Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
17. jún 2009

nelia...........ved určite, že schvália...ale bolo dobre, že si im volala a pripomenula sa...ved aj tam robia len ludia 🙂))))))

nelia
17. jún 2009

práve mi volali z centra... žiadosť je schválenááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂 🙂
Takže po júlovej mrche volám a idem na to 😎 😎 .. ale dovtedy si užijem dovolenku.. asi pôjdeme predsa do toho Chorvátska 🙂

nelia
17. jún 2009

Takže ten môj ranný telefonát asi zabral 😉 😀 ...

orsulka
autor
17. jún 2009

neliaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!! no tak super!!!!! dalsia pozitivna spravička.... aj to Chorvátsko 🙂))))) relax treba .... 😉

nelia
17. jún 2009

Jaj, baby, fakt sa tešíííííííííím, ale aj sa trocha bojím, no na to je ešte čas 😝 .. no veď to poznáte..

orsulka
autor
17. jún 2009

nelia.............presne viem ako sa citiš.......už je tak na dosah!!!!!!! len sa teš...a aj trosku strychu nezaškodi....bude dobre...uvidiš!!!! 🙂 🙂

labutienka
17. jún 2009

ahojte babulky 🙂
ako sa máte?

orsulka
autor
17. jún 2009

aaaaaaaaaaaale no...ahooooooooooooooj........celkom obstojne, pracovne.... 🙂 a ako ty????? pochval sa, mala si nabehnut na stimulku......alebo kedy??? čo ??? a ako???? to je otázok....čo??? 😀 😀 😀

nelia
17. jún 2009

Ahoj Labutienka 🙂 🙂
Ako sa máš? A čo tá stimulka? Popíš, čo nového... tu už má väčšina za sebou IVF alebo sú v procese IVF a ja som pred IVF 😉 🙂 ... v auguste začínam stimulku kvôli dovolenke v CAR-e 🙂

orsulka
autor
17. jún 2009

sincer..........no ako by malo dopadnut????? nase stretko??? teraz v takej pozitivnej vlne????? no super 🙂)))) 😀 😀 len si to nezabudni dat do diara!!!! 😀 😀 😀

sincerity
17. jún 2009

labu! ahojcek. nejake novinky? napis nam co nove. 😉

sincerity
17. jún 2009

nel! tak vidis, konecne sa im uracilo, potvoram! takze treba nacerpat energie a sup ho do toho 😀

labutienka
17. jún 2009

..aj ja pracovne.... vonku je krááásne. 🙂 asi si preložím von stôl aj s compíkom 😀

žiadosť mi schválili ešte začiatkom marca, ale kým som sa rozkývala... 😀
teraz som 2 týždne po laparke. pred 2.ivf mi to odporúčali. tak som sa na to dala. našli mi malé ložiská endometriózy. a vycucli znovu cystu. ináč bolo všetko v poriadku. čo som aj rada.

od 21. dňa cyklu, t.j. tohto pondelka papám estrofem. a čakám na mrchu. tá mala prísť až v piatok. ale vyzerá to tak, že došla už dnes. od 3. dňa budem papať clostil a od 7. dňa začnem pichať. a na 8. deň na prvú kontrolu. mám krátky protokol. tak preto tak. teším sa, že už zase stimulujem. 🙂 a nejak sa tak všeobecne teším. na všetko 🙂

orsulka
autor
17. jún 2009

labutienka.....tak ty si nám už v plnom švungu!!!! pekne.....teraz to už pojde jedna radost 🙂)))))) ake injekcie mas??????

labutienka
17. jún 2009

menopur na stimulku a cetroide, či ako sa to píše budem mať od 8. dňa, aby mi folíky nepopraskali.

orsulka
autor
17. jún 2009

labutienka...takže nejak zaciatkom bud. mesiaca asi pojdes na transfer, vsak??? kedže más kratky protokol.... 😉
a možem sa opytať do ktoreho centra chodis?????

orsulka
autor
17. jún 2009

labutienka...žeby 7.7. ??????? hihihihih 😉

labutienka
17. jún 2009

orsulka - to bude určite skôr ako 7.7., chodím do GF. a ty si v ako štádiu? kedy ideš znovu na to?

orsulka
autor
17. jún 2009

tak ja som po nesupesnom KET-e........ anjbližsie dalsi KET v setembri.......cca 😉 máme este jedno zamrazene mimco 😉

labutienka
17. jún 2009

a lekári stále nevedia, prečo sa ti nedarí? máte aj imunitné vyšetrenia porobené?

orsulka
autor
17. jún 2009

labutienka............ano...mame vsetko.....a nevedia......vedia len to, že už som inventár v centre kam chodim 🙂))))))

nelia
17. jún 2009

Labutienka, tak to si veru poriadne rozbehnutá.. tentokrát s to už musí aj Tebe podariť.. keď si v takej pohodične, ani nie je dôvod, aby to nevyšlo.. len tak ďalej, nech Ti to vydrží 🙂

labutienka
17. jún 2009

tak to ti nezostáva nič len veriť 😅 ale ako sa hovorí, keď je šťastie unavené.... 😉 😀 😀

orsulka
autor
17. jún 2009

😀 😀 😀 ano...más pravdu.................. 😉

lilienka13
17. jún 2009

orsulka, neli: nooo, co vam mam hovorit, radsej by som tu uz nebola 😖 🙄 ... ale clovek si nenavybera, asi to tak malo byt 😝 ... v podstate by som mala byt rada, ze mam taky problem, ze ma nechcu pustit, ako keby ma vyhadzovali oni, no nie? 😉

neli: a tebe samozrejme gratulujem ku schvaleniu ... uvidis, v septembri uz budes mat v brusku vytuzene babatko 😉 ... a pevne verim, ze ja uz tiez 😀 ... a vlastne vsetky by sme to uz mohli v tej jeseni zavrsit ... ved to je vlastne obdobie plodnosti, no nie? rodia stromy, tak budeme aj my ... 😉 😀 😀

orsulka
autor
17. jún 2009

lili..no vraj ano...jesen je vraj velmo "plodna" ..... 😀 😀 😀 nebudeme predsa v rodeni zaostávať za nejakou prirodou 🙂))))))

lili.....ale si tam len do konca jula, vsak??????

lilienka13
17. jún 2009

orsulka: jasne... ani o den dlhsie ... uz to mam aj na papieri ... huraaaaaaaaaaaaa ... a este ked si odratam dovolenku 10 dni, tak posledny den budem v robote 17.7., takze to nie je az take tragicke 😉

lilienka13
17. jún 2009

a hned 20.7. ideme na tu dovolenku do Bulharska ... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

orsulka
autor
17. jún 2009

lili...........super!!!!!!! bude im za tebou velmi smutno!!!! 😉 a kam to idete do Bulharska????? Zlate piesky ci slnečne pobrežie.....?

lilienka13
17. jún 2009

orsulka: momentalne som v takom stave, ze mi je to uplne jedno, ci im budem chybat alebo nie 🙄 ... uz mam akurat vsetkeho akurat po krk 😝
... ideme do Bulharska do Obzoru, to je blizko Slnecneho pobrezia, ale nie je to take rusne a je tam pekna plaz aj more, takze sa uz fakt tesim 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre