Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
7. dec 2010

@orsulka ostávam doma, aspoň dúfam. Ja mám pomenej fotečiek preto, lebo väčšinou fotím a ešte nie som aj fotogenická 😝

orsulka
autor
7. dec 2010

@adulik76 ale no no no...to nie je pravda.........

ja som nejaká pomýlená.,...som si myslela, že je pondelok...ved tu prednásku mam dnes a nie zajtra!!!!!!! sak by som sa dobre obabrala ist tam zajtra 😀 😀

adulik76
7. dec 2010

@orsulka už sa lenuška zobudila a opäť som dostala od nej mikulášsku nádielku - plienka vážila asi dve kilá 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
7. dec 2010

@adulik76 😀 😀 😀 😀 no nááádherný Mikuláš, len čo je pravda...... 😀 😀 😀

takže poslušne hlásim, že kociar je vybratý, zajtra pojdeme zaplatiť a zobrať ho domov.....konečná verzia je, že hlboke vaničky su modre, a sportový kočiar bude Army......takto si ludia budu myslieť, ked vytasím ten šporťák, že mám nový kočiar....hihihihihih.....a objednali sme k tomu aj originál fusaky....a tie budu čierne, nech sa hodia do oboch kombinácii......takže asi tolko..... 😉 😉
este som tak dokupila tie podsite plachty do postielok, jedno hniezdočko pre chlapčeka, a tie španielske deky pre oboch...

adulik76
7. dec 2010

@orsulka no obrovské nákupy, čo? ale je to radosť 🙂

orsulka
autor
7. dec 2010

@adulik76 ano je...ja sa už tesim, že toto máme doriešene...podla mna je fakt už najvyssi cas.....
a zas som tam videla Ivkin kociarik 😉 😉 😉
inak musím uznať, že v ciernej farbe bol ten nas kociar velmi akože elegantný.....ale rozhodla som sa, že nie čierny, tak som to zrusila 😉

no este dovarim zemiaciky a utekam na tu prednásku do nemocky 😉

ivkaj
7. dec 2010

Čaute, já už dva dny vystřihuju betlém. Až z toho mám puchýř na prstech, ale bude to fajn, mít svůj vlastní stavěný ;o)

@orsulka tak to je fajn, že kočár už máte vyřízený. Máš pravdu s tím, že černá je sice elegantní, ale moc přitahuje sluníčko a bylo by v něm v létě moc horko. No a jak se ti líbí "náš" kočárek naživo?

@adulik76 neděs mě pořád st ím překvapením v plínkách ;o) Nějak si pořád neumím představit co s tím pokakánkem budu dělat.

O penězích mi raději nemluvte. U nás vyplácí PN sociální správa a té to někdy trvá i pár měsíců. Takže sem zvědavá kdy mi nějaké peníze dorazí, jestli to bdue ještě do vánoc 😅

Co cukroví, chystáte se na něj nebo budou zásobovat babičky?

orsulka
autor
7. dec 2010

@ivkaj vas kociarik je super...aj tie farby su pekne....on ten kociar je solo uplne iný ako pre dvojičky...ten by som nehccela ani zadarmo 🙂)))))
u nas tiež v ypláca peniaze sociálna poisťovna, ale teda aspon mne chodia pravidelne každy mesiac, uplne načas......takže aspon to 🙂)))

ja sa na Vianoce chystam piecť, aj ked rodičia budu piecť tiež....asi budem potrebovať aj draheho pomoc, ale chystam sa 😉 😉

adulik76
8. dec 2010

@ivkaj nechcem ťa strašiť, ale rátať s tým musíš. Keď pôjde papaníčko do telíčka, nejak sa musí časť dostať aj von, že?

...baby, som z tej našej lenušky mimo, dávam jej sladučkú presnidávku a ona sa pri prvej lyžičke tvári, akoby som jej dávala kyselinu, také ksichty hádže..., no potom sa to zlepší....našťastie. Popri nej sa najem aj ja 😀
Dnes som jej prichystala prvýkrát puding, tak som zvedavá, čo mi na to povie.... 😀

ivkaj
8. dec 2010

Dobré ránko ;o)

tak my dneska jdeme na první část předporodního kurzu. Jsem zvědavá jestli už P. dojde, že za nějakých 50 dní rodíme ;o)

@adulik76 já vím, že to ze začátku bude průtokáč (zrovna jsem to četla v nějaké knize), ale nějak se mi té realitě nechce věřit 😎
Jestli měla Lenuška tu přesnídávku poprvé, tak se jí nedivím, víš co to pro ni musí být za spoustu nových chutí 😅

adulik76
8. dec 2010

@ivkaj práveže ju nemala prvýkrát, ale robí to vždy pri prvej lyžičke 😀 . Ako rýchlo to tehotenstvo ubehlo, však? Síce ešte máš nejaké tie dníčky pred sebou, ale to pôjde ako voda... Už sa teším na Váš prírastok 🙂

nelia
8. dec 2010

Ahojte kočeny 🙂
Ako sa mi máte??? Ja tak viac-menej pracovne. Ale teším sa na víkend, lebo ideme na vianočné trhy do Viedne... dúfam, že bude nejaké normálne počasie.

orsulka
autor
8. dec 2010

cavo 🙂))
@nelia o ved že sa aj ukážeš mojko 🙂))) ty mas tento druhý polrok teda riadne pracovný 😀 😀 😀 ale vikend to istí..... 😉
ja som bola od rana do 12,00 v praci, prisla som domov, najedla sa a zalomila...pred chvilkou som vstala......
začali opuchat nožicky hlavne cez kotníky ku prstom...už som si kupila aj masť, tak natierame a natierame.... 😉

orsulka
autor
8. dec 2010

@adulik76 co si spominam, taku tu presnidavku mate domácu.....to musí byt mňako poriadne 😉 😉 😉

adulik76
8. dec 2010

@orsulka no, to je dobré mňamko, ja by som to zlupla hneď - ale musím jej to nechať 😀 , tak aspoň po nej dojedám 😀 😀 😀 😀
.. ale dnes som jej spravila smotanovo-vanilkový puding, a to sa ani pri prvej lyžičke neksichtila, takže chutiiiiil 😵

orsulka
autor
8. dec 2010

@adulik76 moja mamača mi urobila taku presnídavku pre drobcov...mám u nej odložene poháre 🙂))))))
ten puding robis taký riedky ako z flasky?????? alebo jej ho davas z flasky?????

adulik76
8. dec 2010

@orsulka dávam jej ho lyžičkou a je taký ani hustý, ani riedky, tak akurát 😉

nelia
8. dec 2010

Baby, to čo znamená, že presnídavka??? 😕 .. akou rečou to hovoríte?? hihihi

@orsulka tak len pekne vykladaj nožičky tak často ako je to len možné 😉

adulik76
8. dec 2010

@nelia presnidávka je detská výživa- to si ešte nepamätáš zo svojich detských čias? 😕

orsulka
autor
8. dec 2010

tak sme doma aj s nákupom..... 😉 😉 😉
ten členok na lavej nohe je fakt riadny, idem vyložiť nožky......
@adulik76 prosim skontroluj platbu a daj vedieť, či vsetko doslo OK...dikes...... 😉

nelia
9. dec 2010

@adulik76 ja to poznám iba ako výživu 😵 ... tak som sa naučila nové slovo 😀
Dnes keď som mala konečne chvíľku čas, na koníkovi furt niečo robili 😠

bambibam
9. dec 2010

ahojte,som úplne na figu ,zničená,ééécítim sa pod psa. 😒 😒 😒 tak toto je ako trest - celú noc krpec nespal - ani neplakala len sa mrvila a slintala a ked som privrela oči zrevala svoje áááááá a tak sme nespali ,a aby mi nebolo ľúto tak nad ránom som ešte dostala mrchu. Katastrofa ,keby som bola prasiatko tak si myslím ,že už som zabíjačková kaša , bolí ma brucho akko koňa,točí ssa mi celý deň hlava a už čakám kedy konečne dôjde domov manžel nech si v klude aspoň 2 hod.poležím. 😝 😝 😝
Bože dúfam ,že do soboty budem aspoň trochu fit --cestujeme do PD servisu -aspoň čosi pozitívne- kúpili sme auto, ale napriek všetkým krásnym rečiam dáme si ho skontrolovať.

adulik76
9. dec 2010

@bambibam no pekne, mala si to veru veselé. A to chceš ešte ďalšie? Odvážna... Lenka je tiež trochu mrchavá, vkuse si cumle prstiky a slintá odušu, ale zatiaľ to zvládame

bambibam
9. dec 2010

@adulik76 však kým to tretie príde 😀 😀 😀 mi výrobu máme veľmi dlhú 😀 😀 😀 ,práveže ja si myslím ,že včera sa dobre cez deň vyspala a preto strašila celú noc, dnes ju celý deň budím a otravujem aby spala potom vnoci. Ale ked ju zobudím tak chvílu namna kuká a otočí sa a drichme ďalej ,potom ked sa jej podarí byť pri živote tak ruky ,líca,podkrkom proste všade je slintavá,a objavuje že má nohy. Pozre sa na ne a potom sa chichoce ako na nejakej komédii. Nechápem, čo je na nohách smiešne? 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. dec 2010

krasne ranko prajem 🙂)))) ja dnes budem zas trosku pracovné doobedie, ale už tento týžden chcem tie vyplaty zvládnuť, nech mam pokoj 😉 😉
@bambibam
@adulik76 vy to máte s Vasimi bambulkami domka celom vesele🙂)))))) 😵 😵 😵
@nelia presne ako ja....ked som konečne mala čas, zapnem kona....a že odstávka 😔 😔 😔

kočiar je zložený, zatial v sportovej verzii...dnes dojde maminka aj s makovými šulancami , a v sobotu svokrovci pozrieť, tak nech to vidia aj v tejto verzii...potom ho zložime a nahodime vaničky 🙂)))))
aj som ho pofotila, už len stiahnuť do PC.....ale to asi potom naraz ked nafotím aj s vaničkami 😉 😉 😉

nelia
10. dec 2010

Dobré ránko 🙂
Niečo veselé na piatkové ráno:
Otec se vrací z práce kolem hračkářství a náhle si uvědomí, že má
dcera narozeniny.

Zabrousí dovnitř a zeptá se, kolik stojí vystavené Bárbíny.
"Pane, máme Sportovní Barbie za 350, Plážovou Barbie za 350, Disco
Barbie za 350, Baletku Barbie za 350, Astronautku Barbie za 350 a
Rozvedenou Barbie za čtyři a půl tisíce."

"Cože, proč je Rozvedená Barbie tak drahá a ostatní po 350?"
Prodavač obrátí oči navrch hlavy, povzdechne si a unaveně
vysvětluje: "Pane, rozvedená Barbie je v balíčku s: Kenovým autem,
Kenovým domem, Kenovou lodí, Kenovým nábytkem, Kenovým počítačem a
jedním z Kenových přátel."

😀

nelia
10. dec 2010

Baby, môžem vás poprosiť o radu? Som 32DC, mrcha nikde a test biely ako sneh... môžem byť ešte tehotná? 😉 😀 😀
... srandičky, srandičky... ale moja mrcha sa so mnou zase rozhodla troška zahrať 😠 😠 ... keď tak, nech teda aspoň vydrží do nedele, aby som na tie vianočné trhy šla bez nej...

bambibam
10. dec 2010

@nelia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A bolo by dobré keby ti ešte dlho neprišla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kočíkovala by si snami.

bambibam
10. dec 2010

@orsulka trošku ti závidím ,že tých drobcov ešte máš schovaných a stale sa pripravuješ 😀 ,ja som teraz spala 4-5hodín v kuse 😲 až som oči gúlila na hodiny.

nelia
10. dec 2010

@bambibam takže táto noc bola oveľa lepšia... to je fajn... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre