• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@nelia no volala, ale nepovedali mi nic, teraz ich oni nemozu vytiahnut z inkubatora... az zajtra popoludni.

no uvidime co odpisu. pripadne sa to cele zrusi a ja to vzapati rezervujem
10. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity verím tomu, že sa im darí veľmi dobre :wink:
10. mar 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity a v brušku im bude potom ešte lepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, tak tady to je:

CENOVA KALKULACIA:
11,040 EUR lozko/noc x 14 x 3 = 463,68 EUR
Celkova cena: 463,68 EUR
Preddavok: 289,38 EUR
Platba na mieste: 174,30 EUR

Číslo účtu kam poslat peníze: ucet v Tatra banke, cislo uctu 2623006758 / 1100 (nazov uctu: Limba s.r.o.). Variabilny symbol: 740050. Pozor: v pripade vkladu v hotovosti na ucet Vam bude v banke uctovany poplatok 1,33 Eur, odporucame preto vyuzit internet banking

Tak komu leží na účtu 300EUR? ;o) Kdo se toho ujme,komu mám přeposlat rezervační email?
10. mar 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne na bežnom účte momentálne toľko neleží :frowning2:... keby to stačilo poslať v pondelok, tak by som mohla.. ale to by to dostali až v utorok, keďže mám účet vo VUB-ke, ale toľko by snáď mohli počkať, nie?
10. mar 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a nebo to poslat třeba ze dvou účtů?
10. mar 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne toľko leží, prepošlite mi ten mail, alebo teda stačia tie info, ohľadne platby a uhradím to, OK? potom Vám pošlem do IP číslo účtu, kam mi pošlete peniažky a k preposielanej sume si, prosím, prirátajte +25€ ako manipulačný poplatok za každý pár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

.....to bol vtip...... :wink: ten poplatok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 tak mi napiš mejla, já ti to pro jistotu přepošlu:dizzy_face:
10. mar 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam by aj lezalo, ale len do zajtra - 11-teho nam totiz odchadza uver... a to nehovorim o poplatkoch za car - isci, predlzena kult. a tak.... no hroza.

svoju cast posleme hned ako nam adu posle cislo jej uctu - takze poprosim...
10. mar 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 koľko treba poslať za nás dvoch? :confused:
10. mar 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a co s Lilou? kolko sa plati za psa?
@ivkaj je to tam nejak napisane?
10. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli jsem počítala dobře, za dva se bude Adu posílat: 41,34 EUR (záloha 289,38 EUR : 7párů (děti jsou zdarma)

@sincerity zaškrtla jsem malého psa (tak doufám, že Lila nevyrostla) a žádný poplatek to nevygenerovalo.
10. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som zadala prevod, takže dnes to z účtu odíde. Potom pošlem tej Broderikovej mail, že peniaze sú na ceste.
11. mar 2011 o 06:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby, že vy ste aké šikovné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@adulik76 ty máš teda fakt "lacné" služby :grinning: :grinning: :grinning: ... večer vám prevedieme peniažky, keďže nemám so sebou grid kartu...

Baby, ja mám jedno malilinkaté tajomstvo, len váham, či ho prezradiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia žeby pozitívny tehu testík?????
11. mar 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :grinning:

@nelia noooooooooo keby to bol pozitivny tehu test - to by bolo velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanske tajomstvo....
prezraaaaaad... Boze, uplne som nedockava!!!!!!
11. mar 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 BINGO!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@sincerity no je to ešte veeeeeeeeľmi malinkaté, ale inak je to veľké tajomstvo, máš pravdu.... a pamätaj, z mojej strany je dohoda (že budeme tehuľkovať spolu) dodržaná, takže o nejaký týždeň-dva tu musíš hlásiť //!!!! :wink:

Inak ja som to už od soboty tušila, cítila som, že sa nám maličké uhniezďuje, aj Laciho som presvedčila, že som tehu... aj baz.teplota sa držala vysoko, ale až dnes ráno som testovala...
Tak mi prosíííííím veeeeeeeeľmi držte palce, tentokrát to musí dopadnúť na výbornú!!!! :dizzy_face:
11. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia TAK TOTO JE BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Nelik ani nevies aka som stastna!!!!!!! Boze az mi slzy vyhrkli.... toto je neuveritelne! Velmi budeme drzat palce vsetky co mame, to ver!!!! Tesim tesim tesim!!!!!

no ja sa budem snazit aby sme tehulkovali spolu ..... modlim sa za to kazdy den, dufam, ze mi dnes v centre povedia, ze sa malicke pekne delia ...
11. mar 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity určite Ti to povedia.... a určite budeme tehuľkovať spolu, to si píš!!! Ja sa už fakt snažím riadiť podľa tej knižky TAJOMSTVO, čo som vám minule spomínala... proste nemôžeš mať z niečoho strach a báť sa, že niečo stratíš, lebo to potom privoláš... aj Laci mi to každú minutu pripomína, že nemám myslieť na nič zlé, len na to, že už držím bábo v náručí... Tak sa fakt snažím podľa toho riadiť :dizzy_face: :dizzy_face: ... a už máme za sebou fakt veľa zlého, takže teraz už určite príde len to dobré!!!
11. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@nelia veldká gratulácia moja.....boooože, ja si tu poregujem od radosti...a svokra, že preboha Monika, čo sa deje???????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
opatruj sa prosim velmi velmi velmi....!!!!!!!!!! tak toto je bomba...a ja sa ttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkk veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi tešíííííííííííííííííííííííííííííííííím !!!!!!!!!!!!!!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak a to som mala blbu naladu od rana..........ale vedela som, prečo ma to ťaha na kona!!!!!

teda okrem stretka samozrejme .-)
11. mar 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka a ja som vedela, že vám to tajomstvo musím prezradiť... som rada, že som Ti zlepšila náladu :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia super, teším sa a verím, že teraz to dopadne tak, ako má :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. mar 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomýlila som si smajlíkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chata už je zaplatená, ešte pošlem ten mail tej Broderikovej
11. mar 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie broderikovej, ale brodekovej.... dnes som nejaká popletená
11. mar 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 :grinning: :grinning: .. ale nepokecáš si??... :grinning:
11. mar 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia však badám, badám, že si tu komunikujem sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto mi už poslal peniaze??? píšte do poznámky svoje meno, nech viem, OK?
11. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 chodia Ti peniažky ani nevieš od koho??? hihihi... nech Ti píšu do poznámky, že laxity, sincerity, orsulka... to bude banka čumieť :grinning: :grinning:
11. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 my sme poslali :slight_smile:

@nelia veľmi sa tešíííííím verím, že bude všetko v poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ja len tak o mne, Natálka sa asi odstavuje, tak už nechce moje prso :pensive: , ale tak nevadí, lepšie ako keby som ju musela odstavovať ja a už je veľká baba :slight_smile:
11. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok