Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
3. apr 2009

Ahojte 🙂
Už mám lepšiu náladu... veru, máme konečne pekné počasie a víkend pred sebou 😀 😀
Adu, ako si zvládla prvý pichanec?

lilienka13
3. apr 2009

ahojte babulky: ... je piatooooooooook 😀 a vonku krasne pocasie, skoda len, ze tu musim trcat este 4 hodiny 😖 ... preco piatky nemozu byt kratsie? 😅

neli: to je dobre, ze uz ma dobru naladu, to je velmi dolezite v zivote, od toho sa odvija cely den a vsetky udalosti 😉

lilienka13
3. apr 2009

adulik: to je supeeeer, ze mrcha konecne dosla ... gratulujem 😉

lilienka13
3. apr 2009

sincer: boze, to musia vsetko tak komplikovat? 😠 najprv ta zastavia a potom ta budu stimulovat? 😕

adulik76
3. apr 2009

ahojte, práve som sa zobudila, ale stihla som dnes všetko, čo som mala: dr. ma vypísal na PN, odniesla som doklad aj do robotky, zavolala som do FC, objednali ma na 8.4 o 9:45 na prvé meranie, v robote som si zavolala kolegynku, ktorá mi pichla prvú dávku, potom som šla do fotoateliéru pre mužíčkove fotky z promócií, potom mi zavolala švagriná, či by som nevyzdvihla Lindušku zo školy, tak som šla tam, ešte som bola s ňou aj na jej telesnej, potom som šla s ňou na obed a z obeda k nám domov, a keď sme prišli domov, tak som zaspala. 😵

lilienka13
3. apr 2009

adulik: no teda, ty si ale sikulka 😉 tolko veci za jeden den 🙂

dracekmracek
3. apr 2009

Ahoj holky moje,já koníka nějak flákám,ode dneška se teda miminko začalo hlásit od rána zvracím,a nemůžu nic 🙂 aspoň vím že tam je,ale je to hrůza 😝 dneska jsem si musela oblíknout i těhu kalhoty hrozně mi vylezlo břicho nechápu to 🙂 fotku mám v albu🙂

mortiiss
3. apr 2009

Ivkaj:
za "ked" mame tri bodky veriace v stastny koniec 🙂

Kocky, ja som sa rozhodla ... po lete pojdem opat do Ginfivu - a vyskusame umele ... Do leta (a hlavne v auguste na dovolenke) musim presvedcit manzela, ze ked to umele nevyskusame, a zostaneme bezdetni, budeme si to cely zivot vycitat. Drzte mi palce ...

sincerity
3. apr 2009

caute babule...

adu... si ty ale sikovna.... a to v robote akoze vedie preco si pn? Ty si to tak chcela?

dracek.... no teda, krasne 🙂 myslim, ze ty si silna a nevolnosti prezijes v poho 😉

mortiss... manzel odmieta striktne umele?

mortiiss
3. apr 2009

sincerity:
nnoooo - ono to asi vyznie smiesne ... ale - on sa strasne boji toho, ze omylom zamenia jeho "material" za iny "material", co sa samozrejme vylucit neda, ale tak - snad tam maju nejaky system a poriadok a tak ... a potom, typicky chlap, jednoducho - chce si potomka spravit sam ...
Ale aby som nehadzala vsetko na neho - aj u mna je viac dovodov, preco to stale oddalujem ... mam z toho strach, no ... 😒 (z fyzickej bolesti, z toho, ze nebudem schopna do svojho zivota prizvat sebadisciplinu, z toho, ze sa nebudem vediet ovladat - uz teraz som v casoch svojich hormonalnym zmien pocas cyklu klbko nervov, a strielam "ostre sipy" kade-tade, nechcem vidiet, aka harpia budem potom ... bojim sa toho, ze sa nam vztah dokasle ... )

Som posera, no ... 🙂 A obdivujem vsetky zeny, ktore to zvladnu .. a niekolkokrat.

adulik76
3. apr 2009

sincer, môj šéf to vie, ja som mu to rovno vysypala, že budem dlho PN a prečo to tak bude. Len tíško súhlasil, že ..... dobre. Viac som od neho ani nechcela.

Baby, viete čo sa mi dnes stalo? Ráno som si obliekla tričko naruby a celý deň som tak chodila a zistil to až môj mužíček, keď som sa išla prezliecť teraz do teplákov. Som to ja ale motovidlo. 😀

sincerity
3. apr 2009

mortiss ... tak to nas teda ani nenapadlo... ze by mohli nieco zamenit... vidis nad tym sme sa nezamyslali.... 😕
tak snad urobite spravne rozhodnutie, tak aby ste si ani nic nevycitali a aby Vas ani nic nerozdelovalo... a myslim, ze dieta by nemalo dokaslat vztah.... ci myslis, ze je tam taka moznost?

adu... no teda... snad nebude prsat... 😒 u nas sa to tak hovori, ked si niekto nieco oblecie naopak. Tak to je dobre, ze mozes sefovi zverit taku vec...

mortiiss
3. apr 2009

sincerity:
myslela som to tak, ze pocas stimulky a celej tej pripravy pred umelym, tato doba je podla mna pre vztah zatazkavajuca - na babatko sa samozrejme tesime, ale to, co jeho prichodu predchadza - to je to, coho sa bojim najviac.

A vy uz idete na umele?

orsulka
autor
3. apr 2009

cavooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

orsulka
autor
3. apr 2009

sicer...teraz beriem len utrogestan...resp...vkladam 2x2...rano a vecer...inak nic neberiem....

mortiiss...tak citam, že si sa rozhodla????? takže predsa????????? ja si myslim, že je to dobre.....este mas chvilu cas nad tym porozmyslať, porozpravat s mladym.... 😀 😀 a možno ťa prekvapi svojim pristupom....moj mlady stoji pevne pri mne......ale sak teda aj sme sa par rokov snažili a videl, že nic...tak možno preto.....velmi držim palce, nech ti rozhovor dobre dopadne...teda k Tvojej spokojnosti 🙂

mortiiss
3. apr 2009

orsulka :
no, ja si teraz citam vsetko, co ste popisali za posledne dni ... aby som sa podozvedala co najviac informacii o Tvojom transfere ... chcela som Ti napisat ss-ku, ze AKO??? ale som to potom stopla - ze to spravim o par dni - nechcela som Ta teraz totoook, davat Ti otazky a tak ... aby som Ta neznervoznovala, alebo co ...

a dakujem ... 🙂

orsulka
autor
3. apr 2009

mortiiss.......asi si aj dobre spravila moja.....teiž som sem moc nechodila.....možno aj preto aby som sa vyhla otazkam...ako sa citis?????.....
ale už mi to nedalo a som tu...a citim sa dobre 😀 😀

ked budes cokolvek chciet vediet len sa pytaj...poviem,odpoviem....ak viem 😀

mortiiss
3. apr 2009

orsulka:
tak zas ale, vis jak to je? Zavislost je zavislost 😀 😀 😀 (na fore, myslim)

orsulka
autor
3. apr 2009

no ved to!!!!! okrem toho som ťa tu už vcera zbadala, som sa potesila......teda hlavne, že už más to danove za sebou 😀 😀 😀

mortiiss
3. apr 2009

Orsulka:
vidis, a to som sa Ti vyhrazala niekedy vo februari, ze Ti zo dve poslem na spracovanie ... 😀 😀

Počuj, cicuš, chodis na depilaciu noh? Ja som dnes bola na uprave obocia, a kocka robi aj depilaciu najnovsie, tak ma to laka - lebo v kupelni mame take sero ... 😀 😀 , a obcas moje kolena vyzeraju ako hlava cerstvo narodeneho slonicata ... 😀 , ale pamatam si na "skvely" zazitok, ked som bola na fúzoch 😀 , a tom mala pocit, ze mi kozmeticka vtedy odrtrhla polku hlavy ... tak nevim, ci to neni neco podobne, a ci neostanem radsej pri ziletkach ... 😀

orsulka
autor
3. apr 2009

ja nechodim na depilaciu noh.....tiež len kozmetika, obocko a fuzy......ja mam doma strojdek na nohy..... v zime použivam žiletku..... 😀 😀

mortiiss
3. apr 2009

orsul:
teraz ma napadla taka sprostost, ze pred pat rokmi to bola kozmetika, obocko, teraz je to, kozmetika, obocko, fuzy, o 5 rokov to bude kozmetika, obocko, fuzy, chlpy na brade .... 😀 😀
A natiska sa mi opat ten vtipek: zena je ako auto - cim starsia, tym drahsia udrzba ... 😀 😀 😀

sincerity
3. apr 2009

mortiss.... cakame na schvalenie ivf od poistovne a potom hned ideme na to 😅

orsul... som rada, ze sa citis dobre 😀 , takze po transfere sa uz nic nepicha? Chvalabohu.... to vies taham z Vas vsetkych informacie... aby som sa vedela lepsie pripravit ...

mortiiss
3. apr 2009

sincerity:
a ako dlho trva to schvalenie ? A nevies, cisto nahodou, ci budu poistovne akceptovat laparoskopiu, ktoru mi v CAR robili pre 2,5 rokom? ... hmmm ... asi budem musiet ist na nu znovu, tava blba .... 😒

orsulka
autor
3. apr 2009

sincer...citim btusko ako pred menszes...stale od vkladu....sem tam pichne vo vajecniku, ale inak pohoda.... 😀

mort....podla toho aj aku mas poistovnu, aj ci to vyzaduje nestrum kam chces ist a pod..... po vacsine...pokila nie je žaidny iny problem u ženy, tak chcu aj laparku, akože tam sa može najst pricina.....ale to najlepsie vsetko zistiš po kontultacii v centre...

mortiiss
3. apr 2009

Kocky , idem ja pomaly domov , muzik uz si jede pre mna .. o 10 minut je tu jak na koni.

Prajem pekny vikend, ja idem zajtra s mladym do BA na vyrocie ku oslobodeniu Bratislavy. Tak vam potom poviem, kto vyhral 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Orsulka, oddychuj .. oddychuj .. a tak .. sak vis 😉

orsulka
autor
3. apr 2009

papapapa...zatik....pa.........

dracekmracek
3. apr 2009

sincer snad ano 🙂 koupila jsem si si v lékárně těhu lízátka a fakt ,mi pomohly 🙂 hezký víkend všem 🙂

orsulka
autor
5. apr 2009

ahojte...prajem vsetkym krásnu nedelu......včera nikde nikto, ale ani sa naecudujem pri tomto úúúžasnom počasí 🙂))))))) pisem ale už dnea, aby sme nespadli až na njeaku tretiu-štvrtu stranu 😀 😀 😀
užite si to krásne počasie aj dnes....
adu...dufam, že už si v plnom prude, tak ako sa dari?????????

nelia
5. apr 2009

Ahojky 🙂
Aj ja som včera pár krát nakukla, ale nebolo tu ani nohy... nevadí, určite si užívate slniečko..
Tak si ho ešte užite aj dnes.. prajem krásny zbytok víkendu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre