Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
12. jún 2009

lax.........ano má rad tenis, dokonca hra ligu 🙂)))) a zučastnuje sa aj turnajov, ide mu to velmi dobre.....a okrem toho ma este aj squash, tam je prebornik široko daleko a vyhral už dost turnajov.....najnovsie ho chytil aj golf a s kamošmi si chdia raz za tyzden "zabuchať"..... 😀 😀 učé sa to, a už planuje kupovat golfovy set palíc 😀 😀 no plánovať može...... ja chcem ist k moru 😀

laxity
12. jún 2009

orsulka....máte to pekne podelené, tak vidím, že je aktívny...super. On plánuje palice a ty plánujš more 😉 .A kam k moru? My sme mali ísť do Švajčiarska na taký okruh, ale rozhodli sme sa, že pôjdeme do Talianska 😀 k moru, budeme aj stanovať, potom nejakých pár dní v hoteli....že jaká svadobná noc 😀

orsulka
autor
12. jún 2009

lax...........ja neviem...fakt neviem, že kam.....minulý rok sa mi veeelmi pačilo v Turecku, tam bol komplet servis, boli sme s jednými známimi len styria, ale bolo uplne skvelo... alebo potom kludne aj Chorvátsko, tam sa mi tiež velmi paci.....a za posledne roky sme boli len v Grecku, lebo sme tam boli cela tanečná partia, kde sme robili aj večerne programy....tento rok je nas hotelovy komplexx v rekonštrukcii, takže tam nejdeme tancovat....veeeru , tak to pred rokom som už balila kufre 😢 😢 😢

laxity
12. jún 2009

orsulka....no my sme boli v štyri roky dozadu so sestrou v Turecku a neviem či by som šla zase, asi sme boli na zlom mieste, minulý rok sme boli s drahým v Chorvátsku na ostrovoch Krk, Rab, Pag a bolo super, boli sme autom a pobehali sme toho hojno, sme stanovali, grilovali...super 🙂 , ja keby som si mala vybrať ja by som šla asi do Bulharska, tak bol taký život mladých bolo to skvelé 😉. Tanečná partia no super, nás nechceš prísť niečo naučiť....nejaký ten valčík na svadbu 😀

orsulka
autor
12. jún 2009

lax.....veru aj take služby sme už s drahym robili....jeho kamarat sa išiel ženiť, tak sme učili pol rodiny .-))))) ale bola to sranda.....ja ked sa budem vydávať, tak namiesto svadobneho valcika, chcem nejaku peknu rumbu....hihihihihih.......samozrejme aj so zdvíhačkami🙂))))) a v svadobnych šatách - to by bola iná zábava.-))))
11.9. sa vydava jedna naša kočka zo skupiny, už sa teším aké rošanbo jej na svadbe urobime 🙂)))

orsulka
autor
12. jún 2009

aj v Bulharsku bolo super.....len ked tam nie je moc čo pozerať....a moj drahy nevydrži cele dni len tak na plaži...to musi byt spojene s vyletmi po okoliii 😀 😀 😀

laxity
12. jún 2009

orsulka...šak to, že v Bulharsku toho veľmi na pozeranie nebolo, to bola naša druhá dovolenka, čiže tých 7 rokov dozadu 😕 . My sme tiež takí, že musíme stále niekde behať, spoznávať, preto sme zvyknutí chodiť vždy autom...no veď uvidíme. Tak 11.9 pôjdeme hýriť no super, tak príjemnú zábavu, nás to čaka už o tri týždne...uffff či to my vôbec zvládneme, vôbec netancujeme, tancovali sme spolu možno dvakrát aj to na nejaký trápny slaďák v puberte 😀

orsulka
autor
12. jún 2009

lax...zvládnete...uvidiš a ani nebudeš vedieť ako....krok sem - krok tam.....len trošku do hudby, a o chvilu sa k vam pridaju aj ostatní.......pohodičkáááááááááááááá 😀
dufam, že sem potom daš fotečky....🙂)))) juuuj tešim sa 🙂))

laxity
12. jún 2009

orsulka...jóóój no keby to tak bolo, ako vravíš 🙂 . Fotečky nejaké vložím, ak budú vydarené, ale tak ja fotografovi verím, že to zvládne 🙂 . Idem si urobiť obedík, veď som dnes ešte nič nejedla 😕 majte sa zatial a ak sa aj vy niektorá chystáte, tak prajem dobrú chuť 😉

afrika
12. jún 2009

ahojte, dnes som po svojej prvej IUI a chcem vás poprosiť o radu. od zajtra mám užívať Ustrogen 2x2tbl denne do vagíny. užívala som aj Estrogen 2x1 na zvýšenie sliznice maternice a dr povedal, že to mám užívať naďalej aj teraz. na príbalovom letáčiku je ale napísané, že sa to v tehu nemá užívať. viete mi niekto poradiť?
mali ste aj vy po IUI bolesti brucha?

orsulka
autor
12. jún 2009

afrika............ja som sice nebola na IUI......ale....
teraz ked som sla KET(kryo embryo transfer)...tak som uživala lieky na sliznicu, volali sa inak ako tieto tvoje....ale boli tiež na sliznicu, po vklade som začala brat utroš ako ty 2x2 a POKRACOVALA som v uzivani aj tych liekov na sliznicu maternice.....takže podla mna to uživaj aj nadalej....a este ked to vravel aj Dr...
vieš, ono...este konkretne dnes pripa zajtra pozajtra este nebmusis byt uplne, že tehu....
😉

afrika
12. jún 2009

ďakujem za radu. pekný deň prajem

orsulka
autor
12. jún 2009

nie je zač....aj teebe......pa
držim palceky!!!!!!!!!
ozvi sa......... 😉

lilienka13
12. jún 2009

ahoj orsulka: je piatoooooooooooooook 🙂 ... a ty tu uz od rana vypisujes, no ty si teda fakt usilovna 😉

tak ja budem travit vikend s muzickom, prisiel po dvoch tyzdnoch domov na vikend, no a ja ako na potvoru som dostala mrchu ... 😝 🙄 ... ale co uz, aspon viem, ze cyklus sa nakopol a ide sa dalej 😉

... boooooze, ja sa uz ani nepamatam, kedy som bola naposledy stanovat ... nooo mozno aj takych 10 rokov 😨 , ale to boli casy 😵 ... no teraz neviem, neviem ci by som to este riskovala hlavne zo zdravotnych dovodov, nechcela by som sa teraz poprechladzovat, staci, ze mame kosu v robote 🙂

... inak neviem, ci som vam to uz pisala, ale odchod z prace sa mi predlzil na 31.7. 😖 ... sef za mna nenasiel nahradu, tak tu musim trcat este mesiac naviac 😝 ... ale august to istiiiiiiiii 😉

ivkaj
12. jún 2009

Ahojte, tak já se držím pozitivních zpráv. Mám za sebou první kontrolní UTZ hlásím že na jedné straně (zapomněla jsem které) mám folíků (málem jsem napsala žolíků) a na druhé dva velké (podle Dr. se utrhli ve vývoji) a nějaké menší. Tak si říkám, že na poprové to není špatné skóre. další kontrola v pondělí a na OPU to zatím vypadá St/Čt.
Jen mi poraďte, při rychlejší chůzi se mi občas hůř dýchá. Nevíte co s tím?

orsulka
autor
12. jún 2009

ivkaj....poklad...super...taketo spravičky si prosiiiiiiiiiiiiiiiiim ....🙂)))))) kurnik ale sa mi to zda nejak rychlo na to OPU......kolko vlastne budes stimulovat???? vyzerá to tak len na 14 di, čo znamená krátky protokol.....ale super....
ivi.... vsetky tieto priznaky možeš mať s tych hormonov...... akože v pohode.....takže žiadna rýchla chodza.....teraz by si vsetko mala robiť v klude...radsej si daj viac času na premietnenie..... 😉

orsulka
autor
12. jún 2009

lili...............no toto???? o tej praci si nepisala, to je na figu, že ťa nepustia.... 😠
tak na niečo je ta mrcha dobra a na druhe zas nie...a potom si vyber !!! 😀 😀

nelia
12. jún 2009

ivkaj, paráda, moja.. teším sa, konečne dobré správičky..
Ja som inak stanovať nikdy nebola, ale párkrát sme spali v stane vo dvore 😉 😝 .. mojej polovičke sa akosi stanovanie nepozdáva, ja som ho pár krát aj prehovárala, ale neúspešne 😒

lilienka13
12. jún 2009

orsulka: ...no ono je to tak, ze v zivote musi byt rovnovaha ... a z coho sa jeden tesi, druhy je z toho nestastny, teraz mam na mysli mrchu ... my vsetky by sme ju najradsej najblizsich 9 mesiacov nevideli a su kocky, ktore su na prasky, ze ju este nedostali 😀 😀

ivkaj: super, len tak dalej, pozitivne spravy su tu kedykolvek vitane 😉

lilienka13
12. jún 2009

neli: ... no ja som stanovat chodila este, kym som sa zoznamila s manzelom 😉 😀 ... na toto by som ho asi nenahovorila, on je najstastnejsi, ked spi doma v posteli - vacsinu casu totiz travi v kamione a to asi na spanie nie je bohvieco 🙂

orsulka
autor
13. jún 2009

ahojte babmulky...tak pekne vikendujete a tak to má byť...ja som teda slamnenná vdova a vegetim si sama....z upratovania nie je nič, lebo sa mi nechce...snád len so žehlením pohnem...a aj to ešte uvidím 😀 😀 😀

nelia
13. jún 2009

Orsulka, ani ja som neupratovala 😝 .. moja polovička zmenila moje plány 🙂
Pekný zbytok víkendu prajem, babule 🙂

orsulka
autor
14. jún 2009

dobre rano, peknu nedelu prajem 🙂))))))) a inak sup sup už je 8:34!!! 😀 😀 tu sa nám ukazuje prekrásny slniečkový den....ani neviem čo s ním...
🙂

adulik76
15. jún 2009

dobré ránko, tak ma opäť čaká sono a krv

nelia
15. jún 2009

Dobré ránko 😉
Adulik, myslím na Teba.. hneď sa nám ozvi 😔

sincerity
15. jún 2009

ahojte babule 😉

pozeram, ze ste toho v piatok popisali. Ja som Vas vobec nestihala sledovat....
Aky bol vikendik?

Adu, myslime na Teba, snad vsetko dobre dopadne, musime tomu verit.

U nas nic noveho, uz je po mrche... mala by som sa objednat do centra....ale vobec sa mi do toho nechce... najradsej by som tam uz nikdy nesla.....

dievcata rozmyslam nad tym, ze by som na kona teraz ani nemala chodit, ved novinky nebudu ziadne, na dalsie ivf sa nechystame... je to cele nejake nanic.....

orsulka
autor
15. jún 2009

dobre ranko......SINCER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty ma vobec neposluchas...!!!!!!! čo to????? hovorila som a dala príkazom len same pozitivne spravičky!!!!!! a ty teraz takto, že nebudem chodiť na konika.... ☹ ☹ a my čakame aj na take infošky ohladne svadby a podobne, o tom ako ti ide skola, a aj o tom, či sa náhodou nezadarilo... 😉 zlatko ani ja nejdem momentálne nič robiť čo sa týka IVF, alebo KET....ideme mať pauzičku, a aj tak sem budem chodiť a popvzbudzuovať dalsie snažilky.....tak nás neopušťaj... 🙂 🙂 OKI???? 😉

ADULIK...ja na Teba myslím už od vcera.........velmi držim laceky, nech je HCG dnes 80000......alebo aj viac!!!!!!!!! tfuj-tfuj-tfuj-tfuj.......... ozvi sa.....a drž sa!!!!! sme s TEBOU!!!!!!

nelia
15. jún 2009

Sincer, neopúšťaj nás a nevzdávaj to ☹ ☹ 😔 Uvidíš, zase bude svietiť slniečko. A to nevadí, že nejdeš teraz do ďaľšieho pokusu, budú novinky v inej sfére Tvojho života.. budeš nás informovať o sestrinej svadbe, o stavbe a o tom, aký zlý segedín si navarila robošom 😉 😀

nelia
15. jún 2009

Orsul, ahoooooooj... čítaš mi myšlienky??? 😕 😀 😀

orsulka
autor
15. jún 2009

nelia............ahoj pokladik......na Teba je vždy spolah!! 🙂 🙂 ja som vedela, že ty ma podporis 🙂))) cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuk------ aky bol vikend???? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre