Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
27. sep 2010

pridala som nejaké fotečky do albíčka 🙂

dracekmracek
27. sep 2010

orsulko ty čekáš dvojčátka????jak mi to mohlo uniknout? 😠 to je krásné 😵 😵 😵 😵

zdravíme všechny 🤐

orsulka
autor
27. sep 2010

@dracekmracek hihihihihihih...moja....no ano...neviem ako ti to mohlo uniknuť 😀 😀 😀

orsulka
autor
27. sep 2010

@adulik76 krasne fotečky ......radsej spinka ako grgá.... 😀 😀 😀

adulik76
27. sep 2010

@orsulka ale keď si niekedy odgrgne, občas ma aj mykne, znie to ako grg chlapa, ktorý vypil minimálne 5 pív 😀 😀 😀 😀

nelia
27. sep 2010

Ja som si neuvedomila, že nemusíte vedieť, čo to je.... sorry ... to používajú brušné tanečnice... sú to také kovové krúžky s priemerom cca. 2 cm a tie sa bijú o seba, čo vydáva taký crngací zvuk 😀 ... v každej ruke má tanečnica 2 tie krúžky pripevnené gumičkou o prst... hádam som to vysvetlila zrozumiteľne.. ak nie, hoďte to do googlu a pozrite si ich na obrázku 🙂... no a ja som si tie činelky kúpila ešte keď sme boli na dovolenke v Egypte, no dodnes som ich nepoužila, tak mi ten kurz prišiel vhod... sa teším 😵 😵

nelia
27. sep 2010

@adulik76 malá je fakt na zožratie 😵 😵 😵

adulik76
27. sep 2010

@nelia aha, už chápem, tak si ideš zacengať???? 😉

.. no aj ja sa musím občas krotiť, aby som ju príliš nestískala a nespapala 🙂

nelia
27. sep 2010

@adulik76 presne tak, idem si zacengať 😀 ... za 30 evri 😝

minka051
27. sep 2010

@orsulka no tak dúfam, a dakujem za poplutie dúfam že už sa to na mňa nalepí. 🙂

orsulka
autor
27. sep 2010

@nelia tak dik za vysvetlenie....tak možno si najskor zacengas a potom s nacengáš 😀 😀 😀 šak čoby aj nie????????? 😀 😀 😀
@minka051 bude to v pohodke - tentokrát určite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! už po tolkych negat. veciach jednoducho musí prisť pozitívna...a to bude teraz!!!!!!!! 😵 😵 😵

a co nasa Sincer??? a Ivik?????? 😕

minka051
27. sep 2010

orsulka no musí, lebo zas nám s priateľom stala hnusná vec. Mali sme na firme špotrový deň, ja som síce nebola lebo mám byť v kľude a beriem lieky. Ale priatel bol, vlastne všetko organizoval a nakoniec mu niekto ukradol peňaženku so všetkými dokladmi a peniazmi. mal tam 530€ no ide ma poraziť. Stále sa musí niečo posr.ť!!!. 😠 😠

Tak , ale dúfam že tam hore ma má niekto rád a už mi dopraje aj dobré.

orsulka
autor
27. sep 2010

@minka051 jaký dobrí kolegovia?????? non ormálne nechápem........drtáni drzí.....
niekedy clovek aj tie peniaze oželie, keby aspon doklady vratili, nech sa nemusi vsetko nanovo vybavovať, blokovať a podobne......joooj, to je ale škoda!!!! 😔

minka051
27. sep 2010

@orsulka Doklady sa nakoniec našli o dva dni, vyhodené v tráve pod terasou kde sedeli, ale to sme už všetko stornovali v banke tak teraz aj tak musíme čakať kým prídu nové karty. No veru boli tam 3 závody a niekto sa" krásne prejavil" a bol to len niekto zo zamestanancov, lebo cudzí tam neboli. Reštaurácia bola rezervovaná.Zlodej mal asi velmi naponáhlo, lebo boli tam ešte aj stravné lístky doxy v hodnote asi 40€ a tie nevzal. No ešte šťastie že doklady má lebo mal tam všetko ,už zostával len rodný lisť, ktorý mal naštiastie doma lebo neviem čím by sa preukázal. A všetky bloky čo treba banke dokladovať za úver tam boli tiež. Tak to keby nebolo tak neviem čo by sme robili. Je to všetko rozmočené lebo pršalo ale hned sme všetko aj prefotili. Tak víkend bol na nervy , ale už som sa ukludnila.

nelia
27. sep 2010

@minka051 júúúúúúúj, moja, tak to Ti verím, že ste boli na nervy.... takým ľuďom iba ruku zlomiť!!! 😠 😠 .. no hnus!!!! A ty také zbytočné nervy teraz fakt nepotrebuješ 😔 😔 .. a kedy sa vlastne črtá ten vklad? či už ste nebodaj boli a ja som to prehliadla? 😕

minka051
27. sep 2010

@nelia ahojček
No dnes je 6 deň čo beriem lieky na sliznicu a 4.10. idem na UTZ ako to vyzerá a verím že to bude dobré a potom ak bude, tak vklad by mal byť ak dobre počítam asi 8.10.. A potom už len čakať a čakať a veriť že všetko sa podarí a nájdem si vytúžené // čiaročky 🙂 🙂

orsulka
autor
27. sep 2010

@minka051 ved presne toto su take veci, ktoré človek vobec nepotrebuje !!!! a su len na oštaru......ale ked sa stanu treba to riesit......mne sa takto podarilo stratit ferkovi vsetky doklady a vlastne komplet penaženku...ani si neviete predstaviť ako zle som sa dosť dlho citila...... ale vybavili sme...sice s pokutami, ale vybavili 😉

orsulka
autor
28. sep 2010

dobre ranko !!!!!!!!!!! vstáááávať....vsstáááávať a cvičiť!!!!! 🙂 🙂 🙂
Adulka,vcera som posunula tvoj obchodik do dvoch tem....dufam, že ti trosku zrastie obrat 🙂)))))))))

nelia
28. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Masáž bola včera výýýýýborná 😵 😵 😵

orsulka
autor
28. sep 2010

@nelia hihihihihi...to sa dalo čakať !!!!!!.........aj ja sa chcem objednat.....ale tak asi o tyžden.....este chcem byt s nohami vyloženými 😉 😉

nelia
28. sep 2010

@orsulka na tehu masáž?? to masírujú akože posediačky? však na brucho si asi nemôžeš ľahnúť... či?? A veru, len pekne krásne oddychuj 😉 ... dúfam, že F. Ťa obskakuje ako sa patrí 😀

orsulka
autor
28. sep 2010

@nelia ano..F. sa velmi snaži.....je moc zlaty a ja ho lubim viac a viac.... 😵 😵 😵
no ano chodim k takej maserke....ona ma posadi na fit loptu a opriem sa o stol a tak ma masiruje, celý chrbatik......je to fajn......
bud. týžden som F.objednala na tú bankovu masaž....vraj to ide viac do hlbky...tak verim, že mu to na tie jeho križe este viac pomože 😉 😉 😉

adulik76
28. sep 2010

@orsulka tak ďakujem. Ja som raz v telke videla, ako robili jednej kočke tehu masáž a hneď by som s ňou menila. Ležala na chrbte a vyzeralo to tak úžasne relaxačne, že by som hupky-dupky tam skočila aj ja 🙂

adulik76
28. sep 2010

.... zabudla som: dobré rááááánko všetkýýýýým. A cvičiť určite nebudeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. Malá aj tak so mnou cvičí, ale trocha inak.... 😝

orsulka
autor
28. sep 2010

@adulik76 no ja by som na chrbte ležať nemohla..........

adulik76
28. sep 2010

@orsulka veď spôsobov ako robiť tehu masáž je určite viac a ja som videla len jeden, ale každopádne to musí byť super

nelia
28. sep 2010

@orsulka ale na tej fit lopte to znie dobre... a tú masáž s bankami sa vraj neodporúča moc často absolvovať... moja mamina občas chodí a chrbát má vždy plný modrín, ako keby ju niekto týral 😕

orsulka
autor
28. sep 2010

@nelia no hovorila to o tej masaži aj ta maserka.....ale vraj sa to snaži robiť jemne....ved uvidime 🙂)))))

minka051
28. sep 2010

ahojte pekné ránko 🙂 no už dosť pokročilé 🙂
orsulka ja ťa tak obdivujem máš tolko energie a tu dávaš samú pozitívnu pre všetky 🙂 🙂 A hlavne si v dobrej nálade čo je super. ja sa tiež snažím a už ma prešiel aj stres po blbom víkende a teraz myslím len na to dobré. Konečne som sa aj dobre po dlhom čase vyspinkala. A dnes mám zatial len dobré správy na dome sa pracuje o stošesť, prišla dlažba ideme pre ňu ...na budúci týždeň sa už robí krb, omietky a dá sa nobasil a prídu aj zamerať garážovú bránu a v dobrej akciovej cene. tak sa teším 🙂 😉

nelia
28. sep 2010

@minka051 a my sa tešíme s Tebou 😵 😵 😵 ... a do nového domu už proste musí prísť nový prírastok!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre