Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
12. jan 2011

@laxity naozaj teraz vidim ako tie nohy hor pomáhaju 😉 😉 😉 😉

nelia
12. jan 2011

@orsulka ja stále žasnem nad tým, že ste to s dvojkami vydržali tak dlho... je to zázrak!!! Tak ešte držím palce, nech vydržíte aj do toho dohodnutého termínu 😉

adulik76
12. jan 2011

@orsulka tiež sa divím, ale super, orsulík, takže 20.1 by bol deň D??????? 😉

orsulka
autor
12. jan 2011

@nelia
@adulik76 ved som sa a stale sa aj snažím robiť vsetko preto, aby sme vydržali co najdlhsie.....ja som vždy sa snažila rady lekara, jeho odporucania a podobne.....a teraz už viem, že bolo pre mna super, že som ostala doma a pracovala len úpodla potrieb a z domu.....myslím, že to mi pomohlo k velkej pohode a kludu 😉 😉 😉

v druhej teme, dvojičkovskej je maminka, ktora sla rodit vcera v 40 tt 😉 😉 😉

minka051
12. jan 2011

Ahojte tak mi držte na zajtra palce nech je sliznica dobrá. Po príchode od doktorky napíšem tak okolo 10 hod. 🙂

nelia
12. jan 2011

@minka051 tfuj, tfuj, tfuj!!!! 😉

adulik76
12. jan 2011

@minka051 tak, tak, pripájam sa aj ja k Neli 🙂 tfuj tfuj tfuj

orsulka
autor
12. jan 2011

@minka051 verím, že vsetko bude OK!!!!!!!!!! teraz len aby sa chytilo 😉 😉 😉

nelia
13. jan 2011

Dobré ránko 🙂
Takže Kryštof je na sveteeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 .... keď mi ráno pípla SMS, hneď som vedela, že sa niečo v noci udialo 😅 😅

sincerity
13. jan 2011

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tešim sa moc! Ma niekto cislo na Ivku? Prosim poslat do IP ...

laxity
13. jan 2011

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 blahoželáme veľa zdravička prajem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

laxity
13. jan 2011

@nelia a čo bolo v sms? Miery...som zvedavá 😀

minka051
13. jan 2011

@orsulka
@adulik76
@nelia Tak ahojte už som v práci od doktorky. Sliznica je OK 🙂 už som vola do centra doktorovi takže vklad je 18.1.. Teraz už len aby sa ako hovoríš oršulík chytilo. Budú vkladať 2 a možno 3 podľa toho aké budú. V pondelok si mám volať do labáku ako to vyzerá a povedia mi presne na akú hodinu tam máme byť.

sincerity
13. jan 2011

@minka051 no tak to je super! Budeme moc drzat palce.... aby sa krasne delili, aby sa krasne uchytili a taaaak vsetko!

minka051
13. jan 2011

@sincerity moc moc ďakujem veľmi si to prajem.

jalanecek
13. jan 2011

ahojte bambulky
Troska sa vam tu votriem chcem sa len spitat mala som dostat ms 10 takze mi meska uz 3 dni tehot.test negat.a tento mesiac jsem mali naplanovane prveiui no lenze ms niokde neviem ci cakat alebo ist k lekarke ak by som bola tehotna bol by test pozitivny??

adulik76
13. jan 2011

jéééééééééj, supeeeeer, posielame Kryštofovi pusinku, naša Lenuška má dnes presne 5 mesiačikov. Nelik, hoď sem miery 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a do IP poprosím číslo na Ivku, nech jej pošlem sms. Gratulujeme maminke i tatinkovi 😵

nelia
13. jan 2011

@minka051 to je paráda... úžasné správy na dnes 😵 😵 😵

@laxity hádam Ivke nebude vadiť, keď to sem napíšem... napísala, že vykoukl na svet behem chvilky v 0,11h .. 51cm, 3420g... a je ten nejkrasnejsi chlapecek na svete 😵 😵 ... už sa teším na ďaľšie info od Ivky, keď ju pustia z nemocnice....
@jalanecek to závisí od toho, kedy si mala ovuláciu... nemeriaš si bazálnu teplotu? Lebo keby sa ovulácia posunula, tak Ti aj menzes môže prísť neskôr... ale teoreticky môžeš byť aj tehotná, ale hladina HCG ešte nemusí byť dostatočne vysoká, aby to test ukázal.. lekár by Ti to z krvi vedel zistiť... držím palce!! 😉

adulik76
13. jan 2011

@nelia Kryštof je pekný macko 🙂 , krásne správičky na dnes, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

laxity
13. jan 2011

@nelia miery sú krásne podobné Naty...určite nebude vadiť 🙂

@adulik76 že macko, tak Naty bola potom pekná medvedica 😀 3460g a 50cm 😀

orsulka
autor
13. jan 2011

čavo.....
ja som tiež rano zostala v pomykove, ked dosla sms........hoci som s tymto nepocitala...aj my sa velmi tešááákujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hlavne, že vsetko dopadlo OK, a vyzerá to tak, že sa Ivkaj ani moc nenatrápila...co je super 😉 😉
@jalanecek tak pockaj este 2-3 dni a test zopakuj, ak bude negativny, chod k lekarke na vyvolávačku alebo na kontrolu nech ta pozrie ona.... 😉

minka051
13. jan 2011

@nelia Tak takéto dobré správy by som chcela písať od teraz už stále 🙂

Ivke moc moc blahoželám k synáčikovi. Už je šťastná mamina 🙂
@jalanecek ahoj no presne ako píše nelia skús tú krvičku alebo ešte počkaj. Test fakt nemusí hned tak skoro ukázať. Držím silno palce aby ti to vyšlo 😉

orsulka
autor
13. jan 2011

@minka051 tak super sprava, ale ja som vedela, že toto bude OK 😉 😉 😉 takže držíme palceky na 18.1. 🙂 😉 🙂
ostavas potom doma?????? alebo normalne do prace budes chodiť???????

minka051
13. jan 2011

@orsulka Z doktorkou som sa dohodla že od 18.1. mi napíše PNku, ale len do konca týždňa chcem. Potom musím do práce, lebo mám 100 ludí a robím im dane a musím si to rozhodiť na 3 mesiace aby som nešla do mínusu. teraz je to blbé daňové obdobie tak musím do práce , ale aspoň mi čas rýchlejšie ubehne. inak by som si musela brať dovolenku lebo len na cestu treba 2 dni a tú si radšej ušetrím. Ak budem v pohode tak nevidím dôvod prečo byť doma. len ten začiatok to ano aj tak naposledy mi doktor povedal že do troch dní od vkladu je rozhodnuté. Vtedy treba byť v klude a potom už normálne fungovať samozrejme dávať si pozor. Tak teraz už nech sa to len podarí. 🙂

adulik76
13. jan 2011

@laxity no oproti našej Lenuške 2770 g a 47 cm 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . My sme mali takého chrústika 🙂 , ale dohnala to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
13. jan 2011

mne dnes akosi blbne ten koník... vám ide v pohode??? 😕

sisidani
13. jan 2011

Ivkaj móóóócinky gratulujeme i s Eliškou ke Kryštůvkovi. Kdyby Eli byla kluk tak máme taky doma Kryštůvka.
Jinak Eli měla 3,45 a 50 cm. Tak si dovedu představit jaký je Kryštůfek chlapík.

Minka držím pěstičky na toho 18.1. ať se mimísci pěkně zavrtají 😉 .

bambibam
13. jan 2011

No konečne ,gratulujeme mamine aj tatinovi a malinkému Kryštofovi prajeme zdravie a aby už bol doma z nemocnice.

orsulka
autor
14. jan 2011

ahojte 🙂 🙂 🙂
ja som sa pred chvilou zobudila, lebo v noci to od polnoci moc neslo 😝 😝 😝 ale idem sa vychystat na tu anesteziologicku ambulanciu...som objednaná......šak to len, aby ste vedeli 😀 😀 😀

nelia
14. jan 2011

@orsulka šak pekné od Teba, že nás informuješ 😉 ... dúfam, že Tvoje nohy to zvládnu ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre