Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. jún 2010

Adulik......ide o to, kto to potom ako v rodine znesie...pokial by boli korunky a dalo by sa to v pohode potiahnut, tak aj tri roky budem doma....druhá vec je zas zamestnanie, lebo takuto super pracu aj so super sefom, neviem kde by som zhanala, a tu v okrese veru ťažko.... takže ono vsetko so vsetkým suvisi....a niekedy z toho "zla" si treba vybrať to nejmensie...no nie?????

nelia
3. jún 2010

Adulik, no ja by som síce chcela ostať doma celé 3 roky, ale chápem aj Teba... ale ty to máš podľa mňa ľahšie, lebo aj PN-ky u vás berú inak, aj môžeš skôr chodiť domov z roboty a tak... u nás to s PN-kami nie je také jednoduché.... možno by sa ešte dal vybaviť ten polovičný úväzok... Keďže aj my platíme hypotéku, všetky peniažky potrebujeme...
A kto bude s malinkou (-kým) po tých 6 mesiacoch?

adulik76
3. jún 2010

tak potrebujem len preklenúť, kým dám malé do jaslí - t.j. od septembra, bude sa to dovtedy všelijak "lepiť", ale určite to zvládneme.

orsulka
autor
3. jún 2010

ja ani neviem ci su v PD nejaké jasle......
asi ani nie...... 😕 fakt netusim......

nelia
3. jún 2010

Ja som si myslela, že jasle už vôbec neexistujú... iba do škôlky viem, že berú deti, ktoré si už odvykli od plienok. Ale ja by som aj preto chcela byť 3 roky doma, lebo predsa by som si svoje dieťa chcela vychovať sama.. tým učiteľkám v jasliach je to šum a fuk... a tie prvé 3 roky sú podľa mňa fakt rozhodujúce...

noemarta
3. jún 2010

ahojte , vidim ze uz asi nikto nie je na prime, ale hlasim sa az teraz.
V poradni vsetko o.k., mala ma uz 2 kg, pekne je otocena dole hlavou, placenta, plod.voda, vsetko o.k.
Boli sme si s babami z temy juloviek, kuknut ruzinov.nemocnicu, hm.... tolko nas tam bolo, ze mi tam prislo total zle, vydychany vzduch, asi som mala nizky tlak, noooo, ale zvladla som to. ale z exkurzie som nic moc nemala, lebo som sa sustredila na to, aby som tam niekde neodkvecla.
ale uz je dobreee.
Co sa tyka mojej materskej, hm.. ja by som rada bola doma tie tri roky, minimalne dva, ale tiez mame hypoteku, takze neviem ci nepojdem skor, ale urcite ked tak, tak az po roku, skor by som chcela robit nieco z domu, nejake papierovacky, tak uvidime.

minka051
3. jún 2010

noemarta super všetko v poriadku ved iné ani byť nemôže 🙂 🙂 Ešte pár týždňov a malá je na svete 🙂 🙂

noemarta
3. jún 2010

@minka051 veru veru, za chvilu je na svete.
Pekna kuchyna, my mame tiez taku modernu, ale cela je v javore, lebo mi mame uzku kuchynu, tak som si tam nevedela predstavit tmavu. a ja som si ju celu sama navrhovala. tak nech sa vam dari so stavbou, bolo to pekne, tiez som sa tesila, ale uz by som do toho nesla. my sme si to stavali asi tak jak sincer, svojpomocne. my sme si vsetko zhanali, material, majtrov.

ivkaj
3. jún 2010

Ahojte, tak se hlásím po odmlce. Asi za váma teď nebudu chodit tak často, protože sem se od kolegyně dozvěděla, že šéfka si nechává dělat reporty kdo je jak dlouho na internetu. Mám net doma, ale to vy tu už po večerech nejste 😅 Tak snad na mě nezanevřete 😉

Orsul, zítra ti držím palce a večer určitě mrknu jak jste dopadli a koli vá doma bude 😎

adulik76
4. jún 2010

dobré ránko, hádajte, čo je?????????????????????????????? no predsa piatoooooooook 😀

orsul, tfuj-tfuj-tfuj, aby sa vám tie dve babulky pekne ukázali 🙂

sincerity
4. jún 2010

ahojte babulky.... prajem krasne rano.

osrul.... myslime na Vas 😉

noe... ty budes rodit v Ruzinove? ... bude tvoj muz pri porode?

sincerity
4. jún 2010

ivi... no to je skoda... ale zase je dolezite aby sa ti v praci pacilo... a mozes za nami chodit aspon vecer.

orsulka
autor
4. jún 2010

Dobre ranko...veru je tu vytuuužený piatok!!!!! 😀 😀 rono som sa porezala pri robeni ranajok F. až si ich muse ldokoncit sam 😀 😀 😀 nie a nie to zastavit.....a j to nam aličku, takže zistujem, že bez toho malička sa mi ťažko páse na klavesnici....ááááááá 😀 😀 😀 😀 taký krpatučký prstík, ale jaký potrebný .-)))))))))

Ivik.....takže kontroly v robote na net.....no tak to dost sila.....s takymto som sa už dávno nestretla, aby to v práci robili a kontrolovali.....aj ked viem, že na to právo maju.....tak ale aspon sem tam urcite napis ako sa mas.....ani teraz si nenapisala, ako sa citiš ????? ste OK??????? vertim, že ano.... 😉 a pekne rastiete....

dnes teda mam byt na kontrolu o 11,45...a uvidim kedy ma vezme......on tam ma vždy tolko žien...... 😒 hlavne, aby už konečne niečo vidiel.......

😉

Nore...takže si si pozrela kam sa prides s Nelinkou osobne zoznamit 🙂 😵 😵 a tiež som rada, že kontrola dopadla výborne ... 😉 a teraz si uživaj matersku 😵 😵

ivkaj
4. jún 2010

Čaute, kouknu rychle po ránu než se začnu vypravovat do práce.

Mě je celkem fajn, dneska by sme měli začínat asi 7tt (resp. jsme 6+0) a břísko přestalo bolet už minulý víkend tak mi to nedalo a zkusila jsem ještě jeden test a // jsou tam pořád tak snad je všechno v pohodě. Však v pondělí se uvidí jak na tom sme.

Sincer, ty moje šikovná školačko, moc gratuluju ke zvládnutým zkuškám! A v odmečku jak už se jde na vnitřky, tak to jde pěkně od ruky. Kdy se vlastně plánujete nastěhovat?

Orsul, no a na tebe budu v poledne myslet. Sama jsem zvědavá jestli už bude něco vidět. Určitě dej vědět 😉

Všem krásný pátek ;o)

minka051
4. jún 2010

Ahojte prajem pekné ránko

Orsulka dnes moc držím place aby si videla čo videť chceš 🙂 bude to úžsné určite. A fúkam aby sa prštek čím skôr zahojil 🙂
Ja zatial žiadne pocity hádam je to tak dobre. 🙂

sincerity
4. jún 2010

ivi.... no ja by som chcela uz na zimu.... ale ako to dopadne a ci to stihneme fakt neviem 😅

nelia
4. jún 2010

Bré ránko 🙂
Orsul, tfuj, tfuj, tfuj!!!! 😵 😵 .. určite už bude doki niečo vidieť... len hovorím, že sa nezľakni, keď ešte nebude srdiečko, lebo na to je ešte podľa mňa skoro...

Jaj, od rána som sa nezastavila.... porady, porady... a musela som nahlasovať do poisťovne poistnú udalosť... si predstavte, včera idem domov a oproti z nejakého nákladného auta vypadol taký kamenisko a priamo pod moje auto... totálne mi to rozbilo hmlovku a nalomilo plast nad kolesom... a začalo mi svietiť ABS, takže sa niečo aj s brzdami asi posralo 😠 😠 ... no ale mala som šťastie, lebo keby ten kameň padne na mňa... no neviem neviem 😒

Ivi, keď ten net kontrolujú, tak to radšej neriskuj... predsa si ešte nováčik.. a neboj, my na Teba nezanevrieme... budeme stále čakať, že nám sem po večeroch aspoň napíšeš ako sa máš... a aké sú inak dojmy s novej roboty? Novej šéfky / šéfa??? V pondelok sa určite ozvi, ako ste dopadli.

noemarta
4. jún 2010

ahojte , ze dobre ranko,
hm, ja som sa pred chvilou zobudila a a a akurat ranajkujem.
Orsul, tfuj tfuuuuj, drzim palceky nech vam kontrola dopadne na jednotku !!!!!
Sincer, hej hej v ruzinove budem rodit, a muz bude pri mne, ale pri samotnom porode nie. Sincer, Lax si dala aj odber pupoc.krvi???? ja to furt zvazujem,ale skor som ze nie.....

minka051
4. jún 2010

nelia tak to si mala šťastie ešte že to tak dopadlo. A zastavil ten čo išiel pred tebou. Ako ste to doriešili.

noemarta ahoj ja by som si pupoč. asi nedala. Mám brtranca gynekol a povedal že nie aj jemu sa pred pol rokom narodila dcéra a neurobili to.

noemarta
4. jún 2010

@minka051 ved to, mne to pripada ako velky biznis..... clovek na to nechce ani pomysliet ze co ked nahodou, ale radsej na to ani nemyslim, a co som citala nie je to na vsetky choroby, fakt len par vybranych. a este keby to nestalo tak vela......
Nel, tak to si mala ine stastie, este ze tak.

nelia
4. jún 2010

Minka, kde by zastavil... on šiel oproti a možno si ani nevšimol, že mu niečo padlo z korby... aj ja som šla ďalej... len som počula veľké buchotanie na podvozku, ale nezastavila som.. ten kameň potom ostal na ceste... najprv som si myslela, že sa nič nestalo, ale potom začalo svietiť to ABS a potom sme doma s mangelom kukali, že hmlovka sa rozbila a tak.. teraz má prísť na obhliadku nejaký chlapík z poisťovne.. hádam tam nebude nejaká veľká škoda ... a ak, tak dúfam, že to poisťovňa preplatí... síce máme spoluúčasť až 5000 korún, čo je tiež dosť 😠

nelia
4. jún 2010

Jaj a zabudla som napísať.. Noe, super, že Nelinka má už 2 kilá... nech ešte pekne za tých pár týždňov priberie 😉
My sme s L. akurát preberali mená.. no najprv mi povedal, že chlapec bude Meteoritko a baba Skalka (na základe mojej včerajšej nehody... no nezabili by ste ho??? 😀 😀 )... a potom, že keď to budú dvojičky, tak budú Podsem a Chodtam 😀 ... takže takto sa dá s mojou polovičkou dohadovať o mene 😝

orsulka
autor
4. jún 2010

už začinam mať nerviky...že čo bude, a ako bude.......a popro tom sa vedome ukludnujem......no raz tak potom onak....ja ani sama neviem,že ako 😝 😝 😝

orsulka
autor
4. jún 2010

Neli !!!!!! hahahahahahaha 😀 😀 lubim ťa babula, ako si ma rozosmiala teraz......."!!!!!!
hahaha tie dvojičky su fakt dobre 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
4. jún 2010

orsul, to chce kľud a nohy v teple .... 😉

orsulka
autor
4. jún 2010

adu...ja sa snažim....ale moc mi to nejde...........

adulik76
4. jún 2010

neboj, všetko je tak, ako má byť, ver mi

orsulka
autor
4. jún 2010

adu...oki oki oki oki oki oki oki oki.....až mi je zle od žaludka........no musim sa trošku spamatať......
tak verim Adulik...verim.......ved...prečo by aj nemalo byt vsetko OK, vsak?????? 😉

nelia
4. jún 2010

Moooooja, všetko bude v poriadku, uvidíš... skús sa veru ukľudniť, lebo drobcom nervy nerobia dobre... ale plne Ťa chápem 😝 ... no ale my sme sa na dievčenskom mene nakoniec zhodli... že Dominika... len taký malý detail.. mala by som otehotnieť a porodiť ho 😝 😀

adulik76
4. jún 2010

nelik, aj to bude ani sa nenazdáš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre