Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
10. nov 2010

@orsulka to najväčšie želanie a darček aký som mohla dostať práve spí v postieľke, už mi nechýba nič 😵

orsulka
autor
10. nov 2010

@adulik76 😵 😵 😵 😵 posielam jej boštek 🙂 inak rastie ako z vody..... 😉 je krásna 😉

adulik76
10. nov 2010

@orsulka ja som do nej úplný blázon .... nedá sa ju neľúbiť 🙂

sincerity
10. nov 2010

ahojte babulky.

tak som sa vratila z tej krvi... no tak som sa rozculila z tej Bratislavy.... no fuj... cestovat tam kazdy den autobusom tak sa asi odstrelim...

orsulik... sa stavaju take veci.... ked len ste zdravi vsetci.... luster sa poriesi 😉
inac my na dome nebudeme mat lustre vobec ... takze ste na tom stale lepsie ako my.. 😀

nelia
10. nov 2010

Dobré ránko 😉

@adulik76 takže ty máš dnes narodky?? Tak všetko najlepšie a teraz, keď už máš všetko 😵 , nech vám všetkým hlavne zdravíčko slúži!!!! 😉

@orsulka no na porazenie... ale ako Sincer píše, luster sa porieši... hlavne, že sa nič horšie nestalo 😉

@sincerity a prečo nebudú lustre? budete mať aspoň bodové svetlá na plafóne? či?? 😕

nelia
10. nov 2010

@sincerity a kedy budú výsledky z tej krvi?

adulik76
10. nov 2010

@sincerity a čo budete mať?
@nelia ďakujem, a toho zdravíčka budeme určite potrebovať veeeeľa

sincerity
10. nov 2010

@nelia @adulik76 no my budeme mat ziarovky .... aspon prve roky.... neni su penaaaazky 😀
vysledky z horm. profilu by mali byt zajtra... ale ja idem na kontrolu k doktorovi az 24.11. - skor proste nebol volny... vtedy ideme aj na kontrolny spg... takze sa to cele natahuje... som z toho cela taka znechutena ako sa to komplikuje, ze otras.

adulik76
10. nov 2010

@sincerity my tiež nemáme lustre, všade sme dali len stropnice a aj tak svietime lampami, viac sa nám to páči

sincerity
10. nov 2010

@adulik76 no pravdupovediac neviem co su to stropnice 😅

orsulka
autor
10. nov 2010

@sincerity
@nelia ahojte kočeny.....
@sincerity inak s tou tvojou mrchou na porazenie....ale hlavne že teda dosla...a som zvedava na zajtrajsie vysledky, ale verim, že budu len pozitivne správičky, podobne ako aj na tej kontrole toho 24-teho...hlavne ten sog verim, že sa aspon trosku upravil, ked odozneli tie injekcie.....tfuj tfuj tfuj pre šťatie!!!! 😉

adulik76
10. nov 2010

@sincerity neviem, ako ti to vysvetliť. Len tak som stiahla obrázok z netu pre ilustráciu. A inak, pripájam sa k orsul a dúfam, že spg sa už zlepšil.

sincerity
10. nov 2010

@adulik76 aha... to su take lampy... no take mame teraz doma ale odmontovali sme kryt, zda sa nam, ze malo svetla prepustaju potvory....

ivkaj
10. nov 2010

Čaute ;o)

Sincer, vy budete mít kachlová kamna? Týýýýýýý jo, tak to závidím už teď. Škoda že jste tak daleko, přijela bych je omrknout a vyzkoušet 😎 A z lustrů si nic nedělěj, hlavně že bude světlo😉
Jsem zvědavá co vámpo těch všech vyšetřeních řeknou. A navíc jsou to jen dva týdny, což není zas tak dlouho. Nechci moc radit, ale neměl by M. taky trošku zvolnit a odpočívat 😅

Adu, všechno nejlepší a ať se i dál máte tak dobře jako teď ;o)

Orsul, vy teda máte doma veselo;o) Hlavně, že F. nedostal z té elektrky ránu.

Neli, co ti vaši auditoři. Doufám, že moc neotravují 😝

sincerity
10. nov 2010

@ivkaj ... veru veru kachlova kamna 😅 u nas kachlova pec 😀 ... neviem ci je co zavidiet... uvidime ako to nakoniec dopadne, zatial z toho mame len nervy, nekonecne sa to natahuje, v podstate nevieme si ani predstavit ako budu vyzerat 😅 😕 .. mame len nacrt.... ale nech su ake chcu... teplucko bude z nich urcite...
no a ved ked budu a budete mat cestu "okolo" tak sa kludne stavte.... ale musi to byt v obdobi kurenia..... 😀

veru marek by mal odpocivat... ale to je u nas tazko... robi dvanastky, nocne kadejak a ked nie je v praci tak je na stavbe... aby sa to nejak stihlo... no na nervy... tak uvidime ako to cele dopadne.

nelia
10. nov 2010

Veru to je najhoršie, že tá doba je taká uponáhľaná, že človek si nevie kedy ani oddýchnuť... ja mám cez týždeň tiež furt pocit, že nič nestíííííham 😒 .. chcelo by to poriadnu materskú... síce by som asi tiež nič nestíhala, ale bolo by to o ničom inom 😝

@sincerity tiež držím moc moc palce, nech je ten SPG lepší... a o tých prírodných liečiteľoch ste fakt neuvažovali? Asi na to moc času nemáte, ale stálo by to za to to aspoň vyskúšať... Ja sa chcem určite skôr vybrať touto cestou, lebo fakt nemám chuť si do seba opäť pchať to hormonálne svinstvo 😖 ... jasné, že keď sa to po čase nepodarí, tak sa pustíme zase do IVF, ale chcem to predtým skúsiť prirodzene nejakými alternatívnymi metódami. Hlavne keď viem, že to ide...

@ivkaj audit zatiaľ prebieha celkom hladko... no zajtra nastupujú ďaľší... tiež to bude myslím v pohode, len je to otravné 😝

ivkaj
10. nov 2010

Sincer, nějak mi to vypadlo, co vlastně M. má za práci? Moc vám přeju ať to do vánoc zvládnete a pak už snad bude klidněji 😵

Nelia, ještě ses nenaučila korejsky 😀

nelia
10. nov 2010

@ivkaj asi tak 2 slová... hihi 😀
Pekný večer babuľky moje 😉

sincerity
10. nov 2010

@ivkaj ... no moja marek je tlaciar, vsetky tie farby a tak tomu nepridavaju....

@nelia tak daj! nech sa nieco naucime!

my s @laxity vieme dve slova po cinsky .... ze "ťink ťonk" 😀 😀 😀 ťink pouzivame na ano a ťonk na nie 😀

adulik76
11. nov 2010

dobré ránko, zajtra je piatoooook

orsulka
autor
11. nov 2010

dobre ranko prajem.........
tak mi dnes budeme burat ten strop...zas musim pospravtravat vsetky krpate veci a fotky z obyvacky ako aj kvety a vsetko co potom nemusim utierať 😔 😔 😔 ale druhá positelka už stojí, pizzka včera dopadla super.....
dnes chcem piecť tortu tak držte palce, nech vyjde.....bude to 1x co to chcem skusiť 😉 😉 😉

nelia
11. nov 2010

Dobré ránko 🙂

@orsulka tak držím palce... aj na odpratávanie, aj k torte 😉 ... a neboj, ten strop sa potom opraví a bude to OK... len troška roboty navyše, no aspoň sa nenudíte 😀 ... treba k tomu pristupovať hlavne pozitívne 😝

@sincerity niečo také, že "jebozeo" hovoria, keď dvihnú telefón ... a arašumida znamená rozumiem 😀 ... jaj a vedela som ešte, že daj mi viac prachov, ale to mi momentálne vypadlo 😝

Baby, ja idem večer na Bátoryčku (muzikál), tak sa zase trochen kultúrne vyžijem 😵 😵

adulik76
11. nov 2010

@orsulka a čo za tortičku to bude???? ja idem zajtra robiť studenú tortu, to si neter objednala. A k tej prerábke - dúfam, že to bude posledné robotovanie, lebo už sa vám to kráti a krpci budú čo nevidieť tu s nami 🙂

@nelia prajem ti príjemné kultúrne vyžitie 😀 . to si si mala zapamätať tú frázu o prachoch - veď tá je najdôležitejšia 😀 😀 😀 😀

nelia
11. nov 2010

@adulik76 už ma napadla... don to džo 😀 ... len to je vraj dosť také neslušné, tak to šéfovi povedať nemôžem 😝

adulik76
11. nov 2010

@nelia tak to skúsim povedať ja svojmu šéfovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . On je taký mamut, aj tak by to nepochopil, ani keby som mu to povedala slovensky.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
11. nov 2010

@adulik76 dobrý nápad 😉 😀 😀 ... ale na to sa musíš vrátiť do roboty... zatiaľ si radšej užívaj Lenku a materskú 😉

adulik76
11. nov 2010

@nelia však ja mu to môžem povedať hocikedy.....na to nemusím ani chodiť do roboty. .....mu napíšem takého mejla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
... mám celkom dobrú náladu, malej som spravila mrkvovo-jablkovú šťavu a len tak sa po nej zaprášilo, teraz leží na tej hracej deke a búši do tých hračiek o 106 😀 😀 😀 😀. Len tak to tam lieta 😀 😀 😀

ivkaj
11. nov 2010

Čaute, tak když je zítra ten pátek, tak jdeme s mrňousem do poradny. Jsem zvědavá co mi řekn Dr. na to, že je mrňous podle UTZ o dva větší 😕

Orsul, ty máš teda práce až nad hlavu😉 Tak ať to s dortem dobře dopadne.

Nelia, tak "don to džo". To se bude hodit i na mateřské 😎

Adus, ty mi ale děláš chutě. Nastrouhanou mrkev s jabkem bych si teda dala, ale kdo se s tím má dělat 😝

adulik76
11. nov 2010

@ivkaj ja som to odšťavila, a to šlo rýchlo

sincerity
11. nov 2010

ahojte babulky..... tak vidim, ze dnes tu bolo nejak ticho

@adulik76 ... ze Martinovi prajeme vsetko najlepsie k dnesnym meninam! 😵

ja mam zajtra skolu, aj v sobotu 🙄 strasne sa mi nechce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre