Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. jún 2010

ja viem, že ty zvládnes...... 😉 😉 😵

adulik76
7. jún 2010

kdeže máme nelik??? a ostatné???

orsulka
autor
7. jún 2010

tož nevím 😔 😔

adulik76
7. jún 2010

jééééj, orsul, už 7 tt???????

orsulka
autor
7. jún 2010

Adu.....ja neviem.....podla nejakeho kalednara co mi dali baby, som si zadala poslednu mrchu a vypocitalo mi datum....ten som dala do profilu a vyslo mi hento !!!!!! 😀 😀 ja si myslim, že asi 6 tt...tak neviem 😉

adulik76
7. jún 2010

ja som si tiež menila dátum, ale podľa termínu, podľa mrchy mám termín 4.9, ale podľa veľkosti bábätka mám 31.8. Tak si vyber 😀 , v podstate je to jedno, len nech je zdravučké, no nie?

orsulka
autor
7. jún 2010

Adulik...tiež si myslim...v tej tabulke ci kde bolo pisane...že dátm....plus minus 2 týždne 😀 😀 takže ty si akože dosť v termine 😉 😉 😉

co ta naša Nelka???????????????????? 😕

adulik76
7. jún 2010

no, neviem. A nemá mať niekedy tie skúšky???? 😕 Už mám pocit, že si nič nepamätám

orsulka
autor
7. jún 2010

Adu...podla mna tak nejak okolo 10-11.6. takže koncom tyzdna si myslim..... alebo sa doma spolu s L. ucia..... alebo su len spolu...... 😀 😀 😀 ....doma..... 😉 😉 😵 😵

adulik76
7. jún 2010

no, 10.6 máme s maťom 10-te výročie svadby 🙂

orsulka
autor
7. jún 2010

nooooooooooooo...!!!!!!!! jake pekne - okruhle...!!!! más aj dar ???? ci ??????
tak ak bude mat Neli skusky, tak budete pit vsetci traja 🙂)))))) ty sice neviem, že co budeš pit, ale ničo si lupni .-))))))
alebo planujete nejaku super večeru ????? 😉

adulik76
7. jún 2010

no, ja som dostala už včera tehu - kraťase 😀 😀 a s tým pitím....momentálne mi stačí len privoňať a už mám náladičku 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. jún 2010

hihihihihi......ja zas kd si len spomeniem, tak mi je na grc..... hahahahaha...v sobotu som bola kamosku pozriet na svadbe.....a ona vraj donesiem ti za jeden ????? uuuuu...až ma naplo 😉 😉

orsulka
autor
7. jún 2010

bábiky...najnovsie infošky mam od IVIK !!!!!

drobec má 7,7 mm a srdiečko !!!!!!! a druhy zatím bez srdicka, viac vraj o 2 týždne..... 🙂 🙂 🙂

minka051
7. jún 2010

Ahojte zdarvím
Som práve v práci no čo už mzdy urobiť treba a teraz ešte navyše všetko vyplácať čo ludia slúžili na povodniach no je tu koniec sveta.

Orsulka vidím že prvé grckavé príznaky 😀 😀 Ozaj ako ti bolo kým si išla na krv. lebo mne akosi nič nieje nijaké pocity a sa mi to nejako nepáči.

bublinkaa2
7. jún 2010

Ahojte baby... 🙂

Orsulka, Ivka - to su uuuuuuzasne spravy a z celeho srdiecka vam gratulujem... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Necitala som vas skoro uz tyzden a normalne som mala dost vas docitat... My s krpcom sme boli vo stvrtok po tyzdni choroby na kontrole a vsetko bolo ok a v piatok o pol noci sa zobudila s 39,5!!!!!!!!!!! Ja som myslela, ze sa zrutim. Sobotu sme prehoruckovali a vcerajsok uz bol s klesnutymi teplotami, hoci este po dozneni paralenu vyskocili na 38,5, ale uz sme boli aj na zahradke na slniecku, no a dnes uz bez teploty. Takze sme to zvladli bez atb. Neviem, co ju to chytilo, mozno nejaka viroza, lebo obcas zakasle, co doteraz sme kasel nikdy nemali.

Minuly vikend som mozno mala este plodne dni a my somari sme si to uvedomili az sekundu po!!! 😀 Tak toto je prvykrat, co by som este tehu teraz nepristala, ale ono to vzdy pride akurat vtedy, ked to clovek najmenej caka... Takze ktovie... No vcera mi vyrasil taky nechutny pupak na tvari, tak neviem neviem... 😀 😀 😀 😀 Ale sranda musi byt... 😀 😀 Pa pa

orsulka
autor
7. jún 2010

Minka.....ved tak v pohode v tej praci, každemu pekne vypocitaj kolko si zasluži, a niektorým teda aj popridávaj, ak dobre pomahali .-))))))))

ani ja som nemala nijake zvlaštne priznaky Minka....vobec.....sem tam pichlo v pdbrusku....dva som si myslela, že asi budu kramy, už som bola aj nervozna, ale potom uplne brucho preslo......a nic.....
takže bud v klude....je to OK 😉 😉 😉

orsulka
autor
7. jún 2010

@bublinkaa2 pane bože...!!!!!! tak vy si teda s tymi chorobami užijete.......tak to by inak asi vykotilo aj mna, že ledva tabletky doberie a ma to spat......juuuuuuuuuuuj kuriatko male...už Vam prajem aby zabrala ta liečba, co vam nasadili na podporu imunity..... 😉 😉
no a stym tehu.......možno mas aj pravdu, že niekedy ked najmenej kceš...... 😉 😉 😉 takže tak o mesiac budeme vediet ???? hiihihihihihihih 😉

minka051
7. jún 2010

orsulka no ked to ty povieš tak to určite musí byť ok 🙂 🙂

No ved ja im pekne nadelím a dala by som aj viac keby to záležalo len odo mňa 🙂

bambibam
7. jún 2010

jéééj ,sem tam do Vás nakuknem ,a čo nevidím . Orsulka gratulujem a teším sa s Tebou ale potichu a po 13tt by to chcelo šampus otvoriť. 😀 😀 😀 Prajem ti aby si prišla až na koniec tehulkovania bez problémov.

Ostatné kočky tiež pozdravujem. 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
7. jún 2010

@bambibam dakujem... 😉

noemarta
7. jún 2010

ahojte babule,
Aduuu, my sme mali teraz 5.6. 6ste vyrocie svadby, nooooo.
boooze, som sa lakla, ked som ta citala dozadu, dufam, ze si v poriadku,daaavaj si pozoooor, a hlavne na brusko !!
Orsul, moc moc sa teskujem , a tfuj tfuuuuj, nech sa tehotenstvo skonci uspesnym koncom !!!!!
prajem pekny den, idem este zehlit vecicky, uz mam dve varky pozehlene, este dalsie dve. paaa drzte sa.

adulik76
7. jún 2010

noe, všetko je OK, nebol to nejaký strašný pád, takže sme to zvládli dokonca aj v psychickej pohode. 😉

bublinkaa2
7. jún 2010

Orsulka - 😀

Pridala som zo vcera par fotiek, aby ste videli ako rastieme... 🙂

adulik76
7. jún 2010

bubli, fotky sú super, hlina, to je onoooooooo 😀 😀

bublinkaa2
7. jún 2010

Adu - dakujem, ale co myslis tou hlinou?

adulik76
7. jún 2010

však je tam fotečka s lopatkou a kýblikom a je to zababrané, nie? Neviem presne, či od piesku alebo od hliny, ale to je asi jedno

bublinkaa2
7. jún 2010

😀 😀 Prepac moje negramotnost... Ja som rozmyslala nad tym zahonom, ze tam je hlina, ze ci sa ti paci... 😀 😀 😀 😀 Ano, kyblik s lopatkou a formickami su zababrane od piesku, lebo ked prsalo, tak je to cele od neho umazane... 😉

ivkaj
7. jún 2010

Čaute, tak jak sme dopadli na kontrole už víte ;o) P. byl se mnou, tak si to pání kluci (byli jsme u mého oblíbeného Dr.) užívali. Mě přijde že mi na tu chvilku s UTZ vypnul mozek. Naštěstíjsme dostali fotku, i když teda je tam jen malinký černá flíček 😵

V práci jinak docela klídek, pohoda (teda až na ten internet), jsnad to nezakřiknu. Jen ta únava mě k večeru zmáhá. No jsem sama zvědavá jak to půjde všechno dál.

Mějte se fajn, ať všem všechno klape a já zase nakouknu 🙂

minka051
7. jún 2010

ivkaj ahoj tak to sú super správičky. Ja si na ne ešte musím počkať. Testovať asi nebudem počkám na krv. Mám ísť 14.6. Len zatial stále nič nijaké pocity. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre