Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. jún 2010

noe .-)))))))))) ahaaaa...tak to preto si vybral ?????? takže v auguste budes mat meninky?????? 15-teho...viem viem viem 🙂)))))) 😀 😀 😀

adulik76
2. jún 2010

orsul, ty si nejak zbehlá v kalendári

.... no a už prvá várka našich chlapcov a dievčat odchádza, ani neviem kam, len majú kopec vecí okolo seba.

nelia
2. jún 2010

Noe, nevadí, že sa Ti nič nechce.. užívaj si pekne ničnerobenie, kým môžeš 😉
Inak ja poznám jeden pár, čo sa volajú Denisa a Marián a keď čakali bábätko, tak mali mená Denis pre chlapca a Marianna pre babu... nakoniec sa im narodila Marianna... ale zlaté, však? Len škoda, že sa takto nedajú mená vymeniť v každom prípade.. u nás by to možné bolo (Kornel alebo Ladislava 😀 )... Ladislava by sa možno ešte dala, ale Kornel sa mi vôbec nepáči 😝

adulik76
2. jún 2010

tak u nás by to bol martina a adrián

adulik76
2. jún 2010

na dnes čaute, idem sa učiť, ako zachraňovať topiacich

orsulka
autor
2. jún 2010

no fasa!!!!! u nas Františka ....a chlapca teda fakt neviem.....!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
2. jún 2010

nooo tak u nas by to bol Marcel a teraz sa nesmejte, hi hi Stefaaania, a to urcite nehroziiiii. 🙂 🙂
Adu, ale u vas su obidve mena pekneeee. Adriana este stale mam alternativu pre chlapca. mne sa adrian velmi paci.
Orsul odkial vies, co mas nejaku marcelu, ci nebodaj mas narodky????
Baby ja som 9.7. som zvedava kedy pride na svet nelinka..... nooooo 🙂

orsulka
autor
2. jún 2010

Noe...viem...poznam aj Macku, aj kamoška ma prave vtedy narodky.....preto ju volam Marcelka, aj ked sa vola inak .-)))))))
vidiš Noe...tak povedz tvojmu, že ci by sa mu pacilo meno pre dievčatko po nom .-))))))) ja som mala jednu spolužiačku Štefku .-)))))))

noemarta
2. jún 2010

aaaale, uz mi to tolko razy omielal do kola, ze chce marcela, ze som aj suhlasila. ale bude to nelinka a ak bude druhe chlapec tak potom si meno bude vyberat urcite mala, vacsinou to tak je. alebo bude ten adrian....
orsul a a viem ze je skoro, ale mas uz nejake mena vymyslene pre deturence??? my sme marcel a nelu mali vymyslenu uz ked sme sa zacali snazit pred troma rokmi..... preto teraz ked sa to podarilo, sme to uz ani nechceli menit. boli tu alternativy ze adrian a linda, ale ostali sme pri tych prvych menach.

nelia
2. jún 2010

Orsul, tak váš syn sa bude volať Monik 😀 😀 alebo Monk 😀 😀
Inak mne sa páči aj Linda... my sme mená nikdy nemali vybraté... vidíte, možno by sme ich mali vybrať a potom by k nám konečne nejaký anjelik zavítal, keby vedel, ako by sa volal 😕 😕 .......... 😝

noemarta
2. jún 2010

Nel, veru veru, treba rozmyslat nad menami, ale nebooooj on urcite zavita !!!!!!
kto si pocka, ten sa docka !!! 🙂
Mne sa velmi paci meno Linda alebo Laura, hm... ale vyhrala Nela.
Presneeee, aj mna napadol MONK, hi hi 😀

nelia
2. jún 2010

Aj Laura sa mi páči... ale keď som to náhodou spomenula polovičke, hneď to zavrhol, lebo jeho sesternica sa tiež tak volá... a neviem vlastne, prečo sa mu to nepáči... 😨

minka051
2. jún 2010

Ahojte zdravím už sme konečne doma 🙂 trocha vytopený 😀
Po ceste by sa nám občas hodil aj čln ale auto to zvládlo. 😀 Teraz už len budem hladkať bruško aby drobci rástli. 🙂

nelia
2. jún 2010

Minka, pekne hladkaj aj za vás.. takže všetko prebehlo v pohode? Včera ste oddychovali na hoteli??

nelia
2. jún 2010

za nás som chcela napísať 😀

minka051
2. jún 2010

nelia ahoj ano oddychovali celý den som bola v posteli len večer sme sa išli do takej malej reštiky napapať a potom sme si pustili film a pri ňom aj zaspali. 🙂

nelia
2. jún 2010

takže pohodička, čo? to je super... takže o nejakých 10 dní čakáme správičku o // 😉
Pomaličky padám aj ja domov... pekný večer 🙂

minka051
2. jún 2010

Ano určite dám vedieť 🙂

sincerity
3. jún 2010

prva? .... tak prajem krasne ranko.... tu konecne vyslo slniecko.... tak snad aj vydrzi.

minka... super spravy.... verime v pozitivny vysledok... musi sa to podarit.... §
vy tiez staviate domcek? kde? ... v akom ste stadiu?

neli... super, ze to tak zvladas.... neboj kocka, ono to bude casom len lepsie a lepsie....
😉

ivi... ako v praci? ta tam asi uplne vystavili, ked nepises....

no u nas by tie mena boli... Miroslav a ... to neviem... od Mareka asi neexistuje... alebo ze by Marka? 😀
mne sa dievcenske paci Eliska.... a asi ked budeme mat babiznu tak ju aj dame... ale to je este daleko 😀 a chlapcenske bude vyberat asi mm ... to som zvedava sama 😀

minka051
3. jún 2010

Ahojte pekné ránko prajem 🙂

A konečne slniečko hneď je lepšia nálada. 🙂 😉

minka051
3. jún 2010

sincerity ahoj 🙂

No staviame je to pri Leviciach dedinka Starý Hrádok. Je tam úžasný kľud. Už máme urobenú platňu a začali sa stavať obvodové múry , len teraz sa nedalo robiť nič lebo ten dážď to nedovolil. Už by to bolo po strechu hotové. Ale aj to bude hlavne nech už je pekne. 🙂

orsulka
autor
3. jún 2010

dobre ranko 🙂)))))))))

Minka...gratulujem dievča moje zlaté !!!!!!!! aj ja sa tešim konečne na tie //!!!!! tfuj-tfuj-tfuj-tfuj......!!!!!! tentokrat to bude OK...verime...veríme!!!! 😵 😵 😵

No Ivka maka asi o dusu, a ked aj nie, tak urcite na nás mysli, len nie je možnost asi pisat.....a dufam, že ju tam teda moc neprehánaju hooore-dooole 🙂)))))

Sincer......taka som rada, ked napises...už normalne aj vcera rano, aj dnes rano ......hned som si zvykla, že si tu konečne častejsie 🙂)))) a som zabudla, kedy mas tie státnice????????

že MONK !!!! 🙂)))) mna tak inak volaju decka z tanecneho 🙂)))))) ako prezvyku......
ale Linda sa aj mne velmi paci......ma to meno vela podôb....fakt pekne.......ale moj drahy už od dávna len Janka a Janka...takže neviem......ako chlapec sa mi velmi paci Oskar, ale toto by mi asi nepreslo 🙂))))))
fakt neviem, a asi este ani nejdem rozmyslat.....najskor uspešne absolvovat zajtrajsi UTZ 😉

minka051
3. jún 2010

orsulka ahojček 🙂
Ako vidím náladička dobrá 🙂 🙂 ale ved tú máš ty vždy 🙂 No ale na Monka tedy nevyzeráš 😀 😀 😀
Silno držím palce na zajtrajší UTZ a myslím že sa nemáš čoho obávať, lebo všetko je v najlepšom poriadku 🙂)))))))
A nad menami si hlávku nelám to príde samo. Ja som pri prvom až do pôrodu ani nevedela čo čakám, ale stále som sa sním rozprávala ako s chlapcom a nakoniec to tak aj bolo a je z toho Robko. 🙂 🙂

orsulka
autor
3. jún 2010

Minka.....tak dakujem,, že nevyzeram...niekedy sa tak trosku citim......ja mám tie ž rada veci na poriadku .-))))) hihihihihih uložene, odpratane tam kde maju byt .-))))))))
no vcera ma dost pobolievalo vrusko, takže som cele poobedie pekne preoodychovala......F. ma nahnal do postele hned ako sme prisli z prace, a pekne varil a nosil mi papu a podobne 🙂))))) sice potom isiel na pivko s kamosmi, ale aj tak to bolo fajn, a dnes už je ovela lepsie.... 🙂

minka051
3. jún 2010

orsulka no len veru pekne oddychuj a F nech sa len pekne o teba postará 🙂 Ked chce byť ocino tak sa musí o to pričiniť 😉 Ja sa zatial cítim dobre, včera ma bolelo trochu bruško ale to bolo skôr asi také nadúvanie 😀 😀 Inak zatial necítim nič.

nelia
3. jún 2010

Dobré ránko 🙂
Orsul, tak tak... treba oddychovať koľko sa len dá... a som veľmi rada, že sa o Teba F. tak pekne stará 🙂... inak mňa tiež jedna bývalá kolegyňa občas volala Monk, pretože som musela mať euroobaly pekne usporiadané... zvyšovalo to moju pracovnú výkonnosť 😀 ... tiež mám rada, keď sú veci tam, kde majú byť 😝
A toho zajtrajšieho UZV sa veru neboj... všetko bude ako má byť 😉
Sincer, aj ja Ťa tu rada vidím takto častejšie... aj keď len raz denne, ale aj to poteší 😉

orsulka
autor
3. jún 2010

Nelik, Minka..... 😉 máte pravdu.....a som rada, že je drahy takýto starostlivy, a verím, že mu to aj ostane .-))))))))

Adulik ????? kdeže je dnes?????? ved vravela, že jej sa tá mobilizácia netýka.... 😀 😀

nelia
3. jún 2010

Orsul, presne to isté ma napadlo... hádam nepovolali aj ju 😕 ......... 😠 😠

sincerity
3. jún 2010

orsul.... no budem snazit byt castejsie.... ono ked casto vynechavam z prace kvoli skuskam, tak musim vela dorabat a neni casu sem pisat....
statnice by som mala mat v tyzdni od 21. -25. juna... neviem ktory den na mna padne a po nich uz konecne par mesiacov volno... ci ich spravim alebo nie 😀

minka.... tak to ste na zaciatku teda.... ale hruba stavba rychlo postupuje, takze aj strecha bude cochvila... len aby bolo dobre pocasie, bez toho to nejde...
u nas tento tyzden zacinaju robit vnutorne omietky, tak sa tesime, zase sa posunieme kusok dopredu... v
v pondelok sme si spravili s Marekom pekny den a po uspesne zvladnutej poslednej skuske sme isli pobehat nejake kupelnove studia, obchody a tak... tak som sa vytesovala... uz tesim ako budeme realne nakupovat.... 😀

veru veru... ta de je aduuuuuu? 😀

orsulka
autor
3. jún 2010

Nelik....tak jednak by to asi nemohli........a po druhe, myslim že Adu by im to rýchlo,stručne a jasne vysvetlila!!!!! to som si uplne na milion percent istá 😉 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre