Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. nov 2010

baby ten koláč je jeba!!!!!! mňááááááááááááááááááááááám!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

sincerity
23. nov 2010

dakujem babulky moje 😉

aky kolac? posli recept na tu jebu 😀 😀 😀

orsulka
autor
23. nov 2010

@sincerity taky že tvarohovo punbdigovy....hihihih....piekla Kamča magalová....este ho nemám vytlačený z netu...najskor som ho chcela urobiť, aký bude, a až potom ak bude fajny, tak si vytlacim aj recepr 🙂)))) ale až zajtra v praci, teraz nemám tlačiaren.......mne sa to tu nejak nechce moc vypisovat....

http://www.stv.sk/relacieaz/jednotka/tajomstvo-...

ale je na tejto stránke...ak chceš tak si ho vytlač 😉

sincerity
23. nov 2010

@orsulka vdaka moja, vyskusame 😝

orsulka
autor
23. nov 2010

@sincerity tak aspon mne chuti.....vyskušajte 🙂)) za hodinku som to mala hotove a v rúre.....dá sa 😉

ivkaj
23. nov 2010

Dobré poledne;o)

koukám, že jste se nějak rozepsaly ;o) Já teď po ránu většinou vyspávám, protože v noci už to není bůhví co 😝

Sincer, tak já snad budu muset mrknout na FB ať vím, jak jdete se stavbou dopředu. Každopádně moc přeju, ať se vám to do vánoc povede. Fotit jedeme teď v sobotu, tak jsem zvědavá kdy budeme mít fotky a jaké budou. Pak je sem dám, neboj 😉
A zítra na vás budu myslet, ať jsou výsledky co nejlepší.

Orsul, ty jsi teda kuchařinka. Jen nezapomínej na odpočinek😉 Mě kontrola čeká píští týden v pátek spolu i s UTZ, tak jsem zvědavá jak jsme vlastně velcí a jak to s náma vypadá. Břicho tvrdne pořád, ale kdyý to je míňkrát než 20x za den, tak je to v normě.
Teď mě tak napadlo, zeptej se na tzom kurzu o kojení, jestli si máme pořídit odsávačku na kojení. Někde jsem četla, že je dobré ji používat na podporu kojení.

sincerity
23. nov 2010

@ivkaj ahojcek.... len pekne odpocivaj, ved nas si mozes precitat aj takto popoludni.
A fotky som dala aj na modrustrechu.sk takze nemusis na face 😉

o odsavacke ti moze napisat @laxity 😉

sincerity
23. nov 2010

@ivkaj a tesime sa na fotky!

nelia
23. nov 2010

Čaute babule moje... ja som dnes vôbec nestíhala ☹...
Sisi, ahoooooooj, že si sa tu konečne ukázala 😉 ... ako sa mávate? Však Eliška je už určite veľká kočka...

@sincerity dúfam, že zajtra to dopadne dobre a dozviete sa aspoň niečo pozitívne... tfuj, tfuj, tfuj!!! 😉

Ja som dnes zase bola u jednej liečiteľky, k nej som už dávnejšie chodila.. tak som sa u nej uvoľnila, super relax 😵 😵

adulik76
24. nov 2010

dobré ránko, hviezdičky 😵

adulik76
24. nov 2010

Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý, domácí kocourek se přitulí k noze a mňoukáním si vyprošuje kousek masa.
Tchýně jej odtlačí nohou. Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
"Vypadni", zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta.
Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká:
"Uvařila jsem výborný guláš jen pro tebe", a nabere mu plný talíř.
Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o kousek masa.
Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "Dej si, mazlíku."
Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá.
Zeť se rozlítí a zařve na tchýni: "Tak otrávit jste mě chtěla, vy bestie", a prásk jí jednu. Tchýně letí do kouta.
Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to, ty svině jedna lakomá!"

ivkaj
24. nov 2010

Dobré ránko ;o)

tak u nás začlo sněžit 😝

Adu 😀 😀 😀

Nelia, je fajn, že si v tom shonu najdeš čas i na relax.

Sincer, koukala jsem na fotky a pekně jste s domečkem pohli;o) Vždyť vy už máte i garáž;o)

orsulka
autor
24. nov 2010

pekny den prajem....
@adulik76 😀 😀 😀
@ivkaj co sa týka tej odsávačky, tak teta povedala, že zatial nekupovať, pokial by boli problemy s kojenim tak potom. oni v nemocnici maju keby bol nejaky problem a ty sa neskor rozhodneš, či ju vobec potrebujes a hlavne či ručnu alebo elektricku. ja už mam doma dve, obe manuálne 😀 😀 ale obe som dostala 😉 😉
dnes ideme pre autooooooooooooooo juchuuuuuuuuuu 😵 😵

orsulka
autor
24. nov 2010

@ivkaj prave som pozrela cez okno a aj u nas padaju malilinkate vločky 🙂

ivkaj
24. nov 2010

@orsulka Díky za info, logiku to má, ale v lednovém témátku už ji mají všichni koupenou a tak mě to nějak znejistilo. Teda to auto jste zvládli pěkně rychle 🙂

orsulka
autor
24. nov 2010

@ivkaj bereime auto, ktore boloé v predajni....preto je to tak rýchlo, terazn už len cakame na poistky a pojdeme ho prihlasit.....keby sme si chceli auto objednať cakame minimálne 3 mesaice!!!! preto sme sa rozhodli pre toto auto, čo bolo vlastne v autosalone priamo v predajni 😉

sincerity
24. nov 2010

Ahojte babulky,

tak genetika v poriadku, moj hormonalny profil v poriadku, ultrazvuk /az na malicku cystu/ v poriadku!
datum laparoskopie 16.12.2010, stehy 22.12.2010!!!

sincerity
24. nov 2010

a este som zabudla ....

sincerity
24. nov 2010

MAME SPERMIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adulik76
24. nov 2010

@sincerity GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sincerity
24. nov 2010

@adulik76 dakujem moja.... velmi sa tesime!

laxity
24. nov 2010

@sincerity 😵 😵 😵 som nesmierne šťastná 😵

sincerity
24. nov 2010

@laxity dakujem milacik 😉

ivkaj
24. nov 2010

@sincerity takže máte vánoce o měsíc dřív ! ! ! ! ! ! mám z vás obrovskou radost 😵

sincerity
24. nov 2010

@ivkaj dakujem... veru je tak, velmi sa tesime....

dr. hovorila, ze by sa to malo uz len zlepsovat.... je potrebne zopakovat este minimalne dva krat spg, aby bolo dostatok namrazeneho, v pripade, ze by sa vyskytlo nieco v den ked budem mat odber vajicok.

noemarta
24. nov 2010

ahojte babule,
oooh, dobre som nakuklaaa, dobre spraaavicky, @sincerity moooooooooc sa tesiiiiim, super, len tak daleeeej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 urcite aj laparka dopadne na jednicku!!!!

laxity
24. nov 2010

@noemarta ako si žijete baby? 🙂

noemarta
24. nov 2010

@laxity supiiis, dosli sme z vyletu z polska, mala bola super, maly cestovatel je z nej... a zajtra mame stretko s babami z juloviek v pk, tak sa teskujemeeee 🙂 😉
A vy akoooo????

orsulka
autor
24. nov 2010

@sincerity booože Sincer...tak ako pisš Ivka aj my tu doma máme VIANOCE !!!!!!!!!!!!!! velmi sa aj s Ferkom tesakujeme, a že moc pozdravujeme draheho!!!!!....je to super, že už to je vsetko takto naplanovane, aj ta laparka....ale tiež viem, že ta bude uplne OK.......tak toto je fakt super sprava pre dnesný den...
a my máme doma nove auto!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@noemarta tak ste super zvladli tu cestu aj s maličkou..... 😉 😉

noemarta
24. nov 2010

My mame dnes presne 4 mesiaciky, boooze ten cas letiiiii 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre