Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
2. sep 2010

@noemarta Ahojky, ja som mala menštruáciu prvýkrát pred mesiacom.Aj to len dva dni. Nataly je zdravá, už ma tretí zúbok a štvrtý už tiež vykáka. Je veľmi živá a nenechá ma ani chviľu posedieť 🙂 Na soplík sme jej dávali Nasivin (aj to iba raz) A v tomto počasí? máme stále nejaký program, aj teraz sme na dovolenke 🙂) Aj to ti odpisujem cez kamarátku 🙂))))

noemarta
2. sep 2010

@laxity tak super ze sa mate super a uzivajte si dovcuuuu. 🙂
my si tiez uzivame kazdy jeden dniiik, zajtra ideme na stretko z babami z temy juloviek, do harmonie, tak sa tesiiiim.
paaaa

adulik76
3. sep 2010

dobré ránko, vari som tu dnes prvá? 😕 aký je dnes vlastne deň????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
3. sep 2010

Dobré ránko 🙂

@adulik76 ja sa tu už "potulujem", len som si kukala fotky Elišky... je to fakt kočka 😅 😅 ... a ty nevieš???? dnes je piatoooooooooooooooook 😀 😀 😀

adulik76
3. sep 2010

@nelia no, ja som niekedy mimo, aký je deň, ale to sa zrovná 😀

nelia
3. sep 2010

@adulik76 ano zrovná, keď sa vrátiš do roboty 😉 😀 😀 ... včera sme došli k svokrovcom a tak som si vzdychla a svokra na to, že ešte je len pondelok a už vzdycháte? ... ten stredajší sviatok asi každého pomýlil 😀 ... ale každú stredu by som takto prijala mať voľno 😝

bambibam
3. sep 2010

Dobré ránko ,konečne som sa po nočných aj prebrala. Dakujeme za podporu. Včera sme sa boli prevážiť a máme už 4020g ,tak doky povedala ,že je pekný papkáč.
Adu a skúšala si na mliečko aj čierne pivo? Mne laktačná poradila nechať prsia bez podprdy a veľa piť tekutím až 2-2,5l na deň + čaje ,zatiaľ mám mlieko i ked oba cecíky vycecá a potom si vždy ohrejem pohár mlieka a zatiaľ to čo sa vytvorí akurát stačí.
No a to sa usmieva vždy ked zaspáva ,alebo sa budí . Neviem čo je jej smiešne ,ale aspoň je spokojná.

nelia
3. sep 2010

@bambibam wou, že 4 kilá... 😵 😵 ... tak to musí byť fakt poriadny jedák 😉

adulik76
3. sep 2010

kým náš drobček bude mať 4 kilá, tak to ešte veľa mlieka potečie 😀

nelia
3. sep 2010

@adulik76 nevadí Adu... len nech pekne tečie 😀 😀

adulik76
3. sep 2010

@nelia momentálne sa mladá dáma jeduje

adulik76
4. sep 2010

pridávam nejaké foto lenušky aj s mojím krsniatkom 🙂

bambibam
4. sep 2010

@adulik76 no to teda, Lenka našu dobehne len musí veľa mliečka piť. 😀 😀 😀
@nelia tomu ver malá má dobrý apetít .Tá by zjedla aj rezeň keby mala zuby 😀 😀 😀

orsulka
autor
6. sep 2010

dobre ranko prajem.....
hlasim sa z práce, preto dnes tak skoro....

@adulik76 Lenočka je krásna.....a krsňatko už je poriadne velke !!! 🙂 🙂 🙂

mne už viac lepsie ako horšie, hrdlo prestalo, este ten kasel trochen ostal, ale beriem taky homeopatický sirup od kašla, len mám hrozne plný nos, tak sa mi moc v noci neda spavat....spim teda skoro v sede, aby som ako tak vedela dýchať...ale aj toto sa už postupne zlepšuje...mám pocit 😉 😉

nelia
6. sep 2010

Dobré ránko 🙂

@orsulka som rada, že sa Ti už zlepšilo... ale ešte si PN, aj keď si v práci... či??... inak kukám, že už máš polovicu za sebou... že 20tt... ten čas ale letíííííííííííí

My sme boli včera po veeeeľmi dlhom čase hrať tenis a mám svalovicu na zadku 😝 😀

nelia
6. sep 2010

@adulik76 pekné fotečky 😉

adulik76
6. sep 2010

@nelia @orsulka ďakujem aj za Lenku 🙂 . V piatok sme boli na prechádzke a konečne sa nám v kočíku páčilo až tak, že som blúdila po sídlisku dve hodiny a malá spinkala. Dnes sa chystáme znova, len čo sa malá zobudí, lebo teraz papala, tak mám cca 3 hodinky čas. A mali sme aj super noc, zobudila sa o polnoci a potom o 4,30.

orsul, veru, strašne to letí, aj ja som už pozerala, že 20 tt. Super, nie? Ani sa nenazdáš a drobcov máš doma.

nelia
6. sep 2010

a bude veselooooooo 😵 😵 😵 ... myslím s drobcami 😵 😵 ... Ferko sa už určite nevie dočkať... Orsul a bude Ti niekto pomáhať? S 2 deťmi to bude predsa ťažšie..

adulik76
6. sep 2010

@nelia ja už teraz hovorím, že orsul obdivujem, neviem si to predstaviť skákať okolo dvoch detí, niekedy mám pocit, že nezvládam ani tú našu jednu, a to len krmím a prebaľujem.

orsulka
autor
6. sep 2010

cafte....ja som stale Pn, ale od zaciatku mesiaca cca tie dva týžden chodim aj do prace na 2-3 hodky, ako treba...aj to nie každy den...... dnes bola v jednej firme taka kosa, že som si len vzala vsetky papiere, že to spravim zajtra doma...v druhej firme je to Ok, tam bolo teplucko....ked som dosla domov, tak som hned zalomila.......
tu mi naskakuje nejak tyžden dopredu ani neviem prečo, podla mna som teraz 19 tt.....neviem prečo je takto...
vo stvrtok mame poradnu a už sa asi aj dohodne ta nemocnica.......
no dufam, že mi bude pomahat svokra aj mamina, aspon tak sa slubili......obom a teda trom, lebo aj Ferkovi som vravela, že zo začiatku chcem, aby každy den bol niekto pri mne.....tak verim, že slova dodoržia 😉 😉 😉

nelia
6. sep 2010

@orsulka určite ho dodržia a budú pri Tebe... však to by sa asi ani nedalo, aby si s nimi ostala sama... určite nie na začiatku... a neboj, potom Ti to už pôjde od ruky... alebo od ceckov 😀 😀

orsulka
autor
6. sep 2010

@nelia hihihihihi...asi tak nejak.........ale dufam, že ked som aj ja teraz v klude a v pohode domka, že aj bublinky budu kludne a spokojne .-))))))
zajtra mam zubarku na zubny kamen, stredu masaž a stvrtok poradnu......a medzitým este do prace a tak mi to celkom rýchlo ubehne .-)))
ako sa ty citiš???? co tvoje križe a podobne ????

orsulka
autor
6. sep 2010

@adulik76 kedy už pridas nejaku fotešku Lenočky aj s tebou??????

orsulka
autor
6. sep 2010

baby...!!!!!!! tichý bonz.......ja som sa prave na facebooku docitala, že dracek-mracek.......caká druhé bábo !!!!!!!!! tak aky zázrak po vsetkých tých peripetijách.......s jednou plodnou stranou 🙂) pane jo!!! 😉 😉 😉 😉

adulik76
7. sep 2010

@orsulka no, ja nie som moc fotogenická, ale o niečo sa pokúsim. Aj ja mám vo štvrtok poradňu, tak som zvedavá, koľko sme pribrali, či už máme 3 kg 😀
... tak to je fakt zázrak s katuškou, ako sme sa tu pekne "rozplodnili" 😉 - tento rok dobrá štatistika

nelia
7. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Wou, že fakt aký zázrak... tento rok je fakt čarovný.... takže Sincer, dúfam, že sa ešte do konca roka stihneme pridať 😉

@orsulka momentálne sa cítim fakt skvelo... nič ma nebolí 😵 😵 ... včera som síce mala troška svalovicu z tenisu, ale nebolo to také zlé a dnes to už vôbec necítim... a cez víkend idem zase na svadbu - švagriná sa vydáva... tak to budem mať možno svalovicu z tancovania... hihihi
@adulik76 a prečo by si nebola fotogenická??? veď z Chvojky si mala pekné fotečky... len sa nám s Lenkou pekne ukáž 😉

adulik76
7. sep 2010

@nelia však sa pokúsim, sľubujem

adulik76
7. sep 2010

hodila som nejaké foto na FB 😉

nelia
7. sep 2010

mne FB v robote nejde ☹ ☹ ☹

adulik76
7. sep 2010

@nelia ale doma ide, nie? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre