• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@orsulka ostávam doma, aspoň dúfam. Ja mám pomenej fotečiek preto, lebo väčšinou fotím a ešte nie som aj fotogenická :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 ale no no no...to nie je pravda.........

ja som nejaká pomýlená.,...som si myslela, že je pondelok...ved tu prednásku mam dnes a nie zajtra!!!!!!! sak by som sa dobre obabrala ist tam zajtra :grinning: :grinning:
7. dec 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka už sa lenuška zobudila a opäť som dostala od nej mikulášsku nádielku - plienka vážila asi dve kilá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nááádherný Mikuláš, len čo je pravda...... :grinning: :grinning: :grinning:

takže poslušne hlásim, že kociar je vybratý, zajtra pojdeme zaplatiť a zobrať ho domov.....konečná verzia je, že hlboke vaničky su modre, a sportový kočiar bude Army......takto si ludia budu myslieť, ked vytasím ten šporťák, že mám nový kočiar....hihihihihih.....a objednali sme k tomu aj originál fusaky....a tie budu čierne, nech sa hodia do oboch kombinácii......takže asi tolko..... :wink: :wink:
este som tak dokupila tie podsite plachty do postielok, jedno hniezdočko pre chlapčeka, a tie španielske deky pre oboch...
7. dec 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no obrovské nákupy, čo? ale je to radosť :slight_smile:
7. dec 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 ano je...ja sa už tesim, že toto máme doriešene...podla mna je fakt už najvyssi cas.....
a zas som tam videla Ivkin kociarik :wink: :wink: :wink:
inak musím uznať, že v ciernej farbe bol ten nas kociar velmi akože elegantný.....ale rozhodla som sa, že nie čierny, tak som to zrusila :wink:

no este dovarim zemiaciky a utekam na tu prednásku do nemocky :wink:
7. dec 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, já už dva dny vystřihuju betlém. Až z toho mám puchýř na prstech, ale bude to fajn, mít svůj vlastní stavěný ;o)

@orsulka tak to je fajn, že kočár už máte vyřízený. Máš pravdu s tím, že černá je sice elegantní, ale moc přitahuje sluníčko a bylo by v něm v létě moc horko. No a jak se ti líbí "náš" kočárek naživo?

@adulik76 neděs mě pořád st ím překvapením v plínkách ;o) Nějak si pořád neumím představit co s tím pokakánkem budu dělat.

O penězích mi raději nemluvte. U nás vyplácí PN sociální správa a té to někdy trvá i pár měsíců. Takže sem zvědavá kdy mi nějaké peníze dorazí, jestli to bdue ještě do vánoc :sweat_smile:

Co cukroví, chystáte se na něj nebo budou zásobovat babičky?
7. dec 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivkaj vas kociarik je super...aj tie farby su pekne....on ten kociar je solo uplne iný ako pre dvojičky...ten by som nehccela ani zadarmo :slight_smile:)))))
u nas tiež v ypláca peniaze sociálna poisťovna, ale teda aspon mne chodia pravidelne každy mesiac, uplne načas......takže aspon to :slight_smile:)))

ja sa na Vianoce chystam piecť, aj ked rodičia budu piecť tiež....asi budem potrebovať aj draheho pomoc, ale chystam sa :wink: :wink:
7. dec 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj nechcem ťa strašiť, ale rátať s tým musíš. Keď pôjde papaníčko do telíčka, nejak sa musí časť dostať aj von, že?

...baby, som z tej našej lenušky mimo, dávam jej sladučkú presnidávku a ona sa pri prvej lyžičke tvári, akoby som jej dávala kyselinu, také ksichty hádže..., no potom sa to zlepší....našťastie. Popri nej sa najem aj ja :grinning:
Dnes som jej prichystala prvýkrát puding, tak som zvedavá, čo mi na to povie.... :grinning:
8. dec 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko ;o)

tak my dneska jdeme na první část předporodního kurzu. Jsem zvědavá jestli už P. dojde, že za nějakých 50 dní rodíme ;o)

@adulik76 já vím, že to ze začátku bude průtokáč (zrovna jsem to četla v nějaké knize), ale nějak se mi té realitě nechce věřit :sunglasses:
Jestli měla Lenuška tu přesnídávku poprvé, tak se jí nedivím, víš co to pro ni musí být za spoustu nových chutí :sweat_smile:
8. dec 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj práveže ju nemala prvýkrát, ale robí to vždy pri prvej lyžičke :grinning: . Ako rýchlo to tehotenstvo ubehlo, však? Síce ešte máš nejaké tie dníčky pred sebou, ale to pôjde ako voda... Už sa teším na Váš prírastok :slight_smile:
8. dec 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočeny :slight_smile:
Ako sa mi máte??? Ja tak viac-menej pracovne. Ale teším sa na víkend, lebo ideme na vianočné trhy do Viedne... dúfam, že bude nejaké normálne počasie.
8. dec 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cavo :slight_smile:))
@nelia o ved že sa aj ukážeš mojko :slight_smile:))) ty mas tento druhý polrok teda riadne pracovný :grinning: :grinning: :grinning: ale vikend to istí..... :wink:
ja som bola od rana do 12,00 v praci, prisla som domov, najedla sa a zalomila...pred chvilkou som vstala......
začali opuchat nožicky hlavne cez kotníky ku prstom...už som si kupila aj masť, tak natierame a natierame.... :wink:
8. dec 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 co si spominam, taku tu presnidavku mate domácu.....to musí byt mňako poriadne :wink: :wink: :wink:
8. dec 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no, to je dobré mňamko, ja by som to zlupla hneď - ale musím jej to nechať :grinning: , tak aspoň po nej dojedám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
.. ale dnes som jej spravila smotanovo-vanilkový puding, a to sa ani pri prvej lyžičke neksichtila, takže chutiiiiil :dizzy_face:
8. dec 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 moja mamača mi urobila taku presnídavku pre drobcov...mám u nej odložene poháre :slight_smile:))))))
ten puding robis taký riedky ako z flasky?????? alebo jej ho davas z flasky?????
8. dec 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka dávam jej ho lyžičkou a je taký ani hustý, ani riedky, tak akurát :wink:
8. dec 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, to čo znamená, že presnídavka??? :confused: .. akou rečou to hovoríte?? hihihi

@orsulka tak len pekne vykladaj nožičky tak často ako je to len možné :wink:
8. dec 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia presnidávka je detská výživa- to si ešte nepamätáš zo svojich detských čias? :confused:
8. dec 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sme doma aj s nákupom..... :wink: :wink: :wink:
ten členok na lavej nohe je fakt riadny, idem vyložiť nožky......
@adulik76 prosim skontroluj platbu a daj vedieť, či vsetko doslo OK...dikes...... :wink:
8. dec 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 ja to poznám iba ako výživu :dizzy_face: ... tak som sa naučila nové slovo :grinning:
Dnes keď som mala konečne chvíľku čas, na koníkovi furt niečo robili :angry:
9. dec 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,som úplne na figu ,zničená,ééécítim sa pod psa. :unamused: :unamused: :unamused: tak toto je ako trest - celú noc krpec nespal - ani neplakala len sa mrvila a slintala a ked som privrela oči zrevala svoje áááááá a tak sme nespali ,a aby mi nebolo ľúto tak nad ránom som ešte dostala mrchu. Katastrofa ,keby som bola prasiatko tak si myslím ,že už som zabíjačková kaša , bolí ma brucho akko koňa,točí ssa mi celý deň hlava a už čakám kedy konečne dôjde domov manžel nech si v klude aspoň 2 hod.poležím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bože dúfam ,že do soboty budem aspoň trochu fit --cestujeme do PD servisu -aspoň čosi pozitívne- kúpili sme auto, ale napriek všetkým krásnym rečiam dáme si ho skontrolovať.
9. dec 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambibam no pekne, mala si to veru veselé. A to chceš ešte ďalšie? Odvážna... Lenka je tiež trochu mrchavá, vkuse si cumle prstiky a slintá odušu, ale zatiaľ to zvládame
9. dec 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 však kým to tretie príde :grinning: :grinning: :grinning: mi výrobu máme veľmi dlhú :grinning: :grinning: :grinning: ,práveže ja si myslím ,že včera sa dobre cez deň vyspala a preto strašila celú noc, dnes ju celý deň budím a otravujem aby spala potom vnoci. Ale ked ju zobudím tak chvílu namna kuká a otočí sa a drichme ďalej ,potom ked sa jej podarí byť pri živote tak ruky ,líca,podkrkom proste všade je slintavá,a objavuje že má nohy. Pozre sa na ne a potom sa chichoce ako na nejakej komédii. Nechápem, čo je na nohách smiešne? :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasne ranko prajem :slight_smile:)))) ja dnes budem zas trosku pracovné doobedie, ale už tento týžden chcem tie vyplaty zvládnuť, nech mam pokoj :wink: :wink:
@bambibam
@adulik76 vy to máte s Vasimi bambulkami domka celom vesele:slight_smile:)))))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@nelia presne ako ja....ked som konečne mala čas, zapnem kona....a že odstávka :pensive: :pensive: :pensive:

kočiar je zložený, zatial v sportovej verzii...dnes dojde maminka aj s makovými šulancami , a v sobotu svokrovci pozrieť, tak nech to vidia aj v tejto verzii...potom ho zložime a nahodime vaničky :slight_smile:)))))
aj som ho pofotila, už len stiahnuť do PC.....ale to asi potom naraz ked nafotím aj s vaničkami :wink: :wink: :wink:
10. dec 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Niečo veselé na piatkové ráno:
Otec se vrací z práce kolem hračkářství a náhle si uvědomí, že má
dcera narozeniny.

Zabrousí dovnitř a zeptá se, kolik stojí vystavené Bárbíny.
"Pane, máme Sportovní Barbie za 350, Plážovou Barbie za 350, Disco
Barbie za 350, Baletku Barbie za 350, Astronautku Barbie za 350 a
Rozvedenou Barbie za čtyři a půl tisíce."

"Cože, proč je Rozvedená Barbie tak drahá a ostatní po 350?"
Prodavač obrátí oči navrch hlavy, povzdechne si a unaveně
vysvětluje: "Pane, rozvedená Barbie je v balíčku s: Kenovým autem,
Kenovým domem, Kenovou lodí, Kenovým nábytkem, Kenovým počítačem a
jedním z Kenových přátel."

:grinning:
10. dec 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, môžem vás poprosiť o radu? Som 32DC, mrcha nikde a test biely ako sneh... môžem byť ešte tehotná? :wink: :grinning: :grinning:
... srandičky, srandičky... ale moja mrcha sa so mnou zase rozhodla troška zahrať :angry: :angry: ... keď tak, nech teda aspoň vydrží do nedele, aby som na tie vianočné trhy šla bez nej...
10. dec 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A bolo by dobré keby ti ešte dlho neprišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kočíkovala by si snami.
10. dec 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka trošku ti závidím ,že tých drobcov ešte máš schovaných a stale sa pripravuješ :grinning: ,ja som teraz spala 4-5hodín v kuse :astonished: až som oči gúlila na hodiny.
10. dec 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambibam takže táto noc bola oveľa lepšia... to je fajn... :wink:
10. dec 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok