Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
8. jún 2010

ja som si to len uľahčila 🙂

orsulka
autor
8. jún 2010

ADU...... aj ja suhlasim, že si šikulka...... 😉
a este k tomu rozpravat pred tolkymi ludmi naraz...... mala by som poriadnu tremu ......

minka051
8. jún 2010

no čo sa dá treba si ulahčiť. Ved ste šikovné 🙂 🙂 netreba sa zbytočne narobiť 🙂

orsulka takže už nastúpili prvé grckavé tehu príznaky. 😝

adulik76
8. jún 2010

tak okolo tých 60 boli moji kolegovia a iba tí ostatní boli cudzí, ale aj tak som tam niektorých poznala aj medzi tými cudzími. Nerobí mi to problém rozprávať pred ľuďmi, to je výhoda môjho zamestnania. Aspoň nejaká.

nelia
8. jún 2010

No ja sa tiež hanbím rozprávať pred toľkými ľuďmi 😝

orsulka
autor
8. jún 2010

tak ja tak na začiatku......možno by som sa postupne rozbehla.... 😀 😀 😀

minka051
8. jún 2010

checm s spýtať pili ste kávu po ET? lebo ked som doma tak nepijem ale tu v robote si dám .. Hádam nič nepokazím 😒

orsulka
autor
8. jún 2010

Minka...ja ano 🙂 😉

nelia
8. jún 2010

Minka, ja som síce nepila, ale vraj sa kľudne môže piť počas celého tehu... ale nemá jej byť príliš veľa .. neboj, určite tým nič nepokazíš 😉
Baby, mne sa dnes tak strašne nechce... mám takú nechuť do práce 😝 ... asi si idem hľadať dovolenku, či čo... chceme ísť zase do Chorvátska... nech je to už tu 😵 😵 😵

minka051
8. jún 2010

No od KET som si dala len 2 tak je to hádam dobre. Potom už nebudem. Až tak ju k životu nepotrebujem, leda ak by ma bolela hlava lebo mávam nízky tlak. 🙂

nelia my idema ale len na "maltu" 😀 😀 s fúrikom a lopatou 😀 😀

orsulka
autor
8. jún 2010

Nelik...len kukni moja......a daj prosim ťa info......aj ja som rozmyslala, že ak by, tak len chorvatsko .-)))))))

ani mne sa nechce, este stale mi nie je bohvieako, ale už som aj co to zjedla, tak hádam sa polespi.....

vraj pocas 1 trimestra tak jedna kava denne...ako limit....... potom neskor sa možu vraj aj dve denne 🙂 🙂 ja som sa hodne riadila tym ako som to citila....ked som mala na tu kavu chut, tak som si urobila, ked nie tak nie.......

nelia
8. jún 2010

No ja mám na kávu chuť takmer vždy.. inak ju nepotrebujem, ale hrozne mi chutí... kľudne by som mohla piť bezkofeínovú..
Orsul, mne sa ani tie dovolenky nechce kukať 😝 .. nejako ma bolí chrbát z toho sedenia za PC... už by som potrebovala na tej dovolenke byť a nie ju hľadať 😀 😀 Inak miesto máme už vybraté (Baška na ostrove Krk), len treba nájsť nejaký apartmán.

Minka, veď to je super destinácia ... aj ja by som to brala 😀 😀 😀

minka051
8. jún 2010

nelia no ak by si sa veľmi nudila tak dobehni 😀 😀 😀 len ešte nemáme bazén 😀 😀 😀

minka051
8. jún 2010

ozaj môže sa lietať lietadlom na začiatku tehu?

orsulka
autor
8. jún 2010

Neli...tak tam sme boli minuly rok !!!!!! 🙂))))))))))) apartmnám sme nasli priamo na mieste tam u nich v tých informačných kanceláriach.....🙂)) dopredu sme ani nehladali .-))))) velmi sa nám tam pacilo...... maju tam uuužasne francuzske palacinky plnene cokoladou 🙂))))) a inak je tam dooost vela ludi, my sme chodili na plaz tak okolo 10,30 a to už bol problem chytit miesto...... a je tam vela rodin s detmi.....veeeeeeeeeeeeela...veeeeeeeeela 🙂))
ale mestečko pekne..
😉

orsulka
autor
8. jún 2010

Minka....tak to netusim......urcite sa nelieta v poslednom trimestri....(tam je aké i ????y??? ) ...... takže asi aj ano.....

adulik76
8. jún 2010

orsul, poradím: v kom? v čom? v trimestri 😉

nelia
8. jún 2010

Dobré "i" si dala 😉
My sme tam už tiež boli.. a keďže ideme teraz aj s malým krsniatkom, preto sme si vybrali práve to isté miesto.. už to tam poznáme, viem, že prístup do mora je vhodný aj pre malé deti... a práve preto si chceme nájsť ubytovanie vopred, aby sme s ním nemali zbytočné stresy...
Minka, na začiatku sa tuším môže letieť.. ale závisí aj od priebehu tehu...

orsulka
autor
8. jún 2010

ja som si aj myslela, že by tma mohlo byt i......iba sa mi tam viac hodilo .-))))))))) ale v kom? v čom?...je dobrá pomocka 🙂)))))))

Nelik...tak jasne, ked sa ide s malym je dobre mat nieco vopred 🙂)))

adulik76
8. jún 2010

to mám ešte návyky zo ZŠ 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. jún 2010

Adu...ale to su dobre navyky...... 😵 niečo sa tam predsa len na nás nalepilo 😉

adulik76
8. jún 2010

no, veru, nalepilo 😉

adulik76
8. jún 2010

ivik, a ty máš kde svoje tt???

adulik76
9. jún 2010

dobré ránko, ako sme sa vyspinkali???? A som prváááááá 😀

orsulka
autor
9. jún 2010

dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tak druha....... no noc bola celkom fajn........ale ten vcerajsi den........hotovka!!!!!!
ja som sa vlastne o 11,30 vypytala z prace a sla som domov....... 😝

minka051
9. jún 2010

Ahojte pekné ránko
@orsulka no tak to sme mali obe nie moc dobrý deň ja som včera išla na WC cikať a ked som sa utrela som zistila že špiním a bolelo ma trochu podbruško. Tak sme išli hned domov lahla som si a odrazu také silné bodavé pichavé bolesti asi 3x za sebou až hrúza. Tak som ležala celé poobedie až do večera a prešlo to. Dnes ráno len taký trošku hlienový fliačik po WC inak nič a zatial nebolí no dúfam že to bude dobré. Keby som nemusela byť v práci tak doma ležím.

orsulka
autor
9. jún 2010

Minka......fuuuuuuuuuha.......no moja.....a nedalo by sa ti tak, že nieco porobis, to najnutnejsie a sup ho zas do postele ??????? a zajtra zas nieco...a tak pomalicky tie vypllaty?????? asi by bolo dobre, keby sa dalo oddychovat..... 😕
pretože inak to špinenie nemusi vobec nic znamenat...ved to sama vieš.... 😉 😉

minka051
9. jún 2010

orsulka no dnes už len pripravím papiere čo posielam a idem domov. je mi inak dobre len musím byť opatrná. No špinenie môže byť aj dobrá zvesť.

orsulka
autor
9. jún 2010

MINKA.......no ved prave ... 😉 😉 tak to netreba podcenit.....ved sam a vies... 😉

nelia
9. jún 2010

Dobré ránko 🙂
Minka, presne to ma napadlo, keď som to čítala... malinké sa určite uhniezďuje... pritom môže mať žena aj bolesti aj špiniť môže... takže podľa mňa to vyzerá náááááááááááááááááádejne.... 😵 😵 .. ale určite skús veľa veľa oddychovať 😉

Baby, čo to stretko? Bude teda v ten víkend, čo sme sa dohodli? 16-18.7.? Chcem si totiž naplánovať tú našu dovolenku, ale akosi mi nevychádzajú termíny 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre