Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
20. okt 2010

@adulik76 no vidiš.......šak kto sa pyta ten sa dozvie......cena??????
ak je v pohodke a dobra, tak si prosim k tym navliečkam tu tmavsiu modru a zelenkavu 🙂 🙂 😉 😉

adulik76
20. okt 2010
orsulka
autor
20. okt 2010

@adulik76 OK...može byt...dakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 😉

adulik76
20. okt 2010

@orsulka neni zaaaač 😀 😀 😀 😀
..dnes som v jednom kole, ešte som ani nejedla.....kiežby sa to na mne aj prejavilo.... 😝

orsulka
autor
20. okt 2010

@adulik76 neboj nič...postupom casu pride vsetko 😉 🙂 😉 🙂

orsulka
autor
20. okt 2010

Ivik...ja zatial nechodim na žiadne dvičenie...bud. týžden ked budem v nemocke tak sa na to opytam....oni tam určite niečo robia.....a možno by som mohla už hovoriť s lekarom aj o sposobe porodu...zatial sme sa nebavili o tomto vobec...

ivkaj
20. okt 2010

Nelia, aby ti nebylo smutno, vybrala jsem ti datum pro porod 11.11.2011 😉 Ale jestli vám to klapne dřív, tak jedině dobře 😵

Tak jsem nás s P. objednala na předporodní kurz a obzvlášť jedna lekce bude moc zábavná - péče o dítě nácvik s figurínkou ;o)

sincerity
21. okt 2010

ahojte babulky....

mne sa ten datum pre nel velmi paci!
a ak si sa netrafila na tento tak to mozes posunut na 20.11.2011... neboj, ktorykolvek datum to bude, bude pre teba ten najkrajsi....

adulik76
21. okt 2010

@sincerity dnes som sa stretla s kamoškou, čo má brata, čo sa tiež snaží o bábo s priateľkou a majú diagnózu takú, že on je na tom úplne nanič, nemá absolútne žiadnych bojovníkov a v auguste im vyšlo IVF mesa tesse, či ako sa to píše, ale podstatné je to, že čakajú bábo. Takže nikdy to nie je také zlé 🙂

sincerity
21. okt 2010

@adulik76 no super, to je pozitivna sprava pre nas 😉
ja len dufam, ze tie injekcie nezabili uplne vsetko a pri mesa/tese sa nieco nejde!
vdaka 😉

adulik76
21. okt 2010

@sincerity neboj, určite sa nájde, oni boli úplne beznádejní a vyšlo im to. Ja vám veríííííím

orsulka
autor
21. okt 2010

@sincerity amožno sa aj jam upravi ten spg.........ked vyprchaju vsetky tie injekcie...a ked nie, tak adulka dala jasny navod, že to ide!!!! bude to Ok...ja verim, že aj ty aj Nelinka sa coskrobo vudete tesit, a my s Vami 😵 😵 😵
@adulik76 plienočky mam už doma...dakujem pekne.....zajtra sa dorovnáme 😉 😉 😉

adulik76
21. okt 2010
ivkaj
21. okt 2010

Adu, to jsou pěkně pozitivní zprávy ;o)

Sincer, no jestli se ti datum líbí, tak můžete s Neli rodit ve stejném termínu. S Mončou nám to vyšlo taky podobě;o)

orsulka
autor
21. okt 2010

@ivkaj presne tak IVIK 😉 😉 😉
ja veriem kludne taku dalsiu dvojičku ako my dve 😵 😵 😵

orsulka
autor
22. okt 2010

dobre rano 🙂))))
tak sme vcera boli kukať kociky a tak.......tak nam ujo poukazoval, bol velmi milý, ustretovy......tak zatial mame dva v ponuke, jeden ten easy walker duo, a X-lander......zatial nam oba nacení , ten x-lander aj bude mat na predajni, takže ho budeme vidiet live.....potom sa rozhodneme 😉 😉 boli sme tam hodinu a 1/4......ty kokso, križe mi skoro vyvalilo!!!! 🙂 🙂 🙂

@ivkaj aj teba tak tápia kríže??? ci ani moc nie????? ja este v pondelok stihnem masaž chrbátika pred tou nemocnicou......
a kamoška mi zistovala, že net tam nie je k dispozicii, takže s apotom na chvilku odlmcim.... 😔 😔 ale už teraz mi chýbate 😉 😉

ivkaj
22. okt 2010

Dobré ránko ;o)

u nás po ránu svítí sluníčko ;o) A teď hodný pán v TV říkal, že sluníčko bude i o víkendu, už se tááááááááák těším.

O zádech mi ani nemluv, v noci jsem šla z WC a jedna noha mi najednou nechtěla chodit jak mě hrozně píchalo v kříži. P. mi naštěstí pomohl zpátky (chudák se asi pořádně vyděsil), prohřál mi záda a už je to v pohodě. Dneska jdu naštěstí na kontrolu, tak se Dr. pro jistotu zeptám co a jak. A na těhu masáž jdu ve středu, čeká mě thajská a to je úžasný relax pro celé tělo.

Ten kočárek Easy walker jsme viděla u nás na ulici a dokonce s ním jezdili i prarodiče (teda doufám ,že to nebyli rodiče) takže na ovládání bude snad v pohodě. Jen nevím jak s cenou, protože mě to vycházelo jakoj jeden z nejdražších kočárků.

orsulka
autor
22. okt 2010

@ivkaj ahoj zlatusik......tak s tymi krížami aspon nie som sama......a ty už toho P. tolko nestraš....moj zlaty, musel sa asi fakt vyplašiť... 😀 😀 😀
s tým kociarom mas pravdu....on celkom aj dost stoji, prave preto sme pozerali este aj dalsie, ktoré su cenovo lepsie..... zas na druhej strane som vcera aj videla ten rozdiel medzi tým lacnejsim a tym drahsim......už len tie vaničky su neporovnatelne......jedny su uplne jak " z kvetu makoveho"...... ked si predstavim, že v tom budem nosiť deti hore - dole....... pride mi to dosalova ako keby "nebezpečne"...neviem to teraz nejak nazvat inak......taqke nestabilne tie vanicky, že až........

orsulka
autor
22. okt 2010

@ivkaj aj u nas ma byt pekne pocasko....slniečko a tak aj cez vik.....tak pradlo asi povesiam pekne krasne na balkon...nehc tam schne aj dva dni... 😉 😉

ivkaj
22. okt 2010

Teda kde se dneska všechny touláte? Ani se nedivím, když je venku tak hezky.

Já mám za sebou poradnu a všechno máme v pohodě, dokonce i test na cukrovku (a toho jsem se docela bála, když cukrovku má máma i její bratr). A se zády si můžu skočit k fyzioterapeutce, naštěstí jednu dobrou znám a už jsem k na úterý objednaná ;o)

Orsul, nevím jestli jsem ti to už nepsala, ale jedna kočka na netu radila s dvojčátkama pořídit na ježdění z bytu do kočárkárny normální nákupní košík. Doma do něho dala děti a v pohodě si zajela až ke kočárku. Mimča ještě uneseš, ale až budou větší, mohlo by se ti to hodit 😉

Užijte si víkend!

adulik76
22. okt 2010

@ivkaj zaujímavý nápad s tým nákupným košíkom

orsulka
autor
23. okt 2010

ahojte víkedáčky 😵 😵 😵 😵
dnes sme kupili drobcom komodku......F. ju už aj pekne zložil samozrejme za mojej asistencie.....vecičky nejake a plienočky su už oprate, len požehliť...a hlavne je, že už je kde odkladať 🙂 🙂 😉 😉
ja som si este urobila radosť s orchideou krásnou bielou .-)))))

tak peknu sobotu aj nedelu prajem 😵 😵 😵

noemarta
23. okt 2010

@orsulka
jeeej, ze su to take krasne starosti/nakupy, jooj sa tesim s vami, ved hod nejake tehu foto 🙂 🙂
A to plati aj pre Ivkaj, my chceme fotooooo. 🙂
My mame zajtra tri mesiaca, baby, strasne ten cas leti, ved takto pred rokom som otehotnela a a a uz je tu s nami Nelinka. 🙂
pekny vikend vam prajem.

adulik76
23. okt 2010

veru, takto pred rokom som už netrpezlivo očakávala KET a dnes? Lenuška sa celý deň flákala so svojou krsnou, vrátila sa až o 18,30 domkov. 😀 😀 😀
@orsulka veru, krásne starosti. Strašne rada by som ťa videla 🙂

orsulka
autor
24. okt 2010

dobre ranko.....
ja skutočne na to poparcujem ...slubujem 🙂 🙂 🙂

noemarta
24. okt 2010

Veru veru, pekne popracuj na tom, 🙂 🙂 🙂
pekny den.

nelia
25. okt 2010

Dobré ránko 🙂
Fešandy moje, ako sa mi máte? Ja som vás vôbec nestihla dočítať? Čo nového? Minka sa neozvala???? 😕 😕
@orsulka ty ideš do nemocnice? prečo?
Ja som bola minulý týždeň na preventívke u svojej obvodnej... všetko je v poriadku... aj ten kašeľ sa už trocha zlepšil, mi dala nejaké 3 tabletky..
Naše snažilkovanie je momentálne na bode mrazu... aj ja mám veľa roboty, aj L. a sme takí uťahaní, že sme radi, keď si večer konečne lahneme do postele...
Toľko správy o mne... a hor sa do nového pracovného týždňa 😎

laxity
25. okt 2010

dobré ránko hviezdy 🙂

@orsulka @ivkaj jéj to nakupovanie je úžasné...vám to v dobrom závidím, to zariadovanie a tak.... 🙂

@orsulka kedy ideš do nemocky? 😕

@adulik si si aspoň čo to porobila nie?

@nelia minka sa ozvala ale v druhej téme 😵 😵 😵 , tak som rada, že ti je už lepšie...a neboj snažilkovanie príde vtedy kedy má, všetko sa upokojí a príde to 🙂

Inak my sa máme super, Natália už sedí, štvornožkuje, je jej proste plný byt 😀 . Začíname chodiť na cvičenie pre deti s maminkami každý utorok 50 minút...tak som zvedavá 🙂 . Inak rastieme krásne, aj keď príkrmy Natálke veľmi nechutia, ona len MM je taký prísavník môj 😵 ...ale vychutnávam si to, je to krásny pocit 🙂

adulik76
25. okt 2010

@laxity veru, dali sme zasa nachvíľu byt do poriadku..
...tí smajlíci pri minke znamenajú, že sa to podarilo????? 😕

laxity
25. okt 2010

@adulik76 tí smajlíci vyzerajú že jooo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre