• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@nelia užite dovolenečku :slight_smile:
23. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj jeee to sa velmi tesim, ze je vsetko v najlepsom poriadku! a konecne si si zmenila profil :grinning: krasne cislo!
24. júl 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krásnu sobotienku prajem...poslušne hlísm, že polovička skrine v chodbe už stojí :wink: :wink: :wink:

IVKAJ..... no super správička !!!!!!! to je fakt velmi dobre, že je male uplne v poriadku...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a spravne, že od malililnkata pekne vráti take kadejake šťuchanice !!!! :grinning: :grinning: :grinning: k rasne tt mas....a vidis, je to tak, že o týžden si predo mnou :wink: :wink: :wink: este ti byva zle ????? ci už to ustupuje ?????
24. júl 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krásnu soibotu hviezdičky....... :slight_smile:
poslušne hlásim, že polovička skrine už stojí :grinning: :grinning: :grinning:

IVKAJ......super správička !!!!!!! velmi sa tešim, že je vsetko v poriadku......a páci sa mi, že pekne male babo hned od malička vracia....to ake stuchania tam má mat??? ha???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning:
24. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, sak teraz kukam, ze mi dali prec fotku!!!! :sweat_smile: :confused:
24. júl 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prva informacia o noe ... o 9.00 dostala vyvolavacku a cakame... zacinaju prve bolesti ...
24. júl 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sincerity nebolo ťa tam dobre vidiet.....tak to asi preto...

NOE !!!!!! NOE !!!!! NOE!!!! NOE!!!!!
tak nakoniec to pojde aj prirodzene hádam........ čakáme...čakame.......uff...uff...aj som nervoz :wink: :wink:
24. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka a myslis, ze teraz ma je dobre vidiet na tejto co mam? co su to za blbe pravidla....
24. júl 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne fotku ešte nezmazali, som zvedavá, kedy ťa budem nasledovať, sincer :slight_smile:

noe, držíme palce a možno už je teraz nelka s nami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. júl 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial ziadna sprava.... len ze ide bez epiduralky, kvoli nejakym zvysenym hodnotam.... ale cakame kazdu chvilu.... ja snad kazdych 5 minut pozeram na telefon :grinning:
24. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze zatial stale nic neviem noveho.... no snad sa nam noe coskoro ozve...
24. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už trvá nejak dlho, nie? :confused:
25. júl 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A JE TO TU!!!!!!!!!!!!!!

NELINKA sa narodila 24.7.2010 o 19.50 s mierami 51 cm a 3560 gramov!!!!
Maminka aj malicka su v poriadku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. júl 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nakoniec to bolo cisarskym....
25. júl 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@noemarta gratuľujééééém nech ste zdravučké a nech vám Nelinka robí veľkú radosť :slight_smile:

a keď sa budeš cítiť ok čakáme na podrobnosti :wink:
25. júl 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, konečne a hlavne, že sú zdravučké
25. júl 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
velká graulácia.....dobra tipovacka na vladimira :grinning: :grinning: somrada, že su obe v poriadku a zdrave :dizzy_face: :dizzy_face: tak vitaj Nelka medzi nami :wink: :wink:

SINCER...vsetko najlepsie k narodkam dievčatko ..... :wink: :wink: :wink: na čo siahneš, nech sa ti podari...velky cuik aj od Ferka.... :wink:
25. júl 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, sincer, ty máš dnes narodky - tak všetko najlepšie a nech sa vám čím skôr splní vaše najväčšie želanie :slight_smile:
25. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincer, všechno nejlepší j narozkám!

A Noe vyřiď obrovskou gratulaci!

Orsul, zle mi nikdy moc nebývalo, tak že po téhle stránce je to v pohodě. Jen ta únava je fakt na prd, usínám doma tak v 8večer. Jsem zvědavá jestli se to zlepší, až za pár dní vysadím utrogestan.
25. júl 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivkaj tak hádam sa to polepsi...ja už som vysadila tento týžden postupne duphaston aj utroš...takže picham už len clexane a beriem vitaminy... :wink:
25. júl 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.... dakujem vam velmi pekne vsetkym!!!!

my sme sa prave vratili z Blavy, boli sme troska labzovat po obchodoch... v tomto pocasi sa velmi nic ine neda, ked sme nechceli byt doma....

25. júl 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočenky moje :dizzy_face:

noe gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to je krásné jak to tu těhulí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám z vás velikou radost :dizzy_face:
25. júl 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: dobre ranko, pekny pondelok.....hlavne tebe Adulik...ako prvy den na MD :wink: :wink: :wink:
a este spinkas ???? vychutnavas si spanok??? hihihihihi....
vcera som pozerala v TV že boli zápchy do Chorvatska, tak hadam Neli niekde nestvrdla na 4 hodiny .-)))))

Dracek...no servus babula...... :wink:
26. júl 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sincerity a co pekne si si nakupila?????? ha????
26. júl 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ahoj... no v podstate nic moc... zase som okukovala obklady do kupelky mojej... mam s tym velky problem, neviem sa rozhodnut... to Marek problem nema... povedal ze tato je pekna a hotovo, takze ten uz ma vybrane do tej svojej. Kupili sme umelohmotne stolicky a stol, boli v akcii a okrem toho nejake drobnosti... nic svetoborne

veru dufam, ze neli sa uz pekne kupu v tejto chvili

@dracekmracek ahojcek babula... ze sa aj ukazes, vy teda krasne rastiete :wink:
26. júl 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja som bola dnes na kontrole štítnej žľazy a všetko je OK.
26. júl 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 .. tak to je super moja... a beries na to lieky. alebo si bez nich teraz?
26. júl 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 dobra spravička.....to sa mi paci.....a co budeš poravat teraz domka????? inak už mate aj detsku pripravenu?????
26. júl 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka beriem stále euthyrox 25 mg, kontrolu mám o štyri mesiace, detská je na 90% pripravená a kufor do pôrodnice mám na 95 % pripravený :grinning: ........................ a teraz som sa zobudila....................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 kufor? :grinning:
26. júl 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok