Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. dec 2010

@adulik76 ano ja viem...včera sme sa stretli na poradni a hned poobede mi volala, že ostava v nemocke a dnes bude mať cisársky...večer som jej ešte volala, lebo ona sa chuda fakt velmi bála....dnes mi poslala sms 😉 😉 😉

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laxity
30. dec 2010

čo ste tu vyviedli baby...keď vás tu mažú 😀

ivkaj
30. dec 2010

Čaute, tak jak jste na tom s přípravami na silvestra? 🙂
U nás teď s telky hraje Elán, aby vám Šťofík na stretku rozumněl 😎

Chceme toho našeho mrňouska nechat pokřít a tak jsem hledala kde. A dostala jsem dobrý nápad - v Kryštofově údolí v kostele Sv. Kryštofa ;o)

laxity
31. dec 2010

ahojte

@ivkaj 🙂 🙂 🙂 ako sa cítiš? Už sa mrňousa určite neviete dočkať 😵 😵

krásneho Silvestra prajem všetkým a šťastný nový rok 😵

bambibam
31. dec 2010

Prajem všetko najlepšie do nového roku, veľa zdravia a pekných dní 🙂

Testovali sme 😵 🤐 a budeme testovať ešte raz. Ono je to také diskutabilné pred menzesom ,ale asi na dobrej ceste. Včera som to v PD prehnala,pojedla som všetko čo krstná mala a po ceste domov sme si spravili v Bánovciach vracajúcu prestávku čo u mna nebýva zvykom.

Dúfam ,že ježiško naježil . 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
1. jan 2011

Ahojte krásky, přejeme vám všem v novém roce spoustu zdraví, kupu lásky, moře štěstí a hlavně splnění i těch nejtajnějších přání 😵

@laxity zatím je nám fajn. Už jen porovnat všechny věci a mrňousek může na svět ;o)

@bambibam tak šup sem s pozitivními zprávami hned na začátku roku 😉

nelia
1. jan 2011

Ahojte babuľky moje.... prajeme vám všetko dobré do nového roka!!!! Veru, nech sa rok rozbehne s pozitívnymi správami a nech je vlastne celý pozitívny!! 😵 😵 😵 ... nech nám hlavne zdravíčko slúži a ostatné už hádam príde samo 😉

bublinkaa2
2. jan 2011

Krasnu slnecnu nedelu zelam 🙂

V prvom rade vam vsetkym zelam krasny, stastny a hlavne zdravy Novy rok 2011 !!!!!!!!

Vcera vecer sme sa vratili zo 6 dnovej dovolenky v Rohacoch, ktoru sme si uzili... Na regeneraciu nasich srdiecok sme to nesmierne potrebovali. Neviem ani opisat ako bolo dobre, aj sme si kazdy den polyzovali, aj posankovali, aj vecer popili hrusticku, aj sa do vyblaznenia vytancovali a neurekom nasmiali... Bolo tam ako v rozpravke... Mala Lucka bola najmladsia z celeho hotela, tak bola takym blondavym slnieckom pre vsetkych...

Vianoce sme mali tiez nadherne, ale akosik nam to vsetko velmi rychlo ubehlo... Dnes mame veliky zivotny den, nasa Lucka oslavuje dva rociky, prave som ju dala spinkat a o chvilu pride cela rodina a ide sa oslavovat... Torticky su uz nachystane, tak sa idem pustit trochu do vyzdoby - nafukat baloniky a tak... 🙂

Vsetkym detickam posielame velku pusinku a babatkam v brusku zelame bezstresovy prichod na tento svet...

My si dame zrejme nejake to obdobie znovu pauzu a hor sa znovu do snazenicka... 😉

Pa paaaaaaaaaaaaaa vsetkym... 🙂

orsulka
autor
3. jan 2011

ahojte moje....

prajem v Novom proku vsetko len to dobre, nech sa okolo vás točí....lááásku, spokojnosť, trpezlivosť, pohodu, zdravie, šťastie, trpezlivosť, optimizmus a vieru 😵 😵 😵

@bambibam tak držim velmi palčeky, nech to vsetko dobre dopadne 😉

adulik76
3. jan 2011

dobre ránko, babulky. Aj ja sa pridávam k novoročným prianiam, ktoré tu odzneli a všetkým vám želám len to naj-naj-naj, však viete 😉

@orsulka ešte držkáš pokope, moja? 🙂

@ivkaj ešte sa párkrát vyspinkáš a drobčeka budete mať pri sebe, tešíš sa?

....no, ja mám za sebou otrasnú noc, malá bola hore o 23,00 0,00 1,58 a 3,30 potom buntošila do 5,15 a zobudila sa 8,30. Teraz mi vykrikuje v postieľke, že to nie je pravda a ja si len vymýšľam... 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
3. jan 2011

....a dneska sme mali čaj s piškótkami a chutilooooooooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sincerity
3. jan 2011

ahojte babulky 😀

taktiez prajem do noveho roka vsetko dobre!

orsulik ... ako? naplanovali ste nieco?

ivi... vy tiez ako?

adu... no malinka je sikovnica, a dobry jedak z nej bude 😉

nel... uz v praci zase?

bubli... som rada, ze ste si dovolenku uzili a oddychli si po narocnych dnoch... verim, ze sa nam vsetkym snazilkam tento rok podari splnit nas velky sen a vsetko dobre dopadne.

bambi... no tesime sa a cakame tie pozitivne spravicky§

orsulka
autor
3. jan 2011

@adulik76
@sincerity čafte...... 🙂 🙂
ešte nič nie je naplánované, poradna je zajtra....pojdem aj na monitor, k primárovi a potom na poradnu....mám tie nožky hodne opuchnute, tak neviem co mi na to povie doky....ked ležim tak je to relátivne OK, ale stačí chvilku pobehat a už su naliate......dnes som zbalila tašku pre seba aj pre drobcov do nemocky....postielky su prestahovane do spalne aj s prebalovacím pultom 🙂 🙂 🙂
@ivkaj ako ste na tom Vy?????? bude klasika porod??? alebo už mate termín na cisársky, alebo ako vlastne to bude s *vami??????
@bambibam tak testovala si ??? či?????????? som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! 😀 😀 😀
@bublinkaa2 tak taká super dovolenka fakt može len pomocť, a som velmi rada, že ste prevtrali hlávky a uplne vypli od problemov.......verím, že to bude mať ten najlepší účinok 😵 😵 😵

sincerity
3. jan 2011

@orsulka no tak som zvedava ako dopadnete.... mozno bude mat jedno malinke uz aj cez tri kila 😀 tak daj potom vediet, ako dohodnete.... a setri sa a hlavne tie nozicky nech odpocivaju...

orsulka
autor
3. jan 2011

@sincerity snažím sa moja snažím 😉 😉 😉 určite dám vedieť, neboj.........

ivkaj
4. jan 2011

Dobré ránko ;o)

ta já mám za sebou kontrolu včera. Zvládli jsme UTZ a podle pana Dr. můžeme rodit normálně (placenta se povytáhla nahoru) a váhový odhad mrňkouska byl 3106g, zvládli jsme i monitor na jedno natočení (prcek skvělě spolupracoval) a v poradně to podle pan Dr. pý na porod do příštího týdne nevypadá, takže další kontrola až příštít ýden v pátek ;o)

@orsulka to jsme na tom podobně;o) Postýlka i přebalovák už čeká v ložnici, tašky jsou sbalené a teď už jen do porodu odpočívat😉
@adulik76 malá měla teda pěkně náročnou noc, snad už se vám spalo líp.
@sincerity co ty, jak sis odpočinula o svátích?

A co vy ostaní, jak se máte? Co ježíšek, bylo nějaké překvapení?

adulik76
4. jan 2011

@ivkaj tak túto noc to bolo lepšie, uvidíme, čo prinesie ďalšia noc. Držím palce, nech pôrod prebehne čo najrýchlejšie a bez komplikácií

ivkaj
4. jan 2011

@orsulka teda ty nás ale napínáš, jsem zvědavá jak jste dopadli v poradně.

noemarta
4. jan 2011

ahojte baby,
vsetkym vam prajem len to naj naj do noveho roku, vela zdravicka, stasticka, laaaasky, maminkam velku potechu z deticiek, cakatelkam pohodovy a zvladnutelny porod a snazilkaaaam, kedze som sa docitala ze je tento rok v cinskom horoskope rok v zajacovi, ze to znamena ze bude plodny rok, tak verim a duuuuuuuuuuuuuuuuufam ze sa to vsetkym podari !!!!!!
@ivkaj drzim moc palce aby si zvladla v pohodicke porod a aby to vsetko dobre dopadlo, tieto tyzdne su najdlhsie zeee, to cakanie....
@orsulka setri setri nozky, uz je to len chvila a budete vsetci spoluuuu
@sincerity ahoooj, akooo ty uz nikdy nedojdes, zatoze nam dosiel balik s krasnymi nohavicami, tak uz sa nemusime vidiet haaa??? ked neprides ty, prideme my za tebou do noveeeeho 😉 😉 😉 😉 Pridavam foto nelinky v gatusach, no neni stramacka 🙂 🙂
@laxity ako naty, ako si zijete???
@bambibam aaale co to co to citam, supeeer, tak drzim palceeeeee 😉 😉
@bublinkaa2 aj my sme boli v rohacoch a vratili sme sa teraz v sobotu!!! nelyzovali ste nahodou na spalenej, mam taky pocit, ze som ta asi videla.... 😕 😕
mas pravdu, bolo super, rozpravkovo zasnezene.... my sme lyzovali na striedacku s mm a nelinka len spala a spala

nelia
5. jan 2011

Dobré ránko 🙂
Tak vidím, že naše tehuľky už majú tašky zbalené.. veď už fakt len pár dní a drobci tu budú s vami / nami 😵 😵

@bublinkaa2 som rada, že ste si napriek všetkému takto krásne užili sviatky.. a malá ešte neskúšala lyže? Moja kamoška má rovnako starú dcéru ako ty a chce vyskúšať, či by jej to už šlo... no ja si myslím, že je ešte priskoro... či??

@bambibam nenapínaj nás už a ozvi saaaaaaaaa 😕 😕

Ja som od pondelka zase v robote... klasika... makačky a nestíhačky, ale čo už...

orsulka
autor
5. jan 2011

ahojte...včera som sa k PC už ani nedostala.....tak kontrola dopadla dobre, krčok zatial drží, ale klasika, treba vela ležať a nenapínať sa......aj monitor celkom v pohodke zvládli sme ho za 3/4 hodinu 😀 😀 😀 tak o týžden dalšia kontrola, a anesteziologická ambulancia 😉

laxity
5. jan 2011

ahojte babulky zlaté, všetko dobre vám prajem do nového roka 🙂

@noemarta no my nemáme moc dobré správy, v sobotu sme skončili v nemocnici s laryngitídou, včera nás pustili, takže chvalabohu sme doma a dúfam, že už minimálne do môjho ďalšieho pôrodu nepôjdeme do nemocnice 😕

tehulky držte sa a nech máte pôrod aspoň tak krásny ako ja 🙂 , je to ten najkrajší zážitok 🙂

@nelia ahoj tak nech to v robotke zvládneš bez stresov...a aj nejak pokračujete...nečítam veľmi tak neviem či sú nejaké novinky 🙂

orsulka
autor
5. jan 2011

@laxity mooooooooooooooooja...tak vy takto???????? tak dufam, že vam tam pomohli a fakt tam už nebudete musieť isť.........tak prajem vela zdravíčka pre Natalku 😵 😵 😵 daj jej pusku odo mna 🙂)))) 😵 😵

noemarta
5. jan 2011

@laxity joooj, tak to by ma ani vo sne nenapadlo ze naty je chora, drzte sa !!! ☹

laxity
5. jan 2011

@orsulka ďakujem orsul 😉

@noemarta ver tomu, že ani mňa...ale bol chorý tato, bo si robil silnú očistu a chytila to aj Naty, tak dúfam, že sa to už opakovať nebude

noemarta
5. jan 2011

@laxity posielam boztek naty a skore uzdravenieeee 😉

laxity
5. jan 2011

@noemarta ďakujem...už je zdravá 🙂 ...nás chceli pustiť už v nedeľu domov, lenže to nebolo ešte 100 percentne v poriadku, tak si nás tam nechali...no a na Kramároch to vraj funguje tak, že ak ta hospitalizujú, tak minimálne na dva dni 😕

a kde je odfotená v tých rifliach?

ivkaj
5. jan 2011

Ahojte ;o)
dneska jsem si konečně pořádně pospala.

@orsulka, tak to je fajn, že jste ještě pořád vcelku. Tak hlavně poslouchej doktory a odpočívej.
@laxity doufám, že už je fajn. Prckové se rychle otřepou a maminky to většinou snáží hůř.
Ty jsi rodila s epidurálem nebo "normálně" ?
@nelia žádné předsevzetí, že budeš pracovat od nového roku míň?
@noemarta koukám, že i vy jste si lyžovačku užili.

laxity
5. jan 2011

@ivkaj s epi a ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre