Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
17. aug 2010

@nelia kead som to videla, tak to je jasne, že tam neurobis abolutne nič...!!!! ale presne ako si vravela......
rubeme si lesy v horách

orsulka
autor
17. aug 2010

ničime si prirodu postupne, a potom pridu taketo lejaky a tych horách tu vodu nemá co zadržať, a tak začne stekat dole do udoli a navali sa to do malých riečok, ktoré ani nemaju velke koryta.....takaže si to postupne robime sami!!!! vŕŕŕŕŕŕŕŕŕ !!!! 😠 😠

sincerity
17. aug 2010

tak tak dievcence.... ono sa to nase spravanie voci prirode proste musi niekde prejavit...

adulik76
17. aug 2010

dnes tu máme takú nejakú enviro tému, ale včera som pozerala správy (mám na izbe telku) a videla som tú spúšť, je to hrozné a nikdy by som to nechcela zažiť na vlastnej koži.

nelia
17. aug 2010

@adulik76 ako sa dnes cítiš? Malá už spinkala pri Tebe?

adulik76
17. aug 2010

@nelia dnes bude prvýkrát a ak mi viac neožltne, tak zajtra by sme mohli ísť DOMKOOOOOOOOOOOOOOV. 😵

nelia
17. aug 2010

@adulik76 a troška teda ožltla? Inak vraj po cisárskom väčšina detí ožltne.. môj krstný syn bol ešte aj doma nejaké 2-3 týždne žltý 😎 .. už sa tešíš, však? A Maťo bude mať dovolenku, aby bol chvíľku s vami??

orsulka
autor
17. aug 2010

@adulik76 tak ja dufam, že to bude OK, a že vas pekne pustia, nech si malinka zvyká na svoju postieločku 😉 😉

adulik76
17. aug 2010

@nelia maťo už má dovolenku a denno-denne pendluje na trase trenčín - ilava. Má toho tiež dosť, ale je zlatučký. Včera ešte vyrábal presnidávky pre malú, aby mala, keď už to bude môcť papkať. Je to skvelý tatinko 🙂 a my ho zato obe ľúbime.

orsulka
autor
17. aug 2010

@adulik76 a to sme vedeli aj my, že on bude skvely tatino 🙂 🙂 🙂 je velmi starostlivý...o vas bude postarane ako vov vatičke 🙂)))) a ty budeš v pohode mať čas sa venovat len a len Lenočke 😉 😉 😉

nelia
17. aug 2010

Tak tak, plne súhlasím s orsulkou 😵 😵
@adulik76 a ty si rodila v Ilave??? či prečo pendluje? 😕

adulik76
17. aug 2010

@nelia no, však ja som sem celý čas chodila k primárovi do poradne, tak mi robil aj sekciu a stará sa až do konca 🙂

nelia
17. aug 2010

@adulik76 aha... tak to som akosi prehliadla 😝
Už len hodinku a pol a idem na masááááž 😵 😵 😵

adulik76
17. aug 2010

@nelia hneď by som s tebou menila a šla na masáž, chrbát ma už bolí tak, že si ho ani necítim 😝

nelia
17. aug 2010

@adulik76 to Ti verím... no chvíľku asi potrvá, kým sa dostaneš do "normálu"... ale pri pohlade na malú Lenočku určite zabudneš na všetky bolesti 😉

orsulka
autor
17. aug 2010

ja si pamatam, že adulka vravela, že chodi k primarovi do Ilavy, aj že tam pojde rodiť....
tak ja mám prave po masaži nožičiek od mojho draheho.......je to take super, ked sa nohy masiruju 🙂))))) hned mi je lepsie aj veselsie 😉 😉

adulik76
17. aug 2010

čaute, práve trávim prvú noc s Lenkou, ako vidíte podľa času nie som moc úspešná. Malá sa furt budí a pýta si papať a obávam sa, že to, čo jej ponúkam, jej nestačí. Teraz som ju prebalila a minula som tri plienky, lebo dvakrát sa mi pos...a. Zlatučká, že? No, nejak to vydržím a zajtra, keď prídeme domov, to už bude iné. Doma je len doma. Momentálne spinká, ale ktovie, ako dlho. Mám pocit, že to nejak nezvládam. Orsul, už teraz máš môj obdiv, keď čakáš dve. No, a už je hore.

orsulka
autor
18. aug 2010

dobre ranko prajem.....

@adulik76 tak verim, že nakoniec bola noc celkom uspešná.....či ako ste dopadli ??????? tak neviem ci je možne, že mliečko este nemá tu kvalitu ako by malo mat, možno preto viac papka.....ja sa v tom moc nevyznam......ale ako aj pišeš doma je doma, a ten správny režim si nastavite až tam 😉

co vas dnes čaka a neminie kuriatka moje ????

sincerity
18. aug 2010

ahojte babulky 😉

no adu, tak verim, ze ste to zvladli, hlavne nezufat a byt optimisticka... ziadne depresie... ved si silna babizna!
urcite to zvladas ako najlepsie vies... a nejake lepsie rady ti skor daju sestricky, doktori pripadne mamicky, ktore rodili v podobnom termine....

orsul... robota, robota a robota 😀

orsulka
autor
18. aug 2010

@sincerity neprekvapila si ma !!!!!!! 😀 😀 😀 😀
idem do obchodu...asi........doobeda ma dojst kamoska s dcerkou aničkou, na kavičku , tak nech sokm potom už doma.....a poobede idem na kavicku ja, na stretko s vbyvalymi kolegynami, tak už sa tesim .-))))))

sincerity
18. aug 2010

no komu je lepsie 😀

no to ja musim makat, aj ked som dnes sama v praci, navalal na mna.... ale ked budem sikovna a stihnem porobit, mozno stihnem urobit aj nieco sukromne a o to menej budem makat doma 😀

nelia
18. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@adulik76 dúfam, že si sa aspoň troška vyspala... začiatok bude určite ťažký, ale dostaneš sa do toho, neboj 😉 ... a doma Ti bude už aj Maťo pomáhať, tak to bude jednoduchšie.. Čo sa mliečka týka, skús sa spýtať sestričiek, ale ja som počula aj takú vec, že sa predné mlieko odsáva a až zadné sa dáva bábätku, pretože to je chutnejšie aj výživnejšie.

@orsulka kukám, že Ťa čaká celkom príjemný deň... ja ho budem tráviť podobne ako Sincer... robotou 😒 ... navyše dnes príde asi aj mrcha, takže taký deň na figu 😠 😝

orsulka
autor
18. aug 2010

@sincerity a co tvoja kupelna??? už je vybrata???? ci už aj hotova?????
@nelia zasek mrcha????? ved si mala nedávno...!!!! 😕 😉

sincerity
18. aug 2010

@orsulka no moja s mojou kupelnou je to tazko... som strasne nerozhodna, co sa tyka obkladov, vsetci vravia ze spekulujem.... no ale ked ja to chcem mat pekne 😅 ... ale teraz je to asi aj tak bezpredmetne, lebo hornu kupelnu budeme robit az na jar, lebo nie su peniazky.... ale spodne obklady vyberal Marek, tie musime objednat, takze ta sa bude robit.... su to take bezne lacne obklady, bude to skor pracovna kupelna 😀

dala som par fotiek do albumu na modrejstreche, tak ked mate zaujem mozete pozriet.... budem tam fotky postupne doplnat... zatial tam nie je velmi co vidiet...

@nelia ... a uz citis tu potvoru? ako ste vlastne teraz na tom? cakate ci sa zadari prirodzene? alebo planujete nieco ine?

orsulka
autor
18. aug 2010

@sincerity no sak by som aj pozrela...ale ako ťa tam nájdem ??????? aby som tie fotečky kukla?????

sincerity
18. aug 2010

@orsulka no pojdes na modrastrecha.sk, kliknes na "fotoblogy" a tam vpravo hore je ze "najdi fotoblog uzivatela" - a tam vpises moj nick.

adulik76
18. aug 2010

babule, ideme DOMKOOOOOOOOOOOV 😵

sincerity
18. aug 2010

@adulik76 tesim sa s Vami! neboj uz bude len lepsie a lepsie a doma mas Mata, tak to bude super. Drzim palce 😉

nelia
18. aug 2010

@adulik76 to je parááááááááááááda... tak sa nám potom z domu ozvi 😉 ... Lenke posielame velikánsky božtek 😵

@orsulka no veru, zas mrcha... zas prešlo 28 dní... ten čas ale letíííííííííí 😔

@sincerity no cítiť ju moc necítim, ale teploty nasvedčujú tomu, že dnes príde... aj keď som z tých mojich teplôt dosť mimo, lebo ovulka zas podľa nich bola neskôr, takže by mrcha mala prísť až v piatok... no uvidím... podľa mňa sa ešte môj cyklus uplne nezrovnal po tom kyrete, či čo 😕 ... a teraz čakáme, snažíme sa prirodzene, keď sa raz zadarilo, hádam sa zadarí aj druhý krát 😕
A čo sa domčeku týka, máte čas, nie? Ja viem, že by ste sa už najradšej nasťahovali... ale lepšie neskôr ako nikdy 😉 ... my sme teraz tiež tak začali špekulovať, ako by sme mohli urobiť príjazdovú cestu do záhrady ku svokrovcom... majú 18 árovú záhradu, tak by sa tam teoreticky dalo stavať, len vyriešiť ten príjazd... cez ich dvor chodiť nechceme... tak uvidíme, či niečo poriešime 😕

nelia
18. aug 2010

mrcha sa spustila....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre