Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
14. jún 2010

Dobré ráno ;o)

i u nás po slunečném víkendu (i když jak kde, někde měli i kroupy) už zase prší 😝

V práci to zatím docela jde (i když teda ten internet mi docela vadí). Kolegyně jsou fajn, ale ta se kterou budu nastálo se terpve vrátila z neschopenky, takže s ní budu teprve od příštího týdne. Takže uvidím. Nejhorší pro mě bylo zvyknout si na to, že tam občas není co dělat 🙂 Pár lidí z firmy už díky Pavlovi znám a navíc je tam většina lidí tak do 45, takže taková pohodová atmosféra. 🙂

Nelia,určitě to L. v pohodě zvládne😉

Adu, vy máte takovou spotřebu marmelád? Nám vydrží sklenička snad celý rok.

nelia
14. jún 2010

Ivka, tak to je fajn, keď sa Ti tam páči... inak tiež neznášam dni, keď nie je do čoho pichnúť... ten čas sa potom tak vlečie..
U nás sa džem a lekvár tiež moc nemíňajú...
Kde sa túla Orsulka??? 😕

orsulka
autor
14. jún 2010

dobre rano.......
som bola na kontrole.....brali mi krv......vsetko OK.... 😉 😉

nelik...L. držim silno palceky...........

Ivik...som rada, že ste OK....aj ked to zvracanie nic moc, dufam, že coskoro prejde 😉

Adulik...tak mnaaaaaaaaaaaam, taky džemik fajny by som si dala....

ja som bola vcera v BA pre Ferka už sa mi konenče vratil z tej služobky !!!!!!! konečne, tyžden mi už bolo fakt dlho.....doniesol mi dva parfemy, dve tricka, a jednu super kabelu....aky zlaty ..-)))))))

ja som dnes v druhej firme......a tak asi bnebudem moc pisat, lebo by som rada dnes tu tie vyplaty kompletne urobit.......tak zatial 😵 😵 😵

nelia
14. jún 2010

Orsul, super, že je všetko OK... tak to má byť!!! 😉
L. už má po... má z toho dobrý pocit, no výsledky budú až okolo obeda... tak to určite urobil.... takže sa ide na večeru oslavovať 🙂

orsulka
autor
14. jún 2010

neli....velká gratulááááááááááááááácia 😎 😎 😎 ta tvoja polovička je velký pohoďááák 😎 😎 😎
a ty ako srdiečko ?????? ide to ?????? už mas volnejsie v tej práci ????

adulik76
14. jún 2010

zasa prešiel koník nejakou zmenou? 😕

adulik76
14. jún 2010

ozaj, nelik, gratulujem lacimu

orsul, maťo má dotaz, že či by sme nevzali z domu kotlík na guľáš - na stretko

nelia
14. jún 2010

Adu, vyzerá to tak ........😕
Orsul, mne sa dnes nejako nič nechce, tak robím tak pomaličky... ale aj mi to pomaličky ubieha 😒 .. už by som šla domov 😝

orsulka
autor
14. jún 2010

ano....konik ma dalsiu zmenu......no ved čo už....

Adu...kotlik netreba...na Chvojke je......kotlik....

My inak cez vik bude s Vilovcami pri Kosiciach na jednej oslave, kde sme pozvani oba pary, tak este im to pripomeniem na ten nas termin a podobne.....urcite budu mat aj oni nove zažitky, tento vik boliv Londyne 😉

ja už vyplaty nacapane, aj prepocitane....a tusim ekonomka už aj odoslala...a tak už asi idem het...ved ja zajtra je den 🙂 🙂 ja sa vam zajra ohlasim...

Ty KOKI...ja už sa taaaaaaaaaaaak tešim na Chvojnicový gulaš co Mato uvari !!!!!!!!! mnáááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😉 😉 😉

nelia
14. jún 2010

Práve mi L. volal, že to mááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 ...
a dík za gratulácie... určite odovzdám 😉

nelia
14. jún 2010

aj ja sa tešíííííííííím... aj na buchty 😝 😀
A ozaj, čo Ladkini, riešia niečo okolo tehu???

adulik76
14. jún 2010

chcete buchty tento rok?????

nelia
14. jún 2010

no keď sa Maťovi bude chcieť.... ale keď nie, ja bez toho prežijem 😉 ... ale boli veruže mňamky, mňamky 😵

adulik76
14. jún 2010

pre neho to nie je problém, iba ak bude požiadavka z vašej strany 😅

nelia
14. jún 2010

Adu, to vieš, že bude... jak poznám naše baby 😀 😀 ... a teraz tam bude kopec tehuliek, takže chúťky budú znásobené 😉

sincerity
14. jún 2010

ahojte babulky

tak som dnes zase na vas nemala casu....

orsul. super, ze je vsetko v poriadku ... tesime

nel.... gratulujeme Lacimu! aj ja to chcem uz mat za sebou 😅

ivi.... tak to je super, ze to v praci ide 😉

aduuuuuu.... gulas si prosime 😀

tesim tesim na chvojkuuuuuuuuu 😀 😀 😀

sincerity
14. jún 2010

aj buchty !!!! 😀 aj maslo !!! 😀 😀 😀

laxity
14. jún 2010

ahojte babule

@orsulka nevoľnosti nemusia byť, ja som tiež jednu dobu mala pocit, že som ani neni tehu 🙂 ...mikinu berieš aj na Chvojnicu nie?

@sincerity dúfam, že na nákupy ma berieš sebou...potrebujem aj ja nakúpiť, bo ozaj budem chodiť holá a to nem dobré 😠

@nelia super sa teším, aj Lacimu gratuľujem 😉. Ja som s Laďkou písala a zatiaľ nič nové o tehu, ale riešia to 😉

@noemarta ty si to teda moc neužívaš....to u mňa bol úplný opak 😀

My sa máme super, malá je úžasná veľké pokroky už robí...pretáča sa, rehoce, už by si aj sadla 😀...herečka veliká. Dnes sme robili so svokrou jahodový lekvár, tiež sme pridávali Quittin 2:1, tak som zvedavá aký bude 🙂, už som z jahôd prejedená a myslím, že aj Nataly 🙂....tiež sme robili dreň to je veľká mňamka...však sincer? 😀

a tie baby z tej témy čo sincer písala, to total nechápavé...neriešili by sme to-teda hlavne sincer, keby to nebola kamoška, ktorú sme spoznali 😕

operácia ma čaká 30.6., ale práve prišiel mm a chce ma skúsiť vyliečiť produktami, tak musíme to ísť predebatovať 😀. Sincer bude mať výročie sobáša niekde na večeri na Červenom Kameni a ja v krásnom nemocničnom prostredí 😠

tak sa majte krásne ja zasa niekedy nakuknem

adulik76
15. jún 2010

dobré ránko, dnes to vyzerá na pekný, slnečný deň 🙂

orsulka
autor
15. jún 2010

dobre ranko prajem......tak ja dnes u seba v kancelarii konečne.....a tak musim svihnut s vyplatami aj tu...!!!! sak už je jaky datum !!!! 😠 😠 😠
tak ja som dnes rano kupila jahody u "maďara"...vyzerali celkom pekne, tak dufam, že tak aj budu chutiť 😉 😉

Lax.....no som teda zvedava, ci sa podari nieco s tymi produktami.....ak by nahodou aj nie, tak by si tu operaciu asi mala absolvovat nech mas potom pokoj.....ked budete mat dalsie babo, nech to to nerobi zbytocnu šarapatu....

Sincer...verim, že aj ty už budeš mat štatnice o chvilku za ebou a hlavne uspesne.......a citam, že bude krasna oslava vyrocia 🙂))))))

Adulik.......aj ja si prosim buchty......!!!!!! dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 tak aj Ferko bude po ranu hned pritomný aby si ich mohol dat take čerstve ako aj my......a nie len prihrievane 🙂)))

Ja som s Vilovcami davno nebola, ale budeme spolu cez vik ako som pisala, tak urcite hodime rec.....mysilm tak pisala Lax, že oni to pomalicky riesia...ladka sa liecila na endometriozu asi 4 mesiace jej pichali nejake injekcie....potom mala ist na kontrolu a že ich zrejme posle na IUI....ale toto už neviem ako dopadlo...zistime 🙂))

Neli.....????? boli aj oslavy vcera??,aspon vo dvojici ????? a to už je Ing ?????? Alebo Mgr ????

nelia
15. jún 2010

Dobré ránko 🙂
Baby, v mene L. ďakujem za gratulácie... Orsul, ešte má za sebou len 3 roky, takže je zatiaľ Bc., ale bude pokračovať 😵
Sincer, neboj, tak rýchlo to ubehne... a budeš to mať aj ty za sebou... silno silno držíme palčeky...
No aj sme stihli takú krátku rodinnú oslavu... opekali sme si na záhrade klobásky, popíjali vínečko a taaaaaaak... no ja som bola šofér, takže som oslavovala minerálkou 😝
Lax, tiež som veľmi zvedavá, či Ti tie produkty zaberú... dúfam, že ano 😉
Adu, vidíš... som Ti hovorila, že naše baby určite buchty neodmietnu 😀 😀 😀 ... aj L. sa včera vyjadril, že sa taaaaaaaaaak teší na Chvojku 😵 😵

adulik76
15. jún 2010

.... sa teším, že vás všetky znova uvidím 🙂

orsulka
autor
15. jún 2010

takže tymto padom je jasne, že buchty budu......a nielen prítomné 😀 😀 😀 ale aj na tanieri 🙂))))))
lebo vačšina je za.....

dnes nam pridu namontovat interierky domov, takže F. ma dovcu a bude dozerat.....🙂)))))

aj ja sa tesim na staru dobru particku 😵 😵 na CHvojke 🙂)))))

adulik76
15. jún 2010

ok, buchty teda budú 🙂

nelia
15. jún 2010

My máme dovolenku zajtra... ideme do opravy s tým autom a keďže to bude trvať nejakých 5 hodín, skočíme medzitým na nejaké tie nákupy... potrebovala by som si konečne kúpiť šaty a topánky na svadbu...

A ja sa tiež moc moc teším na buchty... a nielen na tie na tanieri 😀 😀 😀 ... a aj na polovičky 😉

orsulka
autor
15. jún 2010

nelik...tak si hadam niečo pekne vyberies a kupis.....
ja budem mat dovcu asi v piatok, mame ist na vik do kosic na oslavy.... 😉

nelia
15. jún 2010

Práve som volala doktore... vo štvrtok ráno idem pre výsledky na hematológiu... tak som veľmi zvedavá, či niečo zistili 😕

orsulka
autor
15. jún 2010

Nelik.....tak aj ja som zvedava........nech je to tak alebo onak.....bude to posun v pred Nelka....!!!!! super 😵

tiež som zvedava na tuto krv co mne brali vcera.....ADULIK......nevies co z toho budu zistovat??? brala mi dve ampulky velke....... tak som chcela, že ci tam budu aj nejake vysledky, že ci mam este dalej pichat tie injekcie na riedenie krvicky.... ci to z toho vedia zistit 😕

a kedy pisala Sincer, že Marek pojde na kontrolu, kedže tu jednu vobec nestihol absolvovat v klude a v pohode????? nechce sa mi tp hladat spatne v prispevkoch.....

a este aj teraz su vsetky infosky pod prispevkom, tak mi to pride neprehladne......inak...už som pisala aj adminke 😉

nelia
15. jún 2010

Sincer tuším písala, že pôjdu zas o týždeň.... takže tento týždeň by mali ísť zas..
A máš pravdu Orsul, beriem to ako posun vpred... už som tú stratu myslím dobre spracovala, lebo mi nerobia problém už ani tehuľky naokolo, tak som fakt rada 🙂

nelia
15. jún 2010

Ozaj a tie infošky pod príspevkom aj mne vadia 😠 .. no možno si časom zvykneme...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre