Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
9. sep 2010

@nelia 😀 😀 😀 no ved to ...že ich je dosť, už len povyberat .,-))))))

adulik76
9. sep 2010

@orsulka tak to je super, že máte toľko možností. My sme mali Lenka a syn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Za 5 minút 12 sme sa zhodli na Patrikovi, keby niečo. Ale vyšla Lenuška.

my sme boli dnes u pani doktorky a máme 3180 g a 54 cm 😵

orsulka
autor
9. sep 2010

@adulik76 no náááádhera....... 😵 😵 😵 len tak dalej...🙂))) a Matko už pracuje????? už vegetite s Lenočkou same dve? ci chodi niekto pomahat ????

adulik76
9. sep 2010

@orsulka maťo už chodí do roboty od pondelka a my dve sme samučké, ale zatiaľ to zvládame....obe 😀

orsulka
autor
9. sep 2010

@adulik76 ale to sa dalo čakať, ved ty si super mamuška..😨)))))) a s dcerkou si rozumiete .-))))) tak nakoniec este, aby vas tam doma niekto otravoval 😀 😀 a na navstevy je este priskoro........dokonca v tomto pocasi už vobec nie !!

adulik76
9. sep 2010

@orsulka už sme nejaké návštevy absolvovali, ale na malú som dovolila len sa pozrieť, žiadne na ruky a hotovo. Hoci s maťom by sme ju najradšej pestovali od rána do večera, snažíme sa mierniť. Ale niekedy je to fakt ťažké.

orsulka
autor
9. sep 2010

@adulik76 tak ale vy ste rodičia, tak je to ine....ale iní ludia može mať cokolvek a netreba to riskovat...jasne, nech sa pozru a hotovo......
a na tych fotkách na Fb je to kto s nou odfotený...teda odfotená?? taka pani ..... 😕

adulik76
9. sep 2010

@orsulka to je moja sestra a malej budúca krsná

orsulka
autor
9. sep 2010

@adulik76 jeeeeeeej...že sestrička.........moc ste sa mi nepodobali...tak preto som sa radsej opytala 🙂))) tak krstná mama...... 😉

adulik76
9. sep 2010

@orsulka no, sestra je jediná na mamu, my traja sme na otca. 🙂 Preto sa ľudia čudujú, že sme sestry, keď sa na seba vôbec nepodobáme 😀

noemarta
9. sep 2010

ahooojte babule,
teraz som si vas docitala, dlhsie som tu nebola.... 😉 😖
Adulik, pekne miery, som rada, ze sa vam i samym obom dariii.
My sme boli v pondelok v poradni a mame 5 kg a 58 cm, tiez ryyychlym tempom rastieme, priberame.
Na koksickach ste uz boli Adi???
@orsulka a z vas sa teskujem, ze je vsetko v poriadku a a a mena mate vybrate zaujimave, velmi sa mi paci kombinacia Leon a Linda a Simon a Sarlotka, to su super kombinacie. A chlapcenke Alex a Maxim, to moze byt. 🙂
Sincerity, ahoj, ani sa ta neodvazim opytat, ci sa budeme aj vidiet, pri tej tvojej zaneprazdnenosti. 😕 😕 😕
Nel, vidim, ze ste sa tento rok rozbehli s tymi svadbami, ale tak cooo,aspon je zabava, najlepsie sa clovek zabavi na cudzich svadbach, no nie????

adulik76
9. sep 2010

@noemarta ideme na nožičky 16.9

nelia
9. sep 2010

jeeeeeej, jak ste sa tu rozpísali... to sa mi už pááááči 😵 😵

@adulik76 no už je to teda veľká slečna, že vyše 3kg 😅 😅 ... a čo Tvoje mliečko? už sa to zlepšilo či stále prikrmujete??

@noemarta a Nelinka že už 5kg ... WOU!!! 😅 😅 😅

laxity
9. sep 2010

ahojte babyyy 😵

tak vidím, že sa máme dobre, bábätká krásne rastú 🙂

@orsulka mená môžu byť 😀

@adulik76 ja som sa zo začiatku krotila s pestovaním, ale potom som si povedala, že je to môj poklad na ktorý som dlho čakala tak si ju neskutočne užívam, aj pri prsníku keď chce byť 10 krát za deň tak bude a je mi jedno kto si čo o tom myslí...je to jednoducho kontakt medzi nami, ktorý ona potrebuje 😉 ....takže tiež viem 😵

A my sa máme super, Natálka má kĺbiky v poriadku práve dnes sme boli. Má už 5 zúbkov, ktorý vyšli bez problémov iba s mrnkaním 🙂

noemarta
9. sep 2010

@laxity ahojte babulky, presne ako pises, dlho sme cakali na nase poklady, tak si ich uzivajme naplno.
my mame teraz v nedelu krstiny!!!!!
boooze ze 5 zubkov, supeeeer.

laxity
9. sep 2010

@noemarta tak krásne krstinky prajem nech všetko dobre dopadne...aj počasie 🙂 a potom daj foto aká bola Nelka parádnica 😵

noemarta
9. sep 2010

@laxity jasne, dam foto, duuufam, ze nam to vyjde, ze mala vydrzi v kostole , ze bude dobrunka a verim,ze aj to pocasie bude o.k.
paa dobru noc.

adulik76
10. sep 2010

čaute, ja som tiež už objednala pre Lenušku súpravu na krst, ale my asi až tak v októbri. Náš duchovný je momentálne v ríme, vráti sa až v nedeľu, tak pondelok budem volať a už dohodneme aj presný termín. Teším 🙂
@nelia no, mliečko odišlo úplne ☹ , už s tým asi nič nenarobím

@laxity my si ju s maťom tiež užívame aj si ju popestujeme, ale nedovolím to druhým, aby mi ju naťahovali

ivkaj
10. sep 2010

Ahojte ženy, nějak teď nestíhám net, ale to neznamená, že na vás nemyslím 😵

Dneska jdeme na velký UTZ ve 2.trim. Tak doufám, že ten náš mrňous je v pořádku. Joo a už přes týden cítím pohyby, i když je to teda lenoch a na aktivního fotbalistu to teda nevypadá 🙂

Mějte se krásně a já zkusím odpoledne mrknout a dočíst jak se všechny máte.

adulik76
10. sep 2010

@ivkaj určite je drobec v poriadku, neboj sa. A pohyby , to bolo super, mne sa to veľmi páčilo 😵

orsulka
autor
10. sep 2010

dobre ranko...tak mne dnes v jednej forme zmarili plany na spracovanie vyplat, tak vraj až v pondelok alebo v utorok.... 😠 😠 hoci boli ine plany, budem sa musieť prisposobiť .-))))
@ivkaj konečne si napisala bambulka, my sme to absolvovali vcera, a fakt neboj, verim , že malinký je OK.....a hlavne a by aj potvrdili, že to bude chlapcek ...teda ak sa ukaže .-)))))) a citiš sa ako??????? s tymi pohybmi je to napodobne, tiež sa maličkí nepretrhnu 🙂)) ale v mudrych knižkách pisali, že v zaciatkoch je to normalne, že oni maju este kludny a pohodovy režim .-))))

@laxity
@noemarta
@adulik76 bambulky Vám krasne rastu, priberaju...no proste paradička, sak super maminky maju super detičky 😉 😉
@adulik76 s tym mliečkom škoda, ale život ide dalej a malinká je spokojna aj tak a pekne rastie 😵 😵 😵

orsulka
autor
10. sep 2010

u nas je tento vik banicky jarmok...tak premyslam, že vybehnem už dnes poobede pokukať co a ako, alebo niečo pekneho kupiť, lebo na zajtra hlasili este viac dažda.... 😠

laxity
10. sep 2010

ahojte

@adulik76 a ako im to poviete? že proste na ruky nie? 😕

@ivkaj no ahoj, tak prvé pohyby no super...určite krásny zážitok 🙂 držte sa na UTZ

@orsulka tak príjemné nakupovanie 😵

orsulka
autor
10. sep 2010

@laxity caf kočenka 😉 😉 ved aj vam sa pomaličky bliži vinobranie....ne??? 😉 😉 najeká tá dobrá husacinka...mnamííííííí 🙂 😉

laxity
10. sep 2010

@orsulka jojo budúci týždeň Modranské a potom Pezinské...takže určite nejaká tá zdravá cigánska alebo husacinka alebo burčiačik bude 😀

adulik76
10. sep 2010

@laxity ja som sa vyjadrila ešte kým sme malú čakali a jednoducho ma všetci rešpektujú. Možno teraz vyzerám asi divne, že nedovolím malú vláčiť na rukách, ale až také hrozné to nie je. V pôrodnici si malú popestovali všetci z rodiny, čo prišli a aj teraz na fotkách je vidno, že nie som až taká prísna ježibaba. Len to trocha beriem s mierou. Aby sa nestalo to, že malá mi nevydrží v postieľke a len ju budem musieť držať na rukách a nič doma nespravím. Ale neznamená to, že ju ľúbim o to menej.

adulik76
10. sep 2010

@orsulka a vy sa kedy dozviete, čo čakáte???

orsulka
autor
10. sep 2010

@adulik76 no a sak podla mna je to dobre......ako si zariadiš tak budeš mat.......nič tio asi nepomože, ked ti ju niekto nosi dely den na ruukách, a ty potom v tom, más pokracovat.......aj variť, aj vsetko........ 😉
dozvieme sa, ked sa drboci uračia pekne otočit....... 😉 😉 obaja 🙂))

adulik76
10. sep 2010

@orsulka to mi čosi pripomína - naša princezná sa tiež moc neráčila ukazovať 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. sep 2010

@adulik76 hihihihihih...tak presne toto mi napisali aj v inej teme....vraj dievčatká sa nechcu moc ukazovat...hihihihih...žeby ?????? 😉 😉 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre