• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@noemarta no moja, stretko v pk? ved tam som aj ja!!!!!!!!!!!!! :grinning:

@orsulka dakujeme! aj Ferkovi! A ake auto nakoniec vyhralo?
24. nov 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity ja vieeem ze aj ty si taaam, ved ked neprides ty k nam, musim zavitat ja do vasich konciiin, hi hi :grinning: :grinning:
24. nov 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranecko hviezdičky :slight_smile:)))

@sincerity tak verim, že ste sa po tých super výsledkoch aj dobre "vyspali " :grinning: :grinning: :grinning: vyhrala Oktavia combi famili :wink: :wink: :wink: je to od nas z firmy...boli celkom dobre zlavy .-))))) včera sme ho aj prihlasili a dali na značky, takže neostal cas ist pozriet kociarik...takže dnes poobede... :wink:
25. nov 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko aj tebe orsulík. Čo robia naši drobčekovia?
25. nov 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VŠETKO NAJLEPŠIE K MENINÁM, LAX :slight_smile:
@noemarta ... no ved to.... ale uz sa naozaj k vam chystam!!!!! len neviem kedy... ale dozvies sa to neboj :sweat_smile: :grinning:

@orsulka no parada teda..... tam toho zmestite. A kociarik idete teda pozriet dnes? ja som tak nejak myslela, ze ho uz mate.. ste o nich pisali.... no tak snad pokupite.... ved uz asi treba.... tesne pred vianocami je v obchodoch strasny blazninec, ludia ako utrhnuti z retazi.... a po vianociach uz nemas vela casu :wink:
ja si myslím, že drobci prídu na svet ešte v roku 2010 :wink:
25. nov 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 ahoj....ale cealkom dobre ...v noci ma pravidelne tak na dve hodiny zobudia, potom zas idem lahnut .-)))) v poslednej dobe ma hrooozne pali zááha...jednoducho zo všetkeho....... :unamused: :unamused: nikeedy je to fakt nepriemne :unamused: :unamused:

@sincerity furt nam vynukuje nejake aj ine kociare, ale zatial sa mi ani jeden nepacil, a furt si trvam na tom svojom, ktorý este nezohnal :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavne este mi nepovedal jeho cenu :wink: :wink: tak dufam, že to dnes aspon nejako približne dotiahneme aj s vecami, ktore este potrebujem...ja pre seba nemám nič, žiadne oblečko, podložky, ci podprdy a tak....
25. nov 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 adu nezartuj.... !!! nech su pekne tam kde maju byt!

@orsulka orsulik aku maju hmotnost babatka teraz, vies?
25. nov 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 to myslíš mojich??????? tak ja dufam, že vydržime až do toho januara...... :wink: :wink: :wink:

LAX.......aj ja prajem vseeeeeeeeeeeeeeerko NAJSAMLEPSIE!!!!!!!!!!! hlavne to zdravičko .-))) cmuky cmuk, od nas všetkých :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sincerity na psolednej kontrole pred týždnom a pol podla merani babetiek na sone mi doky povedala, že možu mat okolo 1,5 kg.....
@orsulka aha... no tak snad vybavite.... a oblecko nebude az taky velky problem, to mas za hodinku, dve kupene... nie? :sweat_smile: :confused:
@orsulka no tak to nech su este pekne v brusku.... nie? este take malinke. Ja verim, ze potiahnete do 15. januara minimalne :wink:
25. nov 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sincerity da sa to kupit aj v tom obchode s kociarmni...on tam ma komplet vsetko, od výbavičiek pre detičky, vsetko vsetko, až po vybavu mamiciek......kozmetika, podprdy, odsavacky a vsetko.......akurat take ako flasky, kefku na flase, nožnicky pre deticky a oblecko som kupovala od Adulky a nie od neho..... :wink:
25. nov 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sincerity len tak dalej pekne myslieť......nám to bude pomahať, ked budete pozitivne myslieť s nami :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
25. nov 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak na Silvestra planujeme ist na Chvojnicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslime, neboj myslime :wink:
no vidis, idete na chvojku, tak nemozes byt v nemocnici predsa!
25. nov 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka viem ze aj lax kupovala vela veci v jednom obchode... takze snad to nebude az taky problem....
25. nov 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak keď ťa páli záha, asi budú vlasatí - vraj to tak býva a pri lenuške sa to potvrdilo. Lax odporúčala na záhu horčicu a tuším aj pukance - neviem, či si to pamätám dobre.
... a myslela som tak posledný decembrový týždeň - lenuška sa narodila tiež o tri týždne skôr a v pohode, takže neboj. Ja som to myslela tak, že málokto donosí dvojčatá až dokonca. Aj kolegynina švagriná rodila o 4 týždne skôr a tiež boli obidve dievčatká v poriadku.
Ja som myslela, že ten kočík mal na predajni a nie, že ho ešte zháňa. Aspoň tak sa mi zdalo, že ste si ho obzerali. No, už máte najvyšší čas :wink:
25. nov 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 ano mal na predajni ten x-lander....tak tan sa nám nepacil vobec!!!!!!! ostatne nahana... :grinning: :grinning:
a mas veru pravdu, že taky 36 tt vychádza na koniec roku....musím sa vela setriť ak chceme vydržať co najdlhsie.... :wink: :wink: drobci kopkaju prave teraz, takže určite chcu aby som vas pozdravila :grinning: :grinning: :grinning:
@sincerity ja si to v tom obchode asi dnes vsetko pozriem a kuoim :wink: :wink:
25. nov 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 ano horcica aj pukance.....horčicu som nskušala, davam si po trosku fatru, ta mi pomáha a tiež tlacim pukance....ale hlavne mi robi zle sladke...takže toho s apotrebujem vyvarovať...ale ked som upiekla ten kolač - no nedaj si!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tuším fatra sa pre tehotné neodporúča, daj si na to pozor
25. nov 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 ano ja viem...preto si davam len par glgov...... :wink:
25. nov 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ja som pila mlieko
25. nov 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
LAX, vsetko naj naj prajeme, hlavne vela vela zdravicka,stasticka, laaasky a potesenie z Naty, co urcite je :slight_smile: :slight_smile:+A a a a co budeme mat vianoce na lade, zeby kati???
25. nov 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko ;o)

u nás je krásně slunečno, tak nálada je hned lepší ;o)

Orsul, tak to jsem zvědavá jak dlouho vydržíte 3v1 ;o) Ale samozřejmně přeju aby to bylo co nejdýl. Nechci vás strašit, ale nám řekli na kočárek, že termín dodání jsou 3-4 týdny, tak to máte opravdu nejvyšší čas.

Adu, co zoubky, už jsou venku?
25. nov 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivkaj no ved ja viem...ale z jednej ceskej firmy co je v Koline, tam ho maju na sklade, a poslali by nam ho hned......dokonca nas trosku tlacili do terminu tejto nedele, nakolko vraj v nedelu cestuju do Blavy, takže by nam ho tam doviezli......ale to bolo velmi narýchlo a este sme nevedeli cenu tu na Slovensku, takže sme ich zatial zrusili....
25. nov 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka a koľko stojí ten kočík?
25. nov 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby, ja vôbec nestíham chodiť na koníka :unamused: ... ale teraz sa mi to podarilo, čo som veeeeeeeeeeeľmi rada, lebo tu čítam super správičku @sincerity tááááááákto sa s vami tešíííííííím: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:... a ešte viac!!! neskutočne dobrá správa... vidíš, všetko sa pomaly na dobré obráti a o chvíľku sa budeme obe gulatiť :wink:... však niekto musí vystriedať naše tehuľky, keď oni už o chvíľku porodia :wink:

@LAXITY všetko najlepšie k menináááááám... nech ste hlavne zdraví!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 cca 1200 evri....ale to už je kompletka so vsetkým, aj s fusakmi......slnečnikom,nánožníkmi, plastenkami a pdoobne
25. nov 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka pekná pálka...
25. nov 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok