Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
1. jún 2010

Sincer, veď ja viem, že kolegyňa za to nemôže... ja sa ani nehnevám na ňu... ten pocit sa proste nedá vysvetliť... len viem, že sa momentálne zase cítim ako týždeň po zákroku... dúfam však, že je to iba chvíľkové a nepotrvá to dlho.. Ozaj vám tu nechcem kaziť náladu... sorry 😔 😔 ... rozum mi hovorí, že to bude dobré, že je život krásny, veď sme zdraví... ale rozumom fakt neviem tie moje city dnes ovládať... a najhoršie je, že musím, lebo tu nemôžem pred 100 ľuďmi revať... 😠

sincerity
1. jún 2010

Nel.... ty nam nikdy ... ale fakt nikdy nekazis naladu.... ani neotravujes... ani nic podobne... na to sme predsa tu....aby si nam mohla napisat pocity, ktore prave prezivas....
tiez dufam, ze to nepotrva dlho u teba a zase vyjde slniecko 😉 , ver tomu ze ono to prejde.... skor ci neskor, so slzami alebo bez... ale casom to prejde.... a potom sa budes pysit bruskom ty 😉

orsul... hlavne sa dobre oblec moja, nech neprechladnes!

sincerity
1. jún 2010

adu.... no verim, ze zvladnem... neviem ci to bude lavou zadnou.... alebo na kolenach.... ale verim, ze zvladnem.... no musim, tolko ludi mi veri 😅

nech vam na tom stretku nasom nekazim naladu, ze som nespravila statnice 😅 😅 😀 😀

noemarta
1. jún 2010

dobre ranko,
ja som mala velmi tazku noc.... ☹
nevedela som si najst ziadnu polohu na spanie, do toho ma bolela a este aj boli hlava, a konecne ked som zaspala, tak som musela vstavat, lebo som isla na krv, ale uz som aj spat a idem si lahnut na chvilu.
Orsuuul, ze je to kraaasny pocit, ked mas na teste // palicjky??? ja mam ten test staaale odlozeny.
Nel, drzim moc moc palce aby si dnesny den zvladla, a suhlasim s babami, ak aj nejaka ta slzicka padne, myslim si, ze ta tehulka to uuuplne pochopi a sme tu my, keby daco !!!
Sincer, sevas ty sikovnica, neboj zvladnes tu skolu, ked si to do teraz zvladla, zvladnes to aj teraz. Moja segra sa teraz ovela lahsie a sikovnejsie uci, nez tie prve tri roky. tak hlavu hore a urcite to zvladnes. len uz aj prosim ta trosku vypni, joooo. 🙂
Ivkaj, drz sa dnes v novej praci, a hlavne ziadne rozculovanie, stres, mysli na to, ze si tehoskaaa. 🙂
Adu, pozerala som stranku, pjeknaaaa, prajem vela vela zakaznikov.

orsulka
autor
1. jún 2010

Noe...tak dobru nocku.... 🙂 😉 😉 hlavne si oddychni 🙂))))))

Nelik.........vieš, ja ža chápem, že sa tie nalady vracaju neoustale spat......jednoducho vždy pride niečo, či ti mysel posle tam, kde si už mohla byt ty.......ja som sa tiež takto cudne citila, ked som uvidela na koniku kočku, s ktorou sme mali spolu OPU aj ET.....a jej sa to chytilo a mne nie.....este v Heliku........kym bola tehu tak mi top ani tak neprislo, ale kym bola bližsie k porodu, tak som si tak zvlastne uvedomovala, že tam som mohla byt aj ja......jej sa vtedy chitili obi dve a mne ani jedno.....tiež som sa cudovala nad spravodlivostou.....

ty tam mas kolegynu, možno aj dalsiu....a este aj my s Ivkou sme ti asi "pridali"....vieš ja to myslim v dobrom...viem, že nám fandiš a držiš palceky, ale aj tak si viem predstavit taký ten pocit....že......a kedy ja???????

ale zlatko naše...MY TA MOOOC LUBIME (teda ak možem za vsetky napisať)......ako napisala Sincer...neotravujes, nikdy....len kludne pis, vylej sa von, pokecaj....inak by si mohla aj zblázniť!!!! 😀 😀 😀 a co už by potom L. sa takou bláznivou ???????????? 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. jún 2010

SINCER......aj ja ti verim......-))))))))))) viac by som ti sice želala titul Bc......a potom titul mamina.....ako MGr ci INg.......ale už ako si to zariadiš, tak bude 😉 😉 😉

nelia
1. jún 2010

Ďakujem baby moc, moc, moc 😵 😵 😵 ... Orsul, presne si to vystihla... veľmi ťažko sa mi tie pocity opisujú.. jedno viem, že som z toho veľmi smutná... a presne si uvedomujem aj to, že ako sa bude blížiť október, tak sa mi tieto pocity budú vracať... preto by som fakt pred októbrom rada otehu znova... kiež by ma pán Božko vyslyšal 😔 ... ak sa tak nestane, viem, že aj tak to zvládnem... Len na jednej strane fakt nechcem zaťažovať svoje okolie výkyvmi nálad, ale na strane druhej to zo seba fakt potrebujem dostať von, lebo sa zbláznim. A L. je z toho tiež hotový, keď som smutná... pretože mi nijako nevie pomôcť a trápi ho, že sa trápim 😔 . Zase som sa rozpísala... ale papier znesie veľa 😝 😀
Čo sa Sincer týka, ja jej verím a myslím si, že to bude tak, že najprv získa titul Bc., potom mamina a nakoniec Ing. (alebo Mgr.)... však Sincer? 😉

orsulka
autor
1. jún 2010

Nelik......no vidiš moja, sak to celkom rozumovo chápeš...vnimaš...a dokonca aj vieš, ako na to 😀 😉 🙂 😵 😵 to je super dievčatko..... ja tiež verim tomu, že ani sa nenazdas a bude to, a stihnes v pohodke aj do oktobra, aj si to tam u toho hore budem vrucne želať 🙂))) a L. má pravdu, lebo on ti naozaj nevie pomoct na ten smutok, tak sa trapi aj on........
treba dat tomuto vsetkemu este cas, douživas lieky, a bude to....len netreba teraz na to uplne že tlacit a sustredit sa na to, že a už možme začat....a potom čakať a stresovať každy mesiac ci to vyslo......
treba veriť že to bude, jasny dokaz o tom že to ide už predsa más......ale tak normálne triezvo...verim, že to zvladnete...zvládneme spoločne... 😉
😉 😉

nelia
1. jún 2010

Orsul, aj ja verím, že to zvládneme... a verím, že sa nebudem stresovať keď dojde mrcha a podobne... budem sa snažiť, sľubujem 😀 ... a len tak na upresnenie, tie lieky neberiem 😉
Inak moja polovička je od dnes na PN a ide sa pustiť do učenia na štátnice... no asi by som mu mala volať každú hodinku, či sa fakt učí... lebo ako ho poznám.... 😀 😀 ... ale nie... však je dospelý a hádam vie, čo robí 😵

adulik76
1. jún 2010

čaute, konečne som sa vymanila z tých nekonečných porád, dnes to bolo skutočné husté. Nelik, plne ťa chápem, ja som to tiež zažila vlastne nedávno, v súvislosti s mojou švagrinou, ktorá ešte aj porodila presne v deň, kedy som ja mala určený termín. Asi nemusím opisovať pocity, ty to vieš najlepšie. Ale človek sa im neubráni a možno je to aj lepšie, ako keby si to stále dusila v sebe. Je lepšie vypustiť to na povrch a vždy sa nájde niekto, kto ťa bude chápať. 🙂 . No predsa MY, nééééé?

nelia
1. jún 2010

Adulik, moooooooja, ďakujem... ver mi, že vy ste jediné, ktoré ma chápete... ešte že vás mám 😔

orsulka
autor
1. jún 2010

Adu.....presne...presne !! 😉 😵 😵 😵

nelia
1. jún 2010

😵 😵 😵 ................ 😵 😵 😵 ................ 😵 😵 😵

adulik76
1. jún 2010

totálne nestíííííhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

orsulka
autor
1. jún 2010

adu...no tak to sludujem....... 😕 😉 😉 😉
no...veru niekedy aj také dni su...🙂)))))

a ja tak v pohodke.....faktura, dochádzka.........a podobne.....-)))))

orsulka
autor
1. jún 2010

a Noe si asi celkom dobre zdriemla 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
1. jún 2010

a teraz som vás dočítala

orsul....super moja, veľmi sa s tebou teším a z celého srdca ti to prajem 😉

nelik...neboj, čoskoro bude dobre, hlavne, keď to šlo prirodzene, tak určite to čoskoro vyjde 😉

noemarta
1. jún 2010

ahojte babule,
hej hej doobeda som si dobre pospala, hlava prestala boliet a o 13,00 hod. som uz sedela u kadernicky a nechala som sa skraaaslit. prikladam foto do mojho fotoblogu,.... 🙂
teraz som si dala cesnakovy langos a ledva fuciiim.
Lax, straaasne je to pekne, ale vies cooo, bojim bojim sa to teraz objednat, leboooo, vsetci z okolia mi hovoria, ze to bude chalan, tak som zas v pomikove....... tak ked tak, tak potom to objednama. ale je to suuuuper, kraaasne, dik za typ.

adulik76
2. jún 2010

dobré ránko, síce upršané, ale dobré 🙂

adulik76
2. jún 2010

noe, pekný účes, svedčí ti 🙂

sincerity
2. jún 2010

ahojte babule.....

no tak toto pocasie by sa uz mohlo inac umudrit.... nielen, ze mi to leze na nervy, ale nemozeme ani nic poriadne robit na tej stavbe nasej....

noe.... no si fesanda 😉

nelia
2. jún 2010

Dobré ránko 🙂
Noe, si kočka 😉
Sincer, ani nehovor... to počasie je otras... ja chcem slniečkooooooooooooooo 😒

orsulka
autor
2. jún 2010

ahojte...aj ja prajem pekny den.......
dážd mi lezie na nervy, hoci sa v noci dobre pri nom spinka......aj tak je to zle, kvoli tym ludom a záplavám.....musia byt z toho už neskutočne unavení!!!!! 😔 😔

Noe........pekný úšes a fešná maminka .-)))))))) no aj brusko máš parádne..........a nestras, že chlapec, šak mi sme už zvykly na Nelinku !!!! 😀 😀 😀 😀 inak druhá babula a tiež na "N"..... Naty a Neli 😀 😀 😀 a Adu bude mat Lenočku 😀 😀 že same baby budu ??????? hihihihihihih...teda samozrejme, ak sa Adulkin drobcek urači niekedy otočiť tým správnym smerom 😀 😀 😀

tak konečne nám včera dorazili tie správne lišty na podlahu, tak sme vcera konečne vaic pohli s tym nasim bytikom.... 😉

orsulka
autor
2. jún 2010

Neli.....tak ako sa podaril ten včerajsí den v praci ???????? zvladla si ????? ja verim, že ano 😉

laxity
2. jún 2010

dobré ránko baby 🙂

noe...ja som ti to len ukázala, aké krásne písmenká majú 🙂 . A účes no hezký...síce nie moc praktický, ale krásny, aj tak to budeš mať väčšinu času v cope...teda myslím....ja som si teraz ani ofinu nedávala, asi by mi to dosť liezlo na nervy, bo mne sa vlasy točia a musela by som si ofinu žehliť 😒

a že chlapec? prečo? pretože si krásna? tak ako sa vraví, že keď si opeknela, že to bude chlapec? bo to aj mne povedalo dosť veľa ľudí a hlavne vo vyššom štádiu a vidíš Natali je na svete 😉 ....no ale uvidíme teda či Neli alebo Marcel 😕 ?

orsul...ako moja? A ty veľmi neprerábaj v bytíku, aj keď viem, že ťa to teší, keď sa zase niečo nové prerobí, ale...... 😉

nelik...ako? zvládla si? 😕

adu...a ty sa ako cítiš? Bude to teda Lenka? či?

My sme už aj vyhajané, od siedmej sme hore, ale spinkala krásne ako každú noc 9 h....a potom po papaní ešte 1,5h., tak dúfam, že aj vaše deťurence budú také dobručké ako je Natali 🙂

orsulka
autor
2. jún 2010

lAX......no ja mám z Vás taku radosť......🙂))) aj na fitečkách je malinka taká spokojnučka..... 😵 😵 a inak musi mnapisať, že aj tvoj drahy je s nou taky spokojny,ked ju drži na rukách .-)))))))) a fakt vam teda krásne spinka......ved to urcite preto, že je spokojna, a vyslovene má "kľudný spánok"
😉 😉 😉
no a ja doma, tak pomaham, že pomaham...... 😀 😀 😀 akože povysavat po vrtaní.....nachystat šroby.....pridržať listu... 😀 😀 okrem toho som odbiehala firt sledovat tenis...lebo hral moj oblubenec, a nejak sa mu nedarilo ☹
takže toť moja pomoc 🙂)))))

nelia
2. jún 2010

Lax, no darmo, bolo to vymodlené bábenko, tak musí byť dobručká 🙂 🙂
No ja som to včera síce ťažko, ale zvládla... dnes to už nevidím tak čierne.. smutná síce ešte trocha som, ale život ide ďalej... fakt by už vonku mohlo svietiť slniečko a hneď by bol svet krajší, nie? 😎
Orsulka veru, ty sa pri prerábke veľmi nenamáhaj... ale už vám veľa nechýba... či?

orsulka
autor
2. jún 2010

Nelik...tak som na teba hrdá !!!!!!!!! 🙂 a to slniečko by fakt bodlo....jasne, že by vsetko bolo hned krajsie, veselsie..... 😉

už nám veru vela nechýba....len tie listy dokoncit a interierove dvere......no a potom už len namontovať objednane vstavane skrine.....kupit alebo dat urobit nejaku obyvacku.......kcem novy stol do kuchyne...a potom aj vymenit dierka na kuchynskej linke......no ale to už vsetko tak nejak postupne.....ved ako aj doteraz 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
2. jún 2010

Orsul, to budete mať fakt krásne bývaníčko 🙂... a krpec môže doraziť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre