Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
16. feb 2011

@noemarta najskôr niekde na návšteve...kade tade po kávičkách beháte 😀 😀 😀

noemarta
16. feb 2011

@laxity na kavicke to uz mala, takze netusiiim 😉

adulik76
17. feb 2011

dobré ránko

ivkaj
17. feb 2011

Dobré poledne ;o)

představ te si, že ten náš drobek v noci spal 6h v kuse, najedl se a zalomil to na další 4h. Nestačila jsem se divit co se to s ním stalo 😅

orsulka
autor
18. feb 2011

ahojte dievčatka.....
tak vy ste toho popismenkovali 🙂)))))

Ivkaj....v noci to celkom ide...tfuj tfuj aby som to nezakríkla.....ked sa budia jeden po druhom tak s to da....ak su hore naraz, tak funguje aj Ferko a kojim na tandem 😉 😉 😉
my dnes ideme zas na krvičku s Adamkom, lebo v utorok co mu brali z hlavicky tak sa im zrazila alebo co a nemohli urobiť ten bilirubín.....taká som bola naštvana 😠 😠 😠 okrem toho ešte potrebujem vybaviť papiere na kadejake pridavky a prispevky...takže jedna babka bude so Šarlotkou domka a druha ide so mnou behat po lekároch a uradoch 🙂))))
s mliečkom je to striedavo oblačno, v noci kojim snažim sa aj cez den, ale ked vidim, že su nekludní, tak dokrmujeme...hlavne rano a večer po kupaní 🙂))
inak s Ferkom sme sa zhodli, že je dobre, že su dvaja, že s jedným by sme sa asi aj nudili
😀
😀

na tu chatu sa možme pozrieť, cez Limbu - cestovku, ale navrhujem až tak jesen, ked budu drobci vacsi alebo co...ci????

orsulka
autor
18. feb 2011

foto

adulik76
18. feb 2011

@orsulka bohvie aké bude počasie, to sa síce nedá povedať ani v lete, ale ... ja som celkom prispôsobivá, tkže nejaké požiadavky zatiaľ nemám

ivkaj
18. feb 2011

Dobré ránko, je pátek ;o) a u nás hnusně pod mrakem 😝

Baby, je možné, že by se tak malé mimčo už nudilo? Byl v postýlce, ale nadával, tak sem ho dala do křesílka, kde má hrazdičku a vidí kolem sebe a je klid. Dokonce se mu občas podaří i nějakou tu hračku trefit, tak je asi spokojený ;o)

A stretko sem si říkala, že tak někdy jak budeprckům půl roku nebo tak nějak. To už by snad zvládnot mohli,ne?
Adu, vaší slečně je teď půl roku, tak co myslíš?

adulik76
18. feb 2011

@ivkaj ja myslím, že by sa to dalo.

a tu je názor lenušky:
ayxcb c fvb v v vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvcfd nnj k nnbbj j

sincerity
19. feb 2011

ahojte babulky.

som rada, ze sa vsetkym malinkym dari! a maminky to krasne zvladaju.
a tiez z Lenuskinho prispevku som pochopila, ze sa na stretko velmi tesi!

ja som za.... je mi to vlastne jedno, prisposobim sa, doleziti su vsetci malinki v tejto partii!
Len nech to nieje niekedy novebmer / december - to budem rodit 😝 😀 😀 😀 😀 😀

treba asi vybrat nieco vacsie ako je Chvojka, aby mal naozaj kazdy par svoju izbu a sukromie pre malinkych. Tiez som za keby to bolo na viac ako dve noci. No som zvedava ako sa to zvladne zmanazovat tento rok 😀

mozme sa skusit po nieco poobzerat, dolezite je ale skor sa asi dohodnut na nejakom termine a potom hladat.

Ozaj neozvala sa niekomu minka?

Prajem krasny vikendik!
A inac si predstavte .... mna skolila chripka, ze teploty 38,8 a podobne, idem umret... normalne som bola nutena navstivit lekara... a to zase par dni pred dvoma skuskami! A to ani nehovorim, ze zase je to par dni pred tym ako si mam zacat pichat injekcie.... no to asi nie je moc dobre, co? ☹ 😒

adulik76
19. feb 2011

@sincerity veľa šťastia pri skúškach. No, teraz je také obdobie, že všade je veľa "chronty", tak ani nevieš, kde čo môžeš nachytať. Uzdrav sa a čím skôr šup na pichanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
19. feb 2011

ahojte....
@sincerity prajem skore uzdravenie.......no a hlavne nech prejdu tie teploty a možes sa sustrediť na učenie.....hlane nic nepodcenuj a prelieč to poctivo 🙂)))))
@adulik76 lenuskin prispevok ma pobavil.....tiež si myslím, že sa na stretko tesákuje 🙂 😉 🙂 😉

o Minke nemám sajn...zatial sa neozvala, dokonca ani v druhej temičke......

nelia
19. feb 2011

Ahojte baby 🙂
My sme sa dnes vrátili z 3-dňovej lyžovačky... som mala predtým toľko roboty, že som vám o tom ani nestihla napísať...
Bolo perfektne... aj počasie sa celkom dalo vydržať, sem-tam zasnežilo, ale to nám nevadilo 🙂
Som rada, že detičky poslúchajú a mamičky sú spokojné 😉

@sincerity tak prajem skoré uzdravenie!!! A neboj, určite to vyjde!!! Aj ja mám inak v pláne tak v decembri rodiť 😉 😀 😀
Čo sa stretka týka, aj my sa prispôsobíme a tiež by nám nevadilo viac dní...

Krásny zvyšok víkendu všetkým!!!

orsulka
autor
19. feb 2011

@nelia tak jaký super relax ste mali........zaslužite si 🙂))))) určite ste sa mali skvele 😵 😵

orsulka
autor
19. feb 2011

@adulik76 a nie je to male?????? citam, že je tam jedna 4 ložková izba......ci sa mylim?????

adulik76
20. feb 2011

@orsulka ale tých chatiek je 10 - každý by sme mali svoju. Platí sa za celý objekt, takže je jedno, či obsadíš jednu chatku, alebo všetkých 10

orsulka
autor
20. feb 2011

@adulik76 ahaaaaaaaaaaaa...no mne ked sa to vysvetlí .... 😀 😀 😀 😀 dufam, že nie su daleko od seba 😉 😉

adulik76
20. feb 2011

@orsulka pravdepodobne nie, ja som to videla len na obrázku z tej stránky, čo som ti poslala link

orsulka
autor
21. feb 2011

a nezoberieme nejaku spolocnu chatu, s viacerými spalnami?????? ja osobne by som bola radsej tak.... 😉

adulik76
21. feb 2011

@orsulka však ja som poslala len tip, nenástojím na tom 😉

sincerity
21. feb 2011

Ahojte babulky!

no tesim tesim, ze sa rozprudila debata o stretku.

A v zapale nadsenia som tiez pozerala nieco. Tiez by som sa priklanala k vacsej chate s niekolkymi izbami.
Pre rodinky s detmi by to asi bolo lepsie, nech maju drobci klud a my ostatni mozeme vysedavat niekde pekne na dvore alebo v nejakej spolocenskej miestnosti.

co som nasla, skuste pozriet.

http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slovensko/ch...

http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slovensko/ch...

http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slovensko/ch...

ivkaj
21. feb 2011

Čaute, tak my máme za sebou další noc s 6h spánku v kuse. Doufám, že to na nějakou dobu vydrží ;o)
Včera jsme dokonce poprvé od porodu vyrazili mezi lidi. Vyjeli jsme si na oběd a nebýt pár prdíků, tak to šlo dobře.

Co se týká stretka, taky bych byla pro jednu větší budovu.
Už sem na něco rychle koukla a padla mi do oka stejná jako Sincer:
http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slovensko/ch...

@sincerity jak to vypadá s tou tvojí chřipkou? Kdy tedy vlastně začneš s píchancema?

Jak se vlastně všechyn při pondělku máte?

adulik76
21. feb 2011

mne sa celkom páčia tie bojnice

nelia
21. feb 2011

Čaute 🙂
Aj mne sa páčia tie bojnice... tak už len dohodnúť termín a je to 😉

sincerity
21. feb 2011

takze tiez hlasujem za Bojnice 😀 ... vyzera, ze je to celkom vybavene aj pre deticky... postielka, stolicky, bazenik 😀

izieb je vcelku dost, snad sa pomestime... 😅

uvidime co orsulik na to, lax a tak 😀

laxity
21. feb 2011

Ahojte

ja súhlasím tiež za Bojnice...neviem aký bude presný počet ľudí, ale vyzerá super...a termín-ja hneď hlásim, že od 27.8. - 3.9.2011 nemôžem 🙂

sincerity
21. feb 2011

@ivkaj ... sak ta @laxity ma ako sfukla, ze som ti neodpisala na otazku 😀 😅 .... taka som bola vytesena zo stretka

takze chripka lepsie, no stale to neni ono... ale co uz robit treba ... a pichat by som si mala niekedy cez vikend, uvidim, kedy sa dame uraci prist.

laxity
21. feb 2011

@sincerity 😀

orsulka
autor
21. feb 2011

jeeeeejda baby... Bojnice?????? tqk ono to je celkom parada, lebo šak my to mame ako doma 🙂)))))) tak neviem, ci nebudeme chodiť spávať domov 😀 😀 😀 😀 ale ja som samozrejme za 🙂))))) Ferkovi to poviem a on potom bude tiež za.... 😀 😀
@sincerity takže už tento vik by si mohla začať so stimulkou?????? šak jaka paráda????????? tesim sa ..... 😵 😵
@ivkaj tak 6 hodin...to už u nas davno nebolo....ale malinka už tolko prespinkala...tak zo začiatku....teraz su noci take horšie, castejsie ssa budia hlavne tak od tej 02,00 hod.......po hodinke raz jeden potom druhý...a tak......ale ved zvládneme.....
sobotu by som dokonca mala isť na masaž a stretko s babami......tesim s ana babule, ale asi najviac na tu masaž, lebo moj chrbát je jedna velká bolačka...hlavne medzi lopatkami, už to boli aj ked som opretá.....

a ten termin na to nase stretko????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre