Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
16. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Ako ste prežili včerajší sviatočný deň? My sme sa boli pokukať v IKEI, ale kúpili sme len 2-3 drobnosti...

@martiska Sisi sem zvykne sem-tam nakuknúť 🙂... a vám sa nakoniec ako podaril malinký? Možno si to už aj písala, ale ja si nepamätám 😝

orsulka
autor
16. sep 2010

ahojte...pozdravujem vsetky....ja tak dnes na rychlo, lebo od rana som v praci.... o 11,00 mam to interne, potom gyndu a hadam sa aj do tej nemocky už pojdem objednat.....

@nelia aj ja by som rada do IKEY....pozriet nejaku tu detsku izbu asi, svietidla mi treba do obyvky a spalne...a tiež nejake drobnosti......len neviem že kedy....že kedy.......

u nas zas chčije...takže pocasko ako stvorene na spanok..... 🙂 a Iv ik si uživa slniečka niekde na pláži 😉 😉

adulik76
16. sep 2010

ahojte, tak ja som vstala až teraz 😕 , našťastie maťo je doma, tak sa staral o malú, aby som sa ja mohla aspoň trochu vyspať. Dnes ideme na kontrolu nožičiek a dnes mi dôjde aj pre lenušku autosedačka 15-36 kg, je akcia na concord trimax len za 129 eur, tak som to využila. Mám to aj na stránke a bola som si zákazníčkou 😀 . Už sa na ňu tešššiiiiiiim, pre nášho pokladíka len to najlepšie

nelia
16. sep 2010

@adulik76 tak to znie veru dobre... ale moc si si teda večer asi nepospala, čo? My sme ráno zase zaspali, taaaaaak dobre sa v tom daždi spalo 😎

adulik76
16. sep 2010

@nelia tak to som dospala deficit za trochu dlhší časový horizont

martiska
16. sep 2010

@nelia Ahoj - když jsme se snažili skoro 2 roky, skončili jsme v CARu - zjistili, že mám hypofunkci štítné žlázy, dali mi léky a povedlo se druhé IUI.... Byla jsem už ale kvůli věku 2 měsíce od IVF.........
Nakonec se zadařilo 😵
Moc Ti držím palce, aby tomu tak bylo brzy i u tebe!!! 😉

nelia
16. sep 2010

@martiska ďakujem... chcem veriť tomu, že sa už čoskoro zadarí 😔

martiska
16. sep 2010

@nelia Určitě - podívej se tasy u Vás - zázraky se dějí 😵 😵 😵 Ahoj!

orsulka
autor
16. sep 2010

ahojte...tak dnes bol den - ubehanýýýýý 😉 😉 😉

@nelia určite sa zadarí...o tom predsa niet pochýb 😉 😉

ja som dnes obehala co sa dalo, ale aj tak anesteziologiu absolvujem zajtra o 8,00..... v pondelok nastupujem do nemocky, aby mi to v utorok zasili, lebo moj doky ide od stredy potom na nejaku europsku konferenciu.....tak som moc rada, že ma este stihne spraviť.....
😉

nelia
17. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Dnes som si privstala 😲 ... a taaaak by sa mi spalo v tomto počasí.... ale je piatoček 😵 😵

@orsulka tak predpokladám, že Ťa potom hneď pustia domov, nie? alebo najneskôr v stredu ráno... 😕

adulik76
17. sep 2010

dobré ránko, orsulík, veľa šťastia

@nelia mala si pravdu, dobre sa spalo 😉

nelia
17. sep 2010

@adulik76 provokuješ???? 😠 ......... 😀

adulik76
17. sep 2010

@nelia trošken........ 😉

orsulka
autor
17. sep 2010

ahojte....zase prsí, ale aj tak pekny den prajem 🙂
tak som to už pobehala vsetko, gyndu aj anesteziologiu, vsetko OK....tak som dama, trochu oddcýhnem a idem varit...
noveho inak nič moc, to pocasko je neskutocne...
Adu...to nemožte poriadne ani na prechádzky chodiť, vsak?????
Nelik..tento vikend žiadna svadba??? 😀 😀 😀
sestricka v nemocke mi povedala, že v utorok to urobia, potom sa bude robit kontrolne sono, coi to vsetko drži ako ma... a podla toho sa uvidi kedy ma pustia.....tak fakt možno stredu ale. stvrok....pocitam ja... 😉

nelia
17. sep 2010

@orsulka ha-ha-ha 😀 ... našťastie už žiadna.... buď budeme oddychovať alebo budeme malovať spálňu na žlto 😝 ... začala som čítať "Feng shuej" a vraj keď sa bábo nedarí, treba vymaľovať spálňu na žlto a zavesiť na juhozápadnú stenu 7 obrázkov v bielych rámoch... no nevyskúšali by ste to? 😀 😀 😀

orsulka
autor
17. sep 2010

@nelia samozrejme, hlavne tých 7 obrázkov ...... 😉 😉 😉 a ja že co sa nám nedarilo, ked sme mali spalnu na broskynkovo 😉 😀

no idem variť kuriatka...... 😉

nelia
20. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Tak my už máme žltú spálňu.. a teraz už len čakať na bociana 😵 😵 😵

adulik76
20. sep 2010

@nelia a ako sa vám v nej spalo???? či ..... nespalo ???? 😉

nelia
20. sep 2010

@adulik76 no veru len spalo, lebo sme boli takí unavení z maľovania a upratovania........ 😝 .. .ale oplatilo sa, je to fakt pekné 😵

minka051
20. sep 2010

Ahojte
tak len zas trochu nakúkam a vidím @orsulka pekne ti pribudajú tt. Ja idem ešte raz skúsiť už je všetko pripravené len čakám na mrchu dnes má prísť a hneď začínam s prípravou. Tak uvidím či šťstíčko sadne už aj na mňa 🙂

My už domček pomaly dokončujeme a o dva mesiace už budeme asi aj bývať. Už len nech ten bocian priletí 🙂 🙂

nelia
20. sep 2010

@minka051 tak Ti moc moc budeme držať palce, aby to tentokrát už konečne vyšlo!! 😉 a idete zase do Čiech?

minka051
20. sep 2010

@nelia ano zas ideme do čiech už som s doktorom dohodnutá čakám už len na mršku tak hádam dnes dorazí 🙂
Ako ak čítam tak ste malovali alebo aj niečo viac? 🙂 ja zatial ani neviam akou farbou ktorá izba bude. Ale najprv bude určite všetko biele a potom sa uvidí. Tento týždeň nám robia krb tak zima nám už nebude 😀 😀

nelia
20. sep 2010

@minka051 iba sme maľovali spálňu... som čítala, že žltá farba je dobrá pre páry, ktoré túžia po dieťati... sme si dali takú príjemnú žltú, takú teplú... ja som vyberala farbu a manželík ma za to aj pochválil 😵 😵

minka051
20. sep 2010

🙂 @nelia tak teraz už len aby sa zadarilo možno si dám aj ja spálňu na žlto ale len jemne, lebo nábytok mám kombinovaný do vanilkova.Chodíme nakupovať do Maďarska fakt sa to tam oplatí kúpili sme tam skoro všetko a ked sme porovnávali tie isté veci u nás tak niktoré vyšli aj o polovicu menej. 🙂

Nieje to ani ďaleko chodíme do Praktikeru v Ostrihome je to niečo ako Baumax.

adulik76
21. sep 2010

dobré ránko, dnes má ivka narodeniny, tak všetko najlepšie 🙂

nelia
21. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Ivka, všetko najlepšie a hlavne nech tehu dobojujete do zdárneho konca 😉 .. takže ona oslavuje narodky pri mori... 😵 😵

nelia
21. sep 2010

Ako vidím, dnes je tu zase poriadne "živo" 😕 .......... 😠

adulik76
21. sep 2010

však ja sem občas nakúkam, a tu furt nikto. Malá plače, tak utekám

minka051
21. sep 2010

no je to tu dnes akosi ticho 😕 , ale nevadí ja sa teším lebo mrcha dorazila a od zajtra začínams prípravou, 4.10. mam UTZ sliznice a ak bude všetko ok tak KET by mohol byť 8.10.. Tak mi držte palce nech sa to už konečne podarí 🙂

nelia
21. sep 2010

@minka051 my máme 4.10. siedme výročie svadby!!! 😵 😵 .... a teším sa s Tebou, budeme vám moc držať palce 😉
A mňa až teraz napadlo, že orsulka šla do tej nemocnice... tak sa nám hádam najneskôr vo štvrtok ozve, že je všetko OK 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre