Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
16. jún 2009

ahojte babulky
orsulka...ty tej mojej sestre dávaš dosť ťažké otázky...že kedy...keď ona má toho fakt mrte, som zvedavá čo napíše 🙂

sincerity
16. jún 2009

lax... uz som napisala, ze ja mam casuuuuuuuuuuuuu na taketo veci.... ostatne odsuniem!
😀

laxity
16. jún 2009

sincerity....veď práve pozerám, na klebetenie to ťa je 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. jún 2009

august može byt..... akurát tak do 18,8....potom odchádzam do tej Ljublany...... 😀

čo teda bud vik: 7-9.august pripadne dalsi 14-16, august....... ??????????????????????

sincerity
16. jún 2009

no 7.8. musim byt v robote este, nemozem dovolenkovat....

orsulka
autor
16. jún 2009

myslela som , že by sme sa stretli v piatok poobede....lebo to sme vsetky este ako tak v praci.....možno len kočky z Čiech by sli skor, aby prisli na to poobedie do Prievidze.... 😉 a ostaneme do nedele.....bude nam super...

adulik,nelia, lilienka, dracek, ivkaj.....???? no čooooo??????

dracekmracek
16. jún 2009

orsulko já bych ráda ale nemám auto a nevím jak bych se na Slovensko dostala ☹

orsulka
autor
16. jún 2009

dracek...milačik...a nemohli by ste s manžou od niekoho požičat alebo tak????????? prosiiiiiiiiiiiiiiiiim......to by ti s nami určite prospelo take stretko.....vieš co??? este je trosku času na to, tak porozmyslaj.....ale bola by som veeeelmi rada...veeeeeeeeeelmi.....

lilienka13
16. jún 2009

caute babulky, vidim, ze sa to tu opat vracia do pozitivnej roviny, takze som velmi rada ... 😉
... tu sa organizuje stretko? ... hmm. tiez by som isla, len neviem, ako to vyjde ... my sa okolo 3.8. vraciame z Bulharska a este mame ist za nasimi na Siravu ... tak neviem a na dalsi vikend ideme k svokre, kazdorocne sa tam totiz robi folklorny festival a zide sa tam cela rodina...

orsulka
autor
16. jún 2009

lili....no jednoducho...treba zistiť , prezistiť a popresuvat veci, aby si mohla na nase stretko.....🙂)))))
tak možno by vam to skor vyhovovalo toho 7-9,8,2009 ?????

ja v podstate možem aj asi cely jul.....takže závisí to od vas...🙂))))))) piste, kto a kedy...a dmae to nejak dokopy......budem robit tabulku....hihihihihihihih

orsulka: jul - august do 18.8.2009
sincer: august ??????
lax: .....................:::::???
lili: ..........................????
dracek: ..........................?????
ivkaj: .....................????
adulik: ..............

lilienka13
16. jún 2009

lili: ... jul nemoze, august najskor 7-9 🙂

lilienka13
16. jún 2009

teraz to asi bude zniet ako totalna somarina, ale ako sa dostanem z Kosic do Prievidze, ak by som nemala auto? 😨 ... chodia tam len busy, alebo aj vlaky?

orsulka
autor
16. jún 2009

ok...mám ťa....

lili.......7.8.-9.8.2009 😉

laxity
16. jún 2009

orsulka....no super tak august ako sestra, nech sa s nou zveziem autom 😀 😀 je mi v podstate jedno kedy sa prisposobim, ja nemam plná diár ako sestra 🙂 ....samozrejme ďakujem za pozvanie 😉

laxity
16. jún 2009

bóóže tie chyby....sorry 😕

orsulka
autor
16. jún 2009

ok.....mám aj vas......a sincer napisala, že veci poodklada a zorganizuje.....
takže tiež by som vas mohla dat na ten august.....

7.8.-9.8.2009.....

lili 7-9.8.2009
sincer 7-9.8.2009
laxity 7-9.8.2009

orsulka
autor
16. jún 2009

lili.................no vlakom je to z Kosic do Vrutok....a odtial najlepsie autobus......ale inak, vedela by som ta prist do Vrutok zobrat....hmmmm?????
autobusy ti idu priamo KE-Prievidza

lilienka13
16. jún 2009

no, este porozmyslam ... nejako by sa to vyriesilo, ale diky za odpoved 😉
... ja sa vam dobrovolne priznavam, ze vodicak mam uz 10 rokov, ale skoro vobec nesoferujem 😝 🙂

sincerity
16. jún 2009

no teda babule, vy ste sa rozbehli...
lax.... ty sa niekam chystas? 😕 .... ale nie, robim srandu
mne to tak vychadza tiez toho 7-9. august.... skratila by som v piatok robotu a mozeme vyrazit....

orsulka
autor
16. jún 2009

super.....tak este pekne pockame na ostatne dievčatka, nech sa vyjadria, ked budu mat menej robotky a prečitaju si to tu vsetko 😀 😀

laxity
16. jún 2009

sincer....presne tam kam ty 😀

orsulka
autor
16. jún 2009

tak sledujem, že sa to pomaličky ale isto kryštalizuje....takže už len vyzistiť či bude chata volna!!! 😀 😀 a či nam ju požičaju....čo si myslim, že by nemusel byť problem, a že vezmeme aj majitelku chaty, nakolko oni tiež maju problemy, a verim, že si kludne s nami pokecaju 🙂)))

sincerity
16. jún 2009

orsul a kde to presne je? aby sme sa vedeli zorientovat?

adulik76
16. jún 2009

nezachytila som ten začiatok, to stretko platí aj pre našich mangelov?????
ten 7-9.8.2009 sa mi celkom páči

orsulka
autor
16. jún 2009

baby...ide o to ako sa dohodneme....či s nimi alebo bez......myslim, že to závisí od nas......mne je to tak jedno, ja len viem, že ten moj, ked sa moc nepozna tak sa moc nebavi... 😀 😀 😀 takže ja neviem, či by isiel....ale ostatne kludne ako chcete....
možno by nepadol zle aj taky babsky vylet.....ale zas je možno lepsie presuvat sa autičkom, len neviem, či sste vsetky soferky 🙂)))
babule. mne je to fakt jedno 🙂))

adu...inak som pozvala aj tiju......len aby si vedela, rada by som keby mohla prist...🙂))) ostatne baby si tiež možno na nu pamataju 🙂))

orsulka
autor
16. jún 2009

ale tesim sa, lebo ten vik 7.8.-9.8.2009 už vyhovuje :
orsulka
sincer
laxati
adulik
lilienka.......takže to by sloooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupííííííííííííííííííííííí

dracek...ivkaj...vy...??????????????????????????? pridte prosiiiiim....vyletik na Slovensko hmmmm?????

adulik76
16. jún 2009

orsul, tija je v pohode

inak, ja spĺňam všetky podmienky 😀 - môžem ísť aj sama, lebo si to v pohodičke odšoférujem, ale rada by som svoju polovičku mala pri sebe. No ak by tam mal byť jediný, tak potom by som šla sama

laxity
16. jún 2009

orsul...tak ja by som šla bez UŽ potom manželíka, tak to bude lepšie, som tiež skôr za babskú jazdu. A čo mortiss, tá vlastne ako sa má?

laxity
16. jún 2009

a kde sa to vlastne bude konať?

sincerity
16. jún 2009

no mne nevadi ani s manzelmi ani bez... osobne si myslim, ze moj manzel by asi nesiel.... mozno keby tam bol sestrin manzel - teda svagrik.... ale ten sa asi tiez nepohrnie... co ty lax? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre