• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
@adulik76 :grinning: :grinning: :grinning: takže ste to rodičia zvladali horšie ako princeznička???? :grinning: :grinning: :grinning: casom si asi aj vy zvyknete .-)))))

@sincerity verim, že to bude dobre.....a babetko bude...na milion percent!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no, keď som si predstavila, že do nej šupnú tú ihlu, až mi zle bolo, našťastie som to nevidela. Len mi ju sestrička priniesla a malá nahodila ten svoj trpiteľský odovzdaný výraz, ale neplakala. Moja krásna hrdinka :slight_smile:
31. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ano operaciu urobia v centre... najskor vsak musime ist na vysetrenia - urolog, genetika a spg... vsetko si chcu urobit oni.... preto sme museli menit centrum, lebo vo ferticentre to nerobili. Tak sme presli do gyn-fivu...aj ked nie som velmi presvedcena. Na tieto vysetrenia ideme 13.9.... tak snad bude 13-tka stastne cislo...

@adulik76 aj my v to verime... co nam ostava ine.... prispevok tej baby mi prisiel nezmyselny... mozno to myslela uprimne, a chcela sa pridat, ale ked sa fakt niekto nevyzna... neprecita si informacie, kedy je snazenie dlhodobejsie... a okrem toho ma uz jedno dieta, v tej chvili mi to prislo ako provokacia.
31. aug 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 ... ono to aj katka horsie znasala ako naty.... ale to uz je udel rodicov ... :wink: ... ale lenka ma byt po kom statocna, ked ma takych rodicov :dizzy_face:
31. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity to je pravda, je to údel rodičov, človek sa tým pocitom skrátka neubráni, ale už je to za nami.

....okrem toho, my sme už tak uzavretá partia, že k nám sa asi ťažko niekto dostane....

babule a čo fotky z chvojky? už by sme ich aj mohli dať nejak dokopy, nie?
31. aug 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 ... veru.... pockajte az vsetky odrodime alebo budeme minimalne tehotne a potom si otvorime vlastnu temu - sukromnu, a nikto sa k nam nedostane, kym my neschvalime :grinning:

no ja fotky z chvojky mam, dala som ich na facebook, mozete pozriet, ved myslim, ze ste ich aj videli... kto ma zaujem poslem na cd....
31. aug 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak jsem se chtěla přidat, nicméně se asi budu muset snažit víc jak rok, abych "zapadla" a navíc, asi nemůžu mít problém, když už "jedno dítě mám", jak píše sincerity. Trošku mi to tady u některých :frowning2: zavání už zapšklostí.
31. aug 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehurka11111 .... radi privitame do temy kazdu snazilku.... avsak nasa tema sa vola pokrocile... co znamena, ze naozaj sa o dietatka snazime / alebo poniektore snazili nielen par mesiacov, ale par rokov.... v tvojej situacii naozaj nemas mat preco obavy, ze by sa vam druhe dietatko nepodarilo.... par mesiacov nie je pri snazeni o dieta ziadna doba... v tejto teme naozaj riesime temy ako umele oplodnenie, inseminacie, odbery vajicok, dokonca niektore premyslali o adopcii, roznych operaciach.... prezili sme si spolu smutne chvile ako neuspechy po ivf, stratu babatiek a podobne. Preto si myslim, ze u teba je najlepsie zatial na neuspech nemysliet, skusit mysliet pozitivne a po par mesiacoch sa urcite dockas pozitivneho tehotenskeho testu.

A nemyslim, si ze tu trpime "zapšklostí" .... /ak som si to spravne prelozila do slovenciny/

31. aug 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincerity - jak jsem pochopila později, asi prožíváš zlé období a to mě upřímně moc mrzí. Také jsem si před prvním dtětem prožila své nemalé problémy, rozhodně se první nepovedlo hned po pár měsících. Držím vám pěsti všem, aby bylo lépe a brzo se to všem povedlo. Jak jsem psala ve svém prvním příspěvku a tázala se hned na začátku, že nevím, jak "dlouhodobost" berete? Zda jsou to měsíce, roky atd....Namísto toho jsem si vysloužila "pokus o provokaci a jiné nesmysly". Sama vím, o čem je řeč, to mi věř, i když problém byl nakonec přechodně vyřešen a to jedno dítě opravdu mám. Spíš si myslím, že to bylo zlé od tebe, argument, že "už jedno mám". Bohužel, odběr vaječníku mi hrozil už před 3 lety, ale o tom se nebudu vyjadřovat....tak se tady mějte hezky
31. aug 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehurka11111 .... ospravedlnujem sa za moju reakciu.... avsak pri tvojom prvom prispevku si neuviedla vsetky skutocnosti, preco si sa k nam rozhodla pridat a tvoje strohejsie informacie ma viedli k mojej odpovedi. Pokial si vsak mala v minulosti problemy s otehotnenim, pripadne hrozilo riziko nejakych operacii a podobne, mala by si vediet, ze dlhodobe snazenie nie je pat mesiacov. To ale nebudeme vobec riesit. Naozaj z toho prveho prispevku, ktory mal dve vety som to mohla pochopit hocijako.... /skus si ho spatne precitat/.

31. aug 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincerity, v prvním příspěvku nebudu řešit otevřeně svoje problémy a vyzpovídávat se ze svých zdravotních problémů. :angry:
Pár měsíců to nebylo a hádat se už také nehodlám.
31. aug 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě bych chtěla poznamenat, že s 2 letým dítětem "mám" dost času, abych provokovala na diskusích :angry: :angry: :angry:
31. aug 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehurka11111 drzim Ti silno paste aby sa Vam skoro zadarilo :wink:
31. aug 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky, i vám
31. aug 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity ani neviem, čo na tento dialóg dodať. Nuž, nesprávne načasované.... aj to sa stáva.
31. aug 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimochodem - ještě jsem četla předchozí reakce "jsme uzavřená parta....nikdo se k nám nedostane....to je fakt trochu ubohé...tak se v těch problémech utápějte dál, asi se v tom fakt vyžíváte....
31. aug 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Koukám, že jsme tu měly veselo :sweat_smile:

Orsul, je fajn, že vám všchna vyšetření vychází negativně. Já jsem jen strašně zvědavá co že jsou bublinky zač :slight_smile: Už jste začli nakupovat? Občas nakouknu to témata leden 2011 a vždycky z toho dostanu depku. Kočka co tam je cca 22tt už má kočárek doma (my ho nemáme ještě anivy braný) nebo už mají vybrané doktorky pro prcky a řeší kdy prát výbavičku (tak ani tu ještě nemáme nakoupenou).

Adu, tak to je fajn, že malá byla statečnější než rodiče :wink:

Sincer, ani mě se dárcovské spermie moc nezamlouvaly. Ale pak jsme vymysleli s Dr. variantu, že se namýchají cizí a naše dohromady a my by sme si mihli spokojeně myslet, že vyhrála ta naše. Ale to bylo toršku jiná situace než ta vaše. Každopádně vás obdivuju, jak to spolu zvládáte. Držte se a posílám hodně sil!

Nelia, tak ještě že máte zítra volno a můžete lebedit doma, co :wink:
31. aug 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj nemáš sa kam ponáhľať, my sme kočík kúpili až v júli, vecičky som si nakupovala tiež tak neskôr, lebo stále sme čakali, kedy sa malá ukáže, čo je zač a až v 31 tt dr. povedal, že to vyzerá na dievčatko. Takže nedepkuj, nemáš prečo. :wink:
31. aug 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mě to taky přijde dost brzo. Uvidím příští týden na velkém UTZ jesli nám potvdí kluka a pak asi pomalu začnem. Ale nejdřív si užijem dovču no a s naším tempem budeme rádi, když to budeme mít všechno do vánoc :sweat_smile:
31. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
fuuuha, ostra diskusia......:confused:
Sincer, drzim moooc moc palce a ja VERIM ze to vyjde !!!!!
Adu, a a na jakom ockovani ste boli, my sme neboli este na ziadnom, akurat v nemocnici ju ockovali na TBC. :confused:
Orsul a Ivkaj, strasne sa teskujem, ze mate dobre vysledky, len tak dalej , tfuuuj tfuuuj.
31. aug 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehurka11111 nedá mi nereagovať na vašu diskusiu so @sincerity... my sa v našich problémoch teda vôbec neutápame... všetky sme si prežili svoje veľmi ťažké chvíľky, ale predsa sme si snažili zachovať optimizmus a navzájom sa podržať... a veľmi rady poradíme každej snažilke, ak vieme (máme toho už predsa dosť za sebou).. a keď tvrdíš, že máš aj ty čo-to za sebou, mohla si pochopiť tú reakciu Sincerity, hlavne ak si prečítaš aké ťažké obdobie prežíva... a koniec koncov sa Ti za to aj ospravedlnila... a cieľom týchto diskusií predsa nie je sa hádať, ale navzájom si pomáhať, tak sa nad takéto "zakopnutia" proste treba povzniesť...

@ivkaj neboj, ešte si nič nezmeškala... inak si myslím, že ja keď budem tehu, si tiež nekúpim kočík skôr ako v 30tt... a moja segra si kočík nestihla ani kúpiť... sme jej ho kupovali my so švagrom, keď už bola v nemocnici :wink:
31. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta tiež sme boli na TBC
1. sep 2010 o 04:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mám chvíľočku čas tak Vás všetky pozdravujeme - už sme rozdvojené a šťastne doma. Pôrod mi vyvolávali ,ale nakoniec bol taký rýchli ,že manžel nestihol ani schody vybehnúť - tak si len malinkú pofotil,popestoval,vybožkávali sme sa. :grinning: :grinning: :grinning: Po pôrode mi ju dali na bruško,a potom aj priložili k prsníku a hned sa pisala. Tuším,že to boli tie dva momenty pre ktoré sa naozaj oplatí čakať,veriť ,dúfať a myslieť . :slight_smile:
1. sep 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambibam strasne moc gratulujeeem !!!! Stelka vitaj medzi nami babami, uz nech pride od Ivkaj ten chlapec, lebo je tu sami babineeeec, este kto vie co budu mat Orsul !
este raz velka gratulaaacia. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Uzivajte si materstvo ako my ostatne, Lax, ja, a Adu.
pekny den prajem.
1. sep 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambibam gratulujem, malá je tiež dobrá vlasaňa :slight_smile:
1. sep 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambibam mala je kraasna, trosku sa podoba na nasu, asi to bude tymi tmavymi vlasmi. :slight_smile:
1. sep 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ahoj ahoj........
pozdravujem vsetky statočne maminy, snažilky - optimistky, a tehulku Ivku .-)))))))

velka gratulacia @bambibam
k malej Stellinke, vitam ju medzi nami a prajem zdravicko a sťastný usmev na perách......je peknunká na tých fotečkách :slight_smile:))))

@ivkaj dont stres moja, s tymi kociarmi a vecičkami....tiež este nič neriešim, hlavne aj preto, že fakt este nevieme pohlavie.....tak dufam, že hadam o týžden vo stvrtok sa babetka ukažu......osobne si myslim, že je este cas na nakupy, co sa kociara tyka, tak určite!!!!!!
1. sep 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme , no ono tie vlasky sme po pravde ani nečakali - nepálila ma záha - ale nevadí aj indiánky sú kočky. :wink:
No veru ked to tu tak sledujem je tu samí babinec, treba chlapov - takže som zvedavá kto začne. :sunglasses: Najhoršie je ,že času mám momentálne pomenej malinká cez deň píta cecík každé 2-3 hodiny a v noci sa jej podarí prespať 3-4 hodiinky.tak na net chodím nakúkať ako kukučka.
1. sep 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambibam gratulujeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .. malá je krásna... ledva vyliezla z bruška a už sa škerí :grinning: , takže to bude určite veselé dieťatko :wink:

Krásne dobré ránko všetkým :slight_smile:
2. sep 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko prajem....
tak ja som sa už večer a potom aj v noci kurirovala.....trochu citim hrdlo, možno aj priedusky a kaslik.......pisala som s Adulkou, tak mi poradilo co a ako, len vcera už pohotovostna lekaren nebola otvorena...u nas len do 19,00 !!!!!
takže fungovali "domáce receptiky "......ale teraz z prace pojdem hned do lekarne a nakupim :wink: :wink: no a samozrejme vitaminky v prírodnej forme :slight_smile:))
2. sep 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok