Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
10. mar 2011

@nelia no volala, ale nepovedali mi nic, teraz ich oni nemozu vytiahnut z inkubatora... az zajtra popoludni.

no uvidime co odpisu. pripadne sa to cele zrusi a ja to vzapati rezervujem

nelia
10. mar 2011

@sincerity verím tomu, že sa im darí veľmi dobre 😉

laxity
10. mar 2011

@sincerity a v brušku im bude potom ešte lepšie 😵 😵 😵

ivkaj
10. mar 2011

Čaute, tak tady to je:

CENOVA KALKULACIA:
11,040 EUR lozko/noc x 14 x 3 = 463,68 EUR
Celkova cena: 463,68 EUR
Preddavok: 289,38 EUR
Platba na mieste: 174,30 EUR

Číslo účtu kam poslat peníze: ucet v Tatra banke, cislo uctu 2623006758 / 1100 (nazov uctu: Limba s.r.o.). Variabilny symbol: 740050. Pozor: v pripade vkladu v hotovosti na ucet Vam bude v banke uctovany poplatok 1,33 Eur, odporucame preto vyuzit internet banking

Tak komu leží na účtu 300EUR? ;o) Kdo se toho ujme,komu mám přeposlat rezervační email?

nelia
10. mar 2011

No mne na bežnom účte momentálne toľko neleží ☹... keby to stačilo poslať v pondelok, tak by som mohla.. ale to by to dostali až v utorok, keďže mám účet vo VUB-ke, ale toľko by snáď mohli počkať, nie?

ivkaj
10. mar 2011

No a nebo to poslat třeba ze dvou účtů?

adulik76
10. mar 2011

mne toľko leží, prepošlite mi ten mail, alebo teda stačia tie info, ohľadne platby a uhradím to, OK? potom Vám pošlem do IP číslo účtu, kam mi pošlete peniažky a k preposielanej sume si, prosím, prirátajte +25€ ako manipulačný poplatok za každý pár 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀






.....to bol vtip...... 😉 ten poplatok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
10. mar 2011

@adulik76 tak mi napiš mejla, já ti to pro jistotu přepošlu😵

sincerity
10. mar 2011

no nam by aj lezalo, ale len do zajtra - 11-teho nam totiz odchadza uver... a to nehovorim o poplatkoch za car - isci, predlzena kult. a tak.... no hroza.

svoju cast posleme hned ako nam adu posle cislo jej uctu - takze poprosim...

laxity
10. mar 2011

@adulik76 koľko treba poslať za nás dvoch? 😕

sincerity
10. mar 2011

no a co s Lilou? kolko sa plati za psa?
@ivkaj je to tam nejak napisane?

ivkaj
10. mar 2011

Jestli jsem počítala dobře, za dva se bude Adu posílat: 41,34 EUR (záloha 289,38 EUR : 7párů (děti jsou zdarma)

@sincerity zaškrtla jsem malého psa (tak doufám, že Lila nevyrostla) a žádný poplatek to nevygenerovalo.

adulik76
11. mar 2011

už som zadala prevod, takže dnes to z účtu odíde. Potom pošlem tej Broderikovej mail, že peniaze sú na ceste.

nelia
11. mar 2011

No baby, že vy ste aké šikovné 😵 😵 😵
@adulik76 ty máš teda fakt "lacné" služby 😀 😀 😀 ... večer vám prevedieme peniažky, keďže nemám so sebou grid kartu...

Baby, ja mám jedno malilinkaté tajomstvo, len váham, či ho prezradiť 😝

adulik76
11. mar 2011

@nelia žeby pozitívny tehu testík?????

sincerity
11. mar 2011

ahojte babule 😀

@nelia noooooooooo keby to bol pozitivny tehu test - to by bolo velikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanske tajomstvo....
prezraaaaaad... Boze, uplne som nedockava!!!!!!

nelia
11. mar 2011

@adulik76 BINGO!!! 😵 😵 😵

@sincerity no je to ešte veeeeeeeeľmi malinkaté, ale inak je to veľké tajomstvo, máš pravdu.... a pamätaj, z mojej strany je dohoda (že budeme tehuľkovať spolu) dodržaná, takže o nejaký týždeň-dva tu musíš hlásiť //!!!! 😉

Inak ja som to už od soboty tušila, cítila som, že sa nám maličké uhniezďuje, aj Laciho som presvedčila, že som tehu... aj baz.teplota sa držala vysoko, ale až dnes ráno som testovala...
Tak mi prosíííííím veeeeeeeeľmi držte palce, tentokrát to musí dopadnúť na výbornú!!!! 😵

sincerity
11. mar 2011

@nelia TAK TOTO JE BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Nelik ani nevies aka som stastna!!!!!!! Boze az mi slzy vyhrkli.... toto je neuveritelne! Velmi budeme drzat palce vsetky co mame, to ver!!!! Tesim tesim tesim!!!!!

no ja sa budem snazit aby sme tehulkovali spolu ..... modlim sa za to kazdy den, dufam, ze mi dnes v centre povedia, ze sa malicke pekne delia ...

nelia
11. mar 2011

@sincerity určite Ti to povedia.... a určite budeme tehuľkovať spolu, to si píš!!! Ja sa už fakt snažím riadiť podľa tej knižky TAJOMSTVO, čo som vám minule spomínala... proste nemôžeš mať z niečoho strach a báť sa, že niečo stratíš, lebo to potom privoláš... aj Laci mi to každú minutu pripomína, že nemám myslieť na nič zlé, len na to, že už držím bábo v náručí... Tak sa fakt snažím podľa toho riadiť 😵 😵 ... a už máme za sebou fakt veľa zlého, takže teraz už určite príde len to dobré!!!

orsulka
autor
11. mar 2011

@nelia veldká gratulácia moja.....boooože, ja si tu poregujem od radosti...a svokra, že preboha Monika, čo sa deje???????????? 😀 😀 😀 😀
opatruj sa prosim velmi velmi velmi....!!!!!!!!!! tak toto je bomba...a ja sa ttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkk veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi tešíííííííííííííííííííííííííííííííííím !!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵

tak a to som mala blbu naladu od rana..........ale vedela som, prečo ma to ťaha na kona!!!!!

teda okrem stretka samozrejme .-)

nelia
11. mar 2011

@orsulka a ja som vedela, že vám to tajomstvo musím prezradiť... som rada, že som Ti zlepšila náladu 😵 😵

adulik76
11. mar 2011

@nelia super, teším sa a verím, že teraz to dopadne tak, ako má 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

adulik76
11. mar 2011

pomýlila som si smajlíkov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adulik76
11. mar 2011

chata už je zaplatená, ešte pošlem ten mail tej Broderikovej

adulik76
11. mar 2011

nie broderikovej, ale brodekovej.... dnes som nejaká popletená

nelia
11. mar 2011

@adulik76 😀 😀 .. ale nepokecáš si??... 😀

adulik76
11. mar 2011

@nelia však badám, badám, že si tu komunikujem sama 😀 😀 😀 😀

adulik76
11. mar 2011

kto mi už poslal peniaze??? píšte do poznámky svoje meno, nech viem, OK?

nelia
11. mar 2011

@adulik76 chodia Ti peniažky ani nevieš od koho??? hihihi... nech Ti píšu do poznámky, že laxity, sincerity, orsulka... to bude banka čumieť 😀 😀

laxity
11. mar 2011

@adulik76 my sme poslali 🙂

@nelia veľmi sa tešíííííím verím, že bude všetko v poriadku 😵 😵 😵

a ja len tak o mne, Natálka sa asi odstavuje, tak už nechce moje prso 😔 , ale tak nevadí, lepšie ako keby som ju musela odstavovať ja a už je veľká baba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre