Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
15. júl 2010

@nelia čauko....jojo neozvala, stále niekde labzujeme, keď tak stihnem večer chvíľku k pc....jojo chceli by sme v sobotu prísť pozrieť, na chvíľku 🙂...ved nenecháme si ujsť parené buchty 😀

orsulka
autor
15. júl 2010

ahojte.....tak ja dnes až takto poobede, ale 60 poharov uhoriek je zavarených. poviem vam, rodinka makala akom diva 😀 😀 ja som im tak mohla akurat kavunuvarait 😉 😉 este aj bsak tusim až dnes je ternim....takže par dni hore dole asi tak nevadi hlavne, že je otocena,takže to pojde hádam aj normalnou cestou......držim palec 😉
IVIK...ja myslim,že zatial nic viac netreba kupovat, ved každy prinesie co ma a budeme sa mať hojajáááááá 😉 😉 😉

ADU...ty si šikulka a mysliš na vsetko......je fajn,že mate vybaveny krst tak ako ste chceli 😉

nelia
15. júl 2010

@laxity už sa na vás teším... aj na malú Nataly... konečne ju uvidíme aj naživo 😵 😵

@orsulka no ty si teda šikulka... vidím, že si to zaváranie dobre zorganizovala 😉 ... ja už sa dnes večer balím na chatu, lebo dnes spíme u svokrovcov (L. zajtra celý deň varuje babku) a po robote hneď vyrážame... možno tam budeme až okolo 7-mej... uvidíme, ako nám to vyjde... už mám aj cestovnú horúčku 😀 😀

orsulka
autor
15. júl 2010

@nelia prave to bol vilko s ladkou vzali ferka a sli na nakupy...ja som sa do toho tepla neodvažila - radšej 😝 ladka vecer napacuje masko, mnami....

ja sa už baby neviem dočkať,tak velmi sa na vas vsetky tesim.....samozerjme aj na vase polovičky, ale viac na vas 😵 😵 😵 😵 taqm na chvojke je super,nie je tam až tak horuco...bude nam tam super, a myslim,že aj ADU, že jej tam nebude až tak teplo....

orsulka
autor
15. júl 2010

a ešte ten utroš nemusite nosit, už mi kasmoška dala, tak vydržim v pohod do pondelka, a verim,že už ani nebudem potrebovat, a že ho lekar vysadi už... 😉

ivkaj
15. júl 2010

Čaute, tak mi začínáme taky balit. Jestli to klapne, tak z Prahy vypadneme kolem třetí, na cestu počítám s přestávkama na čůrání tak šest hodin a to jen v případě, že nezůstaneme nikde vyset 😕 Takže se začátkem mejdanu na nás fakt nečekejte 😉

adulik76
16. júl 2010

dobré ránko, takže dnes máme deň "D"???????? 😀

ja som sa opäť nevyspala, malá si robila diskotéku......a keď ma dnes uvidíte, tak sa mi moc nesmejte, fakt vyzerám už nie ako malý súdok, ale ako veľký sud 😝 , mám pocit, že moje bruško je ako pol zemegule...

orsulka
autor
16. júl 2010

dobre ranko.......ja som sa tiež vobec nevyspala 😝 😝 pri tomto teple to vobec nejde...... 😝 dufam, že na chvojnici sa vyspim 😉
ADU ake smiechy, ved si 34 tt a to je podla mna uplne normalne, hadam si nečakala, že počas tehu pochudneš??? 😀 😀 😀
F. sa dnes možno vypyta hodinu skor z prace, takžae mi budeme na chvojke už okolo 16,00 hod.
ADU vy teda kedy dorazite??? okolo tej 17-tej?????

Jednoducho prosim, pridete vsetci cim skor 😀 budeme vas tam čakať 😵

adulik76
16. júl 2010

dorazíme niečo okolo 17,00. Ja som ani nečakala, že pochudnem, ale niekedy sa svojim pocitom a myšlienkam neubránim....

orsulka
autor
16. júl 2010

@adulik76 tak to je super, že takto pekne skoro..... 🙂

nelia
16. júl 2010

Dobré ránko 🙂 ... tak sme sa dočkali aj dneškaaaaaaaa 😵 😵 😵

@orsulka keďže dnes musí L. varovať babku (svokrovci sú na dovolenke), musíme počkať, kým dorazí švagriná z roboty... takže ako som písala, my dorazíme možno okolo 19-tej
@adulik76 tak ma napadlo, aké stresy si tu robila, že Ti nerastie bruško... pamätáš??? mohla si byť tak 12tt?? Tak ako čítam, teraz sa už sťažovať nemôžeš 😀

orsulka
autor
16. júl 2010

@nelia chápem Nelik...hlavne je, abx ste vsetci dorazili a to predovsetkym v pohode, av zdraví 😉

tak a ja nas 12 tt mam už celkom slusne brucho...teda aspon si myslim....
😕
😀

orsulka
autor
16. júl 2010

inak vilko s ladkou budu musiet v sobotu odist na krstiny.....nebolo to v plane a tak boli smutny, ze im to len takto oznamili ako hotovu vec, takže odidu, ale vratia sa......vilko sa hned pytal,ci budu buchty na ranajky.....a ja vraj tak okolo obeda...tak ostal smutny,že sa im neujde........ale my im odložime vsak????? 😉 😉 😉 🙂

adulik76
16. júl 2010

@orsulka maťo bude robiť buchty už z troch dávok, minulý rok robil z dvoch, takže by sa malo ujsť každému.

@nelia no, ja tu furt robím nejaké stresy 😝

laxity
16. júl 2010

ránko

ja len čítam o buchtách....urobte si buchty ráno a nám odložte...nečakajte na nás...bo my prídeme možno okolo desiatej 🙂

laxity
16. júl 2010

@adulik76 a je normálne, že žena v tehu je väčšia ako obvykle 😀

adulik76
16. júl 2010

@laxity však ja viem, len občas chaosím, to je u mňa normálne

sincerity
16. júl 2010

slak ma trafi!

laxity
16. júl 2010

@sincerity nepovedz 😀

sincerity
16. júl 2010

tak som mala vela popisane... a potom som klikla namiesto odpovedz na nick laxity ... a hodilo ma to do albumu, takze sa mi to cele vymazalo....

ale v podstate tam, bolo, ze teda je to dnes 😅 😕 , ze si to piseme 😀

dorazit by sme mali okolo pol siedmej siedmej.... zbaleni sme, uz len sa nalozit do auta.... Lili sa uz nevie dockat....

adu... neboj smiat sa urcite nebudeme 😀 , ved si v 34 tt prepana, nemozes vyzerat jak ja 😀 😀 😀

@laxity nech ziju jezibaby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sincerity
16. júl 2010

este som zabudla @noemarta .... tak to je super ze sa mala otocila... uz som sa obavala, ked mi nic nepises, ze uz si na tej sekcii.... drzime palce, myslime na teba... a nezabudni sa hned ozvat! a ked stihnes, zabehni na Chvojku 😀

orsulka
autor
16. júl 2010

@sincerity a lax...ahojte kočiatka nase......
sincer...takže pride aj Marek?????? a tesim sa že tiež dorazite tak skoro !!!!!! jupiiiiiiiiiiii.....

Lax...tak buchticky budu tak, že budete mat dobre cerstve 😵 😵

orsulka
autor
16. júl 2010

@sincerity s tou NOE suhlasim....ma doma okna umyvat, aby dostala predporodne bolesti, to sa mozu poreviest aj na Chvojku a spat 😉

laxity
16. júl 2010

@sincerity som ťa o niečo poprosila.... 😉 , lebo ty budeš tá ježibaba 😝

sincerity
16. júl 2010

@laxity som si neodpustila..... 😀

sincerity
16. júl 2010

@orsulka ... ano, podla vsetkeho by mal prist... teda je zbaleny... leda ze by si to bol rozmyslel 😀

orsulka
autor
16. júl 2010

@sincerity len nech si nerozmysla, lebo zas bude lutovat 😉 😉 😉
a segry????? co nam tu tajite vy ježibabky????? o čo tu ide???????? NIEčO NAM USLO???? hihihihi

laxity
16. júl 2010

@sincerity u teba ma to neprekvapuje 😕

laxity
16. júl 2010

@orsulka nemám čo na materskej robiť, tak vymýšľam kadejaké hlúposti 😀

orsulka
autor
16. júl 2010

@laxity ake???????? 😕 😕 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre