• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Baby, jdus i pomalu chystat věci na víkend (jedeme s P. do Beskyd) tak se tu mějte krásně ;o)
28. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teeeeeeeeda... nechcete mi prísť pomôcť? Ale už len zaúčtujem nejaké výpisy a bude... tiež sa dnes asi nepretrhnem... veď je piatok... a robota predsa nie je zajac, takže neutečie, nie? :wink: :grinning:
Orsul, totálne chápem Tvoje pocity, čo sa testovania týka... ale v Tvojom prípade je to fakt neopodstatnené, lebo si mala vysoké HCG, takže tam tie // musia byť.. ale pravdu povediac by som sa aj ja rovnako bála :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka, tak si to tam užite :wink:
28. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivuska...tak prajem krááásny vikend .-))))))))))))
28. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adulik.....hihihihihihihih :grinning: :grinning: :grinning: tak to je super.......
ja teito serialy nepozeram vobec......žiadny
28. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivik, pekný výletík prajem :slight_smile:
28. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som začala pozerať panelák, keď som bola prvé tri mesiace tehotenstva na PN-ke a teraz to pozerám len zo zotrvačnosti
28. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa ten seriál celkom páči... no teraz ho kvôli učeniu pozerám len sem-tam.
28. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved ja som to nepozerala vobec......a teraz ked vidim, že to ide, tak neviem vztahy, kto s kym a preco....tak to prepnem na iny program...kde sice tak isto nic nie je.....až sa dostanem po športový kanal a po vačšine tam ostanem .-)))))) alebo pri nejakom seriály na AXN :wink:
28. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme aktivovanú službu archív 24 na kablovke, tak pozerávame to, čo ide v noci
28. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to sa niekto mááááááá :wink: :wink:
28. máj 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však platíme za to ťažké 3 euráče mesačne :grinning:
28. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, až toooooooooooooooľko???? :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to su nehorázne ceny !!!!!! už nevedia čo by za to pýtali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, asi si budem musieť nájsť druhú robotu :grinning:
28. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
HAHAHAHAHAHAHAHA......podla mna nehladaj........ved mas tuto a potom budes este aj maminka!!!!! tak tieto dve uuuúplne stacia....ci ??? :wink: :wink: :wink:
28. máj 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja niekedy makám jak fretka - hoci dnes to tak nevyzerá :grinning:
28. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes je tá pracovná morálka celkovo asi nízka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ :sunglasses: :sunglasses: ... idem na obed a užijem si troška vonku slniečka :dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som dosť hladna......ale mám tu len jogurt......ani neviem čo idem robit...asi budem musieť vydržať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja konkrétne mám dnes pracovnú morálku na bode O. ale vobec ma to netrápi......"i takové dny jsou" :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, ale musím Ťa vyhrešiť, že máš len jogurt!!! Ty musíš teraz pravidelne a dosť papať!!!! Tak nech sa to nabudúce neopakuje :angry: :angry: :angry: .......... :wink:
No už fakt idem...
28. máj 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelik....... :pensive: :pensive: :pensive: ved ja viem
28. máj 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby to nespomenula nelik, tak ja by som to spomenula, to čo je za stravu, že jogurt pre troch?????????? po holej dostaneš
28. máj 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pojdem si niečo kupit......len pockam kym sa zas riaditel vrati z pošty .....
28. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchádzam........ už som načisto unudená, musím zdrhnúť domkov :grinning:
28. máj 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak krasny vik Adulik...pzdravuj Mata......a užite si to .-))))) kdekolvek budete :slight_smile:)))

:dizzy_face: :dizzy_face:
28. máj 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som domka :slight_smile:
28. máj 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, aj sebe si si dala "čierne" voľno? :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adu...šikuka jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ticho ti teraz závidím.......
mna prave sbombardoval sef s vypisom z katastra, že mu ho treba a nevie cislo parcely.....tak hladam jak somár pri tolkých jeho nehnutelnostiach !!!!!!!!!! :angry: :angry: ale myslim, že som na dobrej ceste ..... :wink:
28. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, že šikuka ............ hihihihihi....... tie Tvoje preklepy ma niekedy fakt vedia zabaviť :grinning: :grinning:
... a inak to je hlavné, že si na dobrej ceste :wink:
28. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nelik......vieš, ked to su veci ktoré ma na starosti ekonomka....a ta ma dovolenku........
a on ma tolko pozemkov, lesov a nehnutelnosti, že kym by som presla celý zoznam na katastri tak to mam na pol dna...!!!!!!!! ale nasla som šanon, kde som to pracne pohladala......a našla!!! :grinning: :grinning: už si tu pre to aj bol, takže pohoda......

a teraz už fakt kašlem na vsetko :grinning: :grinning:

no..a ked je raz šikuka...tak je....hahahahahahahahahaha :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok