• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Ahojte :slight_smile:
Už mám lepšiu náladu... veru, máme konečne pekné počasie a víkend pred sebou :grinning: :grinning:
Adu, ako si zvládla prvý pichanec?
3. apr 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky: ... je piatooooooooook :grinning: a vonku krasne pocasie, skoda len, ze tu musim trcat este 4 hodiny :confounded: ... preco piatky nemozu byt kratsie? :sweat_smile:

neli: to je dobre, ze uz ma dobru naladu, to je velmi dolezite v zivote, od toho sa odvija cely den a vsetky udalosti :wink:
3. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik: to je supeeeer, ze mrcha konecne dosla ... gratulujem :wink:
3. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer: boze, to musia vsetko tak komplikovat? :angry: najprv ta zastavia a potom ta budu stimulovat? :confused:
3. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, práve som sa zobudila, ale stihla som dnes všetko, čo som mala: dr. ma vypísal na PN, odniesla som doklad aj do robotky, zavolala som do FC, objednali ma na 8.4 o 9:45 na prvé meranie, v robote som si zavolala kolegynku, ktorá mi pichla prvú dávku, potom som šla do fotoateliéru pre mužíčkove fotky z promócií, potom mi zavolala švagriná, či by som nevyzdvihla Lindušku zo školy, tak som šla tam, ešte som bola s ňou aj na jej telesnej, potom som šla s ňou na obed a z obeda k nám domov, a keď sme prišli domov, tak som zaspala. :dizzy_face:
3. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik: no teda, ty si ale sikulka :wink: tolko veci za jeden den :slight_smile:
3. apr 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky moje,já koníka nějak flákám,ode dneška se teda miminko začalo hlásit od rána zvracím,a nemůžu nic :slight_smile: aspoň vím že tam je,ale je to hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem si musela oblíknout i těhu kalhoty hrozně mi vylezlo břicho nechápu to :slight_smile: fotku mám v albu:slight_smile:
3. apr 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivkaj:
za "ked" mame tri bodky veriace v stastny koniec :slight_smile:

Kocky, ja som sa rozhodla ... po lete pojdem opat do Ginfivu - a vyskusame umele ... Do leta (a hlavne v auguste na dovolenke) musim presvedcit manzela, ze ked to umele nevyskusame, a zostaneme bezdetni, budeme si to cely zivot vycitat. Drzte mi palce ...
3. apr 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule...

adu... si ty ale sikovna.... a to v robote akoze vedie preco si pn? Ty si to tak chcela?

dracek.... no teda, krasne :slight_smile: myslim, ze ty si silna a nevolnosti prezijes v poho :wink:

mortiss... manzel odmieta striktne umele?
3. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincerity:
nnoooo - ono to asi vyznie smiesne ... ale - on sa strasne boji toho, ze omylom zamenia jeho "material" za iny "material", co sa samozrejme vylucit neda, ale tak - snad tam maju nejaky system a poriadok a tak ... a potom, typicky chlap, jednoducho - chce si potomka spravit sam ...
Ale aby som nehadzala vsetko na neho - aj u mna je viac dovodov, preco to stale oddalujem ... mam z toho strach, no ... :unamused: (z fyzickej bolesti, z toho, ze nebudem schopna do svojho zivota prizvat sebadisciplinu, z toho, ze sa nebudem vediet ovladat - uz teraz som v casoch svojich hormonalnym zmien pocas cyklu klbko nervov, a strielam "ostre sipy" kade-tade, nechcem vidiet, aka harpia budem potom ... bojim sa toho, ze sa nam vztah dokasle ... )

Som posera, no ... :slight_smile: A obdivujem vsetky zeny, ktore to zvladnu .. a niekolkokrat.
3. apr 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer, môj šéf to vie, ja som mu to rovno vysypala, že budem dlho PN a prečo to tak bude. Len tíško súhlasil, že ..... dobre. Viac som od neho ani nechcela.

Baby, viete čo sa mi dnes stalo? Ráno som si obliekla tričko naruby a celý deň som tak chodila a zistil to až môj mužíček, keď som sa išla prezliecť teraz do teplákov. Som to ja ale motovidlo. :grinning:
3. apr 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mortiss ... tak to nas teda ani nenapadlo... ze by mohli nieco zamenit... vidis nad tym sme sa nezamyslali.... :confused:
tak snad urobite spravne rozhodnutie, tak aby ste si ani nic nevycitali a aby Vas ani nic nerozdelovalo... a myslim, ze dieta by nemalo dokaslat vztah.... ci myslis, ze je tam taka moznost?

adu... no teda... snad nebude prsat... :unamused: u nas sa to tak hovori, ked si niekto nieco oblecie naopak. Tak to je dobre, ze mozes sefovi zverit taku vec...
3. apr 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincerity:
myslela som to tak, ze pocas stimulky a celej tej pripravy pred umelym, tato doba je podla mna pre vztah zatazkavajuca - na babatko sa samozrejme tesime, ale to, co jeho prichodu predchadza - to je to, coho sa bojim najviac.

A vy uz idete na umele?
3. apr 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cavooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
3. apr 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sicer...teraz beriem len utrogestan...resp...vkladam 2x2...rano a vecer...inak nic neberiem....

mortiiss...tak citam, že si sa rozhodla????? takže predsa????????? ja si myslim, že je to dobre.....este mas chvilu cas nad tym porozmyslať, porozpravat s mladym.... :grinning: :grinning: a možno ťa prekvapi svojim pristupom....moj mlady stoji pevne pri mne......ale sak teda aj sme sa par rokov snažili a videl, že nic...tak možno preto.....velmi držim palce, nech ti rozhovor dobre dopadne...teda k Tvojej spokojnosti :slight_smile:
3. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka :
no, ja si teraz citam vsetko, co ste popisali za posledne dni ... aby som sa podozvedala co najviac informacii o Tvojom transfere ... chcela som Ti napisat ss-ku, ze AKO??? ale som to potom stopla - ze to spravim o par dni - nechcela som Ta teraz totoook, davat Ti otazky a tak ... aby som Ta neznervoznovala, alebo co ...

a dakujem ... :slight_smile:
3. apr 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mortiiss.......asi si aj dobre spravila moja.....teiž som sem moc nechodila.....možno aj preto aby som sa vyhla otazkam...ako sa citis?????.....
ale už mi to nedalo a som tu...a citim sa dobre :grinning: :grinning:

ked budes cokolvek chciet vediet len sa pytaj...poviem,odpoviem....ak viem :grinning:
3. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka:
tak zas ale, vis jak to je? Zavislost je zavislost :grinning: :grinning: :grinning: (na fore, myslim)
3. apr 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved to!!!!! okrem toho som ťa tu už vcera zbadala, som sa potesila......teda hlavne, že už más to danove za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka:
vidis, a to som sa Ti vyhrazala niekedy vo februari, ze Ti zo dve poslem na spracovanie ... :grinning: :grinning:

Počuj, cicuš, chodis na depilaciu noh? Ja som dnes bola na uprave obocia, a kocka robi aj depilaciu najnovsie, tak ma to laka - lebo v kupelni mame take sero ... :grinning: :grinning: , a obcas moje kolena vyzeraju ako hlava cerstvo narodeneho slonicata ... :grinning: , ale pamatam si na "skvely" zazitok, ked som bola na fúzoch :grinning: , a tom mala pocit, ze mi kozmeticka vtedy odrtrhla polku hlavy ... tak nevim, ci to neni neco podobne, a ci neostanem radsej pri ziletkach ... :grinning:
3. apr 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nechodim na depilaciu noh.....tiež len kozmetika, obocko a fuzy......ja mam doma strojdek na nohy..... v zime použivam žiletku..... :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul:
teraz ma napadla taka sprostost, ze pred pat rokmi to bola kozmetika, obocko, teraz je to, kozmetika, obocko, fuzy, o 5 rokov to bude kozmetika, obocko, fuzy, chlpy na brade .... :grinning: :grinning:
A natiska sa mi opat ten vtipek: zena je ako auto - cim starsia, tym drahsia udrzba ... :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mortiss.... cakame na schvalenie ivf od poistovne a potom hned ideme na to :sweat_smile:

orsul... som rada, ze sa citis dobre :grinning: , takze po transfere sa uz nic nepicha? Chvalabohu.... to vies taham z Vas vsetkych informacie... aby som sa vedela lepsie pripravit ...
3. apr 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincerity:
a ako dlho trva to schvalenie ? A nevies, cisto nahodou, ci budu poistovne akceptovat laparoskopiu, ktoru mi v CAR robili pre 2,5 rokom? ... hmmm ... asi budem musiet ist na nu znovu, tava blba .... :unamused:
3. apr 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer...citim btusko ako pred menszes...stale od vkladu....sem tam pichne vo vajecniku, ale inak pohoda.... :grinning:

mort....podla toho aj aku mas poistovnu, aj ci to vyzaduje nestrum kam chces ist a pod..... po vacsine...pokila nie je žaidny iny problem u ženy, tak chcu aj laparku, akože tam sa može najst pricina.....ale to najlepsie vsetko zistiš po kontultacii v centre...
3. apr 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky , idem ja pomaly domov , muzik uz si jede pre mna .. o 10 minut je tu jak na koni.

Prajem pekny vikend, ja idem zajtra s mladym do BA na vyrocie ku oslobodeniu Bratislavy. Tak vam potom poviem, kto vyhral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Orsulka, oddychuj .. oddychuj .. a tak .. sak vis :wink:
3. apr 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papapapa...zatik....pa.........
3. apr 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer snad ano :slight_smile: koupila jsem si si v lékárně těhu lízátka a fakt ,mi pomohly :slight_smile: hezký víkend všem :slight_smile:
3. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...prajem vsetkym krásnu nedelu......včera nikde nikto, ale ani sa naecudujem pri tomto úúúžasnom počasí :slight_smile:))))))) pisem ale už dnea, aby sme nespadli až na njeaku tretiu-štvrtu stranu :grinning: :grinning: :grinning:
užite si to krásne počasie aj dnes....
adu...dufam, že už si v plnom prude, tak ako sa dari?????????
5. apr 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
Aj ja som včera pár krát nakukla, ale nebolo tu ani nohy... nevadí, určite si užívate slniečko..
Tak si ho ešte užite aj dnes.. prajem krásny zbytok víkendu.
5. apr 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok