Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
30. jún 2010

len aby to nebolo na škodu, že sme tu všetky také hlavy študované 😀

adulik76
30. jún 2010

...a všetky máte u nás zľavu.... 😅

ivkaj
30. jún 2010

Ahojte;o)

Noo, tak ještě můžeme udělat vzájemné zápočty a v případě velkých částek si to poslat na účet 😎 Což mi připomnělo, že musím probrat domací pokladnu, jestli ještě máme euráče nebo pak budeme někde měnit.

Já jdu dnes večer za kulturou, tak jsem zvědavá co na to mrňata. Snad tam s nima neusnu ;o)

orsulka
autor
30. jún 2010

ahojte bambule 🙂)))

tiež si myslim, že vyrovnanie nejako zvladneme, tie bločky treba odkladať.....

kotlik musim zistiť......ale je dost velky.....varili sme v nom gulaš pre 12 ludi....takže asi tak je velky 🙂)))) a ostalo nam aj na druhy den 🙂))) alebo nech si Mato vypocita vahu masa na jednu porciu...vynasobi poctom porcii...a vie kolko ho ma nakupit....🙂))))) PS: počet rovnaky ako minuly rok 😉

Ivka...tak si ma ukludnila....aj tak si na tom super,že to takto skvelo zvládate .-)) 😉 😉 v robote je tiež hádam pohoda..... a co to mas dnes za kulturu ??????

a idem aj ja kuk urobit na stranku .-)))))

orsulka
autor
30. jún 2010

Noe...tak vam sa to už s Nelly bliži..nech dievčatko este čo to priberie....a potom už bude tuto na tomto svete s nami 🙂)))))) tasku už mas určite pripravenu pri dverách, nie ????

Lax...ty sa drž hviezda....nech to mas uspešne za sebou !!!!! tfuj-tfuj-tfuj

orsulka
autor
30. jún 2010

@adulik76 no tak klobuk dole......tá stránka je fakt super......velky vyber vei, aj kociky, doplnky......velmi pekne 🙂)

adulik76
30. jún 2010

už som sa vrátila zo školenia, skoro som sa tam uvarila vo vlastnej šťave 😝

orsulík, ďakujeme, Maťo vyrábal tú stránku

noemarta
30. jún 2010

caute babule,
tak to nasi male sidlo sa zas otocila, a je dole ritkou, vcera este nebola.... ale porodnicka z toho nerobi tragediu, porod je este daleko, nakolko sa moc neotvaram.
dnes som mala doma brigadu, segra mi umyvala okna, prali sme zaclony a taaaak, aby nelinka dosla do cisteeeho prostredia.
babule drzte sa, hlavne ty lax, nech to mas rychlo za sebou.
paaaaa, som unavena, idem spaaat.

adulik76
1. júl 2010

dobré ránko, ako sme sa vyspinkali?

nelia
1. júl 2010

Dobré ránko 🙂
Ja som sa vyspala celkom fajn, ešte by som bola aj potiahla dlhšie 😝
Dnes by som mala skočiť na gyndu, ale taaaaaaaaak sa mi nechce 😒 .. doobeda zavolám sestričke, ako to tam vyzerá a uvidím podľa situácie...

adulik76
1. júl 2010

ja sa idem dnes zasa školiť 😝

orsulka
autor
1. júl 2010

ahojte....
ja som chcela pisať hned po ranu, ked som vystrojila Ferko ale nesiel mi net......takže až teraz...
Adulik sa už zas skoli, čo ti teda Adulik vobec nezávidím v tomto pocasi, keby vas aspon dali niekde do klimatizácie.....
NOE.....ked si z malej nerobi ťažku hlavu doktorka, tak si nerob ani ty...ona sa dá učite tým správnym smerom ked pride čas..... tak ja som tiež rozmyslala , že cinknem kamoške, nech mi v sobotu pride pomoct to tu upratať, hlavne vysavať a umyvať.....F. vcera požehlil vsetko prádlo, fakt je velmi zlaty a moc mi pomaha a snaži sa.....jednoducho ho milujem 😵 😵 😵

NELIK......tebe ozaj ako dopadli tie vsldky z hematologie????? ja neviem.......a co ides na gyndu??? na kontrolu a tak???

adulik76
1. júl 2010

čaute, už som doma ...... a som taká múúúúúúúdra 😀

orsulka
autor
1. júl 2010

@adulik76 😀 😀 😀 😀 a zas dopotená ??? 😀 😀 😀

adulik76
1. júl 2010

@orsulka jasné, už aj sa pracem do sprchy

orsulka
autor
1. júl 2010

@adulik76 ja som z nej prave vyliezla ...a zapla PC 😀

nelia
1. júl 2010

No ja som práve prišla od lekára... bolo to fakt rýchle... keďže mám teraz po mrche taký výtok a zase podráždené, dal mi nejaký jednorázový krém, čo si mám zaviesť... a keďže som 8DC, UZV mi nerobil, lebo že je skoro a nechce tam vniesť nejaký zápal... tak sme sa dohodli, že prídem v utorok a kukne, či všetko funguje ako má... Tak som sa ho ani nepýtala, či sa už môžeme snažiť... veď v utorok by som teoreticky mala byť tesne pred ovulkou, tak uvidíme, čo tam uvidí a čo povie 😀
Orsul, hematológiu som mala v poriadku...
No teraz mám taký problém, že sa v kuse chvejem... trasú sa mi ruky, točí sa mi hlava a tak... asi mi chýba nejaký stopový prvok, či čo.. ja to sem-tam zvyknem mať.. no netuším z čoho.. nemáte nejaký nápad, čo by to mohlo byť?

adulik76
1. júl 2010

už som aj ja vyliezla zo spršky .....

neli, možno poviem blbosť, ale magnézium by nepomohlo?

orsulka
autor
1. júl 2010

@nelia a úpodla mna dobre, že na 8 DC do teba moc nešprtal.....v utorok to bude lepsie.......

to chvenie može byt aj tlakom, a tymito teplami.....ja tiež sem tam citim hlavu, a talk mam tak 100/60....... aspon co mi merali v nemocnici vždyrano a večer.......
vrhla by som sa aj na nejake vitaminy, skor čerstve ako taletkove.........
po dalsie to možu byt nervy.....ak nemás niečo teraz take stresujuce v praci, alebo doma...tak možno podvedomie na niečom pracuje, aj ked možno ani nevieš na com.....

po dalsie...pijes dost tekutin ???????

orsulka
autor
1. júl 2010

jaaaaaaaaaaaaaj !!§ ...včera ma bola kuknut Ladka, takže termin je v pohode a pocitaju s nami !!!!! takže Chvojka dohodnuta......este jedna vec......foták, berte kto mate, lebo mi mame nefunkcný ......☹((((

no idem ja zas nožičky na chvilku vyložiť....potom nejake rezniky urobit......

vsetkym pekny dniček prajem...poobede možno este nakukneeeeeeeeeeeeeem.....

ahoooooooooooooooooooooooooooooj

nelia
1. júl 2010

No tekutín pijem dosť... aj 3 litre denne vypijem... asi by som tiež mala viac zeleninky a ovocia papať...
My foťák zoberieme... ale veď tam budeme mať profesionálnu fotografku... že Sincer???!!! 😉

ivkaj
1. júl 2010

Čaute, u nás je neskutečné vedro a dusno 😝

Orsul v práci pohoda. Není to sice tak "odborná" práce jak jsem dělala, ale zase musím chodit domů včas a přesčasy nejsou dovolené ;o) I šéfová je zatím v pohodě, ťuk ťuk ťuk
Noo, zvládám to tak nějak jak to jde. Když potřebuju odpočívat, tak holt nic doma nedělám. Zle mi taky moc nebývá, tak uvidíme ve St na kontrole jeslti jsou tam pořád dvě mrňata.

Adu, co obchůdek, už se to rozjíždí? Budeš zasílat i do čech?

Nelia, motání hlavy může být i z nízkého tlaku. A mě se osobně třepaly ruce po flámu, když sem byla hodně unavená a pomáhala čokoláda a minerálka. Ale každopádně když by to během pár týdnů nepřešlo asi bych zašla k doktorovi.

adulik76
2. júl 2010

dobré ránko, kooonečne piatoček

ivik, ešte sme len začali, reklama bola uverejnená na koníkovi len tento týždeň. A do čiech určite budem zasielať, keď bude záujem 🙂

nelia
2. júl 2010

Dobré ránko 🙂
Veru, je tu piatočeeeeeeeeeeeeek 😵 😵 .. a pred sebou máme teplý 3-dňový víkend 😵 😵 😵

ivkaj
2. júl 2010

Dobré ráááááááno, tenhle týden to vypdalo, že se pátku asi nedočkáme 😉 U nás je souper dlouhý prodloužený víkend a vypadá to, že vyjde i počasí;o)

Lax, doufám, že už máš všechno v pohodě za sebou a půjdeš brzy domů.

Orsul, ty pěkně odpočívej a nějaké luxování nebo tak zapomeň.

Adu, kukám, že ty už jsi 32tt. Kdypak máš namířeno na mateřskou?

Nás čeká ve středu další kontrola, tak jsem zvědavá jak to bude. Jestli to zvládl i druhý menší prcek 😕
Dokonce už nám budou brát krev na 1.trim screaning.

adulik76
2. júl 2010

@ivkaj 19.7 idem na poradňu, tak uvidím, ale chcela by som, aby ma vypísal až 26.7, musím ešte stihnúť výplaty

orsulka
autor
2. júl 2010

ahojte dievčatkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!
mam vas pozdravovať vsetky od Ferka ... 🙂 🙂 🙂

IVKAJ.....tak teda už by si si mohla zmeniž status na to, že cakas baboňbabetká 🙂))) či ?????? tak držim placeky, nech vsetko dobre dopadne 😉 😉 ani mne nebyva zle od žaludka, comu som velmi rada.....len sa nemožem nechat vela vyhladovat, lebo potom vela jem, a potom ma boli cele brucho 😝 😝 😝 😀

Veru aj u nas krasny predlžený vikendik bude...... hoci ja ho viac presedo-ležim doma ako vonku......ale tesim sa aj tak......na prechádzku sa pojde tak či tak 😀 😀 😉

orsulka
autor
2. júl 2010

@adulik76 myslím, že ak budeme tak po hcate ako minuly rok...tak ťa vypise kludne aj do porodu 😀 😀 😀 😀 😀

inak hovorila som s Tijou...ak si teda na nu pamatas, tak som jej povedala, že je chata, a že nech si rozmysli, či by dosla....tak dufam, že to nevadi.......
ona bola teraz v Bojniciach v nemocnici tento týžden, lebo tiež spinila, a hoci je z TN chodi sem na kontroly k mojmu dokrotorovi......

adulik76
2. júl 2010

myslím si, že tina asi nedôjde, podľa mňa nebude riskovať. Ale keby došla, bolo by fajn

orsulka
autor
2. júl 2010

@adulik76 no vobec nič nepotrvdila, ale aj kvoli tomu, že maju otvarať nejaku dalsiu prevádzku a vobec nevedela, že ktorý termín im to vyjde.....samozrejme plus jej stav......
mna sa F. tiež pytal, že co ja a ta chata.....tak som mu povedala, že ved tam budu chlapi, a babiky moje zlate. a že ja budem mat nohy hore 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre