Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
28. mar 2011

@laxity a stále krváca? dúfam, že jej to dopadne dobre 😔 Pán božko hádam vidí, že si to obe už veľmi zaslúžime 😵

laxity
28. mar 2011

@nelia áno krváca

laxity
28. mar 2011

@nelia vidí všetko, len neviem kedy si pre vás vyberie ten správny čas 😔

adulik76
28. mar 2011

@sincerity čo výsledky? držím palce

laxity
28. mar 2011

😢 tak a je to v pase, HCG kleslo na 69, že to odišlo 😔 😔 😔

@nelia sincer na teba myslí, dúfa a verí, že sa to podarí aspoň tebe...dodá mi to nádej do budúcna

adulik76
28. mar 2011

@laxity to mi je ľúto 😔

nelia
28. mar 2011

@laxity joj, to mi je moc moc ľúto... že ju veľmi pozdravujem a nech sa drží!!! Nech ju povzbudzuje to, že vedela ostať tehu, aj to už veľa znamená. Ja som sa po tom prvom potrate vždy takto ukľudňovala... A KET jej určtie vyjde!!!

ivkaj
28. mar 2011

@laxity @sincer Jediné comě teď napadlo jsou slova "do pr...e práce" 😝 Moc mě to mrzí, ale jak píše Nelia, když to vezmeme z té dobré stránky, je to na dobré cestě. Tělo ví co a jak,jen se mu to na poprvé nepovedlo. Ale myslím, že když půjdou embryjka při KETu o něco dřív, tak to bude pozitivní 😵 Tak hlavně hodně sil!!!

ivkaj
28. mar 2011

Baby a ještě jedna praktická (možná blbá) otázka - od kdy jste začly dávat prcky do pyžam?

laxity
28. mar 2011

@ivkaj Natáločka spáva od malinka v overali na spanie má to aj na celé nohy 😉

ivkaj
28. mar 2011

@laxity takže na noc převlíkáte?

laxity
28. mar 2011

@ivkaj vždy keď ide už spinkať, tak jej dám bodynko s krátkym rukávom a na to overalik...bodynko s krátkym kvôli tomu, že sa zvykne odkopať 🙂

adulik76
28. mar 2011

@ivkaj vždy po kúpaní ju prezlečiem do pyžamka, takže aj my spinkáme v pyžamku, ráno ju zasa prezliekam 🙂

noemarta
29. mar 2011

ahojte,
strasne mi je smutno 😔 😔 😔 😔 sincer, drz sa a ty neli vela vela optimizmu, verim ze aspon u vas sa zadarilo 😉
@ivkaj napodobne ako adulik, tiez pri kazdom kupani davam malu do pyzamka a rano prezliekam.

adulik76
29. mar 2011

včera sme dali do vaničky kačičku, aby sa lenuška pohrala, no potom bolo toooľko revu za kačičkou, musela s ňou ísť spať 😀 😀 😀 😀

nelia
29. mar 2011

No dnes je to už hnedočervené špinenie, čo podľa mňa neveští nič dobré 😒 ... no bude ako bude, my sa určite nevzdáme a raz to dobojujeme do úspešného konca... a čo nás nezabije, to nás posilní, TA NE???

bublinkaa2
29. mar 2011

Ahojte baby... 🙂

Achhh jo... Drzte sa baby... Moc na vas myslim... Ja som si dnes rano bola pre vysledky z genetiky a hematologie a vsetko mam v poriadku.. Este mesiac mame mat pauzu a potom hor sa do toho... A uz si len povzdychujem, ze vsak hadam sa to konecne raz podari..

Neli - kedy mas ist teraz na srdiecko? Drzim palce, neboj, uz urcite bude... 🙂

Posielame s Luckou vsetkym drobacikom pusinku... 🙂 🤐

adulik76
29. mar 2011

@nelia kedy máš ísť k dr? hádam to nejak ustojíte, mooc na teba myslíme

orsulka
autor
29. mar 2011

@nelia to nič to nič...hlavu hore moja.........myslim na teba !!!!!!!!! drž sa..... ja by som sla hned k lekarovi...hned...

nelia
29. mar 2011

@bublinkaa2 @adulik76 @orsulka no mám ísť zajtra ráno.. nemyslím, že má zmysel tam ísť skôr, aj tak nič neurobí... duphaston a ascorutin beriem a iba ležím a ležím a nič iné by mi aj tak asi nedal, takže do zajtra rána už hádam vydržím. Myslím, že to je zase celé pasé, ale nepredbiehajme udalosti, zajtra budem múdrejšia. Ďakujem za povzbudenie 😉

orsulka
autor
29. mar 2011

@nelia nechcem nič písať, lebo viem, že každá samu seba najlepsie poznáme.......aj ked to možno citiš, že je to pase......snáď zajtra budeme citať same dobre správy, a to špinenie nebude nič znamenať.......stále tomu verim....
teraz moja dobra kamoska, je tehu...ked bola v 10 tt...tak začala spiniť, dostala lieky, prešlo to až do krvácania...samozrejme ju poslali do nemocky a vsetko bolo OK, babetko v poriadku, a nikto jej nevedel povedať, že prečo krvácala......ono je to velmi ťažko povedať a verim lekárom, že to nevedia povedať presne...
tym vsetkým chcem len povedať, že ta moja obdivujem, že citim z tvojich pismenok napriek vsetkemu pohodu a hlavne klud...je fajn, že ležís a nenechávaš nič na náhodu, ved prečo by si si potom mala niečo vyčítať... aj tak si myslím, že si v pohodke, aj ked nervy určite pracuju......

sincer...tak ako????, ako sa mas moja ty??????????

orsulka
autor
29. mar 2011

my sme dnes boli na poradni...Adamko 4780 g, 58,5 cm....Šarlotka 4590 g a 57,5 cm.....doktorka povedala , že vsetko OK, pribrali za mesiac skoro kilo kaaždý 🙂 🙂 🙂 Adamkovi zas brali krvičku kvoli tomu bilirubínu, ale už vobec nie je žlty, tak zajtra budem volať na výsledky. So Šarlotkou pojdeme ešte na kožne, pretože ma na pliecku a na chrbatiku take tmavo červene až bordove znamienka. to na chrbátiku mala už v nemocke od narodenia, a to na pliecku to ani neviem. ale tym ako rastie, tak to rastie s nou, a už smne z toho fakt nervozni, a tak nas doky poslala na to kožne. dnes sme to ale nevybavili, lebo maličkí kričali u doktorky ku koncu poradne už poriadne na ratu, tak sme pádili domov. takže to absolvujeme na bud. týžden. inak vsetko OK.

sincerity
29. mar 2011

@orsulka dakujem za opytanie moja.... mam sa zle... zle...

nelia
29. mar 2011

@sincerity mooooooooja 😔 😔 ... tak mi je to strašne ľúto ☹ ... ale skús sa cez toto škaredé obdobie nejako preniesť a uvidíš, bude už len lepšie!!!!!! a si doma, či už si v práci? Dajte si s polovičkou 3-4 hrušky a vyresetujte si hlavy... A nezabudni, že aj my raz budeme šťastné mamičky a na všetko zlé zabudneme!!!! 😉

@orsulka no snažím sa byť v pohode, veď stres by nikam neviedol, aj keď priznávam, že ma sem-tam chytí veľmi pochmúrna nálada, ale potom sa mi ju nejako podarí zahnať... vždy nejako bolo aj bude a keď si už toľko toho musíme pretrpieť, tak pretrpíme, ale bojovať neprestaneme 😵 ... som rada, že vám sa pekne darí a priberáte 😵 😵 .. inak môj krstný syn má od malička taký flak na jazyku, ktorý rastie s ním, ktovie, čo to je, ale sestra to nikdy nejak špeciálne neriešila. .. možno sú to len pigmentové škvrny na Šarlotke, nie?

sincerity
29. mar 2011

@nelia ja viem, snazim sa, som v praci, dali sme si, viem ....

sincerity
29. mar 2011

@nelia a myslim na vas

nelia
29. mar 2011

@sincerity no to bola teda strčná, ale výstižná odpoveď... keď ste si dali, tak je dobre 😀 ... viem, že je to veľmi ťažké, ale ver mi, že tá bolesť prejde a zase vykukne slniečko 😉 ... a dík, že na nás myslíš 😉

adulik76
29. mar 2011

@orsulka a nie je to ten hemangiom? Lenka to má na ritke a kožná povedala, že sa to vstrebe aj samo, vraj sa nemám plašiť, tak sa neplaším. Ani som to nejak neriešila, len jej to začalo krvácať, a preto sme skončili u kožnej, ale už je to OK, ale zase kvôli tomu sme nemohli ísť plávať 😖 .

@sincerity moja, je mi to fakt ľúto, ale dobré znamenie je to, že sa to maličké vie uchytiť, aj keď je to málo, ale predsa. Ketko vyjde na 100% a budú hneď 2 babule ako má orsul 😉

@nelia tak ma napadlo... čo ak ste čakali dvojky a to jedno to nejak nevydržalo? Možné je všeličo a na tom prvom sone to ešte nemuselo byť vidno. Každopádne na zajtra tfuj-tfuj-tfuj, nech vidíš srdiečko bijúce ako zvon 🙂

nelia
29. mar 2011

@adulik76 uvidíme... ja už pravdu povediac nemyslím ani na dobré ani na zlé... proste bude čo bude... len rozmýšľam, či sa aj pobaliť, či si ma tam hneď nenechajú 😕

ivkaj
29. mar 2011

Čaute ženy, tak dva dny z týdnu jsou za námi.
Měli jsme tu na návštěvě moji mámu a zase u nás byla hustá atmosféra. Nějak to mezi náma neklape úplně ideálně. Potřebovala bych nějakou moudrou knihu(radu) jak vztahy dcera x matka zlepšit 😝 Teď sem tak akorát zralá na panáka😕

@sincerity držte se kočko. Asi teď nejsou žádná slova co by tě utěšila, tak posílám hodně sil.

@nelia proč by si tě tam měli nechat, chceš proležet v nemocnici celé těhu 🙂

@orsulka teda vám to přibírání taky pěkně jde. Kryštof má na hlavičce taky nějaký červený flek, ale je to na zátylku, tak to není moc vidět a podle paní Dr. by to mělo do roka zmiznout. Tak uvidím, ale zatím ho po doktorech tahat moc nechci.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre