Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
9. jún 2010

hej, z ústavu, však zajtra na porade im to dám "vyžrať"

orsulka
autor
9. jún 2010

adu..aspon, že tá porada je až zajtra........ a to budeš este viac predýchaná.... 😉 😉 😉

tak dnes o 15,15 idem na tu pedikuru....tak celkom fajn.......s kamoskou sme mali ist na kavicku, ale ochorel jej manžel, tak nemá kde dat maleho, tak sme to museli zrusit..... tak aspon ta pedikura 😉

nelia
9. jún 2010

Tú skúšku mám od 11-tej a bude trvať 3 hodinky... ale je to v BA, takže celý deň v čudu... ale aspoň sa ráno vyspím 🙂
Adu, hlavne kľud moja... vieš, že v Tvojom stave sa nemôžeš vytáčať... vykašli sa na celý ústav 😀 , nestojí to za to 😉 😀

orsulka
autor
9. jún 2010

tak ja balim...a prcham....
idem si este kupit zavorove keksy.... 😉 😉

ahojte kuriatka...pa pa pa

a pekny zvysok dna....

IVULKA.....ako sa mas kuriatko ???????????????? pozdravujem ta....🙂))) 😵

adulik76
9. jún 2010

no, ja to tu tiež balím, ešte furt som nasratá

nelia
9. jún 2010

Tak príjemný zvyšok dňa... a zajtra mi držte palce 🙂

ivkaj
9. jún 2010

Čaute, my jsme byli včera na petanqu (vím prd, jak se to pořádně píše;o)) a večer už se mi na net nechtělo, padla jsem mtrvá do postele.
Představ te si, že jsem už dva dny po sobě viděla v práci kominíka. Uprostřed Prahy, v budově plné kanceláří, tak jsem hned šahala na knoflík;o)

Nelia, zítra ti budu držet pěsti pro štěstí. Tfuj tfuj tfuj 😉

Minka, jestli máš na kafe chuť, tak si ho klidně dej. Ale asi opravdu jen jedno denně a pozor na černý čaj a kolu, on se ten kofein pak nasčítá.

Adu, ty se nerozčiluj a hlavně na sebe dávej pozor 😉

Orsul a ty to s tím zvracením moc nepřeháněj 😉

Týdny si asi dám až budeme mít po druhé kontrole nebo možná až po 1trim. Nechci nic zakřiknout. Mě je jinak docela fajn. Zvracení se mi zatím vyhýbá, i když teda žaludek se mi občas zvedene pěkně. Jediný co jsem předtím neznala je teda únava, mám pocit že usnu dřív než se otočím na posteli ze strany na stranu. Joo a trochu mi poporostla prsa 😎

Sincer, jsem zvědavá na ty vaše výsledky. Moc bych vám přála aby byl výsledek co nejlepší 😵

adulik76
10. jún 2010

dobré ránko, dnes moc v robote neporobím, musím skočiť k dr. a poobede mám ešte aj zubára 😝 . Ale dnešnú poradu som si nemohla nechať ujsť.

minka051
10. jún 2010

Ahojte pekné ránko 🙂

Tak dnes som už doma a budem oddychovať. Ráno ked som sa bola umyť tak zas trochu špinenie okrem Crinonne čo so mňa vyšiel, ktorý si dávam tak vyšli aj také hnedkasté hlieny. Inak celý den nejde nič. No mám strach. Zatial ma nič nebolí nič nepociťujem a ani prsia ma tento krát vôbec nebolia. Ale testovať nebudem ja počkám na krvičku 14.6. ak do vtedy nenastane nejaká katastrofa na ktorú nechcem ani pomyslieť 😒

adulik76
10. jún 2010

minka, skús myslieť pozitívne. Príznaky tehotenstva majú baby každá inakšie a nejde to podľa nejakej šablóny, možno to, čo sa deje teraz s tebou je dobré znamenie.

minka051
10. jún 2010

@adulík76 no moja ja sa snažím velmi a nepripúšťam nič, len to že som tehulka...No len ma tento priebeh znepokojuje. Ja som aj pri prvom tehu špinila a bolo to ok. 🙂 A pri druhom som aj krvácala, ale to som už mala potvrdené tehotenstvo. Len som si musela dávať pozor. Dnes je 9deň po KET. No uvidíme čo osud prinesie. 🙂

sincerity
10. jún 2010

ahojte babule 😉

min... adu ma pravdu, hlavne pozitivne myslenie, viem ze je to tazko... ale aspon skus.... a na zle veci ani nepomysli.

adu... dufam, ze noha uz neboli a je vsetko v poriadku.... aka porada ta to caka dnes?

ivi... dakujem.... avsak zatial ziadne info nemam....

pretoze.... nam sa vcera ten odber nezadaril... no proste bolo toho malo... kade tade po zemi, marek bol velmi nervozny a mnozstvo nebolo proste dostacujuce na rozbor.... 😒 mame skusit buduci tyzden....

a chudak ako sa tam hnal .... tak buchol auto.... a vyzera to na vymenu zadnych - tych kufrovych dveri..../mame kombi astru - viete tie zadne/... nejdu vobec otvorit, blatnik uplne v pr..li
takze vcera den blbec... okrem toho milion roboty, na stavbu nam doniesli uplne iny material ako mali... takze teraz robia vnutorne omietky s inym materialom.... ale zatial to vyzera dobre... tak uvidime... ved potom nafotim a popysim sa .... ak bude cim...

nel.... silno na teba myslim, si sikulka, verim, ze to zvladnes! tfuj pre stastie 😉

orsul... to stretko plati na ten termin nie? marek sa uz pytal na teba a feriho a velmi sa z vas tesi! a ze pozdravuje.... tento rok by mu to snad mohlo vyjst a prisiel by /ak sa nevyskytne nic na stavbe/

prajem krasny den babulky moje 😉

sincerity
10. jún 2010

minka... neboj, nemusi to vobec nic znamenat... moja krsna /aj ked je to uz teraz patdesiatnicka/ mala obidve tehotenstva take, ze do stvrteho mesiaca pri oboch chlapcoch normalne krvacala... pravidelne, ziadne spinenie, ale riadna mrcha.... ziadne nevolnosti, ani priznaky, bolesti prsnikov... proste nic... a ma dvoch chlapov velikych teraz uz 😉

minka051
10. jún 2010

No tak už mi nepomôže ani pozitívne myslieť, lebo práve som začala a poriadne krvácať ☹ Tak túto etapu som asi skončila. Už dalej nepôjdem lebo ako vidím už zmysel to nemá. Prajem všetkým nech sa im to podarí. Ja som vďačná za dve deti čo už mám. Už mi to nieje dopriate tak to tak aj beriem.

orsulka
autor
10. jún 2010

dobre rano........

Minka..................... 😔 😔 😔 😔 je mi to luuuuuuuuuuuto............. 😔 😔 😔 😔

minka051
10. jún 2010

orsulka no taký je už osud.. Asi chcem viac ako môžem mať. Ale ja to predýcham, len to ešte musí aj moja polovička. Poviem mu to až príde domov, lebo dnes má toho veľa aj v práci aj okolo našej stavby domu tak nechcem aby bol smutný. ☹

orsulka
autor
10. jún 2010

minka.....tak asi ano.....ale aj tak mi to je luto 😔
si statočna, keď to takto berieš........

minka051
10. jún 2010

orsulka to nieje o statočnosti. Len som sebe a hlavne mojmu drahému chcela splniť sen, ktorý sa už pravdepodobne konať nebude. No ale život je aj o tom a musíme ho tak brať. Ale ak mi povie aby sme to ešte skúsili tak to urobím. Ale to už bude určite naposledy. Ešte budem volať dokimu do centra ale dne ani zajtra tam nieje tak až v pondelok a uvidím čo mi on navrhne a potom sa podla toho zariadim. Väčšinou vždy som dosiahla čo som si zaumienila, len bohužiaľ,i to teraz nevyšlo ako som chcela. A aj u teba som bola presvedčená že sa to podarí a nemala som ani najmenšiu pochybnosť. A to ma teší.

sincerity
10. jún 2010

minka.... ☹ ☹ ☹ .... to ma mrzi.... a nejaki mrazacikovia vam neostali? ci vy ste mali darovane vajka?

minka051
10. jún 2010

sincery ano mali sme darované embryjká tam nič nezostáva len to ti dajú čo sa rozmrazí je dobré.

bublinkaa2
10. jún 2010

Dobre ranko vsetkym zelam i ked minka, tu sa asi dobre ranko len tak povedat neda. Velmi ma to mrzi... 😔 Si velmi silna zienka a ak sa rozhodnete este pre jeden pokus budem sa velmi tesit... 🙂 A ak nie, tak to tak ma byt...

My s malou pre zmenu kasleme a soplime, ved preco nie, preco by sme si mali uzivat teple dni v zdravi...?!!! Katastrofa...

minka051
10. jún 2010

bublinka ano je to tak ako píšeš.. A tie choroby detí.... o pár rokov ti to ani nepríde. Ja mám deti velké a brala by som tie starosti čo máš. Ved to zistíš. 🙂 Poviem malý príklad. čo je horšie ked ti syn havaruje na aute a prežívaš peklo, ako sa to stalo už mne alebo isť k lekárke že je chorý bežnou detskou chorobou. Nevysvetluj si to preboha zle. Ale ked som mala ja male deti vždy som si hovorila, bože aby už sedel, aby už chodil, aby už nemal plienky, aby už bol trochu samostatný a teraz by som si to niekedy želala aby to bolo späť. Hovorí sa malé deti malé starosti velké deti velké starosti. Ale vždy to budú len deti. Len si užívaj každý deň nieje to katastrofa. Ale máš pravdu ja som to vtedy tiež tak brala. Treaz hovorím ako stará baba, ale je to tak.

bublinkaa2
10. jún 2010

Nie, neboj, neberiem to v ziadnom pripade zle, smejem sa pri tom, lebo mas pravdu... 🙂 Ja viem, ze moje starosti su len malym zrnieckom toho, ake len este mozu byt a akymi sa trapia ini...

minka051
10. jún 2010

bublinka to som rada. 🙂 🙂 Smiat je lepšie a povedat si že zajtra bude ešte lepšie 🙂 😉

adulik76
11. jún 2010

dobré ránko, konečne piatok. Zajtra ráno chceme ísť na samozber jahôd mňam-mňam 🙂

orsulka
autor
11. jún 2010

Dobre ranko...
aj ja som chcela, ale nemám ist s kym..... 😒 tak možno buduci tyzden, ak by vysiel cas......ale to asi nevyjde... 😔
Adulik a kam to pojdete ?????

adulik76
11. jún 2010

Kúsok od Nového Mesta n/V - Rakoľuby

sincerity
11. jún 2010

ahojte babulky... prajem krasne ranko... dnes ma byt 34.... ! umreme tu za ziva.....

neli... ako dopadla skuska? verim, ze mozeme gratulovat...

adu.... my mavame samozber doma v zahrade 😀 tento rok je vela jahod, zial vela je ich takych hnilych.... to kvoli tym dazdom co byvali....

tak vam musim napisat.... uz tri dni sa natahujem s babami v jednej teme, no otrasne volaco.... kvoli jednemu konfliktu.... tak som sa hned rano rozculila, napisala im posledny prispevok a tym to snad hasne.... 🙄

adulik76
11. jún 2010

a čo sa deje, sincer?

maťo mi včera priniesol ružičku k výročiu a 1 kg jahôd 🙂

sincerity
11. jún 2010

adu.... len taka blbost proste, hadam sa tam s nimi... ale sak co, ked ja aj tak nemam co robit. 😀

no gratulujem.... pekne, ze si spomenie... som zvedava co ten moj.... my mame 30. juna. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre