Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
2. jún 2010

no, už to u nás nevyzerá ružovo kvôli tým neustálym dažďom, ja som síce z toho vynechaná, ale mobilizácia je v plnom prúde 😝

orsulka
autor
2. jún 2010

Nelik.... 😉 😉 už aby to bolo hotove .-))))))))))

Adu....ved je to hrozne ako sa tí ludia snažia cokolvek urobit, aby sa im to nedostalo do domov, pivnic a tak.....som pocuvala, že v noci vojaci spevnovali nejaku priehradu niekde pri Nitre ci kde, aby sa to nepretrhlo 😔

adulik76
2. jún 2010

ja to všetko chápem

orsulka
autor
2. jún 2010

no...tak prave vraveli, že aj tak sa to pretrhlo ☹ ☹ ☹
Adu...a Maťa sa to týka???????????? 😕

adulik76
2. jún 2010

hej, týka

sincerity
2. jún 2010

adu.... veru, tiez som si rano spomenula na Mata.... je v terene? pomahaju niekde?

adulik76
2. jún 2010

zatiaľ ich ešte nepovolali, ale Vlára v Nemšovej sa už asi začala vylievať, tak uvidím. Ani našich ešte nepovolali, ale už sa chystajú

orsulka
autor
2. jún 2010

Adu.....ved nebud taka tajomna.....ak to nie je tajomstvo, tak ako ????? ako???? 😕 😕
musia ist niekam a tiež vrecovat piesok????? ci on skor na tu evakuaciu......????

adulik76
2. jún 2010

ja neviem, ako je to u nich, ale u našich je to tak, že ak ich zavolajú, budú robiť, čo treba.

orsulka
autor
2. jún 2010

no jo......ale vieš akí musia byt tí ludia štastní, ked im niekto takto pride na pomoc ???????

adulik76
2. jún 2010

ja to beriem, veď aj na takéto veci sme tu.

orsulka
autor
2. jún 2010

Adu...tak ale fakt tam musite mať celkom frmol, teraz.....hlavne este ked ani nevedia ludia na com su, kolko budu v terene a podobne......

adulik76
2. jún 2010

momentálne u nás prestalo pršať, ale stav vodných tokov sa nezmenil, voda je fakt živel a tak ľahko sa nepoddá.

A kde sú ostatné babulky? Ivka už asi zarezáva 🙂

orsulka
autor
2. jún 2010

Adu....Ivka ano...a tušim jej niekto aj cumi na monitor, ked nenapise..... 😀 😀 😀

adulik76
2. jún 2010

a čo, orsul, ako sa cítiš? zatiaľ všetko v pohode, žiadne nevoľnosti?

orsulka
autor
2. jún 2010

Adu....žiadne nevolnosti zatial, chvala bohu.......sak neviem sa dočkať toho piatku už........
len ma stale pobolieva to brusko...mám ho aj stale trosku nafuknute.....no a pekne poctivo každy vecer picham injekcijky......inak pohoda 😉

adulik76
2. jún 2010

z toho bruška si nič nerob, je to v norme 🙂 . Potom v piatok rýchlo výsledky oznám, budem nedočkavo čakať 🙂

nelia
2. jún 2010

Orsul, ako píše Adulik, tie bolesti sú normálne... tak buď kľudná, všetko bude v poriadku 😉 . Inak tiež sa už neviem toho piatku dočkať 😝 ... a aké injekcie si to picháš?
A ja som na tom dnes podstatne lepšie.. už som sa s kolegyňou dokázala aj baviť o bábätku, tak som na seba hrdá 😀 ... ale nie... dúfam, že ma tie moje "záchvaty" nebudú často chytať. Ale každopádne ďakujem za vašu podporu 🙂.
U nás tiež našťastie prestalo pršať... dúfam, že na dlhú dobu... to je ozaj hrozné, hlavne pre tých ľudí, čo im zaplavuje domy... neviem si to ani predstaviť 😒 .. o tom ani nehovorím, že aj úrodu ten dážď len ničí 😒

adulik76
2. jún 2010

mám pocit, že všetko ide niekam do prdele, samé nešťastia.....

orsulka
autor
2. jún 2010

tak z toho bruska až taka nervozna nie som, lebo už ste mi pisalai, že je o normalne, tak to tak aj beriem.... 😉

Neli...su to injekcie na zriedenie krvicky.....beriem to preventivne..... 😉 a este sa uvidi do kedy....

nelia
2. jún 2010

Orsul a to Ti robili hemato vyšetrenia, či len tak Ti dali tie injekcie? Asi si ich picháš do bruška, však?
Adu, ani mne sa to s tým počasím nezdá... my stále ubližujeme prírode, tak je len otázkou času, kedy nám to vráti 😒 ... vlastne nám to už v rôznych formách aj vracia... Takže za všetky tie nešťastia si môžeme sami... ale ľudia sú aj tak nepoučiteľní 😠

orsulka
autor
2. jún 2010

Neli......s tou prirodou upúlne suhlasim.......už si zas až tak vela nemožme dovolovat!!!!!!! 😔

Neli...doktor pozeral moju spravu z genetiky, kde mi ale robili zároven aj základne hemato testy.....a tam sa docital niečo, na čo mi povedal, že ak budem tehu, tak mi nasadi tie injekcie...(su to asi nejake mutacie, ci co si to tam šomral popod nos)....a picham do bruska......sak som zvvyknuta, takže pohodička.....-)))) a to su už hotove injekcie, takže len otvorim a pichnem 😉

orsulka
autor
2. jún 2010

Neli...ty kedy budes mat tie vysledky????? tak za týžden už, nie????

nelia
2. jún 2010

No budúci týždeň by už mali byť... vo štvrtok mám tú skúšku, tak tam zavolám asi až v piatok. Inak som mala ísť po mrche na folikulometriu, ale asi nepôjdem... nemám moc času kvôli tej skúške a pravdu povediac sa mi zdá zbytočné chodiť na folikulometriu, keď sa aj tak nemôžme snažiť, no nie? A tak som rozmýšľala, že po ďaľšej mrche by som šla spolu s tými výsledkami.

orsulka
autor
2. jún 2010

Neli.....a L. sa vcera poriadne ucil????? alebo tak ako si predpokladala ??? 😉 😀 😀 ale určite zaberal trosku .-))))))

tak doktor možno chcel len skontrolovat, ci vsetko v pohode a ci foliky rastu pekne, tak ako maju...lebo naozaj iný dovod na kontrolu nevidim....kedže povedal, že pauza......

noemarta
2. jún 2010

ahojte babule,
tak uz som tu, bola som u lekarky u hematologicky, tak vsetko v poriadku je. potom som trosku pobludila po obchodoch, kupila som este nejake male detaily do detskej, moc som neflakala tak za hodku som to vsetko stihla.
dakujem za pochvalu ucesu, mna..... 🙂
Lax, ja som si praveze dlhe vlasy dala zostrihat na tento kratky uces, lebo ja nenosim vobec cop a ja som praveze teraz bola dost nervozna z tych vlasov. mne tym ze sa kuceravia, tak tento uces beriem ako najlepsie riesenie, uz som ho raz mala, a bol ako sa povie bez udrzbovy.
Vela ludi mi hovori kvoli bruchu, ze budeme mat chlapca, tak preto som ostala taka v pomikove, ale ved hlavne nech je to zdraveeee!!!
zajtra idem na poslednu poradnu k svojmu gynekologovi.
drzte sa, idem nieco porobit doma, pak sa ozvem.

nelia
2. jún 2010

Orsul, L. veru zaberal, zaberal... že si našiel nejaký dobrý systém učenia, tak sa tešil 😵 😵
Noe, takým "babským" rečiam by som už neverila... bude to určite Nelinka 😅

noemarta
2. jún 2010

zeee, aj ja som uz taka stotoznena ze to bude Nelinka, aj sa s nou tak rozpravam ze to bude nelinka a nie marcel. 🙂
hlavne nech je zdrave babenko!!!!
booze, nic sa mi nechce, neviem sa odlepit od stolicky a zacat nieco robit. zas som mala taku fasa noc, ze o 4,30 som sa zobudila uz vyspata, tak este hodku som sa prevalovala v posteli a potom som si isla pustit telku, chvilu som pozerala a potom som v obyvke na hodinu - dve zaspala.
Laaax, az teraz viem o com si hovorila, ked si ty spominala, ze nemozes spavat.... 😉

orsulka
autor
2. jún 2010

Noe....tak ja som jednoznačne za NELI........kedže mne sa meno Marcel teda vobec nepaci.....sorry...toť len moj názor .-)))))

Neli....chlapi si vedia poradit 🙂)))))))))) dufam, že nenasiel dobry system na pisanie ťahákov 😀 😀 😀

noemarta
2. jún 2010

hm...ani mne sa meno marcel nepaci, to chcel moj manzel, ze bude mat dvoch marceloucou doma, lebo aj ja som Marcela.
viete cim sa napchavam, bryndzovymi haluskami, mnaaaam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre