Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

bambibam
9. aug 2010

no Adu ani minútu tej bolesti ti nezávidim - dávaj už na seba pozor 🙂 ,tuším ti tá materská začne škodiť 😀 😀 😀
Ja som si prežila zlomeninu ,takže ti rozumiem s tým dýchaním......... 😀 😝
Ja už cvičím len s tatinom po večeroch 😀 😀 😀 ,ale nezaberá ani teplý kúpeľ,ani .... ,ani čaje a nám strach s pôrodu tak malá ani dobrovolne asi nepôjde von. Budú ho musieť potom nakoniec vyvolať. Hlavné je nech sme zdraví ......všetky - všetci myslím aj na Vás v skupine.

noemarta
9. aug 2010

@adulik76 ahooj, veru veru, uz len 22dniiii.... strasne to letiiii..... opatruj sa a a a a bacha na tie kolenaaaa. 🙂
@bambibam ahoooj, nooo ty uz mas tiez babo predo dvermi, ako sa hovori.... hm... len ci sa mu bude chciet. Lebo teraz len pocuvam, ze sa babatkam vooobec nechce z bruska von. Aj u nas to tak bolo, prenasla som devat dni, vyvolali mi porod, ale vooooobec som sa neotvarala, tak sme isli nakoniec cisarakom. Verim, ze vam sa bude darit lepsie, aspon to tak prajeeem. tak sa drzte. 🙂
@orsulka urcite su fazulky v poriadku, vydrz uz do kontroly a vysledky z krvicky budu tiez dobreee. 🙂
@ivkaj ahooj, ak je svokra taka akcna, a chce kupit kociar, tak jej povedz, ze nech da peniaze a vy si ho kupte, ved musi byt podla vasich predstav a nie svokrinyyych... hi hi
neviem ako to robim, ze malinka je kludna, zatial dobrunka... asi bola urobena v klude, hi hi to mi najnovsie povedal jeden nas kamarat.... hi hi drzte sa !!!
sincer, caaau, ty mas furt nejake tie aktivity, ked nie skola, tak robota, ked nie robota, tak dom, zvierata..... jaaaaj, a ze by si si tak kludne lahla, sadla odpocinula coooo, to asi nevies coooo??? hi hi alebo sa tak venovala manzelickovi, coooo????
@sincerity

laxity
9. aug 2010

čafte

@noemarta myslím, že @sincerity stíha všetko nemaj boja 🙂

@orsulka ja som taká, že ja bych počkala 😀, ale neboj všetko je ok a sestrička volať nebude pretože bude všetko ok....teda aspoň u nás to tak je, že volá iba ak by bolo niečo zlé 😕

My sa máme super Nataly je úžasná, keď ju niekto pestuje na rukách, tak ma hľadá si ma kontroluje 😵 už váži 7650g 😀 takže nám to ide, zatiaľ neprikrmujeme nie je treba 😀...chodíme plávať to odporúčam...takže @noemarta určite choďte je to super zážitok 🙂 a chystám sa na nákup pretože Naty má oblečenia iba 3-6 mesiacov a potom už veľmi nie...takže tešíííím moc na nákupy a asi so @sincerity 😵

orsulka
autor
9. aug 2010

jeeej. tesim sa dievčatka, že sa Vam vsetkým pekne dari...

ADULIK...kontrola teda super....a vsetko sa ukludnilo....a davam ti zákaz kvoknutiam !!!!!.....žiadne taketo sporty prosim už 🙂))))) robiš stersy este aj matovi 😉 😉 ale základ, že ste oslavu stihli .-)))))))

NOE. LAX.....vy tedamate krásne bambulky domka, dobrucke, krásne, a spokojnučke...a to je fakt super 🙂 🙂 😉 😉

Bimbam...ddrím palce, nech je vsetko OK....a tak okrem vsetkych dobrych pokusov...treba si možno aj tu polku skočit .-))))

Nelka ma dnes dovcu, vsak??? asi odovzdavaju prerabku bytu rodicom 😀 😀 som zvedava, ako to dopadlo .-)))

LAX...aj mne sestrička povedala, že keby niečo tak budu volať...tak hádam nebudu....... 😉

adulik76
9. aug 2010

@orsulka keby aj náhodou volali, tak sa neplaš, všetko bude určite dobré, ale možno budeš musieť absolvovať genetiku, tak ako ja, už len kvôli tomu, že to bolo cez IVF

orsulka
autor
9. aug 2010

@adulik76 na tu generiku pojdem to už je iste, to mi hned doktor povedal, že nas tam posle.... 😉

orsulka
autor
10. aug 2010

dobre ranecko prajem dievčatka 🙂 😉 😉 😉

nelia
10. aug 2010

Dobré ránko 🙂
No víkend bol super, aj svadba bola výborná, len nám bola trocha zima, keď sme šli do kostola 😝 ... ale hruška to potom istila 😀 😀
Ivi, som rada, že so svokrovcami to dopadlo dobre... no čudujem sa, že Ti ona chce kupovať kočík 😕 😕 .. to ho chce akože ona aj vyberať??? Lebo to by sa mi už veru nepáčilo 😒

@orsulka a sestričke si hovorila o výtoku? že preto chceš, aby Ťa doki pozrel... no čudujem sa, že bola taká nepríjemná, že veď máte poradňu a bla bla 😠

@adulik76 preboha, dievča, ty čo zase stváraš??? 😕 😕 ... veru už dávaj na vás pozor, nech si neprivoláš nejaké zbytočné nepríjemnosti... no ale ty máš fakt "štastie" na takéto nehody 😒

Rodičia boli veľmi prekvapení a spokojní 😵 😵 .... mamina sa hneď pýtala, ako ste vedeli, že chcem zelenú spálňu??? Takže sme sa aj farebne trafili 😀

orsulka
autor
10. aug 2010

@nelia nevravela som jej, lebo už to ustupilo, a je to v pohode......ta jedna sestrička tam, je vždy taka namosurena ako by jej vcely uleteli každy den......este par sťažnosti bude na nu a myslim, že si doktori s nou pohovoria...... no ona mi tak po hodine zavolala, že kde som, ale to som už bola v praci.....
tesim sa, že vam to tak dobre s tounprerábkou vypálilo🙂 a to vasi mali nejaky sviatok??? alebo ste im už akože dali vianočný darček???? 😀 😀

nelia
10. aug 2010

@orsulka ani to ani to... proste sme im chceli len urobiť radosť... to majú super deti, čo??? 😀 😀

adulik76
10. aug 2010

dobré ránko, ja som sa ešte len teraz zobudila 😀

orsulka
autor
10. aug 2010

@adulik76 tak dobre adulka 🙂)))
@nelia tak to teda maju fakt super deti !!!! 😵

sincerity
10. aug 2010

ahojte babulky 😉

nel... tak to sa tesim, ze sa im pacilo ... fakt maju super deti ti vasi rodicia 😉

adu adu... ty sa asi ani nepoucis 😀 pekne si davaj pozor a len lez uz az do porodu!

orsul ... neboj, vsetko je v poriadku, tak ako ma ... urcite...

noe ... odpocivam aj sa venujem, neboj.... ale zase sa mi nepaci take nic nerobenie... len si vymyslam roboty...
ale uz zacnem robit na stavbe aj ja... teraz bude treba natierat tramy, potom musim umyt okna... no najde sa nieco aj pre mna 😀

dnes som bola u dr. kvoli tym prsnikom - cystam, uz ma ide slak trafit z toho ako ma to boli... tak musim ist opat na ultrazvuk a uvidime.... ale dr hovorila, ze je to pravdepodobne z chrbtice... no som zvedava....

orsulka
autor
10. aug 2010

@sincerity no caf....ty mas cysty na prsnikoch ?????? som niečo prehliadela, alebo si o tom este nepisala, nehovorila ??????? 😕 😕 😕

sincerity
10. aug 2010

boze ja neviem... som vam to nespominala? .. to som sa asi prekecla zas 😅 .. a ano mam... naposledy mala najvacsia z nich asi 6 mm.... teraz neviem ako to dopadne.... a dost ma to boli... no des...

orsulka
autor
10. aug 2010

@sincerity tak mne si nespominala, možno babam na chate ano...fakt neviem...
a to dnes ides na utz??????? no pokial je to bolestive, tak by s tym mali niečo robit, to urcite.....hlavne aby ich nebolo viac.....tak držim palec a daj urcite vedieť co a ako.... 😉

sincerity
10. aug 2010

@orsulka ... no moja na utz pojdem tak o tri mesiace najskor, musim sa tam objednat a dlho sa tam caka.
no ono je ich viac... ale najvacsia je ta 6mm, takze v pohode, ked len sme vsetci zdravi ta ne 😀

orsulka
autor
10. aug 2010

@sincerity ta suhlasim moja, len ked ťa to boli, tak to nie je moc dobre.....a nemožes ist do nejakeho sukromneho centra, ked aj ked priplatis, tak ta hned objednaju????? neviem či by som čakala tri mesiace 😖

sincerity
10. aug 2010

@orsulka no moja tak som sa objednala na 9.2.2011 o 11:45 !!!!!!!!!

adulik76
10. aug 2010

@sincerity to už čo je za dátum? A keby išlo o život tak ťa "prednostne" objednajú na december???????? Fakt choré.

sincerity
10. aug 2010

@adulik76 ... no to som sa ani nepytala, ci robia aj prednostne 😀 ... co uz narobime, to je tak v tejto republike.... ale je to aj dobre, lebo keby doktorka povedala, ze ma objedna prednostne... neznacilo by to nic dobre....

nelia
10. aug 2010

@sincerity no tiež si nespomínam, že by si nám o tom hovorila... tak ten termín je teda hustý 😒 ... to sa môže stať fakt len u nás 😠 😠 ... inak kolegyni teraz odpoverovali jednu takú cystu... vlastne to bol nezhubný nádor - neviem, či to znamená to isté... vraj to tam v pohode mohla mať naďalej, ale jej to vadilo.. a keď Ťa to bolí, tak to fakt musí byť na nervy 😒
Ja mám tiež jeden taký problém, ktorý by som asi mala začať riešiť.. na slabinách mám asi 2 mesiace takú malú zdureninu, ako opuchnutú žilu či čo... ale je to dosť tvrdé a dosť mi to tam vadí - sem-tam to aj bolí... len netuším akému lekárovi to mám ukázať... či gyndošovi či čo 😒

adulik76
10. aug 2010

@nelia radšej s tým moc neváhaj a rieš to

orsulka
autor
10. aug 2010

@sincerity ??????????????????? no ty kokos..to je dátum!!!!! 😠 😠 😠 😠
@nelia a nevravela si o tom tomu liečitelovi???? nepozrel by sa ti na to???? a suhlasim s Adu...treba ato dať do poriadku 🙂) čim skor tym lepsie......nie až ked budes tehu moja..... 😉

nelia
10. aug 2010

@orsulka liečiteľovi som to vravela, aj sa na to kukol... ale mi aj povedal, že to on ťažko odstráni... dnes som zašla k našej firemnej sestričke, mi na to dala nejakú masť (čo by mala vytiahnuť hnis, ak by tam nejaký bol) a keď sa to do 2-3 dní nezlepší, pošle ma na chirurgiu ☹ ☹ 😒 ... bojím, bojím 😔 ... aj ona mi povedala, že to treba riešiť, aby som z toho nemala potom otravu krvi alebo tak... ja viem, že to musím nejako riešiť, ale mne sa taaaaak nechce vysedávať u doktorov... ale táto sestrička mi to dúfam vybaví tak, aby som moc vysedávať nemusela - tak aspoň niečo pozitívne 😵

laxity
10. aug 2010

ahojte

@sincerity čo iné som mohla čakať 😠 😠 😠 to je tak, keď si všetko nechávaš na poslednú chvíľu 😠

@nelia aj ty si to daj radšej do poriadku bo vidíš 😕

orsulka
autor
10. aug 2010

@nelia ale už si sa do toho pustila a to je dobre, možnbo mastička zaberie a nebude treba nič dalsie.....ak nie, pojdes na chiru a uvidi sa.... 😉

@laxity nevbud na segru nahnevana, ved ju poznas aka je..... 😉

orsulka
autor
11. aug 2010

donre ranko prajem...idem od prace...na chvilku... a o 10,00 hod. sa konečne pridu pozriet na tie nase dvere a zarubne, a vyskusat nejake nove testnenie, aby lepsie priliehali a dali sa zamnknut...zatial je s tym problem ☹ ☹

sincerity
11. aug 2010

ahojte babulky, prajem krasny dnik 😉
@nelia ... no s tou zdureninou, zalezi presne asi kde je ... ale najskor gynekologovi svojmu... a najlepsie cim skor... ktovie co to moze byt....

@orsulka len jej povedz, tej @laxity ze nech neni na mna zla!!!
stale mate problem s tymi dverami a zarubnami.... to je uz na slaktrafenie, nie?

@adulik76 ... no taky datum mi dali... inac je to fakt strasne, cakat na utz pol roka... to stade pridem a objednavam sa zas aby som stihla...

@ivkaj... ako?

adulik76
11. aug 2010

dobré ránko, dnes som si privstala 😀

@sincerity neviem, či by som nevyhľadala nejakú súkromnú ambulanciu, aby som to mala skôr

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre