Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
22. júl 2010

@adulik76 MY? ... to by sme si nedovolili 😀

adulik76
22. júl 2010

no, ako mám česť vás poznať.......ale však, nejako bolo, nejako bude. Krpaté teraz kopká, včera som zariadila postieľku, oprala plienky, deky. Dnes budem prať vecičky a tie plienky požehlím 😝

sincerity
22. júl 2010

@adulik76 no veru, uz by malo byt pomalicky vsetko nachystane... ale mohla si si to nechat na buduci tyzden, ked uz budes na materskej, aby si toho nemala vela, ked teraz si este v praci

adulik76
22. júl 2010

budem teraz dva dni sama doma, nemala by som čo robiť a uvidím, či vôbec budem mať chuť robiť, toto sú len plány. Ale vrátim sa ku chvojke - strašne sa mi páčila tá hračka, čo mala naty a som spokojná, že už ju mám aj ja 😅

sincerity
22. júl 2010

@adulik76 ... myslis tu zicherku? ty si ju vylosovala z kabele? tak to som rada ze ta potesila...

ja sa k Chvojke furt myslou vraciam... bolo to zase velmi fajn 😀

adulik76
22. júl 2010

mala som šťastnú ruku 😀

laxity
22. júl 2010

@adulik76 zicherka je super 😀

adulik76
22. júl 2010

ja viem, dúfam, že aj našemu chrústikovi sa bude páčiť

sincerity
22. júl 2010

@adulik76 .... tak tak.... 😀 a boli tam 2 z 5 hraciek, sanca bola vysoka 😀

adulik76
22. júl 2010

super, ešte tak vyhrať loto a je to ok 😀

orsulka
autor
22. júl 2010

ahojte......tak ako sa mame?????? sledujem že jeden den a je piatoček.....ADU - materská...NELI - dovča!!!!! tak super 😵 😵 😵 a nam v sobotu pride namontovat skrinu do chodby...jupííííííííííííííííííííííííííí...
dnes ideme so svokrovcami na veceru...svokra ma zajtra aj meniny, a este sme neoslavovali svokrove a Ferkove narodky, takže takto vsetko dokopy...sa tesim ako si dam niečo dobre ...

ADU...dnes som dala spicha s Tijou v prievidzkom tescu.....aka zlata kočena, bola nakontrole, vsetko v poriadku 😉

PS: aj ja mám krasne hryzátka 😔 😔 😔

😉 😉 😉

sincerity
22. júl 2010

@orsulka a co taky smutny smajl? 😕

sincerity
22. júl 2010

@orsulka ... pri tom hryzatku ...

adulik76
23. júl 2010

dobré ránko, dnes som posledný deň v prááááááciiiiii 🙂 asi zdrhnem 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
23. júl 2010

.......jeden kreslený.....

hádam to bude dobre vidno

adulik76
23. júl 2010

skúsim ešte raz

orsulka
autor
23. júl 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ADU krááásne ....hihihihihihihihihihih...
prajem ti, aby ti ten posledny den naozaj rýchlo ubehol......vlastne cele tvoje tehu mi nejak rychlo ubehlo...fuuuuha...fakt..!!!!! teda neviem ci aj tebe, ale mne to tak pride
😉
Sincer...to len tak boli tie smutne mailiky...... 😉 😉 ja len že aj ja mám a tiež su krásne 😉 😉 😉

NELINKAAAAAAAAAAAAA tebe milačik nááádhernu dovolenkuuuuuuu 😵 😵 😵 ppozdravuuj prosim aj toho tvojho pohodáka domka 😉 😉 😉 😉 užite si to.....

adulik76
23. júl 2010

orsul, aj mne to nejak rýchlo ubehlo, akurát tento týždeň sme sa s maťom o tom bavili

nelia
23. júl 2010

Dobré ránko 😵 😵 😵 😵
Ja dnes od rána frčím na plné obrátky... mám ešte kopec roboty a chcela by som si vybrať pol dňa voľna, lebo večer už vyrážame 😅 😅

@adulik76 tak si pekne uži posledný deň v práci... vidím, že aj "pracuješ" 😀 😀 ... inak super vtípek 😀 😀 😀
@orsulka ďakujeeeeeeeem a pozdrav odovzdám 😉

adulik76
23. júl 2010

@nelia náhodou som si dnes mákla a už mám takmer porobené 🙂

orsulka
autor
23. júl 2010

kurnbik baby, vy ste sikulky, ja som este krizom slamy neprehodila, teda okrem toho, že som si na ranajky urobila ovocny tanier.... 😀 😀 😀

adulik76
23. júl 2010

neli a čo mrcha a dovča?

minka051
23. júl 2010

Ahojte všetky vás tu zdravím 🙂
len tak trošku nakúkam ako sa máte a vidím že dobre 🙂 ja čakám na mrchu lebo od toho neúspechu ešte nepišla tak som bola u doktorky a tá mi pichla vyvolávačku tak čakám kedy dorazí. A potom si dám asi predpísať Duphaston aby mi dalšia došla normálne lebo chcela by som ísť ešte na ten jeden pokus.
@orsulka tak tebe to pekne ubieha už 13tt 🙂 🙂 Keby som to už ja mohla povedať. My len zatial staviame ide to pekne už robia strechu práve nám vezú strešnú krytinu tak sa obraciame jedna radosť.

noemarta
23. júl 2010

dobre ranko vsetkym,

@adulik76 velmi to leti, tak si uzi posledny den v praci a o to viac si uzi materskuuuuu! 🙂 a a a hadam nebudes cakat na babatko tak dlho ako my, ale co uz, my mame asi sudene cakat. 😉 aj robis nejaku rozlucku??
@nelia vam prajem krasnu dovolenku, uzite si ju a prajem stastnu cestu! 🙂
@orsulka dobre ranko, hm... ja som sa teraz zobudila, lebo som mala strasnu noc, bolo mi brutal teplo, nemohla som si najst nikde nijaku polohu na spanie.
hm.... este furt som kinderko, takze zajtra nam drzte palce, hadam sa nam to uz zajtra podari, a budeme s nasou nelinkou. nastupujem o 8,00 hod. do nemocnice.
tak sa majte drzte sa a myslite zajtra na nas. 🙂

adulik76
23. júl 2010

@noemarta na zajtra ti držím palce, nech to už máš konečne za sebou a nech už je tu nelka s nami 🙂

nelia
23. júl 2010

Baby nestíham vás už ani prečítať.... idem na dovolenkuuuuuuuuuu... jupííííííí 😵 😵 .. síce s mrchou, ale tá hádam skoro odíde...

@noemarta myslím na vás..... a držím silno palce, aby to prebehlo hladko!!!! 😵

Majte sa tu krásne... pá 🙂

sincerity
23. júl 2010

@nelia ... tak sa tam majte krásne a mrchou si nic nedajte pokazit!!!! Pozdravujeme Laciho!!!! A davajte si pozor!

orsulka
autor
23. júl 2010

@nelia pa pa pa pa paaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

NOE...zajtra držim palčeky, nech je vsetko OK......a nech privitame Nelku medzi nami už konečne 😉 😉 😉

ivkaj
23. júl 2010

Čaute;o)

Nelia, tak aspoň na dálku přeju ať si to pořádně užijete😉

Noe, teda nějak jsem s myslela, že by malá mohla chít na svět už včera, když bylo takové pěkné datum 22. Ale začínám ji podezírat, že chce mít narozeniny stejně jako jako Sincer 😎 Hlavně to kočky pokud možno v pohodě zvládněte;o)

Nooo a my máme za sebou kontrolu a můžu říct, že máme krásné a hlavně zdravé mimčo. Má všechno co by mělo mít, je sice o trošku větší, ale kdo by taky u nás dlouhánů čekal něco jiného, že;o) Jinak to byl úžasný zážitek. Mrňous je neskutečný pohodář, takže se nedal nějakým šťoucháním UTZ zneklidnit, naopak mu ty kopance pěkně vracel. Z čeho teda byla nešťastná paní doktorka, protože jsme tam byli 3x než se jí podařilo změřit co potřebovala;o)

laxity
23. júl 2010

@ivkaj žeby chlapec? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre