Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
7. okt 2010

Dobré ránko 🙂
No ja mám veru veeeeľa roboty 😒 ... auditori tu dnes už našťastie nebudú, ale aj tak je čo robiť... odišli nám tie 2 kočky na materskú a nikto sa za nich neprijímal... takže tak...
Veru, dnes nám konečne bude svietiť slniečkoooooooo.. už bolo na čase 😵 😵 😵

adulik76
7. okt 2010

dnes tu podaktoré začínajú deň zvesela 🙂
naša mladá dáma včera harabušila do 22,35 a ráčilo sa jej vstať o 5,30. 😀 Nuž, flámovať sa neoplatí 😀 😀 😀 😀 keď ešte na to nemá vek... 😀

orsulka
autor
7. okt 2010

@nelia
@adulik76 ahojte bambulky moje 🙂 🙂 🙂
dnes rano som pozerla TV a vraveli, že dnes si treba zachovat pozitivnu energiu a vypustiť vsetku negativnu, lebo dnes je na to ten správny den a potom budeme sťastne a spokojne, pozitívne naladené celý mesiac...
takže sup sup do toho....dnesneho dna...s usmevom na tvári.......aj to počasko nám veru pomože 😵 😵 😵

adulik76
7. okt 2010

naša mladá dospáva noc ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. okt 2010

@adulik76 no moje maličke krasne...len ktovie ci rodičia nezurovali sami a Lenočka len nechcela o nnič prisť, tak zurovala s vami 😉 😉 😉 teraz zlatusik potrebuje dospavat......a ty nepotrebujes?????? 😕 da s ato v noci v pohodke zvládnuť?????

adulik76
7. okt 2010

@orsulka maťo utekal spať už o deviatej a ja som čakala, kým malá zaspí. Takže žúrovala malá sama. Občas poobede zalomím, keď je maťo doma. Tie noci sa celkom dajú, už som si zvykla. Keď začne fučať v postieľke, tak už vystreľujem z postele ako taký šíp 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. okt 2010

@adulik76 no ved prave to som myslela, že ci casto hore...ale myslim, že ako aj pises že Lenočka fajn spinka, takže sa to celkom da zvladnut......no čo mať anielika doma je uuužasnééé 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
7. okt 2010

plienky objednané???????? som sa zabudla opytať......

adulik76
7. okt 2010

@orsulka lenuška je fakt anjelik, keď spinká 🙂 a to nočné vstávanie je zvládnuteľné, hlavne, že ju máme
.. a plienky som objednala hneď v pondelok 🙂

orsulka
autor
7. okt 2010

@adulik76 ja viem...a dakujem za to objednanie........potom budeme pokracovat....hihihihi
inak som volala aj s Tijuš, tak tiež už pozerala co a ako u teba v obchodiku, tak mylsim, že kludne bude dalsia zakazníčka .-))))

adulik76
7. okt 2010

@orsulka ja viem, tiež som objednávala plienky aj pre ňu

nelia
8. okt 2010

Dobré ránko 🙂
Aspoň vás pozdravím... ktovie, ako to dnes budem zase stíhať s robotou 😒 ....... ale je piatoooooooooook 😵 😵

ivkaj
8. okt 2010

Čaute krásky,

u nás je krásné slunečné ráno, tak snad to vydží aspoň na víkend. Už mi sluníčko tááááááák chybělo;o)

Teda Nelia, mít hned tři platy, to se hned tak nevidí 😉

Adu, obchůděk se už rozjel?

Orsul, jak jste postoupili s nakupováním výbavičky?

Koukám, že jsem prošvihla nějaké jmeniny, tak dodatečně vše nejlepší ;o)
A neděste me s tím hubnutím po porodu. Už teď mám nahoře nějakých 7-8kg a to teprve mrňous začne pořádně růst 😅

adulik76
8. okt 2010

@ivkaj už sme dávno rozbehnutí 🙂

orsulka
autor
8. okt 2010

krasyn den dievčatka..... 🙂

@ivkaj tak este stagnujeme trosku, ale nejake veci chcem objednat z anglicka...aspon zopar kuskov...tak tam maju napr. bodička s dlhým rukávom biele bavlnené 7 ks za 7 eur....tak pohoda 🙂)))

už som bola rano zaviest Ferka do prace, aj v mojej robotke pozriet....ale už som domka, a idem trosku nohy vyložiť....dnes bude vegetny den, lebo zajtra dojde obyvka, a bude treba máááknuť 😉 😉

orsulka
autor
8. okt 2010

tak sme dnes s domovnikom merali vchodove dvere do bytovky........len jedny maju 90cm...dalsie 84 a do kocikarne dokonca len 76 cm 😔 😔 😔 tak teraz fakt neviem s tym kociarom............

nelia
8. okt 2010

@orsulka a nechceš taký, v ktorom detičky sedia proti sebe? ten nie je široký...či už máte vybratý?

orsulka
autor
8. okt 2010

@nelia prave, že by som radsej nie tandem, ale vedla seba......

nelia
8. okt 2010

@orsulka a aké sú široké?.. nie je šanca, aby sa do tých dverí zmestili?.. prinajhoršom Ferko vybúra stenu 😀 😀

orsulka
autor
8. okt 2010

@nelia ved to, že to teraz tak preverujem cez net, ked najdem kociar, tak hned aj rozmery........tak jeden by mal byt okolo tyxch 76...ale vacsina je cez 80.......

no musime hladať, pripadne, kupit ten tandemový......uvidime 😉

ivkaj
8. okt 2010

Orusl, zkus se mrknout na tenhle http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1107410 a mají tam i víc kočárků v nabídce, tak koukni. Ale máte nějaké divné dvěře, protože šířka 80cm by měl být standardní rozměr.

orsulka
autor
9. okt 2010

@ivkaj dakujem za tip...popozerám to vsetko 🙂)) 😉

adulik76
9. okt 2010

@orsulka a to sú nové vecičky alebo používané?

orsulka
autor
9. okt 2010

@adulik76 to su nove vecičky, nie použivane ........ 🙂 🙂

orsulka
autor
9. okt 2010

dnes ani zajtra ta obyvka nedojde....vraj až v pondelok, utorok...nevadi.....
tak sme dnes boli pozriet v novom Prievidzskom Korze, nove obchody a tak......detsky jeden, aj to hooodne slabulinký 🙂 nevadi........

adulik76
10. okt 2010

@orsulka pýtala som sa preto, lebo veľa báb si objednáva veci z anglicka, ale je to všetko zo Secondhandu. Nič v zlom.

nelia
11. okt 2010

Dobré ránko 🙂
Aký ste mali víkend??? Ja celkom "plodný".... som si kúpila 12!!!! párov topánok.... jedna švagrinej známa rušila obchod, tak predávala kožené topánky za 5,10,20 evri... z toho 2 páry Gore-texové nepremokavé a jedny čižmičky z hadej kože (za 30 evri!!) - neviem síce, kedy si ich obujem, no ale nekúp to za tú cenu... TA NE?? 😀 😀 .. a všetko to dokopy stálo 150 evri... fakt výhodný nákup 😵 😵

minka051
11. okt 2010

@nelia teda fakt ty si číslo 😀 😀 Ale máš pravdu no NEKÚP TO 😀 😀 😀

nelia
11. okt 2010

@minka051 ahoooooj... ako? už máš fazuľku u seba??? 😕

minka051
11. okt 2010

@nelia ano mám a dokonca sú 3 fazulky. Tak mi doki doporučil aby bola väčšia šanca že sa uchytí. Tak teraz je to na osude.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre