Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
25. okt 2010

a Minka sa nám ani nepríde pochváliť???? ale sa faaaaaaakt teším 😵 😵 😵
a načo má ísť Orsulka do nemocnice???

sincerity
25. okt 2010

ahojte babulky 🙂

orsulik... veru, preco ta nemocnica? 😕 zase som nieco zmeskala?

nel.... no u nas je to podobne s tym snazenim.... aj ked u nas sa to snazenie uz nenazyva 😀

veru veru minka... prid sa nam pochvalit. Dufam, ze je vsetko v poriadku. Tiez som bola velmi zvedava a snorila v inych temach, aby sme vedeli ako si dopadla! Strasne moc sa tesime a moc potichucky zatial gratulujeme! Tvoj pribeh nam dodava velku nadej!

lax.... to uz dnes zacinate?

laxity
25. okt 2010

@sincerity zajtra moja 🙂

adulik76
25. okt 2010

@laxity no supeeer 😵

noemarta
25. okt 2010

ahojte hviezdy,
oooh, tiez sa teskujem, hadam tiii smajlici su pravdiviiii 🙂 🙂 🙂 minka drzim palce
A presne ako pise sincer, si velka vyzva- vizia pre Nel a Sincer, 🙂 🙂
Laaax, pocuj, kedy ste zacali s prikrmami???? zatial sa asi nemusim s tym nahanat, az tak okolo pol roka nee??
Super, ze sa vam tak dari, Naty patri velky bozteeeek!!! Nela mala vcera tri mesiace, takze o mesiac zaciname s plavaniiim, sa tesiiiim. A presne ako pises, aj my mame doma priiiisavnik, a je to kraasny pocit. 🙂 🙂

orsulka
autor
25. okt 2010

ahojte......🙂
prvá správička je že Minka bola na kvičke minuly týžden a mala HCG tak okolo 767....cca ak som si dobre zapamatala...viem, že má ist do toho centra kde bola na ET na kontrolu na UTZ, a tusim tento piatok.....takže sa to konečne podarilo 🙂 🙂 🙂

@nelia
@sincerity do tej nemocky nastupujem zajtra tano o 8,00 hod....v podstate je to prevencia, v ramci toho mi urobia ten cukrovskársky test......doky spominal aj niečo o liekoch (asi kortikoidy) ktore by mi nasadil, aby sa drobcekom lepsie vyvijali plucka, že keby náááhodou predčasný porod, aby nemuseli byt na umelej ventilácii....ale ked som bola minuly pondelok u neho na rizikovej, tak toto zas nespominal......takže uvidim.....ale pytala som sa, že ci tak do piatku tam bude, a on že teda asi hej...tak verim, že na vikend už budem doma...
sak dusinky, nie??????

@laxity tesim sa , že sa vam s natalkou tak krasne dari...no ona bude sportovkyna od malicka, aj plavanie, aj cvicenie 😉 😉 😉 no super 🙂))
@adulik76 caves bambulka...peniažky dorazili v poriadku ??????

sincerity
25. okt 2010

@orsulka no tak to je dobre, ked sa o teba tak staraju... chvilku si polezis, a snad bude vsetko v poriadku a na sviatky budes doma.... neboj ubehne to... ale pre drobcov vsetko!

adulik76
25. okt 2010

@orsulka ešte nedorazili

nelia
25. okt 2010

@orsulka veru je to fajn, že máš takého doktora... nič nechce zanedbať a to je dobré... a ty si v nemocnici pekne oddýchneš... viem, že aj doma oddychuješ, ale tam nebudeš musieť fakt nič robiť 😉 😎

adulik76
25. okt 2010

a nebude mať minka tiež dvojky??? keď má také vysoké hcg???? 😅

orsulka
autor
25. okt 2010

no ano...prave je to asi kvoli tomu oddychu... 😉
@adulik76 to je ťažko povedať či jedno ci dve...uvidí sa podla UTZ....ale aj s vyssim HCG boli baby a mali len jedno 😉

adulik76
25. okt 2010

@orsulka máš pravdu, ale tá možnosť tu je, nie? 😉

orsulka
autor
25. okt 2010

@adulik76 no samozrejme že ano.....teraz pisala v inej temicke Minka, že 2.11. ide na UTZ, tak možno už bude vidiet pocet....ono ved jej vkladali tri embryjka...takže......

tie korunky hadam každu chvilku dorazia, posielali sme to z inej banky, preto to asi dva dni trva🙂)

adulik76
25. okt 2010

@orsulka v pohode, však jáááá ti verííím. Dnes mi potvrdili aj objednávku, čo som zadávala včera, takže asi v stredu budem mať tie fľašky, ja som si pre Lenušku tiež objednala kúzelný hrnček 🙂

orsulka
autor
25. okt 2010

@adulik76 😉 😉 😉
ja som dnes bola na masaži a normalne mi tam prislo blbo....teda este sa mi to nestalo, ale tak sa mi začala točiť hlava že až......možno to bolo aj z krčnej chrbtice, lebo tu mi akurat zacala masirovat, plus taky vydychany vzduch tam bol...no a k tomu vonne svečky........ale preslo to po chvilke...chvala bohu 😉 😉 ale asi som ju aj celkom vyplasila, chuda maserka 😉 😉
a poobede ideme pozriet nove auticko, tak držte palce, nech daju dobru cenu, a nech ho už konenčne objedname, lebo už som zufala ako furt vyberame, preberame a furt ništ......

adulik76
25. okt 2010

@orsulka peniažky už dorazili a s tým autíčkom sa netreba unáhliť, hlavne, keď vieš, že tam budeš musieť natrepať dve autosedačky, veľký kočík.... takže nebuď zúfalá. A aké máte tipy na autíčko? Kupujete nové, či ojazdené???

orsulka
autor
25. okt 2010

@adulik76 len ym ho nahaname už skoro dva mesiace...mali sme pod rukoj jazdeny OPEL zafira......ale nakoniec nam tam neurobili moc dobru cenu a este je to aj z Ciech.....takže sme pozerali aj jazdene aj nove......no niektore ceny su fakt neskuročne.....
najskor sme chceli take skoro ako 7 miesten , lebo že velky kufor a tak...ale teaz sa orientujeme na combi....kufor tam je velikánsky a zmestime sa, a ten hlboky kociar nebudem mat cele roky.......ideme do nasej predajne skodovky, tak pozriet skodu oktavia famili combi.....novu......tak hadam mi ako zamestnancovi niečo poradia, a daju dobru cenu 😉 😉 😉 este potrebujem hovoriť s riaditelom 😉 😉

adulik76
25. okt 2010

@orsulka takže verná značke??? lebo si jazdila na fabii, nie? Môj názor je ten, že škodovky sú zbytočne predražené a cene nezodpovedá ponúkaná výbava. Ale keď si môžeš vybaviť dobrú cenu, tak prečo nie?

orsulka
autor
25. okt 2010

@adulik76 ano...verná značke....ide mi aj o to, že ja tam mám potom dobry aj servis vozidla, vždy sa sohodneme na cene ako pre zamestnanca, a hlavne, že je správne servisovane...viem, že je vsetko OK, vsetky filtre vymenené, doliaty olej a podobne...a keby sa cokolvek dialo, tak ani tie náhradne diely nie su drahe 🙂 🙂 ja mám teraz fabcu firmenu...ale to tiež neviem do kedy mi ju majitel nechá, ak by som uplne prestala pracovat, ked sa drobci narodia.....a auto bude urcite potrebne 🙂

nelia
25. okt 2010

@orsulka mne tak minule ostalo blbo u kaderníčky, keď mi robila účes na švagrinej svadbu... ako som sa dvihla po umývaní vlasov, tak sa mi zatočila hlava, že som sa musela 5 minút spamätávať... tiež to malo asi súvis s krčnou chrbticou, lebo som bola opretá, ako mi umývali vlasy.... no bolo to dosť nepríjemné 😒
Čo sa značky auta týka, zdieľam rovnaký názor ako Adulik, ale na druhej strane, keby Ti dali dobrú cenu a máš takýto servis, tak sa to oplatí... škodovky nie sú zlé, ale fakt zbytočne predražené..

orsulka
autor
25. okt 2010

tiež s vami babulky suhlasim, na to že sa to vyraba aj u nas a mame to toť od susedov, tak tie ceny su ...že bleeee 😝 😝 ....ale zas ked sa naskytne ackia a este aj zlavy...tak sa to da......
mame ju zatial rerezrvovanu, a uvidime...ale asi ju vezmeme..... 😉

orsulka
autor
26. okt 2010

dobre ranko prajem.....
asi nemožem spať kvoli tej nemocke alebo čo.......tak do piatku sa tu mavajte bambulky, tam nie je net, takže notebook neberiem.......a konečne som pridala nejake foto...to som este stihla 🙂

adulik76
26. okt 2010

@orsulka tak nech ti to dobre dopadne a čím skôr domkov 🙂

minka051
26. okt 2010

Dobré ránko no ja som teraz spachtoš tak až teraz 😀 😀 😀

@orsulka tak sa držkaj neboj ono to utečie rýchlo a si domka. 🙂 🙂

nelia
26. okt 2010

@orsulka krááááááásne fotečky 😵 😵 😵 ... fakt Ti to pristane... a ten bytík máte krásne prerobený 😉 ... asi to už nebudeš čítať, ale dúfam, že Ti to do piatka rýchlo ubehne..

@minka051 dobré ránko, tajnostkárka 😀 😉 ... takže môžeme gratulovať????

@adulik76 dobré ránko 😉

minka051
26. okt 2010

@nelia ano ja som myslela že to už vieš, ved som sem písala no možno si nepostrehla 🙂 🙂 No som už doma a teraz si to užívam a hlavne oddychujem 😉

adulik76
26. okt 2010

@minka051 mám z teba veľkú radosť, a čo, budú dvojky? 😉

my sme boli dnes na poradni a vážime 4670 g 😀

minka051
26. okt 2010

@adulík76 no neviem uvidím ked teraz pôjdem na UTZ. Idem 2.11. no pekne priberáte Lenočke posielam božtek. Ja velmi chcem dievčatko chlapcov už mám. 🙂 🙂

adulik76
26. okt 2010

@minka051 odovzdala som božtek a ona posiela svoj zatiaľ "bezzubý" úsmev 🙂

nelia
26. okt 2010

@minka051 no možno to budú aj dievčatká dve 😵 😵 ... moc moc Ti gratulujem a držím palce!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre