• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
nelia velmi chcem aby to bola pravda :slight_smile: porobím čo treba a už ma aj vezú domov a hned som v posteli. Zatial mi je dobre klop klop klop :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jún 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minka...no tak to je super....:slight_smile:))) myslim, že dobre znamenie :slight_smile:))

Nelik......ano stretko plati...... :wink: :wink: :wink:
9. jún 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka a tebe je dnes ako :slight_smile: :slight_smile:
9. jún 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, tak fajn :dizzy_face: ... a ty sa dnes cítiš už lepšie?
9. jún 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja s tým termínom stretka úplne rátam a stretneme sa teda na Chvojke?
9. jún 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zatial plati na Chvojka.....suhlasili aj Vilkovci...... :wink: :wink:

mne je dnes určite lepsie...aj ked to nie je bohvie čo.....držim sa ale :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka, aspoň vieš, že sa v Tvojom tele niečo deje.. a keď sa držíš, tak je fajn :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@nelia tak to viem uplne jasne teraz :grinning: :grinning: :grinning: a vydržať treba.....ved vieme prečo to robime :slight_smile:))))))) a ked bublinka chce, tak bude trapiť pomaličky... :wink: :wink: :wink:
9. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj keby už trápila tak aj mňa :slight_smile:
9. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MINKA....a ty tu čo este robiš ??????? heš-heš-heš !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, minka, pekne šup-šup do postele
9. jún 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulík orsulka ja hned padám tak o také 3 hodinky do vtedy to musím stihnúť. Papire tlačím o stošeť až je už lačireň horúca ako rúra :grinning: :grinning: :grinning: už má odvoz pripravený len to tu musím dokončiť. Ešte keby tie eletronocké odosielania išli rýchlejšie lebo len to ma zdržuje :angry:
9. jún 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minka...tak ok......cas pokročil, tak hádam ti už moc neostáva......a nie že doma budeš lietať okolo šporáku a zas daco kuchtit !!!!!!! más zákaz !!! :wink: :wink: :wink:
9. jún 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, zas sa mi čosi podarilo, vypisovala som jednému Potvrdenie zamestnávateľa o príjme na pôžičku a názov zamestnávateľa som miesto Vojenský útvar napísala Vojenský ústav. Tak som tu spôsobila všeobecné rozveselenie.... :grinning:
9. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu :grinning: :grinning: :grinning: ... však niekedy to na vás aj platí, nie? Ako tu zvykneš popisovať tú situáciu u vás..... :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

keby si pisala len skratky, tak y si to každy moho vysvetliť po svojom .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelik, niekedy je to viac než pravda, ale v tej banke by to asi moc nepochopili.... :grinning:
9. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adu...niekedy aj v tej banke sedia len také čúzy, čo by si to možno ani nevsimli.....ono aj tie banky su také "ústavy" same o sebe .-))))))) :grinning:
9. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale načo riskovať, že?????? :grinning:
9. jún 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...jasne :grinning: :grinning: :grinning:

ja som sa prave nahlasila na pedikuru dnes...bude kamoska volat ci to ma volne.....dufam, že ano ...tak by som relaxla trosku
:wink:
9. jún 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po dlouhé době lásky moje,

orsulko co to vidím to je krásnéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :cry: :cry: :cry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk :zipper_mouth: gratuluju moc moc

adu už 29tt :confused: :astonished: :astonished: :astonished: hrozně to letííííí :dizzy_face:

moc všechny zdravíme!!!
9. jún 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Katuska......ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj...a vitaj :slight_smile:)))))))

ako sa mate??????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooj Katuska :slight_smile: :slight_smile:... dávno si sa tu neukázala... ako si nažívate??? :confused:
9. jún 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nelik..dnes už je streda........zajtra mas tie skusky?????? a tie vysledky budu kedy?????? piatok ????? ci ?????
a potom s nimi pojdes za dr. ?????? ci až po tej dalsiej mrche, ci ako si to pisala??????
9. jún 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru, zajtra... no mám asi tak 10%-nú šancu urobiť, ale aj to je šanca, no nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A po tie výsledky by som mohla volať možno už aj dnes... tak poobede možno zavolám a uvidím, kedy by som po ne šla.. asi až budúci týždeň.
9. jún 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NELIK..... a preco len 10 %...aj ked určite aj to je šanca.......... ale ved si trosku do toho aj pozerala....a mas aj daku prax, nie??????? :confused:
9. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj pozerala, aj prax mám.. ale to sú tak strašne komplexné príklady a je to ozaj ťažké... a tá angličtina... niekedy má človek problém pochopiť zadanie...strašne veľa bude závisieť od toho, aké otázky dajú... ak budem mať šťastie, tak mám šancu spraviť.
9. jún 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neli...tak ja držim palce, nech to vyjde a nech pri tebe stojí aj to povestné šťastíčko :slight_smile:)))))))
a to mas na cely den ????????
9. jún 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musím ešte stále predýchavať, lebo to, ako som sa nas...a pred obedom, tak to už som dávno taká nebola. :angry:
9. jún 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu........uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuha!!!!! tak toto vyzerá dosť vážne ........... :confused: potvrdzujem, že už si davno veru :angry: nebola.......kto ťa nas..l???????? niekto z ústavu ???????? :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok