Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

minka051
28. okt 2010

Ahojte dobré ránko 🙂
@adulík76 tak orsulka sa má dobre 🙂 a drobci to dávajú najavo ,ved zajtra ide už domov 🙂 😉

nelia
28. okt 2010

@adulik76 ani nehovor... mám roboty vyše hlavy... nie a nie sa z nej vymotať... furt máme nejaké audity a taaak 😒 ... a ozaj, čo povedala orsul, pustia ju zajtra domov?

adulik76
28. okt 2010

@nelia včera mi písala, že hej. Myslím, že všetko šlo ako po masle, tak určite pôjde zajtra domov

ivkaj
28. okt 2010

Ahojte, tak se mi vás podařilo dočíst ;o)

U nás je dneska svátek a tak sme si pořádně přispali až do desíti a ještě pořád sme v pyžamu 😎

Minka, já z tebe mám takovou radost! Něco mi napovídalo, že je to v pohodě, když jsi se tady neukázal. Dávej na sebe pozor a odpočívej. Sem moc zvědavá kolik vás vlastně bude😉

Nelia, co vy tam pořád auditujete? Snad už vám snad dají pokoj. Co ty břišní tance, ještě na ně chodíš?

A co naše mamči s mimčama, je fajn, že se máte dobře a užíváte si ;o)

Já mám za sebou fyzioterapeutku, protože mě hodně zlobily kříže. Ale stačilo pár hmatů a už je fajn. Včera sme si dopřáli ještě těhu masáž a tam sem normálně usínala 😵 Tak už jen měsíc a půl a budu si užávat doma.

adulik76
28. okt 2010

@ivkaj len si pospi, kým môžeš. Ja som teraz musela malú osprchovať, lebo mala vymaľovaný až chrbát, tak mi nič iné nezostalo. 😀

ivkaj
28. okt 2010

Adu, neber mi ideály o krásných voňavých miminkách 😉

adulik76
28. okt 2010

@ivkaj veď aj ja hovorím o vôni, len takej inej .... 😀 😀 😀 😀

ivkaj
29. okt 2010

Dobré ránko, je tu pááááááááááátek ;o)

Kdepak se všechny touláte?

adulik76
29. okt 2010

@ivkaj dobré ránko aj tebe, aj Lenuška sa teraz zobudila

noemarta
29. okt 2010

dobre ranko babule,
veru veru dobre vam radi Adulik, vyspite sa kym mozete, ja som posledne dva dni nejaka k.o. vypnuta, som sa zle citila, hlava ma boli, ale tak dnes to vyzera uz lepsie, teda duuufam. Mala nejak horsie spala tieto dve noci, no hruuza..
My sme boli v stredu na poradni, malej miery 6036kg a 61,5cm. Mali ju ockovat, ale nema zahojenu este ranu z ockovania tbc, tak o tyzden nas to caka. A a a poslala nas na neurologiu, ze pre istotu,lebo sa jej rychlo zrastla fontanelka, hlavicka.... hm.... neviem, to je zleee???? 😕 😕 😕
pekny den vam vsetkym prajem a pekny predlzeny vikend.

laxity
29. okt 2010

ahojte

@noemarta neviem či je to nejak zlé...ale dobré to asi nie je...my stále máme a vravela, že fontanelka je v poriadku stále tam je...tuším rok to trvá kým fontanelka nebude 😕

pozdravujem všetky, hlavne orsul...drž sa a pozdrav aj drobcov 🙂

noemarta
29. okt 2010

@laxity noo to si ma ukludnila... 😕 😕
Ale uz som si to davala zistovat , a ze je to indi vindi u kazdeho dietata, takze uvidim co na to neurolog,

laxity
30. okt 2010

@noemarta oki dúfam, že všetko dobre dopadne bo jedna holka písala, že fontanela ma byť otvorená, neviem či nie do dvoch rokov. Mozog a hlava bábätku ešte rastie. to preto. Keď ju má zatvorenú, tak to asi nie je dobre...no ale uvidíš, keď je to indi vindi...daj vedieť potom 😒

orsulka
autor
30. okt 2010

ahojte ahojte...
tak je to tak, že vcea ma pekne podla prislubov pustili domkov------
adulka dakujem,ž e is pozdravila babenky v temičke...vsetko je OK, vysledky boli v pohodke, malí su tak ako podla tabuliek na 26 tt...aj tehu cukor bol OK.......vcera sme sa hnedn pustili do dokoncenia tej obyvky, montovali sme poličky a tak...dnes este vybalovanie veci a umyvanie a tak dookola.......no.,..už som doma, a kvalitne ma bolia križe..... 😝 😝 😝 ale už oddychujem, len som vas chcela pozdraviť, aby ste vedeli, že sme OK 😉 🙂 😉 🙂

noemarta
30. okt 2010

@orsulka super super, tesime sa z vaaaas, len tak dalej 🙂
pekny vikend a oddychuuuuuj.

orsulka
autor
31. okt 2010

@noemarta dakujem moja 🙂 😉
oddychujeme, aj pracujeme....tesime sa , že aj zajtra je volno 🙂))))))

adulik76
31. okt 2010

@orsulka čo nespíš????

noemarta
31. okt 2010

@orsulka co nemozete spaaat??? adu a ty tiez, co tak skoro buntosis????

minka051
31. okt 2010

Dobré ránko 🙂
Tak čas ná posunuli čo je ráno síce fajn ale nemám rada že už bude skoro tma 😒 😒

sincerity
31. okt 2010

ahojte babulky, prajem krasny den!

orsulik, velmi sa z vas tesim a som rada, ze vsetko dobre dopadlo a ste doma uz.

my sme cez tyzden stahovali firmu... takze som vobec nemala cas... stahovali sme sa sice len z prveho poschodia na tretie ... ale aj tak... vsetko povypinat ... pobalit... vyniest hore... vybalit ... pozapinat... presietovat a tak.... no ale mame to za sebou, tak dufam, ze tak skoro sa stahovat nebudeme zas....

ja som tiez dnes rano nemohla spat... a lax hovorila, ze tiez... to bude asi tym posunom casu.....

adulik76
31. okt 2010

dobré ránko všetkým. Mňa to menenie času vždy dopletie

nelia
31. okt 2010

Ahojte kočky 🙂
Ja zase pre zmenu neviem spať teraz... dnes mi krsná hovorila, že bratrancova manželka má koncom mesiaca termín pôrodu a nejako ma to vzalo... tak to na mňa doľahlo... ale hádam sa z toho vyspím 😝 😀
Inak včera sme boli v Maďarsku a porobila som si parádne nákupy... 3 pulóvre, 1 blúzka, 1 nohavice a 2 legíny 😵 😵 .. tak chvíľku sa zase nemôžem sťažovať, že nemám čo nosiť... no minimálne 2-3 týždne.. hihihi...

Orsulka, som rada, že je všetko ako má byť a už si doma... len pekne oddychuj aj doma, hlavne, keď Ťa tak trápia tie kríže...
Noe, dúfam, že doktorka len robí zbytočnú paniku a neurológ povie, že je to v poriadku... a kedy to ideš? Určite nám daj potom vedieť, ako ste dopadli...

Juuuuuj, ako sa teším, že ani zajtra nemusím vstávať.... užite si dušičky... mne sa tento sviatok celkom páči.. už aj dnes sme boli na hroboch a ideme ešte aj zajtra.. je to také pekné, že človek aspoň raz do roka prejaví úctu tým, čo už nie sú medzi nami, nie?
No idem sa pokúsiť zaspať 😕 😕

orsulka
autor
1. nov 2010

ahoj ahoj.....casu sa nedudujte...viete...ten moj spanok .-))))))
inak ja neviem co je to ta fontanelka..... 😔 😔

@nelia je mi luto,. že neustale musiš prechádzať takýmito skusenosťami......ale život ide dalej, deti sa budu rodiť ci už v nasej blizkosti alebo aj dalekosti.....a s tym sa musime naučiť žiť.....ja som si veru tak zo 2x aj poplakala ked som sa dozvedela o známych, že čakaju bábo.......ale na druhy den vždy vyslo slnko, a bol den...zas iný ako ten predchádzajuci 😉 😉 neviem ako dlho by som cakala este na prirodzene otehu.....ja asi nie dlho, keby to neslo sla by som do dalsieho IVF.....tvoja maternica už vie ako to je, ked sa drobec prichyti, tak si myslim, že v tomto by nemla vyt problem, možo skor v tej hematologii...a to sa da vysetriť 😉 😉 😉
a dakujem za privitanie 😉
@sincerity aj tebe moja zlatá.....tak ty si sa zas navlacila krabic a kartonov pri tej stahovačke.....kurnik furt v tej firme niečo máte 😀 😀 😀 a na tu laparku sa kedy asi tak chystáš????? ja som to asi prehliadla ak si to pisala 😉

adulik76
1. nov 2010

@orsulka dobré ránko, ja sa nečudujem, mám také časy vstávania za sebou 😀 a teraz v tom tiež pokračujem, akurát, keď malá zaspí, tak utekám do postele aj ja 😀 😀 😀 😀 . Teraz trochu fučala v postieľke, tak som jej dala upiť čajíku, uvidím, dokedy to vydrží. Ale už ťahá takmer štyri hodinky, tak je dobre.

nelia
1. nov 2010

Čaute ranostajky 😀 😀

@orsulka dnes už je mi lepšie 😉.. to bola len taká slabá chvíľka... ale aj také musia byť, nie? My sme sa dohodli, že minimálne do konca roka to riešiť nebudeme... a potom sa uvidí... 18.11. máme termín ku kineziologičke (ona vyšetruje príčiny ochorení a nie ich následky... ak chcete bližie info vygooglite si kineziológiu 😵)... a vraj ona vie tiež pomôcť v prípadoch, keď sú obaja zdraví a predsa sa nedarí... Nie tento problém ma k nej priviedol, ale možno nám bude vedieť aj v tomto pomôcť... uvidíme..
A tú hematológiu mi už vyšetrovali a aj tam bolo všetko OK.

orsulka
autor
1. nov 2010

@adulik76 ja som si presne spomenula na tie tvoje ranne vstavania 🙂)))))) 😉 😉
@nelia vedela som, že bude lepsie.....jasne, že treba mat dni do minusu, ab sme sa ešte viac vedeli tešiť z tých plusových 😉 😉 do konca roku to je v podstate už chvilka..... 😉

adulik76
2. nov 2010

dobré ránko,

@orsulka no, to je jasné, že treba mať dni aj do mínusu, tá naša slečna si ho vybrala práve včera

orsulka
autor
2. nov 2010

dobre ranko.....
ha!! ja som pekne spala celu noc !!!!! normálne že paráda 😀 😀 😀
@adulik76 a co sa lenočke napáčilo včera??????? ved aj slniečko svietilo....... 😉

minka051
2. nov 2010

Prajem pekné ránko 🙂
Tak mi držte dnes palce, lebo sa nejak bojím aby bolo všetko v poriadku. O chvíľku idem na UTZ.
@orsulka ahoj no tak nie je nič lepšie ako sa dobre vyspať 🙂 🙂

orsulka
autor
2. nov 2010

@minka051 😉 😉 😉 😉 😉 😉 aj tu cakame infošky 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre