Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

minka051
14. jan 2011

@sisidani dik budem im každý deň dohovárať 🙂 🙂 a nikam ich nepustím. 9 mesiacov budú mať zaracha 😀 😀

sisidani
14. jan 2011

@minka051 😀 😀 😀 , ano domácí vězení to bude nejlepší.
Taky je u Vás takové hnusné počasí? My chtěli s Eli ven až se vyspinká, ale nevím nevím jak to dopadne, už zase prší.
Jinak Vám přeju hezký víkend, my chtěly jít na karneval ale nebude z toho nic, začíná tady řádit chřipka a já nechci aby Eli do pondělka na to očkování onemocněla.
Tak budeme samy dvě doma tatínek nám odcestoval, snad nebudeme mít ponorkovou nemoc 😀 .

nelia
14. jan 2011

@sisidani u nás bolo dnes celkom pekne, no až príliš teplo na túto ročnú dobu... 😒 .. hádam to samé dve nejako zvládnete 😉
Krásny víkend prajem všetkým 😵 😵 😵

noemarta
14. jan 2011

konecne chalanisko pribudol k nasim hereckam, blahozelame maminke a oteckovi, krasne miery, aj Nela mala podobne 🙂 🙂 🙂 🙂

@minka051 tfuj tfuj, drzime palceeeee 😉 😉 😉 😉

orsulka
autor
14. jan 2011

@nelia po rých liekoch na odvodnenie su nožičky celkoím OK...normlane sa sama cudujem, ako to krasne zabvera....vždy ked dojdem domov, tak su trosku naliate ale staci poležať, zdvihnute hore a je to OK.....takže som mooooc rada 🙂))))
@minka051 mala prosbička na teba.....pokial sem napisem niečo, tak to prosim ťa nepis do druhoj temičky 😉 😉 vopred dakujem 😉

orsulka
autor
14. jan 2011

takže my sme doma dnes konečne položili pora´hy pod vsetky dvere, a rozobrrali spodnu cast kuch.linky 😉 😉 teda nie ja , ale Ferko s ujom co nam to robi....zajtra kupime novy dres a verim, že vsetko pojde hladko,a bude zapojená umyvačka a aj komplet nová pracovná doska.......inak je to pohoda, lebo sak sa neda variť, takže mám veget 😀 😀 😀

orsulka
autor
14. jan 2011

oprava...prahy pod dvere 😀 😀

adulik76
15. jan 2011

@orsulka no komu lepsie ako tebe 🙂

noemarta
15. jan 2011

@adulik76 booze vy co uz ste tak skoro hore, haaa????
Lenka uz ma vonku nejaky zubok??? nam sa tlaci momentalne horna jednotka.

@orsulka uz len ty si tu ostala na spadnutieee, boooze toto uz je take zdlhave cakanie zeee??? aspon u mna to bolo a hlavne v tom tepleeee.

adulik76
15. jan 2011

@noemarta my sme ešte bezzubí 😒

noemarta
15. jan 2011

@adulik76 to fakt,ale u nas to prislo nejak skoro necakala som to az tak skoro, vy aspon neskor zacnete chodit zubarovi 😀 😀 😀
pekny den.

laxity
15. jan 2011

@noemarta mojej Naty vyšli prvé zuby, keď mala 4,5 mesiaca 🙂 ale neviem čo je lepšie 😕

orsulka
autor
15. jan 2011

@noemarta mne to ani tak nepride, lebo každy den niečo...v utorok poradna, stvrtok pre lieky do nemocky, lebo som zabudla v utorok, v piatok anestezia, a dnes doobeda sme behali po obchodoch kupit novy dres do kuchyne, novu bateriu a vsetko k naistalovaniu vsetkeho aj umyvacky.......takže mi to celkom ubieha....
pre mna su take "horsie" akože noci...lebo zaspim okolo 22,00 hod. vstanem o dve hodiny a vyspata.......potom pozeram TV cca 3-4 hodiny a tak, kym zas na chvilku nad ranom zaspim........ale od zajtra mi zacina tenis na Astralian open a to budu primae prenosy od 01,00 hod....takže už nebude nuda 😀 😀 😀 😀

noemarta
15. jan 2011

@laxity presne, aj Nele vtedy, podla mna je lepsie ked vyjdu skor,nie je to take bolestive, aspon u nas to tak bolo, ani sme o tom nevedeli ze jej vysli...

noemarta
15. jan 2011

@orsulka presne toto som aj ja mavala v noci, bud vyspata, alebo nela tak kopala ze sa mi nedalo spat, tak som sedela pri telke a az ked sa ukludnila tak som spala dalej. 😉 😉 😉

minka051
16. jan 2011

@noemarta diky 🙂

sincerity
16. jan 2011

ahojte babulky!

ja o chvilocku odchadzam na tyzden do Nitry, takze sa tu neukazem.

Ak sa nieco udeje ... ze orsul.... dajte mi hned vediet!

@minka051 tebe drzim palce na toho 18-teho!

drzte sa tu babulky, a prajem krasny tyzden!

nelia
17. jan 2011

Dobré ránko 🙂

@orsulka vás čaká tento týždeň deň D!!! Silno na vás myslíme a držíme palce!!! 😉

Kde sa všetky túlate??? 😕 😕

adulik76
17. jan 2011

@nelia dobré ránko, resp. dobrý deň 😀 , ja som furt prítomná, ale sa snažím aj upratovať a výsledok ešte žiadny 😝

veru, @orsulka, tento týždeň to príde, už teraz sa tešííííím na sms 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

minka051
17. jan 2011

Tak zajtra ma čaká den "D" vola som už do centra. majú pre mňa 3 embryjká a sú vraj velmi dobré . Ešte uvidím či si dám všetky alebo len dve.Máme tam byť o 13:00 hod tak mi držte palce nech sa podarí a motyka vystrelí a ja sa budem môcť tešiť. Kázali mi Utrogestan zjesť pred vkladom tak zsa budem ako na kolotoči ale vydržím. Aj teraz som v práci a musela som ho zjesť lebo tu si asi ťažko na pol hodinu lahnem ako mi kázali .Ved ešte tak pol hodinku a drahý ma berie domov.

orsulka
autor
17. jan 2011

ahojte...
dakujem babule...... 😉 😉 😉 dnes mi už volalo ci pisalo cca 10 ludi.......začínam mať bobky...pravdu povediac.......

nelia
17. jan 2011

@orsulka nič sa neboj... všetko bude OK!!! 😉

@minka051 znie to veľmi dobre... držíme palčeky!!! 😵 😵

@adulik76 neboj, bordel neutečie 😉 😀

orsulka
autor
17. jan 2011

@nelia ked to ty povieš, tak bude !!! cmuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵 😵

minka051
17. jan 2011

@orsulka moja nestresuj a bobky si nechaj na potom 😀 😀 Nič to nieje. Budeš spať teda dúfam ja som to zažila neboj. Mne sa túto noc dokonca snívalo o rabkách. a to vraj znamená prírstok do rodiny. Škoda že tu nieje cykita ona by mi asi vedela povedať čo to znamená. plávalo ich veľa v peknej čistej vode a ešte som ich aj krmila. 🙂

minka051
17. jan 2011

no už píšem ako hotentot. to bude asi tým utrošom čo som nedávno zjedla lebo nemám ako si v práci ho vkladať a doktor mi to povolil. Som úplne ako by na nadopovali. 😀 😀

minka051
17. jan 2011

@nelia ano znie len aby to tak dobre aj dopadlo. 🙂 No ale ja myslím pozitívne a dopadne. 😵 😵

adulik76
17. jan 2011

@nelia však práve, že neutečie 😝

@orsulka prežiješ to, neboj. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mysli na tých dvoch drobcov, ktorých začuješ zaplakať. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

noemarta
17. jan 2011

@orsulka juuuuj uz sa aj ja tesiiiiim, drzim palcekyyyy 😉 😉 😉

adulik76
18. jan 2011

dobré ránko, vlastne, ja už mám dobré ránko od 0,40 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 , slečna vystrája, a tak sme hore 😝

laxity
18. jan 2011

ahojte

@adulik76 😕 0:40 😕 ty kokos ale už spí hádam odvtedy? Čo si jej zas dala papať rezeň? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre