Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
11. jún 2009

orsulka....no veď to mi vravel drahý, že to musím prve vyčistiť organizmus a potom ďalšie postupy, tak to bude možno trvať aj ten rok 😕 ... ďakujem 😉 uvidíme či Čína pomôže 😀 , drahý stále vraví, že mi budeme mat dieťa Tian Shi 😀

orsulka
autor
11. jún 2009

lax....... 😀 😀 😀 hlavne aby bolo 🙂 no nie????? 😉 😉

orsulka
autor
11. jún 2009

hlaasim.......presun domkov..... 🙂 🙂
všetkym krasny den...slniečko...lasku...energiuuu.........
lax.....tebe aj lep, nožnice.... 🙂 😉

lilienka13
11. jún 2009

orsulka: na hematologii som nebola, jedine co mi brali krv, tak to bolo este pocas tehotenstva a tam som mala vsetky vysledky dobre ... a naco by som mala ist na hematologiu? 😕 ... myslim, ze problem u mna v krvi asi nebude, skor som sa poprechladzovala a este aj v robote mame stale zimu a stres 😝 ... tak asi v tom bude problem 😔

lilienka13
11. jún 2009

laxity: a mozno to babo bude mat kraaaaaaaaaaasne sikme ocka ... 😉 😀 😀 ... nie, nie iba si robim srandu 🙂

laxity
11. jún 2009

orsulka...3 mesiace nestači, za 3 mesiace sa organizmus ani nedá do poriadku, to treba dlhodobo užívať...viem je to veľa peňazí

lilienka13...čo šikmé očká, ale ešte bude aj krpatý ako všetci čínania 😀 😀

lilienka13
11. jún 2009

laxity: no ked to bude dievcatko, tak nevadi, ked bude krpata ... 😉
a inak vies ako sa hovori? ze dobreho je malo 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. jún 2009

lili.........presne tak som to myslela, žeči ked si ostala tehu, ti nezhustla krv a možno z toho......ale ked pises,že nic, tak je to v pohode......nabudece ked budeš tehu, tak budeš mat pohodu, kedže v praci končiš, nbude žiadny stres.... 😉

nelia
11. jún 2009

Už som na vás nemala čas v robote... škoda... lebo vidím, že tu bolo veselo... a veľmi sa mi to páči 😀
Orsulka, aj ja Ťa poslúchnem a odteraz budem myslieť len a len pozitívne 😉 🙂 . Inak bola som so svojim krsniatkom, no neviem, kto bol viac od blata, ja alebo on 😝 ...

orsulka
autor
12. jún 2009

dobre ranko...........prvááááááááááááááááááááááááááááááááá.....................piatooooooooooooooooooooooooooooooooooooook !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj dievčatáááááááááááá.......ani neviem prečo...mám dnes dobru naladičku....🙂)))
tak od rana a to som sa zobudila o 04,45 - a vyspata......tak som si upratala kuchynu, poliala kvietky aj moju novu orchideu čo som dostala....a pozerala som finalovy zápas americkej basketbalovej ligy!!! hahahahahahaha
a este Vy ma tu potešite, ako pekne posluchate... 😀 😀 😀

nelia
12. jún 2009

Dobré ránko 😉
Ahooooooooooj Orsulka, veru, je piatoooooooooooook 😀 😀 😀 .. tak ty si dnes takéto ranné vtáča? Ale potom má človek celý deň dobrý pocit, že niečo stihol už aj doma porobiť.

orsulka
autor
12. jún 2009

nelia..... 😀 😀 😀 ano...ked sa na to pozriem takto, tak určite 🙂)))))))))
niekedy sa mi to tak stane......zobudim sa a už neviem zaspať.... a ja neviem ležať v posteli a čakať kym zaspim 😀 😀 😀 😀 to ma nebaviiiii 😀 😀 😀

nelia
12. jún 2009

Orsul 😀 😀 .. to nebaví ani mňa 😀 .. našťastie sa mi to nestáva často, že by som nevedela spať - hlavne ráno - to by som spala a spala a spalaaaaaaaaaaa 😝
Baby, čo plánujete na víkend? My sa asi s polovičkou vyberieme v nedeľu na nákupy, už som si dávno nič pekné nekúpila 😉 😝

orsulka
autor
12. jún 2009

nelia.......išla by som aj ja.....hoci som si kupila niečo v tom Londyne....ale žena nikdy nemá dosť.....a hlavne potrebujem vačšie nohavie 😀 😀 😀
ja som zajtra sama....drahý ide na tenisový turnaj.....budem upratovať bytík pomaličky, a ak nevypadne v prvom kole, tak ho pojdem povzbudiť....nedela doobeda trening, a potom asi len taký veget doma.....ani neviem

nelia
12. jún 2009

Ja sa zajtra tiež musím prinútiť upratať byt.. musím sa priznať, že som naposledy upratovala pred 3 týždňami 😝 😝 ... trocha sa za to aj hanbím 😝 😀 .. ale len trocha 😉
Orsulka, nebodaj si z hormónov trocha narástla?? Ja som inak tiež veľmi zvedavá ako na mňa budú pôsobiť.. z antikoncepcie som nepriberala.. keď som brala hormóny na IUI, tak sa mi dosť dodrbala pleť.. tak uvidíme 😕

orsulka
autor
12. jún 2009

nelia......ano narastla som.....ale predovšetkým do šírky 😀 😀 😀

nelia
12. jún 2009

😀 ... asi si tu vykecávame sami dve.. ostatné na nás nemajú čas 😠 😝 .. idem aj ja makať.. tak zatíííííííím pá 🙂

orsulka
autor
12. jún 2009

pa....................ja tu už makám 🙂))))))))))

adulik76
12. jún 2009

ahojte, ja som sa ešte nejak nestihla dostať ku vám, od rána som ako včelička, my sme mali na víkend naplánovanú návštevu, ale mužíček ochorel, tak ho budem celý víkend kurírovať a pravdepodobne ho strávi v posteli. Mám tam kopec prádla na žehlenie a ešte viacej na pranie 😝

orsulka
autor
12. jún 2009

ahoj poklad .-)))) tak ty máš o vikend postarane teda 😀 😀 😀 pradlo moje možem priniest..... 😀

adulik76
12. jún 2009

nechaj si, mám dosť a moja láska sa len potí a potí, tak pyžamá a periny len tak lietajú

orsulka
autor
12. jún 2009

ahaaaaaaaaaaaa........ty si dnes domka vsak???? ty si mala piatok včera, ak si dobre spominam......len nech sa vypoti, rýchlejšie ho to prejde....

laxity
12. jún 2009

ahojte babule....tak aj ja sa pridávam k žienkam, ktoré musia upratovať, mňa to čaká práve teraz, dal celý byt do poriadku, pretože zajtra chcem na tajnáša vypadnúť na Duchonku stanovať....ale pssst 😝

orsulka
autor
12. jún 2009

lax...a pred kym psst????? pred segrou????????????? 😀 😀 😀 😀

adulik76
12. jún 2009

moja, ja som sa len na piatok tešila, dnes ešte zarezávam v robote

orsulka
autor
12. jún 2009

adu...... 😀 😀 teraz si ma dostala.... 😀 😀 😀

lax...a nie je ešte zima na stanovanie?????? alebo len ja som taká "háklivá" ????? 🙂 🙂

laxity
12. jún 2009

orsulka....kvôli tomu, že som na PN 😀 , v noci je podľa mňa ešte zima, ale cez víkend má byť pekne, tak prípadne sa budeme veľmo k sebe túliť 🙂

orsulka
autor
12. jún 2009

lax..............ahaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 PN!!!!!! 😀 😀 no neviem či nehodím ivfo na sociálku 😀 😀 😀
ja som bola na duchonke stanovat davno.....bolo super.......zážitky do dnes .-)))))))

adulik76
12. jún 2009

vraj má v sobotu pršať

laxity
12. jún 2009

orsulka....presne tohto som sa bááála 😀 😀 , to polovička vymyšľa kvôli tomu, aby som nebola doma zatvorená, potom mne to už lezie na nervy, ale si PN pôjdem dať ukončiť v pondelok....veď mňa to vôbec nebolíííí 😕 . Tvoj manžel sa takto venuje tenisu, no super, môj drahý by mu závidel, on teraz po tej zlomenej nohe si nemôže veľmi dovoliť nič a na takéto aktivity musí zabudnúť...ale ja by som si zahrala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre