Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
31. aug 2010

@adulik76 😀 😀 😀 takže ste to rodičia zvladali horšie ako princeznička???? 😀 😀 😀 casom si asi aj vy zvyknete .-)))))

@sincerity verim, že to bude dobre.....a babetko bude...na milion percent!!!!!!!!!!! 😵 😵

adulik76
31. aug 2010

@orsulka no, keď som si predstavila, že do nej šupnú tú ihlu, až mi zle bolo, našťastie som to nevidela. Len mi ju sestrička priniesla a malá nahodila ten svoj trpiteľský odovzdaný výraz, ale neplakala. Moja krásna hrdinka 🙂

sincerity
31. aug 2010

@orsulka ano operaciu urobia v centre... najskor vsak musime ist na vysetrenia - urolog, genetika a spg... vsetko si chcu urobit oni.... preto sme museli menit centrum, lebo vo ferticentre to nerobili. Tak sme presli do gyn-fivu...aj ked nie som velmi presvedcena. Na tieto vysetrenia ideme 13.9.... tak snad bude 13-tka stastne cislo...

@adulik76 aj my v to verime... co nam ostava ine.... prispevok tej baby mi prisiel nezmyselny... mozno to myslela uprimne, a chcela sa pridat, ale ked sa fakt niekto nevyzna... neprecita si informacie, kedy je snazenie dlhodobejsie... a okrem toho ma uz jedno dieta, v tej chvili mi to prislo ako provokacia.

sincerity
31. aug 2010

@adulik76 ... ono to aj katka horsie znasala ako naty.... ale to uz je udel rodicov ... 😉 ... ale lenka ma byt po kom statocna, ked ma takych rodicov 😵

adulik76
31. aug 2010

@sincerity to je pravda, je to údel rodičov, človek sa tým pocitom skrátka neubráni, ale už je to za nami.

....okrem toho, my sme už tak uzavretá partia, že k nám sa asi ťažko niekto dostane....

babule a čo fotky z chvojky? už by sme ich aj mohli dať nejak dokopy, nie?

sincerity
31. aug 2010

@adulik76 ... veru.... pockajte az vsetky odrodime alebo budeme minimalne tehotne a potom si otvorime vlastnu temu - sukromnu, a nikto sa k nam nedostane, kym my neschvalime 😀

no ja fotky z chvojky mam, dala som ich na facebook, mozete pozriet, ved myslim, ze ste ich aj videli... kto ma zaujem poslem na cd....

snehurka11111
31. aug 2010

No, tak jsem se chtěla přidat, nicméně se asi budu muset snažit víc jak rok, abych "zapadla" a navíc, asi nemůžu mít problém, když už "jedno dítě mám", jak píše sincerity. Trošku mi to tady u některých ☹ zavání už zapšklostí.

sincerity
31. aug 2010

@snehurka11111 .... radi privitame do temy kazdu snazilku.... avsak nasa tema sa vola pokrocile... co znamena, ze naozaj sa o dietatka snazime / alebo poniektore snazili nielen par mesiacov, ale par rokov.... v tvojej situacii naozaj nemas mat preco obavy, ze by sa vam druhe dietatko nepodarilo.... par mesiacov nie je pri snazeni o dieta ziadna doba... v tejto teme naozaj riesime temy ako umele oplodnenie, inseminacie, odbery vajicok, dokonca niektore premyslali o adopcii, roznych operaciach.... prezili sme si spolu smutne chvile ako neuspechy po ivf, stratu babatiek a podobne. Preto si myslim, ze u teba je najlepsie zatial na neuspech nemysliet, skusit mysliet pozitivne a po par mesiacoch sa urcite dockas pozitivneho tehotenskeho testu.

A nemyslim, si ze tu trpime "zapšklostí" .... /ak som si to spravne prelozila do slovenciny/

snehurka11111
31. aug 2010

Sincerity - jak jsem pochopila později, asi prožíváš zlé období a to mě upřímně moc mrzí. Také jsem si před prvním dtětem prožila své nemalé problémy, rozhodně se první nepovedlo hned po pár měsících. Držím vám pěsti všem, aby bylo lépe a brzo se to všem povedlo. Jak jsem psala ve svém prvním příspěvku a tázala se hned na začátku, že nevím, jak "dlouhodobost" berete? Zda jsou to měsíce, roky atd....Namísto toho jsem si vysloužila "pokus o provokaci a jiné nesmysly". Sama vím, o čem je řeč, to mi věř, i když problém byl nakonec přechodně vyřešen a to jedno dítě opravdu mám. Spíš si myslím, že to bylo zlé od tebe, argument, že "už jedno mám". Bohužel, odběr vaječníku mi hrozil už před 3 lety, ale o tom se nebudu vyjadřovat....tak se tady mějte hezky

sincerity
31. aug 2010

@snehurka11111 .... ospravedlnujem sa za moju reakciu.... avsak pri tvojom prvom prispevku si neuviedla vsetky skutocnosti, preco si sa k nam rozhodla pridat a tvoje strohejsie informacie ma viedli k mojej odpovedi. Pokial si vsak mala v minulosti problemy s otehotnenim, pripadne hrozilo riziko nejakych operacii a podobne, mala by si vediet, ze dlhodobe snazenie nie je pat mesiacov. To ale nebudeme vobec riesit. Naozaj z toho prveho prispevku, ktory mal dve vety som to mohla pochopit hocijako.... /skus si ho spatne precitat/.

snehurka11111
31. aug 2010

Sincerity, v prvním příspěvku nebudu řešit otevřeně svoje problémy a vyzpovídávat se ze svých zdravotních problémů. 😠
Pár měsíců to nebylo a hádat se už také nehodlám.

snehurka11111
31. aug 2010

ještě bych chtěla poznamenat, že s 2 letým dítětem "mám" dost času, abych provokovala na diskusích 😠 😠 😠

sincerity
31. aug 2010

@snehurka11111 drzim Ti silno paste aby sa Vam skoro zadarilo 😉

snehurka11111
31. aug 2010

díky, i vám

adulik76
31. aug 2010

@sincerity ani neviem, čo na tento dialóg dodať. Nuž, nesprávne načasované.... aj to sa stáva.

snehurka11111
31. aug 2010

Mimochodem - ještě jsem četla předchozí reakce "jsme uzavřená parta....nikdo se k nám nedostane....to je fakt trochu ubohé...tak se v těch problémech utápějte dál, asi se v tom fakt vyžíváte....

ivkaj
31. aug 2010

Koukám, že jsme tu měly veselo 😅

Orsul, je fajn, že vám všchna vyšetření vychází negativně. Já jsem jen strašně zvědavá co že jsou bublinky zač 🙂 Už jste začli nakupovat? Občas nakouknu to témata leden 2011 a vždycky z toho dostanu depku. Kočka co tam je cca 22tt už má kočárek doma (my ho nemáme ještě anivy braný) nebo už mají vybrané doktorky pro prcky a řeší kdy prát výbavičku (tak ani tu ještě nemáme nakoupenou).

Adu, tak to je fajn, že malá byla statečnější než rodiče 😉

Sincer, ani mě se dárcovské spermie moc nezamlouvaly. Ale pak jsme vymysleli s Dr. variantu, že se namýchají cizí a naše dohromady a my by sme si mihli spokojeně myslet, že vyhrála ta naše. Ale to bylo toršku jiná situace než ta vaše. Každopádně vás obdivuju, jak to spolu zvládáte. Držte se a posílám hodně sil!

Nelia, tak ještě že máte zítra volno a můžete lebedit doma, co 😉

adulik76
31. aug 2010

@ivkaj nemáš sa kam ponáhľať, my sme kočík kúpili až v júli, vecičky som si nakupovala tiež tak neskôr, lebo stále sme čakali, kedy sa malá ukáže, čo je zač a až v 31 tt dr. povedal, že to vyzerá na dievčatko. Takže nedepkuj, nemáš prečo. 😉

ivkaj
31. aug 2010

No mě to taky přijde dost brzo. Uvidím příští týden na velkém UTZ jesli nám potvdí kluka a pak asi pomalu začnem. Ale nejdřív si užijem dovču no a s naším tempem budeme rádi, když to budeme mít všechno do vánoc 😅

noemarta
31. aug 2010

caute baby,
fuuuha, ostra diskusia......😕
Sincer, drzim moooc moc palce a ja VERIM ze to vyjde !!!!!
Adu, a a na jakom ockovani ste boli, my sme neboli este na ziadnom, akurat v nemocnici ju ockovali na TBC. 😕
Orsul a Ivkaj, strasne sa teskujem, ze mate dobre vysledky, len tak dalej , tfuuuj tfuuuj.

nelia
31. aug 2010

@snehurka11111 nedá mi nereagovať na vašu diskusiu so @sincerity... my sa v našich problémoch teda vôbec neutápame... všetky sme si prežili svoje veľmi ťažké chvíľky, ale predsa sme si snažili zachovať optimizmus a navzájom sa podržať... a veľmi rady poradíme každej snažilke, ak vieme (máme toho už predsa dosť za sebou).. a keď tvrdíš, že máš aj ty čo-to za sebou, mohla si pochopiť tú reakciu Sincerity, hlavne ak si prečítaš aké ťažké obdobie prežíva... a koniec koncov sa Ti za to aj ospravedlnila... a cieľom týchto diskusií predsa nie je sa hádať, ale navzájom si pomáhať, tak sa nad takéto "zakopnutia" proste treba povzniesť...

@ivkaj neboj, ešte si nič nezmeškala... inak si myslím, že ja keď budem tehu, si tiež nekúpim kočík skôr ako v 30tt... a moja segra si kočík nestihla ani kúpiť... sme jej ho kupovali my so švagrom, keď už bola v nemocnici 😉

adulik76
1. sep 2010

@noemarta tiež sme boli na TBC

bambibam
1. sep 2010

Ahojte,mám chvíľočku čas tak Vás všetky pozdravujeme - už sme rozdvojené a šťastne doma. Pôrod mi vyvolávali ,ale nakoniec bol taký rýchli ,že manžel nestihol ani schody vybehnúť - tak si len malinkú pofotil,popestoval,vybožkávali sme sa. 😀 😀 😀 Po pôrode mi ju dali na bruško,a potom aj priložili k prsníku a hned sa pisala. Tuším,že to boli tie dva momenty pre ktoré sa naozaj oplatí čakať,veriť ,dúfať a myslieť . 🙂

noemarta
1. sep 2010

@bambibam strasne moc gratulujeeem !!!! Stelka vitaj medzi nami babami, uz nech pride od Ivkaj ten chlapec, lebo je tu sami babineeeec, este kto vie co budu mat Orsul !
este raz velka gratulaaacia. 🙂 🙂 🙂 Uzivajte si materstvo ako my ostatne, Lax, ja, a Adu.
pekny den prajem.

adulik76
1. sep 2010

@bambibam gratulujem, malá je tiež dobrá vlasaňa 🙂

noemarta
1. sep 2010

@bambibam mala je kraasna, trosku sa podoba na nasu, asi to bude tymi tmavymi vlasmi. 🙂

orsulka
autor
1. sep 2010

ahoj ahoj ahoj........
pozdravujem vsetky statočne maminy, snažilky - optimistky, a tehulku Ivku .-)))))))

velka gratulacia @bambibam
k malej Stellinke, vitam ju medzi nami a prajem zdravicko a sťastný usmev na perách......je peknunká na tých fotečkách 🙂))))

@ivkaj dont stres moja, s tymi kociarmi a vecičkami....tiež este nič neriešim, hlavne aj preto, že fakt este nevieme pohlavie.....tak dufam, že hadam o týžden vo stvrtok sa babetka ukažu......osobne si myslim, že je este cas na nakupy, co sa kociara tyka, tak určite!!!!!!

bambibam
1. sep 2010

Ďakujeme , no ono tie vlasky sme po pravde ani nečakali - nepálila ma záha - ale nevadí aj indiánky sú kočky. 😉
No veru ked to tu tak sledujem je tu samí babinec, treba chlapov - takže som zvedavá kto začne. 😎 Najhoršie je ,že času mám momentálne pomenej malinká cez deň píta cecík každé 2-3 hodiny a v noci sa jej podarí prespať 3-4 hodiinky.tak na net chodím nakúkať ako kukučka.

nelia
2. sep 2010

@bambibam gratulujeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 .. malá je krásna... ledva vyliezla z bruška a už sa škerí 😀 , takže to bude určite veselé dieťatko 😉

Krásne dobré ránko všetkým 🙂

orsulka
autor
2. sep 2010

dobre ranko prajem....
tak ja som sa už večer a potom aj v noci kurirovala.....trochu citim hrdlo, možno aj priedusky a kaslik.......pisala som s Adulkou, tak mi poradilo co a ako, len vcera už pohotovostna lekaren nebola otvorena...u nas len do 19,00 !!!!!
takže fungovali "domáce receptiky "......ale teraz z prace pojdem hned do lekarne a nakupim 😉 😉 no a samozrejme vitaminky v prírodnej forme 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre