• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@orsulka so mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 mojko...beriem ťa za slovo!!!!!!! už teraz sa tesim :slight_smile:))))ň jupíííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no, pravda, ak nebudeš kojiť, tak si tú hrušku môžeme dovoliť :wink:
8. mar 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 :wink: :wink: uvidíme.....prípadne odstavíme....hihihihihihihihihi na den, dva....... :grinning: :grinning:
8. mar 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka alebo neodstavíme, malí sa raz napapajú a budú búúúúúúúúúvať dllllllllhooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby,
takže než udělám rezervaci na streko jen to zopakuju:slight_smile:

termín: 18. -21.8. 2011 Nebo chce jet někdo na dýl?
chata u Bojnic http://www.limba.com/cz/ubytovani_slovensko/chata/bojnice/22625.htm?pageid=2512&idmeny=10
počet dospěláckých postelí: 14
já a pavel
neli a laci
monika a ferino
laďka a vilko
katka a jakub
mirka a marek
adu a maťo

Podle kalkulačky co mají na netu to celkem vychází na 463.68 EUR a záloha by se měla zaplatit 289.38 EUR.

Tak mi dejte vědět jestli všechny souhlasíte a já to zítra spáchám ;o)
8. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj súhlasím, potom pošlite niekto do IP číslo účtu, kam mám poslať peniaze
9. mar 2011 o 03:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj súhlasím, tiež poprosím potom info, tak peniaze poslať :slight_smile:
9. mar 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

@ivkaj aj my súhlasíme :slight_smile:... potom mi teda daj info, keď sa Ti to podarí rezervovať, dokedy treba zaplatiť zálohu a na aký účet a tak a ja vám potom pošlem číslo účtu, vyzbieram peniažky a prevediem...

Dnes som bola na ultrazvuku štítnej žľazy, všetko je v poriadku, aj krv bola OK, tak sa vytešujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... inak kvôli zahlieneniu chodím na inhalácie každé ráno, tak to hádam zaberie..

@sincerity pekná úrodička :wink: ... a kedy máš volať?? Držím palce, nech sa minimálne všetky oplodnia :grinning: !!
9. mar 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, aj ja suhlasim samozrejme a poprosim info ohladom sumy a uctu potom az to bude rezervovane.

no mam volat dnes po 11.00, tak uvidim. Ved vas budem informovat... dufam, ze to dobre dopadne....
9. mar 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja suhlasim :slight_smile:)))) tiež info ohladne sumy a cisla uctu, a komu zaplatit...posuniem to potom aj Ladke a Vilimu :wink: :wink:
@sincerity daj potom hned vidieť co a ako...idete cez ICSI?????
9. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ano, jasne, u nas by to inak proste neislo.....
9. mar 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity už by teda aj mohli byť výsledky :confused: :confused: ..
9. mar 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mam spravy - oplodnenych bolo vsetkych 7 vajok, dali sme si predlzenu kultivaciu, tak uvidime ...
9. mar 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia ty netrpezlivec :grinning:
9. mar 2011 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sincerity bude to dobre...uvidiš :slight_smile:)))) PK je fajn......fakt pokial je viac embryjok, tak sa to oplati urobit .-))))
9. mar 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity ale vytešený netrpezlivec :grinning: :grinning: ... teším teším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:... ako píše Orsul, bude to dobreeeee!!!! A ja som sa už rozhodla, že budeme tehuľkovať spolu :wink:
9. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity jasne ze to bude dobre, vyjde to !!!!!!! :wink:
9. mar 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia Samoska ze budete tehulkovat spolu, Lax, to vsetko zacala, ja som s Adu, Mon s Ivkaj a vy dve tento rok,jasneeee :wink: :wink:
9. mar 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no, to máš pravdu, nejak sme sa popárili s tým tehulkovaním :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , Lax začne aj druhé kolo, nie? Len neviem, čo urobí orsul so 4 detičkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................vtipkujem.............................

@sincerity gratulujem a tfuj-tfuj-tfuj, nech všetky pekne prežijú, nech sa u maminy usídlia na najbližších 9 mesiačikov a potom šup-šup medzi nás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 :grinning: :grinning: :grinning: ... otvorí si škôlku :wink:
9. mar 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 :angry: :angry: :angry: ale nie....hahahahahaha....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 ja plánujem druhé kolo tento rok v lete, tak by ste si to mohli nejak naplánovať :grinning:

9. mar 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity, fuha,tak ty to zas klasicky zacni a my sa pridame,obrok. :wink:
10. mar 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby,

rezervace je udělaná, ale má to jeden háček. Tím, že jsem to zadávala z ČR mám i český účet kam to zaplatit. Když by jste mi potom posílali peníze, bude mě každá příchozí platba ze slovenka stát 220Kč :-/

Zkusím jim tedy napsat o slovenské číslo účtu a uvidíme. Každopádně aby rezervace byla platná, musí mít ty peníze do dvou dnů. Tak nevím jak rychel u vás banky pracují.
10. mar 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj no tak to asi nebol stastny napad s tou rezervaciou.... skus im napisat, uvidis co napisu.... pripadne to cele zrusime a urobim to ja ... a bude to cele zo slovenska... uz som vela krat rezervovala cez nich.... pripadne mi preposli e-mail, co ti poslali, skusime to nejak poriesit.
10. mar 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj nejak sa to komplikuje..., ale sincer má dobrý nápad
10. mar 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ono to tak býva, že kto robi rezervačku, tak sa od neho očakáva aj platba.......tak preto asi bude lepšie, nech to urobi Sincer.....

:wink:
10. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uvidíme co mi odpoví. Zatím žádná reakce :-/ Zkusím tam ještě zavolat a uvidíme.
10. mar 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teeeeeda, takéto komplikácie som nečakala... no prevod vrámci SR trvá max 2 dni, ak to ide do inej banky.

@sincerity aj si volala do centra, ako sa maličkým darí??? :confused:
10. mar 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok