Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
3. okt 2010

a mali sme ešte takúto tortu

orsulka
autor
3. okt 2010

@adulik76 no jedna krajšia ako druha........ 😉 😉

adulik76
3. okt 2010

a takto sme boli vyfešákované na krst... a už je oficiálne Lenka 🙂

noemarta
3. okt 2010

@adulik76 tak uz aj vy mate bozie dieta. 🙂
Booze, tolko tort, aj to mal kto zjest,jedna krajsia nez druha.

ivkaj
3. okt 2010

Adu, gratulujeme ke křtu.Malá vypadá hodně spokojeně ;o)

Sincer, je fajn, že sbíráte síly do dalšího kola. Jen se prosím, začni šetřit! Nebo přijedu a dostaneš na zadek😉

Nelia, jak dopadlo to tančení s činelkama?

Orsul, co ty, ještě poleháváš?

Minka, kdy máš nějakou kontrolu?

My jsme víkedn trávili po nákupech. V Praze byla výstava s potřebami pro mimča. Bylo tam víc hraček než potřeb. Tak jsme nakonec koupili dudlík, kartáč na vlasy a povlečení do postýlky. Pak jsme ještě vyrazili do dalších dvou obchodů s věcma pro mimina. A výsledek je ten, že kočár ani postýlka pořád vybrané nejsou ;o) Za to už nakupujeme plíky v akci 😎

adulik76
4. okt 2010

@noemarta farár bol z Lenušky užasnutý, očakával, že keď jej bude liať vodu na hlavičku, tak bude plakať, ale Lenuška ani nemukla. Tak hneď, ako dolial, sa začal rozplývať, aká je nádherná. Doslova. A potom, po celkom akte povedal, že on si ju musí popestovať 🙂

nelia
4. okt 2010

Dobré ránko 🙂

@adulik76 veľká gratulácia ku krštinám... malá bola fakt kočka 😉 ... a tie torty tiež nemali chybu... len škoda, že slnko nevykuklo, nie? 😠

Kurz s činelkami bol super... len tam bola brutálna kosa a kašeľ sa mi zhoršil... no vkuse kašlem, tak dnes budem liezť svojmu okoliu asi poriadne na nervy 😒 .. hádam to so mnou nejako prežijú... a my máme dnes 7-me výročie svadbyyyyy!!! 😵 😵 ... po robote ideme na masáž a potom to oslávime niekde na večeri 😵

Ivi, Minka ide na kontrolu dnes.. takže Minka tfuj, tfuj, tfuj.... nech máš od dokiho len pozitívne správy!!! 😉

adulik76
4. okt 2010

@nelia všetko najlepšie k výročiu a poriadne si to užite.

sincerity
4. okt 2010

ahojte babulky!

Stelke vsetko najlepsie k meninkam prajem!

torticky boli krasne a Lenka uplna dama, ked ani neplakala.... a aka fesanda bola!

ivi... snazim sa setrit.... v stredu ideme na par dni na dovolenku, nacerpat dalsie sily a troska oddychnut, tak snad to bude fajt....

dnes idem k Drabekovi na vysetrenie ... tak uvidim co a ako.... zatial vobec neviem ako mi dopadol hormonalny profil a tieto veci, tak som zvedava.... snad nenajde ziadne cysty, alebo nejake ine problemy.

ivi... uz plienky nakupujete? no teda....

noe... po dovolenke by sme sa uz dohodli, kedy by som prisla pozriet Nelinku... ved uz by sa patrilo...

adulik76
4. okt 2010

ivi, orsul, strašne rýchlo to uteká, o chvíľu budete mať prírastky doma 🙂

@sincerity držím palce, nech máš len dobré výsledky, veď aj tak už toho máte vyše hlavy, tak nech sa už konečne začne všetko na dobré obracať

adulik76
4. okt 2010

@sincerity malá bola fakt fešná, len som neodhadla ten zelený dudel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .... však čo....vojaci....aj spolu s farárom..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
4. okt 2010

@adulik76 ... no to dufame aj my

a dudel nevadi, hlavne ze bola poslusna ako anjelik 😉
a druhe meno ste ake dali?

adulik76
4. okt 2010

@sincerity aké druhé? iba Lenka

nelia
4. okt 2010

@adulik76 a čo, však zelená je univerzálna... a keď má zelených rodičov a ešte aj farár je zelený... tak niet čo riešiť 😀

@sincerity aj ja držím palce moja, aby si mala dobré výsledky... už by ste si fakt zaslúžili nejaké pozitívne správy 😔

sincerity
4. okt 2010

@adulik76 no u nas sa dava k menu este aj krstne meno... vy to tak nemate?

@nelia dakujem moja 😉

minka051
4. okt 2010

dobré ránko 🙂
Tak dnes som bola na kontrole. UTZ je v poriadku a vklad je v piatok 8.10. Tak už byť len v klude a čakať na zázrak. 😉

adulik76
4. okt 2010

@sincerity pravdepodobne nemáme, iba ak by bola Lenka Lenka 😉

@minka051 mooooc držím palčeky, nech to už konečne vyjde

nelia
4. okt 2010

@minka051 super... aj ja držím palce!! 😉

Ozaj, my sme včera na žltú stenu už aj zavesili tých 7 obrázkov v bielych rámoch... takže bocianovi už fakt nič nestojí v ceste!! 😝 😀

sincerity
4. okt 2010

adu... no u nas sa dava pri krste dalsie meno... no je to asi vsade ine

minka... drzime palce! musi sa to uz podarit.... ved 2010 este nekonci... a ako sme hovorili na zaciatku roka, musi byt plodny 😀

nel... no my sme tiez teraz malovali.... zatial budeme mat spalnu dole... a je tiez zltaaaaaaaa ... ale neviem neviem.... doteraz sme ju tiez mali zltu a nic.... no to bude asi tymi obrazkami.... a co ma byt v tych obrazkoch?

laxity
4. okt 2010

ahojte

@adulik76 no Lenka veľká fešanda 🙂 a krásne spinkala ako Naty, tiež neplakala keď liali vodu iba sa prebrala 🙂 a farárko ju tiež veľmi chválil 🙂 ...@sincerity sa pýtala asi preto bo Naty má druhé meno Anna 🙂 to si farár asi vyžadoval 😕

@nelia tak šup šup dotoho...veľa šťastia, určite to stihnete ešte tento rok ja verím 😵

@minka051 tiež držím silno palce 🙂

My ideme dnes na stretko s babami z koníka, tak sa teším 🙂...inak sa máme super, Naty drichme od 9.00 a ja vegetím 😵

minka051
4. okt 2010

Dievčence moc vám ďakujem a pevne verím že už čo skoro napíšem dobré správy. 🙂
@nelia no tak ten bocian teraz už určite dorazí 🙂 🙂 Aj ja ti silno držím palce nech už čítam akú máš radosť. 🙂

nelia
4. okt 2010

@sincerity to je jedno, čo v nich je... no musia byť zavesené na juhozápadnej stene (tá súvisí s materstvom podľa feng shuej) a majú byť v bielych rámoch... najlepšie kovových... my sme dali drevené, no dúfam, že to nebude vadiť...hihi 😝

orsulka
autor
4. okt 2010

ahoooooooooooooooj ahooooooj...
tak aku radosť vy mne tu robite!!!!!!!!!!!
jedna nakupuje vecičky
druhá má po kontrole, vsetko OK...a moc držim palčeky na 8.10.!!!!!!!
tretia má nielen vymalovane, ale aj obrázky zavesené, takže už ič nebráni počatiu 😉 😉
stvrtá si ide po verim, že super výsledky a srimulka bude mocť začať, a o chvilku uvidime tiež // 😉 😉
piata má prenádhernú bábiku, dobrunku a usmiatu ako jej maminka 😵 😵 😵

orsulka
autor
4. okt 2010

šiesta si vegetí doma s babmulkou Naty, ktorá spinka do 9,00 a maminka može krásne oddychovat.....

no byť tu s Vami jedna radosť!!!!!!!!! 🙂)))

orsulka
autor
4. okt 2010

ja som dnes mala tak trochen ubehany den, ale zvladli sme........rano som skocila k dokymu, kvoli tomu výtoku, a vcerajsim krížom, lebo tak ma boleli a mi fakt slzy vyhrkli......navela mi ich Ferko pretrel alpou, aby to aspon trosku vytiahlo.....a trosku aj pomohlo.....
doky dnes skonštatoval, že ten vytok je este po tej serklaži, ale už mi to aj ustava, dnes skoro nič, ale aj tak mi dal nejake tabletky na vkladanie vždy večer....babetka skontroloval velmi rýchlo, že srdiečka biju a vsetko OK...o týžden mame to 3D.. 😉 😉 potom som nahanala darceky pre Ferka a svokra...sla som domov, dosla mamca a kamoska, poobede pre Ferka do prace, aj on mal dnes bankovaciu masaž, sli sme vyplatiť obyvačku do decodomu, tak verim, že cez vikend ju už dovezu 🙂 🙂 🙂 🙂 a este sme boli v nasej firme vybavovať autosedačky.....no inak poviem vam, mala som fakt dosť......ale ako som už pisala...zvládli sme 😉

noemarta
4. okt 2010

ahojte,
my sme dnes flakali,boli sme kuknut moju babku.
@adulik76 ani nelka sa nezobudila, taka bola zlata 🙂
A aj my mame druhe meno a viete akeee Nela Kornelia. 🙂
Babyyy, vsetkym vam moc drzim palce, orsul a ivkaj aby vsetko dobre dopadlo, a minke, sincer len a len dobre vysledky, nech sa objavia dve palicky a neeeel, treba si uzit kraasny vecer, tutu mutu v zltej spalni a tiez budu // palicky, ved rok 2010 este neskoncil a a a a je to plodny roook. 🙂 🙂
Lax, verim, ze vam dopadlo dobre stretko, ved hod potom nejake foto. 🙂
Sincer, oddychni si naber vela energie, lebo to budete ozaj potrebovat a pak sa ozvi. 🙂

laxity
4. okt 2010

@orsulka Ferkovi prajem všetko najlepšie k meninám 🙂

orsulka
autor
4. okt 2010

@laxity dakujem moja velmi pekne...odovzdám 😵 😵 poteši sa.....
isiel na basket dnes, tak pojdu určite aj na pifko po zápase, ako chlapi tak trochu "pokecať" 😀 😀

Ivik...tak prve plienočky máme už aj my objednané !!!!!!! objednavala som cez adulkin obchodik 🙂)))) už sa vychystavam aj na dalsie vecičky od nej...len este chvilku strpenia musim mať 😉 😉 😉

nelia
5. okt 2010

Dobré ránko 🙂

@orsulka takže ani včera sa fazuľky neukázali, čo?? No fakt si mala ubehaný deň... aj prečítať to bolo veľa, nie to ešte absolvovať 😀 😀 ... ale som rada, že ste to zvládli a že je všetko v poriadku... aj ja želám Ferkovi dodatočne všetko naj - nech ho jeho 3 pokladíky poslúchajú 😉

@noemarta tak Nelka sa potom volá ako jaaaaaaaa 😵 😵 😵

My sme boli včera na super večeri, som mala lososa a koooooopec zeleninky... mňam!!! 😝

adulik76
5. okt 2010

dobré ránko, ja som tiež chcela ferinovi blahoželať k meninkám, ale zabudla som na to úplne, ale zato dodatočne všetko naaaaaaaj

krpaňa sa teraz v postieľke s niekym háda, na jednej strane má kvetinku-slnečničku, na druhej sloníka, tak neviem, ktorý z nich ju nas..l 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre