Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
23. jún 2010

bre ranko 😉

veru veru ivi, to je super novina!!! este sa chvilu pohras s tym mobilom a budes nam moct aj pisat 😀

nel, no ved uvidime.... my ideme v piatok na ten kontrolny spg, tak tam potvrdia alebo vyvratia ten minuly vysledok. Tak sme zvedavi.... a potom sa uvidi co dalej.... asi budeme musiet ist znova do centra....

dakujem babulky, ved sa vam zajtra ozvem jaka som bola uspesna - neuspesna 😀 😅

adulik76
23. jún 2010

ja som sa dnes dozvedela, že budúci týždeň musím ísť na kurz SAP, hoci o mesiac odchádzam na MD, aj tak sa tam musím na dva dni trepať. No, čo už, nezabavím sa????? 😀

sincerity
23. jún 2010

adu... no tak to je chore..... co tam nerozmyslaju ti ludia? Ved nech ide ta tvoja nastupkyna...

adulik76
23. jún 2010

Ja to neriešim, aspoň budem veeeeeľa vedieeeeeeeť. 😀

nelia
23. jún 2010

No fakt je to choré... síce sa po MD vrátiš, ale dovtedy aj tak všetko zabudneš... inak my pracujeme v SAP-e... ak teda nemyslíš pod skratkou SAP niečo uplne iné 😕 .. 😵

adulik76
23. jún 2010

pod skratkou SAP myslím SAP, neviem, čo by ešte iné mohlo existovať pod tou skratkou, ale asi myslíme obe to isté.

noemarta
23. jún 2010

ahojte babule,
tak sa hlasim, ze som sa vratila z poradne, vsetko je o.k. mala bola minuly tyzden otocena ritkou dole, dnes uz je hlavickou dole, ale fuuuurt sa hmyri, kopeeeee, takze zajtra uz moze byt uuuplne inak otocena, no je to hyperaktivne dieta..... hi hi 🙂 hlavicku ma vysoko, som zatvorena, takze rodit sa este nejde...
len som dnes ostala taka prekvapena z mojej porodnicky, lebo sa ma pytala, ci mam vybavenu epi, a ja ze nie, a ona ze na co cakam, ze aby potom nebolo neskoro. hm.... ☹ ked ja som s tou epi neni moc stotoznena, chcela som ist bez nej.... a a a a teraz mam ozaj hlavu ako melon, z jednej strany sa bojim, ze co ked akurat ja to tam nezvladnem, a zacne mi tam vypravat, vidite, a boli ste hrdinka a bla bla..... a na druhej strane si verim, a hovorim si, zvladli to ine, zvladnem to i ja..... pomooooooooooooooc.
sincer, moc moc drzim palce na zajtrajsi velky tvoj den a aj na piatok , nech mate dobre vysledky!!!!
orsul, ivkaj, drzte sa moc moc, stale na vas myslim, nech uz prekleniete ten treti mesiac, a nech vsetko postupuje tak ako ma, cize bez komplikacii !!!!
adulik, aspon budes aj na materskej muuuuudra hi hi.
Nel, a ty ako, citala som ze mate klasika dobre vysledky, hm... strasne mi to pripomina nas pripad, uz mi to liezlo na nervy, ze vsetky vysledky boli vzdy super a nic z toho.... aleeeeeeeeeeee sme sa dockali, takze hlavu hore, a ono to priiiide!!!
Laaaaax, ako si zijete, ako malinkaaaa, teda uz pomaly slecinkaaaa..

noemarta
23. jún 2010

baby, uz len 22 dniiiii.......................... boooze, pred chvilou to tu pisala Lax a a a uz som na rade jaaaaaaaaaaa. 🙂

adulik76
23. jún 2010

noe, super, že sa máte dobre. Aj ja mám ten pocit, že čas strašne rýchlo letí.

noemarta
23. jún 2010

@adulik76 to mas pravdu, cas strasne leti, ale od 34tt jak si doma na materskej, tak sa to straaaaaasne vlece, teda aspon mne, lebo to uz chces aby babatko bolo s vami a pritom mas este mesiac cas.....

adulik76
23. jún 2010

nejak už to doklepeme, nie? 🙂 Vaše malé je tu coby-dup 🙂 🙂

nelia
23. jún 2010

Noe, ja mám rovnaký názor na epi ako ty... tiež by som si ju asi nedala, ale čím viac by sa to blížilo tým viac by som sa asi bála... rozhodnutie je na Tebe 😝 .. ale ako píšeš, zvládli to aj iné, prečo by si to nezvládla aj ty??? Som rada, že maličká sa otočila... nech tak už aj ostane 😉 🙂

Sincer, zajtra budem držať všetky prsty, čo mám... určite to zvládneš!!! A hlavne zachovaj chladnú hlavu a kľud 😉 .. si predsa šikulka
😵

laxity
23. jún 2010

ahojte

@noemarta ja som zase za epi, mala som ju a dala by som si ju znova...veď si ju zaplať a nemusíš ju použiť, peniaze ti vrátia....netreba byť hrdina....a niekedy si človek dáva iný bordel, inú chémiu do seba ako epi....ale je to každého vec 😉 ....a po druhej strane zvládli aj iné bez epi zvládnu aj ostatné 😉, ale ja som si ten pôrod aspoň užila a vychutnala príchod malinkej piškótky 🙂

@ivkaj no super sa teším a gratuľujem obom prckom

@orsulka silno na teba myslím, drž sa moja 😉

@nelia a ty ako sa mi máš? 🙂

my sa máme super a @noemarta presne ako píšeš...Nataly už je slečinka 😀, je to riadna baba 6800g 😕...stále niekde beháme, labzujeme....čakáme kedy @sincerity bude mať štátnice za sebou a budeme labzovať ešte viac 😀

noemarta
23. jún 2010

@laxity ahooj mamina, vsak hod nejaku aktualnu fotku malej....
teraz ma zacal bolet akosi moj podvozok, aj brucho, pomoooc, uz to bude asi len horsie a horsie.
uvidim s tou epi, ale asi na skolenie pojdem, a na sale sa uvidi, co a jak, hlavne aby som mala podpisany papier.
uz zacinam mat z toho vsetkeho bobky.....

laxity
23. jún 2010

@noemarta len nemaj bobky si to pekne vychutnávaj...je to ten najkrajší pocit a ten druhý príde hneď potom, keď uvidíš Nelku 😉

laxity
23. jún 2010

@noemarta to je z mája kuk 😉

laxity
23. jún 2010

@noemarta ozaj a koľko si pribrala? Ti verím, že ťa už bolí brucho, ja som to našťastie zvládala dobre, neboli nejaké silné bolesti, mňa najviac trápila žáha 😠

noemarta
23. jún 2010

@laxity ved ja sa snazim si to vsetko vychutnavat, do teraz som nemala ziadne problemy, ani mala, ale dnes sa citim akosi divno..... aj mi tlaci mala dost na mocak.... ale inac sa citim dobre. ale mozem povedat, ze zena co nema problem pocas celeho tehotenstva a je vsetko o.k. aj s babatkom, tak to je ten najkrajsi stav pre zenu. 🙂
malinka je strasne zlatunkaaaaaa, cmuuuuk. 🙂 🙂
ja som pribrala teraz mam na vyse 11 kg. este ratam ze priberem take kilo.
ale dnes mi zacalo aj trosku brucho tvrdnut, a hovorim, tlaci mi dost na mechuuuur.

laxity
23. jún 2010

@noemarta tak to je fajn potom, že si to užívaš a to, že ti je divno sa za chvíľku pominie 😉 ...si pribrala tak akurát, ja som až 17 kg 😕 a ďakujem za Nataly 🙂

noemarta
23. jún 2010

@laxity faaakt, ja si to uzivam, len uz vies, tuzim po tej malej cim viac a viac, a preto sa mi zda, ze sa to uz nejak vlece, hi hi, ale hovorim, nech vydrzime do konca dalsieho tyzdna, a potoooom mi to je uz jedno kedy to pridee.
vsak ale ako som ta videla na krstinach, tak ty si uz kraaasne schudla, klobuk dole.
a kojis, mas dost mlieka??
a ty si vseho vsudy kolko rodila, kolko hodin????

laxity
23. jún 2010

@noemarta ono sa to aj mne veľmi vlieklo...strašne išiel ten čas pomaly...hej kojím krásne, malá si pýta cez deň každé 2,5 hodiny ale cez noc za 11 hodín iba raz 🙂 pekne spinká....mne to celé trvalo 5 hodín, mne to vlastne vyvolali...dali mi okolo 23-23.30 do zadku injekciu na zmäkčenie pôrodných ciest, potom mi dali klistír, potom epi okolo tretej a o niečo po pol piatej som začala rodiť

noemarta
23. jún 2010

tak to je super ryyychly porod, to chcem aj jaaaaaaaaaaaaaa!!!
a to si mala dohodnute s lekarom, ze mas dojst, ze ti to vyvola, alebo si doma zacala mat kontrakcie???
lebo ta moja lekarka si dost aj planuje porody, lebo zevraj nas bude velmi vela v july, tak aby to vsetko postihala. takze vobec nebudem proti, ked ma na nejaky den naplanuje, vyvola a a a taky postup ako u teba. 🙂

laxity
23. jún 2010

@noemarta nie veď ja som zo soboty na nedeľu začala krvácať, takže preto som utekala ráno na Kramáre a samozrejme si ma tam hneď nechali....no a z nedele na pondelok mi to už vyvolali, pretože som stále jemne krvácala a otvorená som bola len na 2 cm 😕 ....neboj, ono to príde kedy to má prísť 😉

túto hrkalku odporúčam dosť obľúbená u detičiek 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8373731&tab=8

Natálka má tu poslednú 🙂 a stále ju nosíme zo sebou 🙂

noemarta
23. jún 2010

@laxity a plodova voda ti sama odtiekla, ci ti ju prepichovali? a a a to si preco krvacala, povedali ti? viem, ze sa vela pytam, ale ty uz si skusena rodicka, hi hi
tak tuto hrkalku si pamatam este z cias, ked bol moj brasko maly, a tiez ju mal velmi raaad.
inac, to ti velmi pekne haja, super babo. 🙂

laxity
23. jún 2010

@noemarta hej prepichovali, keď som sa pýtala tak mi povedali, že niekomu pomaly odtečie plodovka,niekomu rýchlo a niekto krváca....ale vraj to nie je moc dobré, že to už sa oddeľuje placenta či? neviem mám to za sebou a Natálka je v poriadku až moc 😀 , bude to riadna šibalka to vidím na nej aj na očičkách 😀

tak sa drž a hneď daj info ako to príde....u mňa to prišlo o týždeň skôr, tak jeden nikdy nevie 😉 a spi veľa 🙂 možno potom nepospíš už...ale keď bude Nelka ako Natálka tak budeš vyspinkaná každý deň do rúžova 😉

noemarta
23. jún 2010

jasne, ked to pride dam hned vediet!!
ja sa aj snazim odpocivat, spinkat, ved hadam bude aj nasa dobre spinkat. Ale ti poviem, ze aj nasa bude take male sidlo, keby si videla ako sa hmyri a kope v bruchu, hyperaktivne dieta, hi hi
tak sa majte krasne a malinkej Naty posielam velku pusinku, cmuk, paaaa dobru nocku. 🙂 a diiiik za info, hned som kludnejsia, vzdy povzbudia taketo rychle a dobre pribehy z porodov ako nejake katastroficke.

laxity
23. jún 2010

@noemarta dobrú noc aj tebe a pohladkaj Nelinku, ja dám božtek až zajtra bo Natáločka už hajušká 😉

paaaa

adulik76
24. jún 2010

dobré ránko, lax , malá je chutnučká 🙂

ivkaj
24. jún 2010

Čaute, tak tento týden mám ranní a tak kouknu takhle po ránu ;o)

Adu, co ty jsi tak brzo ráno vzhůru?

Noe, neboj, ono to nějak dopadne. Hlavně aby bylo všechno v pohodě. někde jsem slyšela názor, že jaké bylo těhu, takový je porod. A ty jsi měla přeci pohodu a klid😉

Sincer, cinknu ti dneska andílkem pro štěstí a moc moc držím pěsti 😵

Orsul, co ty, dávej na sebe pozor.

Nelia, taky věřím, že tento rok je zvláštní, tak věřím že se každá dočkáte.

A moc díky že na nás myslíte. Zatím mi teda přijde konec triemstru (na konci července) v nedohlednu . Chtěla jsem mrknout večer, ale prťata mi berou dost sil a včera jsem šla do hajan už v osum. Ale zase na druhou stranu mi nic moc neříkají těhu nevolnosti (klep, klep).

adulik76
24. jún 2010

@ivkaj maťo išiel do služby a mne sa nechcelo ísť autobusom, tak som šla s ním a som tu preto skôr ako inokedy. A som rada, že ťa zatiaľ nevoľnosti obchádzajú, len nech to tak pokračuje aj naďalej.

Orsulík je už určite doma a dúfam, že je všetko ok, zatiaľ sa síce neozvala, ale to asi pre ten nerozchodený PC. Ferino by si mal švihnúť 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre