Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
5. mar 2011

@ivkaj picham si Pergoveris, Dipherelin a Gonal, jednotky u gonalu boli najskor 187,5 teraz su 75, tie dalsie neviem presne, ale po jednej injekcie klasicky. Zatial to ide dobre, tak uvidime dalej.

orsulka
autor
5. mar 2011

ja som tiež za chatu v bojniciach....
Ladka s Vilkom idu s nami, takže s nimi treba pocitať🙂))
@sincerity krasne vysledky, moc gratulujem, len tak dalej 😉

ivkaj
5. mar 2011

@sincerity moc na tebe budu zítra myslet. Teď jsem se dočetla v témátku CARu kam jsem chodila, že kočka co měla prcka až na několikátý pokus teď otěhotněla přirozeně. Takže tenhle rok bude opravdu zázračný 😉

@orsulka tak to je super, že ti dva jedou s námi.
Jak to zvládáte s prckama?

nelia
6. mar 2011

@sincerity tfuj, tfuj, tfuj!!!! 😉
Takže sa ide do Bojníc... supeeeer 🙂.... a tiež sa tešíme, že Ladka s Vilkom sa tiež pridajú 😵 😵

ivkaj
6. mar 2011

@sincerity tak co, jsem hrozně zvědavá jak jsi dopadla na kontrole? ? ?

sisidani
6. mar 2011

Sincerity držím Ti moc pěstičky, tento rok se fakt dějí zázraky 😉 .

adulik76
7. mar 2011

@sisidani ááále a čože to tam vidím???? 10tt??? gratulujem sisi, eliška bude mať súrodenca 🙂

nelia
7. mar 2011

@sisidani jeeeeeeeeej, gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵 ... tento rok bude fakt zázračný... vidíš @sincerity, aj my sa čoskoro pridáme k Sisi!!! 😉.. ako si včera dopadla??? 😕

laxity
7. mar 2011

ahojte

@ivkaj @nelia ešte vybavuje internistku, zajtra nastupuje na odber...určite sa vám ozve, ja len aby ste vedeli 🙂

@sisidani gratulujééééém 🙂 🙂 🙂

nelia
7. mar 2011

tak zajtra odber? paráááááááda 😵 😵 😵 .. teším teším 🙂

sisidani
7. mar 2011

Ahojky,děkuji za gratulace.
Jojo Eliška bude mít sourozence,však jsme si to moc přáli a ani jsme nemuseli podstupovat žádnou léčbu i když mám PCO, pan doktor taky koukal.
Dřív jsem sem nechtěla nic psát, jelikož jsem měla nějaké problémy a doktor na pohotovosti mě dokonce pěkně vystrašil a říkal mi že pravděpodobně jde o zamlklé těhotenství když ještě nic na ultrazvuku nic neviděl,jenom prázdný gestační váček.
Tak jsem si prožila noc hrůzy, než jsem zašal za svým doktorem a na základě Hcg a nového ultrazvuku mě vyvedl z omylu.Dal mi nějaké léky . No a minulý táden už bylo vidět nádherně tlukoucí srdíčko a malá fazolka.
Nelia, tobě taky moc držím pěstičky a když to vyšlo nám, tak to musí vyjít i tobě a sincerity.

Včera mi psala známá z práce, že po dlouhém snažení a jenom s jedním vejcovodem otěhotněla přirozeně a je ve 2 měsíci, tak ty zázraky se fakt tento rok dějí.

orsulka
autor
7. mar 2011

ahojte......
prave sa chystám na kontrolu po sestonedelí, len cakam kedy dojdu babky,aby boli smmaličkými...nejko im to trva, a to som objednaná na 10,45...... 😠 šak ale dočkám.....

SINCER!!!! tfuj tfuj tfuj....držim palčeky, tých 10 folíkov je tak akurát a je to krásna úrodička......!!!!!!!!!!!! a neh sapekne spáruju aby bolo co najviac kvalitných embryjok .-)))))
@sisidani ...velká gratulácia k 10 tt....to su super spravicky, aj ja som sa dozvedela že kamoska caka v septembri baetko druhe...tiež je teraz 10 tt!!!!! aj tebe tfuj tfuj tfuj až do zdárneho konca 😵 😵 😵
@ivkaj sprckami zvládame dobre, teda aspon si myslím, práve objaja spinkaju na velkej posteli ako keby sme tam boli my s Ferkom 🙂))))) už krásne vidím ako rastu, už aj rozoznávam prečo asi plačkaju a čo by asi chceli, aj ked nie vždy sa strafíme 🙂))))
Ferko kupe jedna radosť, skoro ma ku kupaniu ani nepustí 😀 😀 😀 😀 vždy sa tesi velmi na vikend, že bude mocť byť celý den s maličkými....

včera sme dokonca boli sami u známych na oslave s maličkými boli babky....
no a už zvonia, že dosli, takže prchám .-))))

vsetky vas pozdravujem........ 😵 😵 😵

nelia
7. mar 2011

@sisidani chúďatko moje ☹... viem si predstaviť tie muky... ale našťastie to tvoj doktor uviedol na správnu mieru.. veľmi sa z vás teším... A odkedy ste sa pokúšali??

sincerity
7. mar 2011

ahojte babule 😉

@sisidani no to je sprava! velmi sa tesim a zo srdca gratulujem! verim, ze budes mat pohodove tehotenstvo a nikto ta uz strasit nebude.

babule, tak u internistky vsetko ok, mozem ist zajtra na tu OPU... vcera kontrola dobre, vecer som si bola dat pichnut pregnyl, desat ich je peknych, uvidime kolko vajok bude z toho.

sincerity
7. mar 2011

a co s tymi bojnicami? kto sa na to podujme? 😅

orsulka
autor
7. mar 2011

@sisidani no tak to ti nezávidím taketo začiatky.....to vždy vystraší.....ale som rada, že ste OK.....terza už vsetko bude OK...ver mi 😉 😉 🙂 🙂
@sincerity a čakala si že by to snád u tej internistky malo byť ine???? hihihihihih...ja nie........tak sup zajra pekne pre vajka.......joooooooooooooooooj...ja sa z vas tak tešákujem!!!!! 😉 😉

Vili a Ladka su 14.3. objednaní už na konzultácie do Heliosu aj na prve kontroly krvi a spg..... 😉 😉

u mna kontrola Ok, vsetko v poriadku.....budem mat kontrolu o dva mesiace kvoli tomu mojmu krčku.... 😉

orsulka
autor
7. mar 2011

@sincerity ja to sice mam blizko, ale ja nie....fakt nestiham...sorry........ 😔

ivkaj
7. mar 2011

Čaute ženy,

dneska jsou to samé dobré zprávy.
@sincerity tak se holka zítra drž, ať je všechono v pohodě!
@sisidani moc gratuluju k přírůstku. Dávej na sebe pozor a ať tě doma náležitě opečovávají 😵

Co ty Bojnice? Rezervaci klidně udělám, ale nevím jak by sme si přeposílali peníze . . .

bublinkaa2
7. mar 2011

Ahojte baby... 🙂

Nejak vas tu zanedbavam a zrazu cas strasne rychlo leti a co tu vsetko necitam... Inak vas vsetky velmi pekne pozdravujem...

Sincerity - tfuj tfuj tfuj a drzim silno palceky... 🙂

Sisi - jeeeeeeeeeej, to je uzasna sprava... 🙂 🙂 🙂 Velmi sa z vas tesim...

Aj ja chceeeeeem.... Ale to si budem musiet este par mesiacov pockat... Mame prikazanu pauzu... No co uz... Ale tesim sa, ze tento rok je taky plodny... 😵 😵 😵

No fakt krasne spravicky... Aj Tebe Neli na tento rok tfuj tfuj tfuj pre stastie posielam a aby sme coskoro mali v bruskach zdrave fazulky... 🙂 Krasna predstava... 🙂

My sme tradicne znovu chori... Ale tentoraz to nie je nasa zvycajna angina, ale nejaka viroza nas zmohla a to Lucku aj mna presne naraz... Obidve sme zacali horuckovat, soplit (nenormalne), kaslat... Tak sme vyfasovali atb. Tri dni sme odolavali a vcera nas to uplne zmohlo...

Vsetkym babatkach posielame pusinku... a drzte sa... 🙂

sisidani
7. mar 2011

@nelia ,abych pravdu řekla tak jsme tomu dávali volný průběh,no a už tu bylo těhu.
Já měla pořád nepravidelnou mršku tak jsem to zjistila celkem pozdě.
Jen aby všechno dobře dopadlo.člověk by neměl ani koukat na televizi ani číst co všechno se může stát.
Ale pryč od černých myšlenek.
@bublinkaa2 tobě taky moc držím pěstičky,neboj ono nám to vyjde tak jak minule 😉 .
@sincerity desítka to je pěkné,jen tak dále tfuj,tfuj, ať je velká úroda.

adulik76
8. mar 2011

testujeme novú cestovnú postieľku 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
8. mar 2011

@adulik76 Lenka je nááááááááádhernáááá, ako sa škerí 😀 😀 😀

@ivkaj tú platbu môžem vybaviť ja, keď mi pošlete všetci prašulky... tú rezerváciu teda vybavíš ty?

@sincerity tfuj, tfuj, tfuj na dnes!!!! Určite bude krásna úroda!!! 😉

@sisidani tak to je paráda, že sa to takto podarilo, ani neviete ako 😀 .. máš pravdu, že človek by mal chodiť so zatvorenými očami, aby nevidel, čo všetko zlé sa na svete deje... ale ako píšeš, zažeň čierne myšlienky, pozitívne myslenie je veľmi dôležité!!! Určite bude všetko v poriadku 😉 . Kedy ideš na ďaľšiu kontrolu?

@bublinkaa2 chúďatko, vás tie choroby furt trápia... dúfam, že sa skoro uzdravíte!!! A akú dlhú pauzu v snažení ste si museli dať? A dôvod??

adulik76
8. mar 2011

@nelia no, je to taký malý škero a som šťastná, keď sa usmieva, lebo viem, že jej je dobre.

napíšte sumu a uhradím ok?

sisidani
8. mar 2011

@adulik76 malá je zalťučká,my máme taky červenou cestovní postýlku.
@nelia 17.3. jdu jenom na odběry a 30.3, jdu na velký ultrazvku s měřením,tak snad všechno bude do té doby vpořádku.

V té Bojnici si to děvčata užijte, škoda, ráda bych se s vámi setkala,ale v pohročilém těhu to budu rádá že budu doma.
Už teď mi začíná růst bříško a říká se že duhé bývá ještě větší než to první, tak to budu muset břicho vozit na nějakém vozíčku. Jelikož při Elišce jsem měla velké břicho až se ženské u doktora divily, no to jsem musela vypadat 🙂 .
@sincerity pořád držíme pěstičky,tfuj, tfuj, tfuj.

adulik76
8. mar 2011

@sisidani na poslednom stretku som bola tehu a cca v nejakom 33tt a v pohodeeeee, že babule? Len som si šla občas schrupnúť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bublinkaa2
8. mar 2011

Dobre ranko.. 🙂

Dnes je krasny slnecny den... 🙂 Tato noc bola lepsia, ale i tak este horuckova... ☹

Sisi - drzim palceky aby vsetko islo tak ako ma.. 🙂 Hlavne davaj pozor na brusko... To ti veru teraz riadne vyskoci... 😀

Neli - pauzu mame nakazanu 3 mesacnu od mojho gynekologa. Ty si po kyrete nemala mat pauzu? Prva mrcha od kyretu sa nerata, az dalsie tri... ☹ Takze to je skoro styri mesiace a pritom prva mrcha mi prisla az nieco po vyse 6 tyzdnoch, no tak v sumare je to skoro 5 mesiacov pauzy... Ale to je jedno... Neriesim... A i tak mame toho teraz vela co sa deje, zacina jar o chvilku, chcem si trosku zvacsit zeleninovu zahradku, zrylovat, posadit, travicku v celej zahrade dat do kopy, podosadzat....atd... Takze toto obdobie bude rusne a namahave... No a vlastne boli sme s manzelom na vysetreniach a este nie su vysledky, tak ani nevieme, ci niekde nie je problem... uvidime ako to cele dopadne...

Krasny den vsetkym zelam... 🙂

nelia
8. mar 2011

@bublinkaa2 som rada, že sa už cítite lepšie 🙂... ako vidím, čakajú Ťa celkom príjemné povinnosti... takú vlastnú záhradku by som aj ja brala... samozrejme s vlastným domčekom.. 😝 ... Ja som tiež mala nariadenú pauzu (doki mi dokonca chcel dať antikoncepciu, ktorú som nakoniec nebrala), ale nie všetci doktori dú pauzu dávajú, preto som sa pýtala na dôvod...
@adulik76 ano, bolo to uplne v pohode... a teraz budeme na stretku tehu ja so Sincer 😉

sincerity
8. mar 2011

ahojte babulky, tak uz som doma po OPU.

z 10 folikov mame 7 vajickok, uvidime ako dopadnu, ci sa oplodnia. Niektore, ze boli krajsie, niektore menej kvalitne, tak uvidime.

idem si na chvilku lahnut.

orsulka
autor
8. mar 2011

ahojte......

@adulik76 krasne fotečky 🙂))) mala je aka šťastná z novej postielky 🙂))))) supiš 😉 😉
@bublinkaa2 jááááááj tie vaše chorobky...prajem skore uzdravenie, tebe aj malinkej 😉 😉

sisi...presne tak Adulka to v pohode na chate zvládla v 33 tt........a bola usetrena prace, aj ked to nedodržiavala 😀 😀

tak som zvedava na Sincer ako dnes dopadla.....verim že ich určite bolo 10 !!!! amožno aj viac .-))))) teraz len nech s apekne oplodnia🙂

orsulka
autor
8. mar 2011

@sincerity tak som mala rozpisany prispevok, lenže som sla kojiť maleho, takže som tvoj prispevok nevidela 😀 😀 😀 ttakže 7???? stastne cislo, ta ne?????? 😉 prides tehotna na chatu, tak s kym sa opijem??? ha????? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre