ako sa z teba tesim, ze sa to podarilo, ze od vtedy mam dobru naladu, lebo sa ma pytal, ze ti co chodis taka vyrehnena, hi hi.... a to som sa v pondelok dozvedela este o jednych znamych co sa tiez snazili, a a a su tehotny, prirodzene sa im to podarilo a dalsia vec, tento tyzden sa nasim znamym narodili babatka, tak aj z toho sa teskujem. nooo, proste pre mna dobryyy tyzden.

nelia
28. máj 2010

Noe, dnes sa už ani neopováž pracovať 😠 ....... 😀 😀 ... som moc rada, že si v takej pohodičke s dobrou náladou.. malej Nelinke to určite len prospeje 😉
Adu, to čo je, že "čierne" voľno??? 😕 😕
Ja tu síce doobeda nemám šéfa, ale roboty je kopec, pretože ešte stále zastupujem aj kolegyňu 😒 .. ale tiež sa mi dnes dajako nechce..

orsulka
autor
28. máj 2010

Nelik...tak mesiac dva ubehne ako voda!!!!! a sup sup sup do snaženia .-)))))) este medzitým navstivis uja leičitela a bude to .-)))))))

sincerity
28. máj 2010

ahojte, veru som tu dnes takto po ranu... ale asi len do doby kym nepride sef 😀
adu... vdaka 😉

orsulka
autor
28. máj 2010

no tak ja som akože uplne mimo pracovného nasadenia!!!!!!! sice sa už vratil riaditel z Prievizde, ale aj tak sa mi nic nechce......

Neli...ta kolegyna je nejak dolho už prec..... 😕 😕

orsulka
autor
28. máj 2010

Sincer...a aky bol obedik vcera so segrou ????????? vyslo vam to ????

sincerity
28. máj 2010

no sak dobry orsul.... no len taka rychlovka vo fastfoode 😀 my tu mame blizko kancelariu, tak preto.... ale sak dobre.

nelia
28. máj 2010

Orsul, no už skoro mesiac... vraj by mala prísť už v pondelok... no ale som zvedavá... ona je tehu, no ešte o tom nikto nevie a mala mať aj štátnice... tak si myslím, že sa dala vypísať kvôli učeniu... ja jej moc nechcem vyvolávať, lebo je mi to také nepríjemné... a ona jediná vie, že som bola tehu, tak asi aj jej je nepríjemné volať mne... no je to taká ošemetná situácia... tak asi tak 😨 ... ako ja sa z nej fakt teším, ale vždy mi to pripomína čo sa mi stalo... hádam chápete, čo tým chcem povedať 😕
No ale preč pochmúrne myšlienky... hlavne vás teraz nemôžem takýmito vecami zaťažovať... lebo vy musíte myslieť len a len pozitívne!!!!!!! 😉 😅 😅

ivkaj
28. máj 2010

Tááák u nás začíná volební víkend, jak to jen dopadne nikdo neví.

Nelia, a nechceš jí třeba místo volání poslat jen SMSku?

Sincer, dala jsem si práci a našla ty vaše okna na střeše;o) Vždyť vymůžete už skoro bydlet, ne?

Orsul, jen F. nech,a ť se pěkně stará😉

Adu, a nebojíš se v kanceláři sama?

orsulka
autor
28. máj 2010

Neli....chapem, aj Teba...aj ju........už je to tak ako je...ine to nebude, treba to prijať.....teda hlavne si myslím, že z jej strany, lebo mam pocit, že ty si už na tom podstatne lepsie......aj ked to zaboli....jednoducho treba ist dalej a vpred predovšetkým....-)))))

a čo tvoja polovička a skola??????? Vidiš...Mato ten zabera, a aj so Sincer robia skusky jedna radost....!! 😉 🙂 🙂 tak co L. ???

orsulka
autor
28. máj 2010

Ivik...ahoooooooooooj...tak co ty?????? ako sa tesis na buduci týžden do neovej prace????? nebude ten relax aj chýbat ?????

ja F. nechám, to je jasne....ale zároven som ho včera povychvalovala a podakovala mu, že aky je zlaty, a že ako to vlastne vsetko super stihol 😉 😉 🙂 to chlapom treba.......odpadávať a preháňať .-))))))))))

adulik76
28. máj 2010

nelik, to je také voľno, akože si v robote a pritom si doma 😀 😀 😀

orsul, dobrá taktika, aj ja na maťovi nešetrím slovami chvály, ale veď si to zaslúži 🙂

ivkaj
28. máj 2010

No já dneska pro jistotu počůrala další test a čárka naběhla skoro dřív než ta kontrolní;o) Relax mi asi chybět bude, ale korunky jsou taky potřeba a aspoň se dostanu mezi lidi než skončím na mateřské😅

Orsul, pěkně to s chlapy umíš 😎

orsulka
autor
28. máj 2010

aDU.......presne tak som to myslela 🙂))))))

Ivik...no tak teraz ked si napisala, tak ma napadlo, že mam doma jeden ten test co som dostala v Reprofite.....mám ho aj ja ocurat ???????

adulik76
28. máj 2010

očúraj, očúraj, očúraj..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. máj 2010

hihihih....no kazali, že je slaby.....a že mám najskor čurať na 18 d en po ET.......ato ja veru este nie som........
ta radšej pockam.... take stresy neprosim....... 😝 😝

😉

ivkaj
28. máj 2010

Jasně, co bys s ním dělala? ;o)

adulik76
28. máj 2010

moja, pri tvojom vysokom hcg tá čiarka z testu vystrelí, nech je hocaký slabý 😅

nelia
28. máj 2010

Orsul, veru očúraj... veď ty si tuším ešte na teste // nevidela???.... takže to bude historický okamih 😅 😅 😅 ...

Adu, aha, takže je doma na čierno, preto "čierne" voľno... mi nedplo 😝

Inak L. je na tom s učením tak, že od 1.6. ide na PN a bude sa doma drviť... štátnice má okolo 15-teho júna... a aby sa nepovedalo, aj ja ho sem-tam tak zdravo pochválim 😝 😀

orsulka
autor
28. máj 2010

bože...ja som iný posero....!!!!!!!!!!!!
len si na to spomeniem.....a strasie ma....že co ak ???????? tam nic neuvidim ??????

adulik76
28. máj 2010

tak držím palce na štátnice, jednak sincer, jednak aj lacimu - ale on mal samé A-čka, tak by to asi nemal byť veľký problém. Booože, baby, ja tu asi uschnem, a to je ešte len desať hodín.

orsulka
autor
28. máj 2010

Nelik.....dik za info....že velmi držim place... nech mu ta PN padne vhod 🙂)))))

a mas opravdu, že // som teda ešte nevidela.....

orsulka
autor
28. máj 2010

Adu....no ja presne tak isto........vobec tu nechcem byt.......vobec........ už som urobila aj jednu fakturu, aby som sa velmi nenudila !!!!! 😝 😝 😝
a chcela som si na nete pozriet Lets dance z archivu......a sak to tam nemaju !!!!!! 😠 😠 😠 😠

adulik76
28. máj 2010

ja ráno, keď prídem do roboty o 5,30, pozerám panelák 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre